Dekoratívna kozmetika trend IT UP

Značka dm drogerie markt trend IT UP je určená všetkým unikátnym, výnimočným ženám.

trend IT UP make-up, 30 ml– prirodzene hebká pleť bez nedokonalostí. Jemný a dlhotrvajúci make-up má variabilné krytie a zaistí zjednotený vzhľad so žiarivým efektom. Dodáva pleti svieži, prirodzený a zdravý vzhľad. Výživný kolagén intenzívne vyživuje a hydratuje pleť. Je vhodný pre každý typ pleti.

trend IT UP kompaktný púder, 9 g – hodvábne jemný púder prepožičia vašej pleti perfektný vzhľad bez lesku a jemný zamatový pocit. Variabilná krycia schopnosť sa postará o zjednotený vzhľad pokožky. Obsahuje kukuričný škrob, ktorý dodá pleti matný vzhľad.

trend IT UP paletka rozjasňovačov na tvár, 10 g – rozžiarte svoju tvár vďaka paletke highlighterov. Zahŕňa pastelovo červený odtieň a tri nude odtiene od svetlých až po tmavé. Hodvábna textúra so svetlom odrážajúcimi pigmentami opticky zjednotí pleť a skryje drobné nedokonalosti pleti.

trend IT UP paletka očných tieňov, 12 g – matné a trblietavé textúry v béžovo-hnedom farebnom prevedení čakajú na spojenie. Očné tiene sú obzvlášť trvácne, dajú sa perfektne nanášať a kombinovať pre vytvorenie dokonalého líčenia. Vytvorte si prirodzené denné či zvodné dymové líčenie aj každý deň.

trend IT UP tiene na obočie – púder na obočie vám zaistí dokonalé obočie, ktoré vytvoríte rýchlo a jednoducho za pár minút. Ľahká a mäkká textúra púdru sa nerozmazáva, je odolná proti vode a vďaka praktickému aplikátoru zaistíte dlhotrvajúci výsledný efekt. Vaše obočie bude krásne definované, zvýraznené a zafixované po celý deň.

trend IT UP maskara, 12 ml – špeciálny aplikátor obalí každú mihalnicu do sýtej čiernej farby, vytočí ju a dodá jej objem. Zloženie s obsahom ríbezľového oleja poskytuje mihalniciam potrebnú starostlivosť.

trend IT UP korektor - zmatňujúca intenzívne krycia tyčinka zakrýva a zmatňuje nerovnosti pokožky a začervenanie. Zaručuje dlhotrvajúci efekt a perfektný krycí účinok.

trend IT UP rúž na pery – zanechá vaše pery dokonale hebké, hydratované a šťavnaté. Navyše ich krásne zvýrazní a dodá im dlhotrvajúce farebné odtiene. Vďaka praktickému tvaru sa jednoducho a rýchlo nanáša, a preto nesmie chýbať v žiadnej kabelke. Váš úsmev bude neodolateľný a pery krásne žiarivé.

trend IT UP lak na nechty - s dvojitým účinkom dodá nechtom intenzívny lesk a efekt gélových nechtov. Pomocou štetca s 1000 štetinkami zaistíte rovnomerné a profesionálne nanesenie.

trend IT UP lak na nechty

trend IT UP COLOR CUBE paletka očných tieňov – dlhotrvajúce, žiarivé farby vám zabezpečia výrazný a žiarivý očný make-up.

trend IT UP SUPERCHARGED maskara – zabezpečí vám neodolateľný pohľad a perfektne oddelené mihalnice.

trend IT UP 2v1 CAMOU make-up - s make-upom a korektorom v prirodzenom béžovom odtieni vytvoríte nezabudnuteľný vzhľad žiarivej pleti. Jeho hodvábna, matná textúra prekrýva začervenania pleti a iné nedokonalosti. Zloženie kombinujúce make-up a korektor zaručí vysokú kryciu schopnosť.

trend IT UP SKIN SUPREME kompaktný púder - hodvábne jemný púder prepožičia vašej pleti perfektný vzhľad bez lesku a jemný, zamatový pocit. Variabilná krycia schopnosť sa postará o zjednotený vzhľad pokožky.

trend IT UP DAILY DOSE OF GLOW rozjasňovač na tvár a dekolt- dodá vášmu make-upu ten správny šmrnc. Jemná krémová textúra dokonale rozžiari a zvýrazní lícne kosti a dekolt, a zaistí svieži vzhľad.

trend IT UP FIBRE gélová farba na obočie – gél, obohatený o vyživujúci panthenol, vytvorí bezchybne vytvarované a zvýraznené obočie s dlhotrvajúcim efektom. Krémová textúra sa nerozmazáva, je odolná proti vode a vďaka špirálovitému aplikátoru zaistí intenzívnu farbu a fixáciu.

trend IT UP TWO TONE rúž na pery – dvojfarebný rúž na pery poskytne vašim perám zvodný ombré look. Krémová textúra umožňuje jednoduché nanášanie.

trend IT UP CONTOUR&GLIDE kontúrovacia ceruzka na pery - zvýrazní vaše pery a dodá im dokonalý objem! Dlhotrvajúca vodoodolná textúra a intenzívne farebné pigmenty zaručia bezchybnú výdrž bez rozmazania po celý deň. Jemné zloženie s obsahom avokádového oleja zároveň vyživí a hydratuje vaše pery. Kontúrovacia ceruzka rúž zafixuje a vytvorí neodolateľne zvodný efekt.

trend IT UP N°1 lak na nechty - má perfektnú kryciu schopnosť a veľmi dobrú odolnosť. Hexa-3 komplex dodá vašim nechtom pružnosť a pevnosť. Obsiahnutý bio extrakt z morskej riasy zaručí vašim nechtom UV ochranu a zabráni štiepeniu.

trend IT UP fixačný sprej Expert

trend IT UP kajalová ceruzka

trend IT UP ENDLESS EFFECT EXTENSION & CURL maskara

trend IT UP ULTRA MATTE rúž na pery

trend IT UP NAIL FOUNDATION lak na nechty

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Širokú ponuku trend IT UP nájdete v e-shope dm drogerie markt.

Hodnotenia a skúsenosti s trend IT UP

Máš skúsenosť s trend IT UP?
lejlinka868  6. júl 2021

Trend IT UP, rozhodne musíš vyskúšať!

Dostala sa mi možnosť otestovať dekoratívnu kozmetiku trend IT UP, z ktorej sa isto niektoré produkty nájdu aj v košíku v dm u mňa do budúcna a na testovanie som obdržala tieto produkty:

ROSE TOUCH Make-up
Waterdrop Lip Color
DOUBLE VOLUME SHINE Nail Polish
EYEPPEARANCE Mascara VOLUME AND CURL
  • ROSE TOUCH Make-up:
  • pre ženy s „dokonalou" pleťou možno dobrý
  • SKIN SUPREME Compact Powder:
  • veľmi dobre zafixuje make-up, vydrží pomerne dlho
  • dobre sa nanáša
  • zjednotí pleť
  • pleť zanechá i v teple krásne matnú
  • EYEBROW Powder Set:
  • veľmi dobre sa nanášajú, čo uľahčuje priložený štetec
  • vhodné aj pre blondínky
  • COLOR CIRCUIT Eye Shadow Palette:
  • veľmi dobre pigmentované
  • ľahké nanášanie
  • neotláčajú sa
  • vydržia s podkladovou bázou pod tiene celý deň
  • FACE LIGHTS PALETTE
  • krásne rozjasnia
  • pôsobia prirodzene
  • MATTE PERFECTION Coverstick
  • Waterdrop Lip Color
  • nevysušuje pery
  • pery sú po celý čas hydratované
  • ľahko sa nanáša, keďže je v tyčinke tak si krásne viete aj bez konturky dokonale namaľovať pery
  • DOUBLE VOLUME SHINE Nail Polish
  • na mojich nechtoch skutočne veľmi dlho vydržal bez porušenia
  • mäkší aplikátor
  • sýte farby
  • bohate stačia dve vrstvy
  • EYEPPEARANCE Mascara VOLUME AND CURL
  • krásne riasy zahustí
  • predlžuje
  • veľmi dobrá kefka
  • ROSE TOUCH Make-up
  • slabučká krycia schopnosť
  • skôr BB krém ako make up
  • mastný ešte dlho po nanesení
  • absolútne žiaden SPF faktor
  • SKIN SUPREME Compact Powder
  • žiadne som nenašla, veľmi mi sadol
  • EYEBROW Powder Set:
  • po pár hodinách sa rozotierajú
  • nie sú vodeodolné
  • COLOR CIRCUIT Eye Shadow Palette:
  • chýba mi v paletke aj matný tieň
  • chýba mi aplikátor
  • FACE LIGHTS PALETTE
  • žiadne
  • MATTE PERFECTION Coverstick
  • mastný
  • vstrebáva sa do vrások okolo očí a mimických
  • vpíja púder a zmatnňuje sa tým
  • Waterdrop Lip Color
  • veľmi sa otláča
  • po čase sa rozpíja i do okolia pier
  • nie je vodeodolný
  • DOUBLE VOLUME SHINE Nail Polish
  • zle sa odlakováva, treba na viackrát
  • EYEPPEARANCE Mascara VOLUME AND CURL
  • po niekoľkých hodinách sa začne mrviť a zalamovať
franika  1. júl 2021

Keď leto hrá farbami

K letu patria farby. Farby všetkých odtieňov. Každoročne, na začiatku leta, nabehnem do dm drogérie, aby som doplnila svoj kozmetický košík niečím novým. Neviem, čím to je, že práve v lete, ale vtedy ma baví skúšať nové farby, novú kozmetiku. Tento rok sa o to postarala dm za mňa, keďže som bola vybratá na testovanie malých „radostí“.

Hneď ako prvé, ma v balíčku zaujali laky na nechty v krásnych farbách. Jeden som musela hneď aj vyskúšať. Úplne prenádherný odtieň 372 na opálených rukách vyzeral neskutočne krásne. Ale žiaľ, výdrž bola veľmi slabá. Na druhý deň som mala z kraja nechtov lak ošúchaný. No verím, že ak by som kúpila priesvitný lak, ktorým by som lak na nechty trend IT UP pretrela, výdrž by bola oveľa lepšia. Lak určite ostáva u mňa, pretože takú farbu málokedy vidieť medzi lakmi.
4/5

Druhý, modrý „bazénový" lak je v odtieni 368, no táto farba u mňa „neletí“. Nanášanie bolo náročné, sú potrebné minimálne dve vrstvy a mala som pocit, že je príliš hutný a robil šmuhy.
1/5

Ďalšia „malá radosť“, ktorá ma zaujala, bol rúž na pery WATERDROP v odtieni 045. Krásny tvar rúžu, skvelý aj pre úzke pery. Ľahko sa s ním pracuje, keďže je dostatočne mastný a nevysušuje pery. No veľmi sa otláča a po čase sa mi „rozlial“ v okolí pier, čiže sa nedá spoľahnúť, že vydrží aspoň hodinu bezchybný.
2/5

Paletka očných tieňov COLOR CIRCUIT 010 sú nádherné letné farby. Krásne rozžiarili okolie očí a zvýraznili moju farbu oka. S tienikmi sa ľahko pracuje a pri nanášaní neprášia na zvyšok tváre. Ich nevýhodou je, že v tomto teple sa zbiehajú dokopy, nedržia celý deň pekne na oku. No celkovo som s tienikmi spokojná, líčila som sa nimi každý deň, hoci po pár hodinách som ich musela znova naniesť na oko.
4/5

V balíčku bol aj korektor MATTE PERFECTION 020, ktorý som použila len raz, ale vôbec mi nevyhovuje, lebo sa mi behom hodiny nazbieral vo vráskach okolo očí.
1/5

Rovnako aj make-up ROSY TOUCH 020 som vyskúšala len raz. Tento odtieň je pre mňa príliš svetlý a navyše make-up robí mastný efekt, celá som sa leskla, a jeho krycia schopnosť je nulová. Konzistencia make-upu sa mi nepáči, no čo sa týka jeho obalu, je veľmi praktický, sadne do ruky a s pumpičkou sa skvele dávkuje priamo na pleť.
2/5

Čierna riasenka VOLUME&CURL mihalnice skutočne zhustila, no nevedela som si ich pekne vytiahnuť do dĺžky. Netvrdím, že je riasenka zlá, možno len nie som zvyknutá na takýto tvar špirály a neviem ju použiť tak, aby predĺžila mihalnice. Ale čo sa týka vyslovene zahustenia, na to je fakt skvelá. Pekne drží na mihalniciach počas celého dňa, nedrobí sa.
4/5

Púder SKIN SUPREME som ani neskúsila, keďže ja púdrová nie som, a i tak je príliš svetlý pre mňa.

Čo ma skutočne prekvapilo a ostáva s 5 bodmi z 5, je zamatovo jemná paletka na tvár FACE LIGHTS PALETTE. Prekrásne farby, skvelo sa nanášajú a dokonca som ich použila aj ako očné tiene a vyzerali prekrásne. Na pleti nevytvoria umelý efekt farieb, ale pleť úplne preberú k životu, rozjasnia ju a absolútne nie je potrebný iný púder. Táto paletka je určite vhodná aj pre svetlejšie typy pleti a blondínky a podľa seba viem, že skvele sadne aj pre tmavšiu opálenú pleť u brunetiek.
5/5

Ako posledné som skúsila tiene na obočie DUO POWDER, no po ich nanesení, obočie vyzeralo príliš umelo, neprirodzene. Možno je to len o praxi v správnom nanášaní tieňov na obočie, no ja roky používam len ceruzku a tiene mi nikdy nevyhovovali na úpravu obočia.
1/5

Testovanie týchto produktov bol pre mňa čas príjemný. Farbičky trend IT UP, ktoré boli v balíčku od dm drogérie, sú typicky letné a na opálenej pokožke je zážitok sa s nimi vyhrať. Určite topkou ostáva paletka zamatovo jemných tieňov na pleť FACE LIGHTS PALETTE, ktorá v tomto testovaní vyhráva nad ostatnými produktami z balíčka.
  • krásne farby
  • rozjasnenie tváre
  • príjemná vôňa výrobkov
  • krásne balenia
  • okrem popisu jednotlivých produktov v príspevku, som na kozmetike nenašla nedostatky
willi  27. jún 2021

Letné testovanie dekoratívnej kozmetiky Trend IT UP v spolupráci s dm

Milujem leto... Milujem kozmetiku a dekoratívnu kozmetiku, asi ako každá žena... Aj napriek tomu, že som momentálne na materskej dovolenke, veľmi rada sa každý deň (v rámci možností) upravím. A preto ma výber na testovanie dekoratívnej kozmetiky Trend IT UP v spolupráci s dm veľmi potešil. Prinášam Vám moje postrehy, aspoň v písmenkovej forme, a začnem od produktov, ktoré ma zaujali najviac.

FACE LIGHTS PALETTE. Zamatovo jemné trblietavé tiene rozžiaria Vašu pleť. Namiešaním všetkých štyroch odtieňov sa kontúry tváre rozjasnia, dodá pleti zdravý a žiarivý odtieň. Keď sa žena výrazne nemaľuje, ale chce len podtrhnúť kontúry tváre, je táto paletka ideálna. :)

Make-up ROSY TOUCH má príjemnú jemnú konzistenciu a nevtieravú vôňu. Veľkou výhodou je pumpička, pomocou ktorej si nanesiete potrebné množstvo make-upu a navyše je to aj hygienické. Make-up sa ľahko nanáša, rozotiera, rýchlo sa prispôsobí vašej pleti, nevytvára "masku" a má relatívne dobrú kryciu schopnosť. Na večerné líčenie by som ho nevolila, ale na leto a dovolenku, ideálna voľba.

WATERPROOF LIP COLOR. V prvom momente som sa vyľakala, aký odtieň na testovanie vybrali, keďže nie som zvyknutá na výrazné odtiene rúžov (max. občas červená). Bála som sa vyskúšať tento rúž, pretože si myslím, že odtiene tohto typu mi nepristanú. Po aplikácií som bola milo prekvapená. Rúž sa vďaka tvaru veľmi jednoducho nanáša, nie je potrebné použiť ani kontúrku. Čo sa týka konzistencie, pery boli hydratované a po nejakej minútke rúž zaschol. Keďže som mama, vyskúšala som rúž otlačiť na tričko, a na veľké prekvapenie, takmer žiadna stopa. Rúž má, podľa mňa, aj dobrú trvácnosť oproti iným vyskúšaným značkám.

EYEPPEARANCE MASCARA Volume&Curl. Prvé, čo ma pri kúpe riasenky zaujíma je tvar aplikátora. Pri tejto riasenke som bola spokojná, keďže je tvarovaná, nelepí sa a dobre sa s ňou maľujú aj spodné mihalnice. Riasenka sa po nanesení neotláča, nedrobí a nezanecháva stopy na horných viečkach. Veľmi ľahko sa odličuje, takže u mňa spokojnosť.

Paleta očných tieňov Trend IT UP. Paletku som využívala minimálne, keďže v lete používam tiene minimálne. Konzistencia tieňov je k spokojnosti, dobre sa nanášajú a ľahko sa s nimi pracuje. Tónovanie s nimi nie je žiadny problém.

Lak na nechty Trend IT UP. Dva odtiene, ktoré mi boli vybrané potešili najmä moju 10-ročnú dcéru. Čo sa týka modrého odtieňa, je potrebné naniesť dve vrstvy, keďže jedna nemá dostatočné krytie. Pri oranžovom je jedna úplne postačujúca. Trvácnosť lakov je veľmi dobrá, vôbec sa neolupuje, nešúcha. Čo by som vytkla jediné, je tvar štetca, ktorý je dosť široký, takže sa s ním horšie pracuje.

INVISIBLE FIXING POUDER. Fixačný púder podľa mňa spĺňa štandard. Aj odtieň je vhodný na leto.

MATTE PERFECTION COVERSTICK. Korektor má dobrú kryciu schopnosť, no podľa mňa je veľmi tuhý a zanecháva stopy na pleti. Používam korektor od inej značky, taktiež v tyčinke, je jemnejší, mäkší a nezanecháva také ryhy ako tento korektor, takže u mňa neobstál.

EYEBROW POWDER SET. Tento produkt som odskúšala len jedenkrát. Na obočie nepoužívam tiene. Uprednostňujem fixku na obočie. S tieňmi som spokojná nebola, pretože nie som zvyknutá na takto vykreslené obočie. Navyše sa otierajú, takže za mňa nie.
  • - kvalita za prijateľnú cenu
  • - príjemné odtiene
  • - dobrá manipulácia a nanášanie
  • - dostupnosť
  • - na letné použitie vhodné
  • - korektor príliš tuhý a zanecháva stopy
veronikapandelev  27. jún 2021

Dobrá kozmetika za ešte lepšiu cenu

1. Make-Up Rosy Touch
Za mňa veľmi slabá krycia schopnosť. Na letné dni je ľahký a s dobrým púdrom a korektorom nakoniec dosiahnete celkom dobrý výsledok

2. Korektor MATTE Perfection
Príliš tuhá konzistencia, avšak zakryje to, čo make-up nezvládol. Taká zlatá stredná cesta.

3. Púder Skin Supreme
Najlepší púder, ktorý pekne zjednotí a zafixuje make-up. Za mňa najlepší výrobok tejto značky.
- Trochu sa práši.

4. FACE Light Palette
Paletka rozrajsňovačov je výborná. Decentné odtiene, ktoré nevyzerajú prehnane a vydržia naozaj dlho.

5. EYEBROW Powder Set
Súprava na úpravu obočia je fajn. Za tú cenu je postačujúca, ale práši sa a nevydrží cely deň.

6. Color Circuit Eye Shadow Palette
Paletka očných tieňov. Super pigmentácia aj nanášanie
- Práši sa trosku viac

7. EYEPPEARANCE Mascara
Špirála výborná. Nelepí mihalnice a dodržuje čo sľúbi - objem a hustotu. Výborný produkt

8. WATERDROP lip color
Za mňa príliš tuhý a zle sa nanáša. Nedokázala som rovnomerne naniesť na pery. Mne nevyhovuje, ale pigmentacia a vydrž je dobrá.

9 a 10. Double Volume a Shine Nail Polish
Laky farebne sýte, dobrá výdrž a zanechávajú gélový efekt. Mne osobne nesadli odtiene.
4/5
  • Make-upp je ľahký a pre nenáročnu ženu dostačujúci
  • Korektor zakryje malé nedokonalosti
  • Púder najlepší výrobok tejto značky
  • Rozjasňovače výborné a prirodzené
  • Paletka na obočie obstála kvalitou za nízku cenu
  • Očné tiene majú veľmi dobrú pigmentáciu aj sa s nimi dobre pracuje
  • Špirála výborná! Predĺži aj zahustí a nezlepí mihalnice
  • Rúž má dobrú pigmentáciu aj výdrž
  • Laky na nechty majú sýte farby vhodné na leto
  • Praktické balenia
  • Slabá krycia schopnosť make-upu
  • Ťažšie rozotieranie korektoru
  • Paletky sa viac prášia
  • Set na obočie nevydrží celý deň
  • Rúž sa ťažko nanáša a rozotiera
  • Špirála na prvý pohľad vyzerá lacno a pritom je výborná
berry59  27. jún 2021

Ako sa skrášliť z kozmetikou trend IT UP

Ahojte milé ženy,

Som veľmi rada, že ma tím Modrý koník vybral na takéto skvelé testovanie.

Veľmi ma to potešilo a hneď ako balíček prišiel, som otestovala rúž na pery waterdrop lip color, bola som milo prekvapená, krásnej farbe a jednoduchej aplikácií.
5/5

Laky na nechty mi prišli vo farbách modrá perleť a červeno-oranžovej farbe. Ako veľké plus je pre mňa krásny lesk a rýchle zasnuchnutie laku. 👌
5/5

Tiene na obočie eyebrow powder set je pre mňa veľkou novinkou, pretože doteraz som používala iba ceruzky na obočie. Tento set to určite zmenil a ostanem mu naklonená aj po testovaní. Má skosený aplikátor veľmi jednoducho sa nanáša a vydrží upravené celý deň.
5/5

Korektor Matte Perfection sa hodí do každej ženskej kabelky! Zakryje každú nedokonalosť a začervenanie. Top by bolo keby vydržal dlhšie.
4/5

Mojou najväčšou srdcovkou sa stala maskara Eyeppearance. Roky používam svoju overenú značku ale táto ju prekonala. Cenovo dostupná, krásne zvýrazní riasy.
5/5

Oceňujem výber zemitých farieb a krásne balenie očných tieňov Color Circuit. Paleta obsahuje matné aj trblietavé tiene. Sú vhodné na hocijakú príležitosť, ale aj bežný deň.
4/5

Make-up Rosy Touch obsahuje vyživujúci kolagén pre hydratáciu pleti. Pleť pôsobí sviežo a upravene. Veľmi dobre sa nanáša. Ja preferujem radšej viac krycí make-up.
4/5

Tento make up perfektne zafixuje kompaktný púder Skin Supreme, ktorý je hodvábne jemný bez lesku. Pleť je upravená do matného vzhľadu.
5/5

Pre dokonalé nalíčenie nesmiem zabudnúť na rozjasňovač pleti. Pleť je po nich krásne upravená ale pôsobí prirodzene.
  • Krásne balenie
  • Kvalita
  • Vynikajúca cena
  • Žiadne nedostatky som nenašla
whitebubble  26. jún 2021

RECENZIA : Trend It up dekoratívna kozmetika

*Rosy Touch make up 020*
Ľahký make up vhodný na leto, skôr BB krémového typu. Krycia schopnosť je malá. Nanáša sa dobre ako krém. Na pleti pôsobí prirodzene. Nevytvára na pleti masku.

*SKIN SUPREME COMPACT POWDER 020*
Zmatňujúci kompaktný púder, ktorý nevysušuje pokožku. Dobre sa hodí k predchádzajúcemu make-upu. Na pleti nevytvára fľaky a dodáva pleti hodvábnu textúru.

*MATTE PERFECTION COVERSTICK 020 korektor*
Zakryje červené miesta na pleti, nie je ani mastný ani suchý. Je vysoko krycí. Pekne zjednotí farbu pleti spolu. Zakryje aj tmavé kruhy pod očami.
5/5

Tieto 3 produkty spolu vytvárajú prirodzený a farebne jednotný make-up.

*FACE LIGHTS PALETTE - rozjasňovače*
Kvalitné rozjasňovače. Na pleti pekne odrážajú svetlo, držia celý deň, a pekne sa dajú zapracovať do pokožky. Pričom nevytvárajú neprirodzené skoky, medzi tým, kde je rozjasňovač, a kde nie je. Svetlejšie na tvár a tmavšie odtiene použiteľné na telo.

*COLOR CIRCUIT eye shadow palette 010*
Využiteľné farby, s ktorými sa dobre pracuje. Neprášia sa a dobre držia celý deň. Krásny marhuľkový odtieň.

*Laky na nechty DOUBLE VOLUME& SHINE*
Laky majú krásny lesk a sú aj trošku hustejšie ako iné laky. Červený odtieň mal väčšiu výdrž 3 dni a stačila jedna vrstva. Modrý odtieň potreboval 2 vrstvy a vydržal 2 dni .
Nemala som pocit gélových nechtov.

* WATERDROP lip color 045*
Výrazna intenzívna farba, skôr dobrá na jeseň. Rúž nie je odolný voči otieraniu. Keď si aplikujete minimálne množstvo je pekne jemne ružový a zvýrazní vaše pery. Nevysušuje.

*EYEBROW powder set 010*
Tiene na obočie. Dobre držia na obočí ale vodeodolné nie sú. Skúšala som si dať tmavší odtieň ako linku na horné viečko.

*EYEPPEARANCE MASCARA VOLUME & CURL*
Zle sa mi s touto masKarou pracovalo. Jedna vrstva bola slabá. Ak by mala táto masKara lepšiu náplň, bola by lepšia. Pretože kefku má veľmi dobrú. Neotláča sa.
  • Kvalita produktov
  • väčšina produktov plní svoj účel
  • praktické veľkosti balení
  • všetky produkty sa dajú použiť
  • cena
  • slabá náplň v špirále
  • rúž nie je odolný voči rozmazaniu
zuzkanr  26. jún 2021

Cenovo dostupná kozmetika, s ktorou vytvoríte príjemné letné líčenie

Make-up Rosy Touch
4/5
Ľahko sa nanáša, pleť nezmatní, ale zanechá ju prirodzene rozjasnenú bez toho, aby ste sa prehnane leskli. Skvelo sedí na mojej zmiešanej pleti aj na miestach, ktoré sa mi počas dňa mastia viac, ako iné (čelo, nos a brada).

Korektor Matte Perfection
2/5
Vhodný skôr pre veľmi mladú pleť, ktorá potrebuje jemne prekryť nedostatky na pleti v podobe prvých vyrážok.

Púder Skin Supreme
5/5
Príjemný kompaktný púder, ktorý dobre fixuje make-up aj korektor. Jemne pigmentovaný odtieň, s ktorým nadobudne make-up či korektor vyššie krytie. Pekne zmatní lesklejšie miesta na pleti.

Paletka Face Lights Palette
5/5
Výborná púdrová paletka na pleť, ako stvorená na leto a opálenú pokožku. Pleť vykontúruje, rozjasní a dodá jej život. Odtiene sa dajú použiť aj ako tiene na oči.

Tiene na obočie Eyebrow Powder Set
2/5
Tiene sú vhodné len pre ženy s prirodzene hustým obočím. Riedke obočie slabo zvýraznia a majú krátku výdrž.

Paletka očných tieňov Color Circuit
3/5
Pekné metalické odtiene, ktoré rozžiaria pohľad. V paletke mi chýbajú aspoň dva neutrálne matné odtiene, ktoré by sa dobre kombinovali s obsahom paletky. Tiene je potrebné nanášať na navlhčený štetec, aby boli plne pigmentované.

Maskara Eyeppearance Volume&Curl
3/5
Priemerná maskara, ktorá neurazí a s jej kúpou určite nič nepokazíte. Mihalnice pekne vytočí, neopadáva, neotláča sa a ľahko sa odličuje.

Rúž v ceruzke Waterdrop
5/5
Krásny letný odtieň, ktorý oživí aj bežné denné líčenie. Ľahko sa nanáša, nevysušuje pery, nezvýrazňuje ich štruktúru.

Laky na nechty Double Volume&Shine
3/5
Červenooranžový odtieň je perfektný. Má skvelú výdrž a vyzerá na nechtoch veľmi dobre. Na leto ideálny. Pastelový odtieň ma moc neoslovil. Výdrž krátka, po dvoch dňoch sa začal veľmi odlupovať z nechtov.
  • Cenová dostupnosť
  • Dostupné priamo v predajniach dm
  • Výber odtieňov
  • Všestranné využitie produktov
  • Spomenuté v texte
smajcii  26. jún 2021

Na letnej vlne s trend IT UP

Laky na nechty Double Volume & Shine
Nechty nalakované týmito lakmi pôsobili pomerne pekne a gélovo, avšak môj prvý dojem z bledomodrého odtieňa nebol na začiatku príliš dobrý. Prvá vrstva laku bola málo pigmentovaná. Nechty vyzerali mdlo a nepekne. Navyše tá gélová textúra robila na povrchu nechtov zvláštne nerovnosti. Bez olupovania vydržal 2 dni.
S oranžovo-červeným odtieňom sa pracovalo o čosi jednoduchšie, povrch nechtov bol rovný hneď, takisto ako pigmentácia, ktorá bola dostatočná už pri prvej vrstve. Chválim výdrž tohto laku na nohách, mala som ho na nich bezchybný vyše týždňa.
Za pozitíva považujem širší štetček, ktorý zabezpečil pohodlné nanášanie a guľôčku vo fľaštičke, aby lak nezaschol.
Celkovo laky hodnotím tak priemerne 3/5.

Eyeppearance mascara Volume&Curl
Mascara splní čo sľubuje, riasy sú po nej pomerne predĺžené, vytočené, a aj zahustené. Za jej najväčšie pozitívum považujem to, že sa ani v týchto horúčavách nedrobí pod oko.
Udeľujem jej 5/5 bodov.

trend IT UP make-up Rosy Touch, odtieň 020
Make-up s rozjasňujúcim efektom a výživným kolagénom má ľahké zloženie, ktoré pleti dodáva prirodzený vzhľad, konzistenciu pripomína BB-cream, pretože má slabšiu kryciu schopnosť. Pleť pekne zjednotí, ale iba ak na nej nie sú väčšie nedokonalosti. Musím ale vyzdvihnúť hlavné pozitívum, ktorým je fakt, že na pleti sedí výborne, neotiera sa, nerobí na tvári masku, a ani neoxiduje do oranžova. Takisto má slušnú výdrž.
Hodnotím ho na 4/5 bodov.

Tuhý korektor viac-menej splnil čo mal, to čo neprekryl make-up zachránil práve on. Jeho nevýhodu vidím v tom, že sa príliš ľahko a rýchlo topí, čo však v zásade nemusí byť úplne iba jeho chyba, ale aj chyba počasia. Kvitujem však, že sa s korektorom dobre pracovalo, dal sa vklepkať pod oči a zároveň sa mi nezlieval do mikro vrások.
Udeľujem mu 4/5 bodov.

Trend IT UP rúž na pery 045
Budem úprimná, hľadať pozitíva v tomto type rúžu bolo naozaj ťažké. Je síce pravda, že pery sú po ňom pekne hydratované aj farebne zvýraznené, no táto krása netrvá dlho. Veľmi rýchlo sa otiera, nepomohlo mu ani zafixovanie púdrom, ani otlačenie do vreckovky. Jednoducho neunesie ani pusu, nieto ešte nejakú konzumáciu jedál či nápojov. Rovnako ma neoslovila jeho vôňa. Musím sa priznať, že mi jeho pach prekážal a cítila som ho nie len pod nosom, ale aj v ústach.
Rúž u mňa dostáva 1/5 bodov.

Trend IT UP paleta rozjasňovačov na tvár mi poslúžila nielen ako bronzer, ale tiež na jemné kontúrovanie tváre. Pri použití vhodného štetca sa s ňou pracovalo dobre, aké množstvo som nabrala, také som aj zapracovala, nepôsobila veľmi prehnane.
Udeľujem 5/5 bodov.

Trend IT UP tiene na obočie
Púdrový tieň zaistil dokonalý tvar obočia, ktoré som vytvorila rýchlo a jednoducho za pár minút. Ľahká textúra púdru sa nerozmazáva, je odolná voči vode a vďaka praktickému aplikátoru zaisťuje pekný výsledný efekt a ľahké nanášanie. Obočie som mala zvýraznené celý deň. Jediná nevýhoda, ktorú som postrehla je tá, že sa tiene mierne prášia a takisto oškrabávajú, keď nosíte tesne pri obočí napríklad okuliare.
Tieňom udeľujem 4 body z 5.

Paleta očných tieňov od trend IT UP obsiahnuje matné, ale aj trblietavé tiene v príjemnom béžovo-hnedom prevedení. Jednoducho sa nanášajú a na očiach pôsobia naozaj pekne a prirodzene, dajú sa ľahko vrstviť a kombinovať, aj keď teda na očiach nevydržia až tak dlho. Oceňujem však, že priveľmi neprášia, a aj to, že sa dajú použiť aj za mokra.
Dávam im takisto 4 body z 5.

Svoju skúsenosť zakončím svojim dlhoročným favoritom, ktorým je trend IT UP kompaktný púder. Púder je veľmi jemný a zabezpečí na pleti pekný vzhľad. Pokožku výrazne zjednocuje, na pleti neoxiduje a veľmi dobre fixuje make-up. Počas dňa ho nie je potrebné ani nejak extra dopĺňať. Najviac ma na ňom baví praktický dizajn a zrkadielko.
Získava 5/5 bodov.
  • + primeraná cena
  • + praktické balenia
  • + väčšina produktov plní účel
  • + výrazné farby
  • + trvácnosť
  • + make-up ani púder na pleti neoxiduje
  • + príjemné nosenie
  • - slabá výdrž rúžu
  • - prášivosť tieňov na obočie
  • - ľahké roztopenie korektoru
  • - nepríjemná chuť a vôňa rúžu
lusyf  25. jún 2021

Letné testovanie s kozmetikou trend IT UP!

Ahojte žienky,

ja, ako veľká milovníčka akejkoľvek kozmetiky, som sa veľmi potešila testovaniu tejto farebnej dekoratívky na tvár a pery. Práve preto Vám chcem okrem mojej podrobnej recenzie na mojom profile/blogu ešte raz jednotlivé produkty spravodlivo ohodnotiť a vyzdvihnúť ich prednosti alebo naopak nedostatky.

Pre mňa absolútnym favoritom z tejto kozmetickej rady je paletka FACE LIGHTS PALETTE, ktorá u mňa získava plný počet bodov. Je nádherná, jemne pigmentovaná, žiarivá a ako stvorená na leto. Ak máte rady žiarivý tón na Vašej pleti a chcete pôsobiť mladistvo a sviežo, určite ju vyskúšajte!

Hodnotím: 5/5

Ďalším obľúbencom v mojej kozmetickej taštičke sa stal mejkap ROSY TOUCH, odtieň 020.
Ľahučký, dobre prispôsobivý (ako pleti, tak aj tónu pleti) a cenovo naozaj super dostupný mejkap, ideálny taktiež na letné mesiace. Hydratuje pleť, prejasní a obsahuje kolagén, čo ja určite oceňujem. :)

Hodnotím: 5/5

Do tretice, môj ďalší „must have produkt", po ktorom určite, ešte po spotrebovaní, v drogérii siahnem, je maskara s názvom VOLUME, ktorá mi pekne zahustila, predĺžila riasy, a to bez zlepenia. Keďže som veľmi náročná pri výbere mejkapu a maskary, ostala som prekvapená, ako ma tento produkt príjemne prekvapil. Odporúčam! :)

Hodnotím: 5/5

Žiarivé očné tiene COLOUR CIRCUIT v zložení 6 prirodzených odtieňov som skúšala takmer každý deň a bola som rovnako nadšená. Som fanúšikom naturálnych alebo jemne perleťových tieňov na oči a práve tieto sa splnili moje očakávanie. Tiene nie sú prášivé, dobre sa s nimi pracuje a pekne zvýraznia oči.

Hodnotím: 5/5

Veľmi kladne hodnotím aj COMPACT púder, ktorý mi pleť vždy dobre zafixoval a mejkap mi vydržal takmer celý deň. Bohužiaľ, testovala som ho cez veľké letné horúčavy, tak jeho výdrž bola slabšia, ale inak som s ním veľmi spokojná. Je jemný, má krásne balenie so zrkadielkom a malou hubkou. :)

Hodnotím: 4,5/5

Dvaja farební krásavci, a to laky z radu trend IT UP s názvom DOUBLE VOLUME & SHINE, odtieň 368 (modrý s perleťou) a 372 (koralový, resp. červeno - oranžový), zdobili moje nechty počas dvoch týždňov naozaj statočne dlho. Keďže sa teraz často kúpem, sprchujem, umývam riad a podobne, ich výdrž nebola stopercentná, preto odporúčam vrchný lak (top coat alebo akýkoľvek iný) pre lepšiu výdrž. Veľmi oceňujem farby, konzistenciu lakov a šikovný aplikátor na nechty.

Hodnotím: 4,5/5

Produkt, ktorý u mňa príliš neobstál, je duo tieňov na obočie s názvom EYEBROW SET, a to najmä z toho dôvodu, že ja tiene na obočie príliš nevyhľadávam, pretože si ho musím pracnejšie dokresľovať. Rovnako mi nesadlo farebné zloženie tieňov a boli mierne prášivé, teda pri nanášaní na obočie sa s nimi pracovalo trošku horšie. Kladne hodnotím balenie a priložený mini štetec.

Hodnotím: 3/5

Ďalší produkt, ktorý ma mierne sklamal, je rúž na pery WATERDROP LIP COLOR, a to v odtieni 045. Rúž má veľmi výraznú farbu a pigmentáciu, nedá sa naniesť v tenšej a menej výraznej vrstve. Avšak aj napriek tomu má jeho efekt dlhú výdrž a pery nevysušuje.

Hodnotím: 3,5/5

Posledným kúskom, ktorý sa nachádzal v mojom testovacom balíčku, bol krycí tuhý korektor MATTE PERFECTION, odtieň 020. Vzhľadom k tomu, že mám jemné linky a vrásky pod očami, preferujem skôr tekutejšie korektory, no aj napriek tomu MATTE PERFECTION korektor má veľmi dobrú kryciu schopnosť, prekryje malé nedokonalosti ako jazvičky, žilky alebo vyrážky. Odporúčam skôr pre ženy, ktoré nemajú veľmi suchú pleť.

Hodnotím: 3,5/5

Na záver, z tejto letne ladenej dekoratívnej kozmetiky som nadšená, pretože som našla ďalšie produkty, ktoré si určite ešte zadovážim a som s nimi spokojná.

Majte krásny deň :)
  • pozitívne hodnotím kvalitu produktov (takmer u všetkých dobrý pomer cena - kvalita),
  • cenová dostupnosť kozmetiky,
  • minimalistický a príjemný dizajn,
  • a nakoniec určite to, čo produkt sľubuje vo finále, je možné s ním dosiahnuť :)
  • myslím, že minimálne alebo žiadne,
  • možno prílišná pigmentácia rúžu, s ktorým sa preto trošku horšie pracovalo, inak všetky ostatné produkty trend IT UP hodnotím ako skvelé :)
aeowyn22  24. jún 2021

TESTOVANIE TREND IT UP

Ahojte!

Keď som bola vybraná na testovanie mala som veľkú radosť. Skúsila som sa zapojiť, a keď mi prišla správa, že som bola vybraná , veľmi som sa tešila, pretože túto značku som ešte neskúšala a rada testujem. Takto si robím väčší rozhľad a názor. Tak poďme na to, poďte si prečítať môj názor a moju skúsenosť počas testovania.

Laky na nechty v krásnych letných farbách. Výdrž a trvácnosť je skvelá! Testovala som v záťažových podmienkach a oba laky obstáli.

5/5

Make-up a púder, skvelá dvojka ktorá spolu ladí a funguje. Make-up je ľahký a pekne drží a púder je vhodný aj na prepúdrovanie cez deň.

5/5

Riasenka a tiene duo na obočie, sú produkty ktoré mi až tak nesadli. Hoci riasenka mihalniciam pridá objem a pekne ich vytočí , moje riasy mi aj zlepila. Duo na obočie 010 mi nesadol odtieňom, ale pri skúšaní sa pekne s ním pracuje, pekne vykreslí a nepráši. Takže to je len problém s odtieňom.

3/5

Paletka FACE LIGHT na tvár ma očarila. Tmavšie sú na kontúry tváre a bledšie sú rozjasňovače. Naozaj skvelá paletka!

5/5

Ďalší produkt je rúž na pery WATERDROP LIP COLOR. Odtieň 045 sa mi skvelo hodí. Nie je dlhotrvajúci. Je pekne pigmentovaný. Na perách sa nosí príjemne, pery nevysušuje.

4/5

Korektor Matte Perfection v odtieni 020. Ešte som nikdy neskúšala korektor v tomto „prevedení". Má slabšie krytie. Nejaké jazvičky po akné veľmi neprekryje, ale dá sa pekne zapracovať.

2/5

Posledný produkt sú tiene na oči COLOR CIRKUIT 010. Za mňa skvelé tiene, ľahko sa nanášajú a blendujú... Farba a trvácnosť úžasná. Odporúčam!

• Dostupnosť
  • Kvalita
  • Pigmentácia
  • Žiadne nemám. :) Bola som spokojná s každým produktom.