Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
17. nov 2007

ahoj vevus tak ako si dnes prezila dnicek?

veva1
18. nov 2007

ahojky,takze mame to za 13 oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😕 😨

loss
18. nov 2007

vevus super to je uzastne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

veva1
19. nov 2007

este 12 😀

emily3
19. nov 2007

ahoj veva tak ako sa drite?
loss super uz ti svieti 16 a za chvilu tam budes mat 38tt 😀
este 6a pol tyzdna. 😀
musim koncit, lebo deti su este doma a nuuudia sa. papa

veva1
19. nov 2007

my sa mame az podozrivo fajn 😀 Tomas kope o dusu ,vcera som si myslela ,ze chce ist cez brusko von.
tak teraz to uz je s detickami asi najhorsie.Uz sa isto citia dobre a doma im je uz dlho.Tak si to este pekne uzi s dvomi,lebo za chvilu ten komfort konci. 😀

mm1
19. nov 2007

veva: citala si moj prvy prispevok rana v missedkach?????? videla som teba a aj Tomaska, uz sa narodil... mal svetlo hnede vlasky a velke ocka...

sloniiicek
19. nov 2007

caute babule. tusim neviem, v ktorej teme mame prispievat. 😀

sloniiicek
19. nov 2007

inak baby. neviete mi poradit. doktor mi nasiel nejaku dutinku v maternici. v druhej casti. je taka podlhovasta, ale zevraj cista, resp. duta.

mm1
19. nov 2007

Adi, tak v tomto ja nie... a co vravel?????

sloniiicek
19. nov 2007

no, zatial to nechal tak, ze presne nevedel co to je. ale ze by to nemala ohrozit babatko, lebo je to v opacnej polke (kedze ju mam trochu predelenu). a povedal, ze to nie je krvna zrazenina, lebo je to vo vnutri dute. a mam prist o 14 dni na kontrolu. ale neviem, ci preto. a stale mam brat duphaston. jedine to mozme spravit.

loss
19. nov 2007

vevus 12 teda uz je to tu coskoro

vilkakatka
19. nov 2007

Ahojte Babulky 😉

Pozdravujem vsetky tehulky a bruska 😵

loss
19. nov 2007

vilka cauky tak ako sa mas?

emmaelzer
19. nov 2007

ahojte babulky, veva, takze uz vieme ako bude Tomasko vyzerat...mm super sen

loss
19. nov 2007

emmus uz aj taba sa to krati takze vianoce este sami ale Novy rok uz traja 😵

emmaelzer
19. nov 2007

no loss uvidim, kedy sa babo rozhodne prist, aj keby som bola rada, keby prislo este skorej....
ty sa ako citis? rastiete?

mm1
19. nov 2007

ahojte babulky...

no takže dovolala som práve s CUCUSKOU, vsetky vás pozdravuje. Bohužiaľ má veľmi prísny režim, musí už len ležať a ležať pretože sa začala otvárať a ak sa to zhorší tak putuje do nemocky. Malá musí v brušku vydržať ešte 5 tt.

emmaelzer
19. nov 2007

no to vydrzi..inak my uz mame v decembrovkach 2 baba..jedno malo termin na vianoce a prislo 18. a ma 2700g...takze riadny valibuk...

sloniiicek
19. nov 2007

jej to je krasne. uz prisli vlastne v novembri. 😀 o mesiac skor. 😀 aj viac

mm1
19. nov 2007

emma: dufajme, ten krcok sa jej zacal zasa rapidne skracovat, takze to nie je moc dobre.... a 5 tt je este dost... ale dufajme ze sa mala umudri a vydrzi v brusku...
Ako sa inak máte???? ja idem dnes na kontrolu na 13.00 hod tak uz sa tesím....

loss
19. nov 2007

emmus dufam ze rastieme 8.11 sme mali 8cm takze uvidime 29.11 ako sme podrastli 😵

mm1
19. nov 2007

lossik: to podrastiete uvidis ako vela 🙂

loss
19. nov 2007

juj dakujem ved vam dam vediet

emmaelzer
19. nov 2007

loss ty uz fakt zachvilu ucitis babo...
mm cucus bude mat zdrave babo..ved keby aj prisiel skorej, tak sa o neho postaraju...

mm a co vy, ty uz tahas na 30tt

emily3
19. nov 2007

emma uz si pripravena na babo?
dostane aj babo darcek pod stromcek?

mm1
19. nov 2007

emma: no ja dufam, ze vsetko je tak ako ma byt... ved dnes idem na kontrolu, tak budem zasa pokojnejsia. vsetci vravia ze mam male brusko na to, ze som 27 tt tak neviem.... ale ja to mam skor usadene v bokoch a v zadku.....
a inak pohoda. este mam stale energie na rozdavanie, tak uvidim, dokedy mi to vydrzi.

loss
19. nov 2007

emmus uz sa neviem dockat 🙂

emily3
19. nov 2007

mm na tom nezalezi ake mas velke brucho, skor bud rada, ze ti netrci velky kotol pred tebou 😀 , a to neznamena ze tvoje babo je male...

vilkakatka
19. nov 2007

Emmka, naozaj sa vam to tam v decembrovkach nejak rozbehlo ... juuuj ... aj nam januarovkam sa to blizi 😅

My sme mali vcera celodenny predporodny seminar ... bola celkom sranda, aj ked to bolo aj dost unavne ... zase sme o nieco mudrejsi ... teoriu by sme mali v malicku, ale aj tak budeme potom iba chaosit ...hihihi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre