Otočný športový kočík, ktorý zvládne mestské chodníky, ale zmestí sa aj do menšieho auta + vysokí rodičia

Zodpovedané
12. okt 2020

Ahoj,

Som zufala z obrovskeho mnozstva kocikov, ktore su v ponuke. Zijeme v okrajovej casti vacsieho mesta, do terenu sa dcera vozi v Stokke Crusi. Chyba nam ale nieco male a skladne, s cim by sa dalo vybehnut do obchodu, pripadne nakupneho centra, a nezabralo to cely kufor mensieho auta.

Dcera ma 6 mesiacov, je skor utla, narodenia v aprili, kocikovanie ma velmi rada. Podmienkou je otocna sedacka a predlzitelna strieska obrovskym plus. (V najhorsom dame usit)

Pozerali sme Easywalker, Stokke Beat, BGB Fox, Zopa Move, Jane Kawai, Cybex Balios S 2v1, Joolz, ale vsade je nieco, preco este neparkuje kocik doma. Easywalker ma velmi zvlastne riesene presne kolieska, Beat nema najlepsie recenzie, Fox a Joolz je neskladny, Kawai mi pride na to co ponuka extremne predrazeny... Zopa zatial vyhrava, no chyba mi nieco na porovnanie, idealne nieco vyssie, kedze sme obaja vysoki.

Prosim, porad!
Dakujem 😘

Ahoj,

ak plánuješ v podstate len, alebo najmä obchody a centrá, neriešila by som až tak negatívne recenzie na pomerne mestský Stokke Beat, ale ho kľudne vzala. Príde mi na takéto účely absolútne bez problémov fajn.

Stokke Beat

Ale rozumiem, je to v podstate na obmedzený čas. Dieťa neskôr asi prejde aj tak do neotočného.

Zopa Move je tým pádom asi ok, aj keď, je to také lacnejšie a priestorovo menšie prevedenie kočíka.

Zopa Move

Skôr mi potom príde, že Moon ReSea Sport, Cybex Balios S, prípadne dokonca aj Joie Versatrax sú na tom lepšie.

Moon ReSea Sport

Cybex Balios S

Joie Versatrax

Ale aj Quinny Zapp Flex Plus mne (ako vyššej osobe) dosť vyhovoval a mal aj dosť veľkú plochu pre dieťa.

Quinny Zapp Flex Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli