Koľko dní pred plánovanou mrchou vám vyšiel pozitívny test?

barbora21
12. feb 2012

Ahojte, chcela by som taky maly statisticky prehlad kolko dni pred planovanou mrchou alebo po planovanej mrche vam vysiel tehu test pozitivny. Mozno to pomoze aj dalsim snazilkam,ktore na svoje // ciarky cakaju (ja medzi nimi) a trosku im to pomoze aj pri dileme kedy testovat 🙂

lenkax7
12. feb 2012

po 2 dnoch meskania 😉

anjelik2509
12. feb 2012

mne vyšli dva pozitívne asi po 5 dňoch meškania, ale to už sme čosi tušili 🙂 a záleží aj od citlivosti testu...😉

nibiru
12. feb 2012

den pred mrchou uplny duch az na 5den meskamia bola viditelne rovnako tmava zalezi ako rastie hcg a zalezi tiez kedy bolo uhniezdenie (az po nom sa začina tvorit hcg a to moze trvat 5-11dni az na 3den od uhniezdenia je vraj dostatocne vysoke HCG aby ho najcitlivejsi test zachytil umna nastalo zahniezdenie 4dni pred ocakavanou mrchou 24dc viem to lebo som mala implantačne spinenie.

anjelicek26
12. feb 2012

11dpo po obede, takze tri dni pred vynechanim mrchy.

saranata
12. feb 2012

Pri druhej dcere 9 dpo, teraz 11dpo,viditelne ciarky .nie duchovia 🙂, pri prvom tehu som to nesledovala ale tiez pred terminom ocakavanej mrchy.

petkave
12. feb 2012

Po 3 dňoch meškania. Ráno boli //, poobede na inom teste bola iba jedna. Ďalšie ráno som sa testovala znovu a zase tam boli //.

zvolsiinylogin
22. júl 2012

ja som nasla dva 20 DC..slabulinke

nikasv29
22. júl 2012

mne vyšiel duch na teste dva dni pred mrchou 🙂

lucinocka
22. júl 2012

v utorok slabulilinka druha ciarka a v piatok som mala dostat ms

pingu1
22. júl 2012

mne 9 dpo

tinki
22. júl 2012

mne sa čiarka pri oboch dievčatách ukázala až po termíne MS.

epsonka45
22. júl 2012

mne ukazal test 6 dni pred mrchou ale na sone nebolo nic este vidiet az ked som tam bola vtedy ked som mala mrchu dostat vtedy to tam uz bolo vidiet

maggie37
25. júl 2012

10 DPO 🙂))

janulienka77
15. aug 2012

po jednom dni meskania.

lenkaaa000
21. aug 2012

ja som mala pozitívny test 3 dni pred mrchou 🙂

stanislavao
21. aug 2012

co je to "planovana mrcha"??? otrasny slovnik.

keksicek
21. aug 2012

mne vysiela pozitivny test 5 dni po vynechani menstruacie

sunny2sis
21. aug 2012

Ja som sa testovala kazdy den od polky cyklu, aby som presne vedela, kedy sa ta druha ciarka ukaze. Prvy dusik sa ukazal uz 4 dni pred MS. (den pred tam este nebol). Ciarka mi silnela veelmi pomaly a bola skor silnejsia poobede ako rano. Dnes som uz 44DC (6+1tt) a ciarka je uz dost silna, tak hadam je to ok. Drzim vsetkym snazilkam palce!!! My sme sa snazili od marca 2012, dopomohol aj clostylbegyt a utrogestan, takze hlavu hore!!! 😉

nastasja25
21. aug 2012

asi 3 či 4 dni pred menzesom ,síce ledva viditelná,ale bola tam 🙂 🙂 a to som si kúpila vtedy ten najlacnejší testík Pepino 😉

fomarik
21. aug 2012

presne na 28 DC slabulinká, ale bola tam

albao
21. aug 2012

V provom rade treba poznat svoje telo a cyklus, napriklad z ovu testov ci z bazalnej teploty., pretoze toto hodne zalezi od dlzky lutealnej fazy a implantacie.

1. Pozitivny testik moze vyjst cca 2-3 dni po implantacii (zvycajne 6-10 dni po ovulke), co moze byt tak 8 dni po ovulacii ale aj 13 dni po ovulacii.
2. A druha vec je ta dlzka lutelanej fazy - cize pocet dni medzi ovulkou a MS, co je zvycajne fixne u kazdej zeny. Standardne je to 10 az 16 dni, u mna to bolo 16.

Takze v extremnom pripade som ja mohla mat pozitivny testik uz 8 dni pred MS, ale aj len 3 dni rped MS. V praxi som ale obidve tehu testovala pomerne neskoro, tak 3 dni pred MS.
Zena co ma 10 dni lutealnu fazu vsak moze kludne najst svoj pozitivny testik az 3 dni po ocakavanej MS a pritom je to rovnako zdrave vitalne tehotenstvo ako ked zena najde pozitivny testik 5 dni pred MS.

cukroska
25. aug 2012

Nemá byť otázka koľko dní pred /ne/očakávanou mrchou?či? 😉

stojdulka
28. aug 2012

ja som na teste našla ducha už 3dni pred mrchou, v prvý den vynechanej MS som už na teste mala riadne koľajnice

ludmilaka
28. aug 2012

Svetlá čiaročka 4 dni pred. A spomína sa tu test Pepino, tak ten by som si už nikdy nekúpila. Mala som ho pozitívny vždy 😀 😀 😀 V porovnaní s inými testami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre