icon
avatar
domichrumi
Správa bola zmenená    16. mar 2020    

SÚŤAŽ O HRACIU DEKU 5 ZMYSLOV

Máte doma malého roztomilého prcka? 👶🏻💛Rád objavuje svet farby, tvary, vône, svetielka...? Tak potom zbystrite zmysli pretože mám jednu súťaž ako priamo pre vás. Budeme totiž súťažiť o Hraciu Deku 5 Zmyslov od #fisherprice !🎉
Ako názov tejto zábavnej dečky napovedá jedná sa o 5 základných zmyslov. Aké sú, to všetci vieme. Mňa ale zaujíma aký 6-ty zmysel máte vy. Či už ste sa s ním narodili alebo sa u vás vyvinul časom, povedzme aj vďaka materstvu...😁👍🏼

Podmienky súťaže sú nasledovné:😎
1. daj like na tento súťažný príspevok
2. do komentára napíš čo je tvojim šiestym zmyslom

Súťaž trvá od dnes do 20.3.2020 a cez víkend vyhlásim víťazku hracej dečky
Držím palce!

avatar

Momentalne to je zachovat klud a rozvaznost v tejto tazkej situacii, ohladuplnost voci ostatnym 🙏

16. mar 2020
avatar

Materstvo mi dáva silu a veľkú trpezlivosť ❤️❤️❤️

16. mar 2020
avatar

Môj by som nazvala "kuknem-vidím", a obvykle sa nemýlim 😁

16. mar 2020
avatar

Manžel sa smeje, že mám 6ty zmysel na predpoveď budúcnosti - "nelez tam, spadneš" a o sekundu treeesk 😀

16. mar 2020
avatar

Môj 6ty zmysel; viem vytušiť že bude "prúser" 😁😁😁

16. mar 2020
avatar

Od malička "cítim v kostiach", keď sa ma niečo nedobré stať, taký blbý pocit proste, ktorý nesklame

16. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom od kedy som mamina je predvidat dopredu neuskutocnenu situaciu ohladom dietata. Nebez lebo spadnes, nelez tam lebo si udries hlavu nechytaj to lebo to rozbijes atd 🤪

16. mar 2020
avatar

Ja mam niekedy 6 zmysel v tom keď ma niekto prísť že to vycítim😁😁ale aspoň som vycsinou nachystana uprace a tak😁😁😁ale je to super síce nie vždy to vynde

16. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom je, že občas viem dopredu co stane, také tušenie dostanem.

16. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom je vnutorny hlas .. akosi vzdy ked sa nieco deje mi da vystrahu : deje sa to .. a tento hlasok zachranil moju dceru <3 ... pofla mna ho ma kazdy len ho musime pocuvat

16. mar 2020
avatar

Neviem ci je to uplne 6zmysel,ale je to vec na ktoru som hrda.Je to moja velka empatia a sucit..

16. mar 2020
avatar

Môj 6. zmysel je PREDVÍDAŤ 😊 Myslím, že tento zmysel má vyvinutý každá matka 😂 neviem si život bez neho predstaviť

16. mar 2020
avatar

Mojim 6 tým zmyslom je, že niekedy sa mi sníva o tom, čo sa mi stane(snivalo sa mi o autonehode a o 3 hodiny sa mi stala, snivalo sa mi, že som tehotna a aj som bola,..)

16. mar 2020
avatar

Môj si šiesty zmysel je ze vidím do predu pády.. Nechoď tam lebo spadnes 😂👌

16. mar 2020
avatar

Mojím 6.zmyslom je že často cítim nepokoj, a mám pocit že sa stane niečo zle. Žiaľ sa to často splní, škoda že to zle neviem nijako ovplyvniť,zmenit

16. mar 2020
avatar

siesty zmysel "matka a dcera"
Tzv. pupocnosnurna telepatia.😁

16. mar 2020
avatar

Mojim 6-tym zmyslom je predvidavost, hlavne od kedy som mama 🙂

16. mar 2020
avatar

Zobudiť sa v noci keď mám tušaka, že deti majú teplotu. Inak spím a nič ma nezobudi

16. mar 2020
avatar

Mojím 6-tym zmyslom je prečítat človeka a predvídavosť

16. mar 2020
avatar

Moj 6ty zmysel,odkedy som matka,je taky ten typicky matersky...vysavam,dcera sa hra a naraz ten pocit "vypni a kukni na nu"..a samozrejme,ze uz vystraja hluposti (naposledy visela na operadle fotelky 🙈)..

16. mar 2020
avatar

Ja si myslim ze mojim siestym zmyslo je predvitatelnost situacii-myslene v mojej rodinke.Uz viem ako presne reaguju moji blizky,takze sa viem dopredu pripravit😎

16. mar 2020
avatar

Myslím, že nemám žiadny šiesty zmysel.

16. mar 2020
avatar

Moj šiesty zmysel sa vola TRPEZLIVOSŤ, aj ked som bola mladšia alr teraz ako som mamkou sa prejavuje ešte viac🤩

16. mar 2020
avatar

Urcite Trpezlivosť...

16. mar 2020
avatar

Síce som ešte iba matka- čakateľka, ale 6. zmysel alebo skôr ženskú intuíciu vidím v tom, že matka musí predvídať a byť v každej situácii pripravená na všetko možné, byť supermamou🙈🤰🦸‍♀️

16. mar 2020
avatar

Je to ten povestny ciťák, ze sa nieco zomelie

16. mar 2020
avatar

Siesty zmysel,zobudim sa minutu pred zobudenim ktorehokolvek mojho dietatka vacsinou🙂

16. mar 2020
avatar

Tazko povedat jeden😊😊😊 zalezi od situacie...zrejme sa nejaky na 100%vyvinie po porode ❤

16. mar 2020
avatar

Viem veľmi rýchlo zistiť, keď ma niekto klame🙂

16. mar 2020
avatar

Ja nemám síce žiaden šiesty zmysel, ale zapojiť sa skúsim 😉

16. mar 2020
avatar

Či by som to nazvala šiesty zmysel to neviem.... ale zatiaľ ma nezradil... viem odhadnúť ľudí už viackrát sa mi to potvrdilo... Preto si púšťam k sebe len veeeeeeľmi málo ľudí a aj to po dlhej dobe 😉

16. mar 2020
avatar

Pre mna je taky siesty zmysel MAT PRIPRAVENU VARIANTU "V". Vzdy sa snazim mat nejake riesenie alebo inu moznost nieco spravit aby to dopadlo ako ma. Je to tazko takto opisat par slovami ,ale mozno ma niekto aj pochopil. Proste snazim sa predchadzat pripadnym problemom a mat vopred riesenie. Ano som introvent a vela rozmyslam ale velakrat mi to zachranilo zachovat "zdravy rozum" kym ini panikarili a pohoreli👌🏻

16. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom je vycitit situaciu, ze nieco nie je v poriadku, ze sa nieco deje.

16. mar 2020
avatar

Rýchlo zistím keď niekto klame tak asi to 🙂

16. mar 2020
avatar

Vzdy viem zistit, ked niekto klame, proste kuknem a viem. Moji ziaci to neznášajú😉

16. mar 2020
avatar

Prvy dojem

16. mar 2020
avatar

U mna co sa mi sniva sa mi splni a predtuchy

16. mar 2020
avatar

Ja asi nemám žiadny šiesty zmysel 😎

16. mar 2020
avatar

Vycítiť problém

16. mar 2020
avatar

Neviem ci to nazvat 6.zmyslom no viem si zachovat chladnu hlavu aj v tazsich situáciách a nerobim paniku.primerane opatrenia vsak treba... a to nemyslim len teraz pri viruse.

16. mar 2020
avatar

bývame na okraji dediny, v slepej ulici, a môj muž sa smeje, že mojím šiestym zmyslom je počuť auto a presne zhodnotiť, že ide k nám :D :D :D

16. mar 2020
avatar

Verím na 6ty zmysel 🙂 Hovorí sa, že ho majú iba ženy a je to intuícia a najmä intuícia matky vie byť veľmi silná.

16. mar 2020
avatar

Neviem ci je to považované za zmysel, ale za mňa empatia 😊

16. mar 2020
avatar

Predvídavosť 😂😂 ešte len pozriem na malú a viem čo chce vyviesť 🙈

16. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel sú moje predtuchy, tie ma ešte nikdy nesklamali a už som sa naučila im veriť 💕

16. mar 2020
avatar

Tak ja mam siesty zmysel ten,ze vidim pády mojich detí dopredu😂

16. mar 2020
avatar

Presne viem čo a ako dopadne 😂👩‍💼

16. mar 2020
avatar

Ako všetky matky, "vidím" blízku budúcnosť. Viem čo sa stane 😂😂😂

16. mar 2020
avatar

Ja mam siesty zmysel , otehotniet vzdy ked sa v praci ma zmenit situacia a zmenit k horsiemu, do prace sa mi vzdy podari vratit ked sa to utrasie 😂😂😂😂 mam len 2 deti a to moje mladsie januarove by sa deke velmi potesilo

16. mar 2020
avatar

Neviem ako nazvať ten môj, ale mám taký “detektívny” zmysel 😄 keď chcem niečo vedieť alebo niekedy ani nechcem a stačí mi pár slov a už viem všetko 😄 bohužiaľ kvôli tomuto je aj ťažké ma prekvapiť. Manžel mi na minule narodeniny kúpil mobil ktorý som chcela a omylom som započula ako hovoril švagrovi názov obchodu a už som si domyslela 😄 domyslela som si dokonca aj presný model, pamäť a farbu 🙂

16. mar 2020
avatar

Veľakrát viem odhadnúť rôzne situácie, ako dopadnú alebo v nejakej vedomostnej súťaži, keď neviem odpoveď a len si tipnem, tak je správna 😉 len škoda, že tie správne čísla napríklad v lote si neviem tipnúť 😀 musím sa ešte zdokonaliť 😉

16. mar 2020
avatar

Predvidavost - vela krat sa mi stane, ze to co poviem, alebo na co myslim sa naozaj stane 🙂

16. mar 2020
avatar

Predvídavosť - moje deti si myslia, že som čarodejnica 🤣🤦‍♀️😂🤷‍♀️

16. mar 2020
avatar

Mojim 6tym zmyslom je predvidavost, a niekedy sa mi nieco sniva a realne sa to aj stane - naposledy sa mi snivalo ze som tehotna, spravila som si rano hned test a boli tam 2 ciarky po 4rokoch snazenia 🥰

16. mar 2020
avatar

Mojim 6zmyslom je mat oci aj na zadku ;) vzdy kricim na syna z inej izby aby nerobil nieco co prave robi, vzdy ked kojim rozmyslam ze co asi robi a vzdy mi len zakrici , ze mami ako vies ze to robim? Mas kameru 😂😂😂 ??

16. mar 2020
avatar

Mojim siestym zmyslom je mysliet technicky (co najpraktickejsie) a predvidat 🙂

16. mar 2020
avatar

predvídavosť :D

16. mar 2020
avatar

Ja mám super nos na "zlých" ľudí... Takže tým sa automaticky vyhýbam 🙂

16. mar 2020
avatar

Vidim veci aj za zadkom 😀

16. mar 2020
avatar

Sice nemám prcka, ale svagrina o tri mesiace bude mať 🙂
Odkedy sa narodil malý, resp. odkedy začal chodiť, mojim šiestym zmyslom je vycítiť, čo robí, keď je 5 sekúnd ticho 😃

16. mar 2020
avatar

Moj 6ty zmysel vie ze ked je doma dlho ticho nedeje sa nic dobre... 😃

16. mar 2020
avatar

môj šiesty zmysel je odhadnúť človeka po prvom kontakte s ním. doteraz ma ešte nesklamal a vždy som správne odhadla kto je falošný a treba si naňho dávať pozor alebo kto je naopak úprimne priateľský.. vďaka bohu za tento zmysel 🙂

16. mar 2020
avatar

Momentálne je to trpezlivosť😉

16. mar 2020
avatar

Mám dve detičky k mladšiemu každú noc vstávam aby som mu dala mliečko, niekedy sa mi stalo že som si pomyslela že staršia dcérka večer vypila viac tekutín, a mala by som ju dať na wc aby sa nepocikala no lenivosť mi nedovolila a hold do rána sme mohli prezliekať posteľ. 😁Stalo sa mi to presne tri krát od vtedy už tento môj šiesty zmysel nepotláčam a keď ma premôže tento pocit radšej ju posadim na nočník 😁😁

16. mar 2020
avatar

Ja mám taký ten ciťák, že viem dopredu že sa niečo stane 😀

16. mar 2020
avatar

U mna 6. zmysel nastartovalo materstvo...manzel sa vzdy pyta: "Ako si vedela?" ...no nevedela, jednoducho pocit - predvidavost ☺️

16. mar 2020
avatar

1.Často sa mi snívajú veci ktoré sa neskôr stanu.
2. S mužom si navzájom stále voláme ( chytím telefón že mu idem volať a on mi začne v ruke vibrovať a vola mi muž a opačne
3. Cítim že malej sa niečo zle stane ( bud spadne alebo aa udrie ) väčšinou do 3 minút sa tak stane
4. Zobudím sa asi 5 minút pred zibudenim malej
5. Keď manžel nereaguje má budík len ho vypne, väčšinou som do 5 minút hore že zaspal do práce
6. Odhad ľudí
A mnoho dalších

16. mar 2020
avatar

podľa toho,čo mi hovoria často tak asi predvídavost a empatickosť :D

16. mar 2020
avatar

Predvídavosť,niekedy ešte ani vetu nedopoviem,napr. nerob to, lebo...a bum prask a už sa to stane a tiež viem odhadnúť človeka aký je a väčšinou správne 🙏.

16. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom je určite predvídavosť 🔮, či už sa má stať niečo dobré alebo zlé 😊

16. mar 2020
avatar

Odkedy som matkou,mojim siestym zmyslom je urcite predvidavost-presne viem o ktory kamen na ulici sa moje sidlo urcite potkne alebo do ktorej jamy zbehne na odrazadle a zleti z neho.Este keby sa mi moje "predtuchy" podarilo vzdy vcas zastavit...niekedy vsak ani varovanie nestaci a dieta sa pouci az na vlastnej kozi

16. mar 2020
avatar

Niekedy cítim, že sa niečo zlé stane... :/

16. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel je predvidavost. Hlavne co sa týka deti. Viem dopredu kde a ako spadnú napríklad 🙂

16. mar 2020
avatar

Neviem či to mam považovať za 6 zmysel ale vacsinou co poviem to sa stane,, obcaas ma to az mrzi lebo potom su ludia v mojom okoli smutny ak sa stane nieco zle,,

16. mar 2020
avatar

6. Zmysel...Keď moja dcérka niečo vyvedie, vyleje, popíše, tak ju vidím čo spravila aj keď ju nevidím 🙈 presne túto vlastnosť som nechápala u mojej maminy a ono to majú asi všetky matky ♥️. Dodnes vie ako sa tvarim alebo co si myslím, aj keď spolu iba voláme 😅.

16. mar 2020
avatar

6zmysel mám predvídavosť,no nie vždy stihnem aj zareagovat, také dejavu🙂

16. mar 2020
avatar

Ja mam taky zvlastny siesty zmysel,mozem sadnut do hociakeho auta,vzdy vytusim ze mu nieco je a pokazi sa 😀 uz viackrat sa mi to stalo a fakt sa auto vzdy pokazilo. Ja vzdy pocujem v tom aute, co tam nema byt,bud nejaky zvuk alebo hocico ine a pritom sa oprave aut vobec nerozumiem 😀

16. mar 2020
avatar

Predvídam budúcnosť 😃 a musím povedať, že veľa krát sa stane ze sa nemýlim

16. mar 2020
avatar

Moje sny sú mojim 6 zmyslom. Často sa mi niečo sníva a potom sa to tak aj stane. Žial ide hlavne o zlé sny..

16. mar 2020
avatar

Mojim 6.zmyslom je ze aj ked sa mi nieco podari "dodzubat", vzdy to viem uhrat tak ze z toho neni taky velky pruser aky si myslim ze bude 😀

16. mar 2020
avatar

nie je to asi 6 zmysel. Empatia,casto som butlava vŕba,čo je už niekedy dosť vyčerpávajúce 🥴

16. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel je predvídavosť😂😂❤

16. mar 2020
avatar

Veru aj u mňa sa často stáva že môj "ciťák" sa stane realitou 🤷‍♀️

16. mar 2020
avatar

Od detstva mam siesty zmysel na "predpovedanie buducnosti". Ti co ma lepsie poznaju sa smeju, ze vestica 🤷‍♀️

16. mar 2020
avatar

Mám 6-ty zmysel 😆 ak sa to dá nazvať.. často mám ciťák, že k nám domov niekto ide a zrazu sa ozve zvonček 🙂 mala som to aj u rodičov, mám to aj teraz, keď už bývame po svadbe vo svojom 🙂

16. mar 2020
avatar

Viem dobre odhadnúť ľudí,ich povahu a to ako sa zachovajú v danej situácií takže som veľmi empaticka a teraz keď som na materskej sa u mna vyvinul dalši zmysel a to predvídavosť 😊 zobudím sa ešte skôr ako mala plače aj sa žena naučí čo bábätko presne potrebuje,to bolo Nám ženám od prírody dane 😊

16. mar 2020
avatar

Moj vnutorny hlas

16. mar 2020
avatar

myslim si ze kazda zena ked sa stane mamou urcite tym ziska 6 zmysel😊a ani u mna to nebolo inak a samozrejme je to ten zmysel ze mama presne vie kedy a co sa deje s jej dietatom

16. mar 2020
avatar

mojim 6 zmyslom je telepaticke spojenie s partnerom. uz sme spolu cez 10 rokov a mame spolu 2 deticky a casto sa nam stava ze sucasne myslime na rovnake veci napr ja v tichosti rozmyslam co budem varit a hovorim si ze "blabla" by som mohla uvarit a do minuty sa moj muz nahlas ozve ci sa mi zajtra nechce uvarit "blabla" :D alebo uz sa mi par krat stalo ze som v duchu nadavala na muza ze nieco neurobil a do 5 minut sa postavil a isiel to nieco spravit bez toho aby som to povedala nahlas 😲 ale toto bohuzial nefunguje stale :D .... niekedy ma to az desi ze si tak vidime navzajom do hlavy

16. mar 2020
avatar

neviem ci je to zmysel, schopnost alebo vyzarovanie nejake ale musim neskromne priznat ze zatial vsetky male deti a babatka co som stretla ma mali od zaciatku radi a nebali sa ma ....skoda ze ze mam aj opacnu schopnost a dokazem zahubit hociajaku rastlinku uz len tym ze sa na nu pozriem 😀 v kvetinaci mi nielenze nevydrzi kupeny kvet ani tyzden, neporastie tam ani burina 😀

16. mar 2020
avatar

Bude sa vám to zdať strašidelné ale keď som bývala u rodičov na poschodí vždy som mala zlý pocit že niekto tam je s nami (niekto zlý) ,a aj teraz keď tam prídem na návštevu, mama niekedy musela vysvetiť celý dom vtedy to nachvíľu prešlo . A u svokrovcov som pár krát cítila dym cigaretový a u nich nik nefajčí ,a moj manžel že to moji ujkovia fajcievali oni sú dlhšie mrtvy tak neviem. CI to mohlo súvisieť

16. mar 2020
avatar

Každý máme svoj 6 zmysel. Možno keď sa nám niečo sníva. A potom sa to akoby stane. A možno si to len namýšlame. ☺☺

17. mar 2020
avatar

Predvídavosť 🤣🤣🤣

17. mar 2020
avatar

Pri dvoch detoch som sa naucila "vypnut usi" to je moj 6ty zmysel :D vyuzivam ho hlavne pri starsej 3 rocnej

17. mar 2020
avatar

schopnosť predvídať 👍

17. mar 2020
avatar

Mojim 6. zmyslom je, ze casto vytusim co sa stane. Ked som bola tehotna od zaciatku som chcela dievca, tuzila po nej, no tusila som, ze to bude chlapec, citila som to tak a tak sa aj stalo 💙 a prave pre tuto moju malu lasocku Eliaska by som chcela vyhrat tuto krasnu deku 💙

17. mar 2020
avatar

Od kedy som otehotnela ako keby sme sa s manželom napojili presne na tu istú vlnu... stačí, že niečo majstruje a potrebuje podať veci, skôr než stihne povedať čo potrebuje, už stojím pri ňom a podávam mu ich 😊 a rovnaké je to aj naopak ... ja si pomyslím že by sme mohli niečo spraviť, kúpiť... no nepoviem to, veď to nie je take súrne a o pár minút on povie to iste... mozno je to tým, že som doma a vypustila som z hlavy prácu, a tak viac vnímam moju rodinku a domácnosť 😊 no a ešte jeden zmysel sa u mna vytvoril /ale myslím, že to mám spoločne aj s ostatnými mamičkami / od kedy už nie sme dvaja ale traja- velká potreba ochraňovať drobca, manžela aj seba 🥰

17. mar 2020
avatar

Siesty zmysel je ten materinsky 💕 mam dcerku, vzdy vycitim ked sa nieco deje. Ci to je choroba, v skolke nieco, kamarati. Ci len obycajne polubenie sa 🧡

17. mar 2020
avatar

U mňa to, že aj bez slov, len pohľadom viem presne zistiť, čo sa deje 😁

17. mar 2020
avatar

Čo sa mi sníva sa presne aj splní a stane 🥴škoda že to nikdy neboli ešte čísla lotta 🥴

17. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel sa vyvinul narodením dcérky. Viem vycítiť ,že je chorá alebo sa s ňou niečo deje. Podľa jej očí to vždycky viem

17. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel mi pomáha vyhnúť sa zlým a falošným ľuďom. Nejak cítim už z diaľky, že ten človek je mimo hraníc dobra a úprimnosti.

17. mar 2020
avatar

Môj 6ty zmysel je stmelovat rodinu

17. mar 2020
avatar

Snúbenec vraví že som ako čarodejnica 😂 niekedy mi môj 6 zmysel napovie že niekto dôjde alebo bude volať ..

17. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom sú pocity.

17. mar 2020
avatar

empatia

17. mar 2020
avatar

Je to tušenie 🙂 a hraciu deku by som venovala švagrinke, ktorá čaká už čoskoro bábo ❤️

17. mar 2020
avatar

Mojím 6 zmyslom je "deja vu" najskôr o to snívam a potom to aj prežijem 👌😉🙈

17. mar 2020
avatar

Moj 6.zmysel je pocut v spanku moju malu,castokrat sibto uz namydlam (co u manzela nehrozi 🙂 )

17. mar 2020
avatar

Moj 6.zmysel je ten, ze ak dlho na niekoho myslim, ten dotycny clovek sa mi aj v blizkej buducnosti ozve 🙂

17. mar 2020
avatar

Moj šiesty zmysel po narodeni syna je predvídavosť. V určitých situáciách viem predvídať niektore veci čo sa ešte len stanú či už v dobrom alebo v zlom zmysle.

17. mar 2020
avatar

Moj siesty zmysel prisiel s materstvom a tyka sa najma deti - este pred testom som tusila, ze som tehotna aj ze to budu chalani 🙂

17. mar 2020
avatar

Odhad na ludi(ale zasadne sa snazim vzdy vychadzat dobre) 🙂

17. mar 2020
avatar

U mňa je šiestym zmyslom často to, že veľmi dobre vycítim u druhých ľuďoch ich skutočnú náladu, aj keď sa to snažia zakryť 😀 a ešte taká telepatia na diaľku s maminkou, viac krát sa mi stalo, že som na ňu myslela a do pár sekúnd mi napr. zatelefonovala 🙂 ❤, teraz keď tak nad tým prempýšľam, bolo by tých "zmyslov" viac 👏

17. mar 2020
avatar

Mojim siestym zmyslom je to, ze citim, ze sa nieco stane... Ako keby som to pritiahla, bum... Maly spadne a rozbije si koleno.... 😀 😀

17. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom je že väčšinou si správne pomyslím to, ako budú reagovať deti,manzel,svokrovci na rôzne situácie.

17. mar 2020
avatar

Mojim 6.zmyslom co sa tyka deticiek je zabudovany budik ,neviem kde ho mam ulozeny, ale objavil sa opat teraz po porode. Mam zmysel prebudit sa minutu pred tym ako sa zobudi a rozplace malicky v noci, aby nezobudil starsiu dcerku. Neviem kde sa to berie ale prebudim sa vzdy tak,ze do par desiatok sekund sa prebudi maly.a hlada cicik a hned mu ho aj dam 😊😊 a mam aj 7.zmysel a to je taky ze viem kedy ma muz zapnute zvonenie na plne gule,a vzdy mu poviem nech si da uz nejaky jemnejsi rezim alebo vibracku, a juuust hned za tym niekto vola, takze chvalabohu nezobudi malickeho hahah 🤪 ale taky ten "6th sence" co vidi a citi duchov (pamatate ten film brrr) chvalabohu nemam 😊😊

17. mar 2020
avatar

Mojim stestym zmyslom je predvidat 🙂 sice ma moja dcerka mesiac a pol ale vzdy v noci sa zobudim cca 10 minut pred tym ako chce papat 🙂 takze predvidam jej hlad 😉😍

17. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom je predvídavosť.
Už ako spolujazdec pri mužovi predvídam aj zaňho 🤣 a aj v osobnom či pracovnom živote.

17. mar 2020
avatar

Mojim 6. zmyslom je najst napr.zle zasparovanu dlazbu v novodokoncenej kupelni, alebo najst gramaticku chybu vo svadobnom oznameni, a dalsie taketo specialitky. Pozriem, .. a hned mi to udrie do oci. Manzel tvrdi ze by som sa mala zamestnat niekde na kontrolnom urade 😁.. lebo mi nic neunikne. Mna vsak nelaka hladat chyby na druhych, ale vzdy mi to proste udrie do očí 🤷🏻‍♀️

17. mar 2020
avatar

@veronikanika28 sme napisali rovnaky cas to iste chapes to? 😄😄😄😄

17. mar 2020
avatar

Odhadnem človeka skôr ako prehovorí 🙂

17. mar 2020
avatar

Predvidat s akou naladou vstane nasa dcerka ihned ako otvori oci 🤣

17. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom je súcit, udalosti veľmi prežívam.

17. mar 2020
avatar

Zachovať si chladnú hlavu vo vypätých situáciách 🙂

17. mar 2020
avatar

Odkedy som sa stala tretikrat mama opadla zo mna nervozita.Som vyrovnana,pokojna a doma vladne krasna atmosfera.Strasne si to uzivam...byt v klude je skveleee 🥰

17. mar 2020
avatar

Od kedy som mama viem predvídať budúcnosť🙈nelez -spadnes a väčšinou sa nemýlim 😉

17. mar 2020
avatar

Mojim 6zmyslom je odhadnúť človeka už pri prvom stretnutí 😉🙂

17. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom je to, že keď nič nepočujem, tak je zle 😂😂😂

17. mar 2020
avatar

Ako hovorí môj 7 ročný syn: Maminka, ty vidíš aj keď sa nepozeraš 🙂 to to je môj 6 zmysel

17. mar 2020
avatar

predvidavost 🙂

17. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom sú moje sny. Vždy sa mi splní, čo sa mi sníva. Dobré aj zlé.

17. mar 2020
avatar

Zvyčajne mám tušenie ak sa niečo má stať stane sa. Alebo viem vycítiť ak niečo zaháňa prúserom 🙂

17. mar 2020
avatar

Mám nos na falošných ľudí.

17. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom je predvídavosť 🙂

17. mar 2020
avatar

Môj je, že aj keď nevidím viem presne kedy syn vymyslel nejakú neplechu. 😄

17. mar 2020
avatar

Dokážem veľmi citlivo vnímať a pochopiť myšlienky druhých a ich konanie a potom odhad na ľudí a ten ma zatiaľ ani raz nesklamal 😄😉

17. mar 2020
avatar

Mojim6-tým zmyslom je vycítiť aký je človek ...nikdy som sa nemýlila😉

17. mar 2020
avatar

Odkedy som mamou, tak mojim 6 zmyslom je tusenie, ze nieco nie je v poriadku, alebo ze nieco sa deje.

17. mar 2020
avatar

Nemám šiesty zmysel. Riadim sa pocitmi a intuíciou.

17. mar 2020
avatar

Prozreteľnosť

17. mar 2020
avatar

Oci mam aj vzadu...😂

17. mar 2020
avatar

Zmysel pre detail ☺️

17. mar 2020
avatar

Tehotenstvo💓

17. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom je ako hovorí môj muž, vidieť problémy aj tam kde nie sú 😃

17. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel? Trpezlivosť 😉

17. mar 2020
avatar

vždy viem, keď moji chlapci robia nejakú neplechu

17. mar 2020
avatar

6. Zmysel mám vďaka materstvu, vyvinul sa hneď po pôrode a je to počuť v spánku, vidieť v tme a vidím budúcnosť :D viem, že tanier, ktorý je na okraji stola skončí na zemi, dieťa ktoré beží trafí roh stola, viem, že čím menšia hračka, tým je väčšia pravdepodobnosť, že skončí v ústach, že keď malému dieťaťu poviete, ze lyžička ktorá spadla na zem je fuj ( aby ju nedával do pusy) skončí v koši na odpadky :D

17. mar 2020
avatar

Pytam sa muza aky mam podla neho 6. zmysel. Vravi ze riesit blbosti. Na tie blbosti pouzil trochu expresivnejsi vyraz 😂😂😂 ale teraz vazne, od mala sa so mnou chodia lucit ludia z rodiny, ked odchadzaju na druhy svet..neviem ako sa toto nazyva, ale myskim ze to je nejaky druh siesteho zmysla, mozno citlivost na taketo duchovno 🤷‍♀️

17. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel je určite nos na ľudí....už od malička viem rozoznať charakter ľudí ešte skôr ako sa prejaví 🙂 A samozrejme ako som mama, dokážem predvídať :D

17. mar 2020
avatar

snažiť sa pomôcť a veriť v dobro.

17. mar 2020
avatar

Materstvo ma naucilo asi viac predvidat. Ale ako svoju osobnu vyhodu (neviem, ci 6. zmysel) by som urcila tvorivost - vytvorit z nicoho (alebo niecoho nepotrebneho) nieco 🙂 pre mna krasne 🙂

17. mar 2020
avatar

Mojim 6.zmyslom?staci keď pozriem na syna a hneď viem, ktorá bije. 🤣 Mojim 6.zmyslom je netesit sa. Vždy keď sa teším, tak sa niečo po*erie 😁

17. mar 2020
avatar

Moj 6ty zmysel je že hned ako sa pozriem na syna viem čo zase vyviedol aj bez toho aby mi otom povedal

17. mar 2020
avatar

Mojim 6.zmyslom je predvidatelnost vzdy skontrolovat dieta ak je dlho ticho 😁

17. mar 2020
avatar

Ten taký vnútorný pocit, kedy "tuším", že sa niečo deje, i na diaľku, funguje mi ale len pri najbližších 🙂

17. mar 2020
avatar

Predvídavost 🙂

17. mar 2020
avatar

Väčšinou sa stanú veci tak ako ich predpovedám alebo mám tušenie, že sa to tak stane a aj sa to veľa krát potvrdilo, myslím si že toto je môj 6 zmysel 🙂

17. mar 2020
avatar

Nemám 6 zmysel

17. mar 2020
avatar

Mojím 6 zmyslom je, že viem ak niekto klame 🙂

17. mar 2020
avatar

Velakrat ked si poviem ze dufam ze sa to nestane tak sa to stane...tak toto je mojim siestym zmyslom

17. mar 2020
avatar

Siesty zmysel ma asi kazdy predvidat ale u mojej matky aj siedmy kupit a urobit to co jej teraz.v hlave prebieha 🙂ale aj tak ju lubim ,aj ked si dost casto.vymiename nazory.

17. mar 2020
avatar

Mam 6. zmysel pri rozhodvani sa. Vzdy ked stojime s manzelom pred vacsim rozhodnutim tak sa rozhodneme podla toho ci mam z toho dobry pocit.
Napriklad pri kupe domu...navstivili sme vela zdanlivo dokonalych domov ale pri kazdom som mala nejake divne pocity. Ked sme prvykrat vstupili do nasho tak som manzelovi povedala ze "tento je nas!"

17. mar 2020
avatar

Myslim ze kazda zena ked sa stane MAMOU ziska tento 6.zmysel..vyuzivame ho od narodenia kedy od prveho momentu proste vieme ako sa postarat o nase mini babetko..neskor pri vychoce a potom pri roznych varovaniach typu nerob to alebo ono lebo....su to veci, ktore ma zena jednoducho v sebe 🥰🥰

17. mar 2020
avatar

Neviem síce či je to 6ty zmysel, ale pri zoznámení s nejakou osobou viem vycítiť či jej môžem alebo nemôžem veriť, veľa ľudí v mojom okoli ma odcudzuje za to, že nepôsobím priateľsky keď sa z oznamujem s niekym novým, ale je to pre to že si nechcem hneď pripustiť niekoho k telu, a doteraz ma to ani raz nesklamalo, veľa krát som si vedela povedať že "a na tejto/tomto mi niečo nesedí" a presne sa ti ľudia aj časom ukázali a som za to vďačná že mám tento "dar" aspoň sa menej sklamem. 😊

17. mar 2020
avatar

mojím šiestym zmyslom je jednoznačne intuícia 😉

17. mar 2020
avatar

Môj chlap mi povie ze ja vždy zistím a hlavne to co nemusím. Ze som ako FBI. A to ani nejak nikdy nepatrím. Intuícia 😁

17. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel vznikol vtedy, keď som sa stala matkou, predvidam dopredu napr. "Nejdi tam, rozlejes, spadne ti to" atď.

17. mar 2020
avatar

Ja som vážne 'bosorka'. Veľakrát viem vopred čo sa stane..... rodina by vam vedela porozpravat.....😃

17. mar 2020
avatar

U mňa sa prejavil šiesty zmysel pri manželovi, rozumieme si aj bez slov, bežne sa nám stáva že ja na niečo myslím napríklad na večeru a on mi o pár minútu vola ze to by sme si mohli dat 🙂 a pri dcérke keď začala rozprávať, no skôr blabotat tak som skoro vždy vedela o co ide aj keď som netušila co hovorí 🙂

17. mar 2020
avatar

Je to predvidavost 😀

17. mar 2020
avatar

Som mamine moj siesty zmysel je ze viem co mojim detickam je a nakolko syn ma len 2mesiace tak uz viem co potrebuje i ked to nevie povedat🙂

17. mar 2020
avatar

Predvidavost 😀😀😀

17. mar 2020
avatar

moj 6. zmysel je zavolat mojej mamke vzdy vtedy, ked sa pusti do jedla.. zodvihne telefon a vzdy mi povie: "vedela som, ze mi zavolas, lebo som prave zacala vecerat." 🤷🙈😀

17. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel? Asi ako každá mamina viem "čítať myšlienky" svojich detí, zvlášť keď chcú niečo zatajiť 😁

17. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom je dobra čitateľnosť v ľuďoch.

17. mar 2020
avatar

Dedukcia 🙂

17. mar 2020
avatar

Ako maminka môj 6ty zmysel predvídať 😊 keď poviem nebež, spadneš a za chvílu plač... ja som padol 🙈

17. mar 2020
avatar

Moj šiesty zmysel - výhra. Vyhrala som nad chorobou- otehotnela som- ostala som na ňu sama- vyhrala som že ju mám napriek Tomu že som ostala do toho aj nám rizikovom tehotenstve. Vyhrala som nad závislosťou... nakoniec som vyhrala toho, kto pri mne ostal - z dlhoročného kamaráta otec mojej dcéry (logicky nie biologicky) 👍🏼

17. mar 2020
avatar

Od kedy som mama tak asi predvídať do predu u detí keď upozorňujem na niečo a za pár minút sa to aj stane 🤦‍♀️🤣 a tiež viem odhadnúť ľudí skôr ako môj manžel 🕵️‍♀️😁🤣

17. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel je čítanie myšlienok s mojou mamkou a dcérkou. Veľa krát sa stane že presne vieme načo myslíme..... 🤣🤣🤣🤣

17. mar 2020
avatar

Môj 6. zmysel je, že dopredu poviem, čo sa aj neskôr stane....hovorim dcere nebehaj lebo spadnes a o 10 min uz plače lebo sa potkla 🙂

17. mar 2020
avatar

Môj 6zmysel sa vyvinul ked som bola ešte dieťa, moj otec bol alkoholik a násilník a moja mama si pri nom vytrpela veľa bitiek ,ponižovania aj všetkého zlého. A ja uz ako dieťa ked som bola niekde preč od rodičov(u babky ,krsnej,tety) vždy som vedela kedy otec zase mamu zbil. Mala som TEN pocit a ani jeden jediny krát som sa nemýlila.tento pocit som si preniesla aj do dospelosti a aj teraz viem,kedy sa stalo nieco mojim blizkym akurát uz sa to nevztahuje len na moju mamku ale aj na deti a muža aj surodencov. Ale poviem vám ze je to sakra zlý 6zmysel lebo ma ešte nesklamal a vzdy ked ho mam sa stane niečo zlé alebo dosť nepríjemné

17. mar 2020
avatar

Mam 3 mesačne dvojičky, ktoré sú poslednú dobu viac ukricané ako ticho... Takže urcite obrovská trpezlivosť. Sém tam sú aj ticho a usmievave a robia mi obrovskú radosť.

Chlap mi hovorí yze ja všetko viem, všetko zistím. Nič sa nedá utajiť 😂😂😂

A v momentálnej situácii aj veľká rozvaha, pozitívne myslenie. ❤️❤️❤️❤️

17. mar 2020
avatar

Trpezlivost 🙂 ja dokazem byt tak trpezliva, ze zistujem, ze moja starsia dcerka teda ozaj trpezlivost nema :D

17. mar 2020
avatar

Moj by som povedala že je:pomyslím na niečo a o chvíľu alebo v blízkej budúcnosti sa to stane 😊

17. mar 2020
avatar

Ja asi žiadny, ale som rada, že ho má moja práčka 😆😆😆😆😆😆 ale zas viem vždy vycitim kedy sa blíži pruser 😀😀

17. mar 2020
avatar

Mojim 6-tym zmyslom je empatia a pohotova reakcia v roznych hranicnych situaciach ☺️

17. mar 2020
avatar

Mojím šiestym zmyslom, ako asi aj každej mamy, sa po narodení syna stalo, že rozumiem čo potrebuje, aj keď to ešte stále nevie povedat

17. mar 2020
avatar

Mojím šiestym zmyslom je, že hocikedy počas dňa, keď si na niekoho spomeniem, tak ho o nejakú chvíľu ešte v ten istý deň aj stretnem. Stalo sa mi to už veľakrát.

17. mar 2020
avatar

Môj 6. zmysel je predvídavosť!vacsinou naň dám a potom zistím, že som dobre urobila 🙂a hlavne odkedy som sa stala matkou 😉

17. mar 2020
avatar

pri materstve hlavne predvídavosť a intuícia 🙂

17. mar 2020
avatar

Mojim 6-tym zmyslom je plánovanie. Zistila som ( počas materstva a stavby domu) že je to veľmi užitočné!!! Dobrý a premyslený plan= veľa ušetreného casu😁😁😁 Ale samozrejme, že sa to nedá vždy dodržať... 7-mym zmyslom je improvizácia ( tiež užitočné) 😂🙊

17. mar 2020
avatar

Mojim 6-tym zmyslom je intuícia, ktorá mi často pomohlo v rôznych situáciách a snažím sa ju fakt počúvať.

17. mar 2020
avatar

U mna funguje " intuícia matky", viem čiastočne predvídať, čo sa deťom môže stať.

17. mar 2020
avatar

Môj 6 zmysel je že napr na niečo myslím že čo ak sa to stalo a ono sa to veľakrát aj stane

17. mar 2020
avatar

6.zmysel 🥰 určite intuicia, kt. ma nesklamala už veľmi veľa rokov. A niekedy urobiť aj z nemožnéhi niečo možné 💪

17. mar 2020
avatar

Predvídavosť alebo intuícia? 😁 Niečo poviem a ono sa to stane a ľudia naokolo keď mi hovoria, že sa to určite nestane tak ako som povedala a ono to predsa len tak je tak aspoň môžem povedať: "Vidíš, ja som to hovorila." 🙂🙂

17. mar 2020
avatar

Moj siesty zmysel je tusenie, ze sa nejake veci udeju tak, ako som si myslela...vela krat sa mi to uz potrdilo

17. mar 2020
avatar

Ja trpezlivá nie som, predvídať tiež neviem, to skôr viem kedy sa čo kde vyleje, vysype, rozbije lebo to je zrejmé 😀 ale ja mám napríklad 6 zmysel na hľadanie bordelu a špiny. Moj muž nevidí nič a ja si každý deň nájdem nejaké nové ohnisko bordelu 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

17. mar 2020
avatar

Neviem, či to je šiesty zmysel, ale asi skôr prítomnosť môjho Anjela strážneho. Vždy, keď sa mi stane niečo nepríjemné, hrozí úraz a podobné veci, tak vždy dokážem v poslednej sekunde zabrániť ešte väčšej katastrofe a zachrániť situáciu.

17. mar 2020
avatar

Každá žena má šiesty zmysel. Najviac sa rozvinie v materstve,keď sa zo ženy stane matka, ktorá je starostlivá,milujúca, ochraňujúca, dokáže predvídať rôzne situácie...Predvídavosť je náš 6zmysel.
Želám veľa zdravíčka, v týchto ťažkých časoch.

17. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom je predvídať veci dopredu, asi na 80-90 % mi to vyjde 🙂

17. mar 2020
avatar

Môj 6. zmysel je Predvídať 😊, ale to má asi každá matka.😉

17. mar 2020
avatar

Šiesty zmysel u mňa je byt o krok vpred - teda predvídať veci a to hlavne u detí 🍀🙂

17. mar 2020
avatar

Laskavosť 🥰♥️💝

17. mar 2020
avatar

Racionálnosť a zachovanie chladnej hlavy 😊🍀

17. mar 2020
avatar

Hallo efekt.nikdy ma nesklamal.a za druhe niekedy viem veci dopredu ako budu.

17. mar 2020
avatar

mam aj vrodene ale vdaka materstvu mam uzasny sluch-schopnost zobudit sa este aj na to,ze sused sa pohol na posteli 😀 /myslim u seba doma 😀 😀 /

17. mar 2020
avatar

Mojim 6ty zmyslom je moja intuitícia, môj vnútorný hlas. Vždy proste cítim a viem, že niečo bude v poriadku alebo naopak, že to bude zle, že sa stane niečo zlé.
Ešte nikdy ma môj 6ty zmysel nesklamal.

17. mar 2020
avatar

Predvidavost

18. mar 2020
avatar

Vnutorny hlas.

18. mar 2020
avatar

ako kazda matka, aj u mna sa 6.zmysel rozvinul najviac po narodeni dcerky a je to schopnost predvidat, ale nie je to samozrejmost, treba byt vnimavy a poriadne pocuvat a to vie byt niekedy narocne

18. mar 2020
avatar

Mojim šiestym zmyslom je, že viem, čo bude nasledovať ak je staršia dcéra drzá a prekrúca očami 🤟☺️😂

18. mar 2020
avatar

Vycítiť, kedy malého chytá choroba.

18. mar 2020
avatar

Ja to pozorujem hlavne pri pacientoch, väčšinou vycíti že niečo nie je v poriadku, aj keď sa na prvý pohľad všetko v poriadku zdá

18. mar 2020
avatar

Kreatívne riešiť problémy

18. mar 2020
avatar

Tusenie ako to urobit, neda sa to opisat to sa citi v danom case

18. mar 2020
avatar

Mojím zmyslom je určite kľud. Som neuveriteľná flegmatička.

18. mar 2020
avatar

Aký mám šiesty zmysel???? Mam také,, tušenie,, (pocit) niekedy ze sa niečo udeje. Alebo pocit pri nejakej situácii ze som to už raz zažila, videla. Ze sa to už niekedy odohralo.

18. mar 2020
avatar

Intuicia, este ma nesklamala aj ked nie vzdy na nu dam :(

18. mar 2020
avatar

Počujem všetko dvojnásobne... Aj úplne tichu ký zvuk co som predtým mala veľký problém... 😊

18. mar 2020
avatar

💗💗💗💗💗💗💗

18. mar 2020
avatar

Empatia a veľmi rada spôsobujem druhým radosť z maličkostí...

18. mar 2020
avatar

Predpovedanie katastrof👩‍⚖️🤷

Prosto stahujeme sa a šla som na postu do nášho budúceho bydliska, lebo si tam už posielam postu, muž s malým doma reku idem na dom si upratovať Po hodine dobehol sused že tam leje voda z prepetoveho ventilu....rýchlo telefón, muž ma inštruoval čo mám robiť a sama s jeho pokynmi som dokázala zastaviť pec ktorá bola už 110© a zvládnuť situáciu.
Muž vraví že to nie je možné čo by bolo keby..prosto som na správnom mieste v správnom čase čo sa týka takýchto vecí 🤷

18. mar 2020
avatar

Mojim 6.tym zmyslom je intuicia.

18. mar 2020
avatar

Môj 6 zmysel je PREDVIDAVOST, vždy vycítim keď sa ma niečo stať, moja vnútorná intuícia ma ešte nesklamala.

18. mar 2020
avatar

U mňa veľká empatia ❤️

18. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom je akási predtucha. Nielen zlého ale našťastie aj dobreho. Je to taký zvláštny pocit. Take vyžarovanie zvnutra. Sú situácie, napríklad pri štatniciach na VŠ, keď som mala strach a bala sa, že to proste nedám, ale kdesi vnutri som cítila pokoj, že to určite spravím. Niekedy to zasa bolo opačne, z tej negatívnej stránky, ale na to netreba myslieť ☺️ A hlavne nie teraz. Momentálne máme doma 2 dňové babatko, ktorému by tato deka padla úplne ako uliata. Staršia sestrička by jej určite rada pomáhala pri objavovani nového sveta. Všetkým, bez ohľadu na to, kto to vyhrá však prajem v týchto časoch hlavne kopec kopec zdravia a lásky a nech nás každý jeden náš zmysel, či už ich je 5 alebo 6 nikdy nesklame ❤️

18. mar 2020
avatar

Mojím šiestym zmyslom je vždy viem vycítiť dopredu niečo zle,a odkedy som sa stala matkou tak intuícia bezpečnosť,opatrnosť.
Darček by veľmi potešil,lebo čo chvíľa budeme mať opat malého drobca doma a hracia deka by veľmi potešila.Najma v dnešnej smutnej situacii

18. mar 2020
avatar

Stále vycíti ak sa niečo deje ak mi niekto klame alebo niečo zatajuje vtedy sa vo mne strašne všetko bije a chcem vedieť prečo to daný človek zatajuje

18. mar 2020
avatar

Moj šiesty zmysel funguje ale len čisto na chlapov,netuším však prečo 🤷‍♀️🤭 od dávna však vycítim od nich každú či už dobrú alebo negatívnu energiu,prúser alebo prekvapenie...Poviem Vám tak,"chudaci" moji chlapi 🤭🤭🙋‍♀️

18. mar 2020
avatar

Siesty zmysel matky, ktory sa mi nedavno zdvojnasobil☺a snaha nepanikarit. A inym druhom zmyslu su moji chlapci😙

18. mar 2020
avatar

Šiesty zmysel co mi napovie moje srdce ♥ predvidanost 🧘‍♀️

18. mar 2020
avatar

mojím šiestym zmyslom je môj muž - má ma prečítanú do posledného vlasu....sme na stejnej vlne, vie dopovedať moje vety, vie komentovať veci úplne akoby som ich komentovala ja, vie na čo som myslela keď to v tom momente zabudnem, vie čo sa mi páči a čo mám rada ❤

18. mar 2020
avatar

Mojom siestym zmyslom je, ze viem "precitat" ludi

18. mar 2020
avatar

materinska laska :D vela krat som spravne odhadla situaciu svojich deti ci uz zdravotnu alebo aj inu 🙂

18. mar 2020
avatar

Môj šiesty zmysel je vytušiť náladu druhého človeka, resp. či ma počúva a či súhlasí alebo nesúhlasí s tým, čo hovorím. Vždy sa na to veľmi zameriavam a baví ma to. Komunikácia je veľmi dôležitá, aj s deťmi, aj s dospelými.

18. mar 2020
avatar

Môj 6 zmysel je, že viem odhadnúť človeka. Už viackrát sa mi to potvrdilo.

18. mar 2020
avatar

Mojim 6 zmyslom je,ze viem vycitit,koho treba rozveselit,ak mu nieje najlepšie,zatial sa dari🙂Do sutaze sa zapajam aj napriek tomu,ze nemam male babo,ale ak by sa podarilo,darovala by som ju jednej super kamoske,slobodnej mamicke

18. mar 2020
avatar

Predvidavost...

18. mar 2020
avatar

moj 6 zmysel je zenska intuicia, hlavne co sa tyka mojho muza, presne viem co ako sa stane a ako zareaguje a co od neho ocakavat 😀 niekedy je to dobre, niekedy zle vediet dopredu 😀 drobceka mame v brusku, som v 24tt, hracia decka by sa zisla, kedze mini hracky uz doma nemame, starsi syn ma 7 rokov 🙂

18. mar 2020
avatar

moj 6 zmysel je moja zenska intuicia - raz darmo, este nikdy nesklamala a priatel sa smeje, ci nie som vestica :D

18. mar 2020
avatar

Môj 6 zmysel.... To co sa mi sníva sa mi aj často v krátkej dobe prihodí. Takže často už dopredu viem na čo sa mám pripraviť 🙄

18. mar 2020
avatar

Viem vycítiť keď sa ma niečo zle stat. Zo začiatku to býval iba taký divný zlý pocit vovnutri. Minulý rok som som však presne predpovedala smrť dvoch blízkych ľudí. Prvý x som iba cítila, že príde niečo veľmi zlé a potom ako sa hovorí cítila som, že prešla okolo mňa smrť. Keď sa to stalo druhý krát, už som presne vedela, že sa to stane znova, prichádzalo to asi tri dni a poviem vám, že to bolo veľmi nepríjemné, až som sa modlila, nech už je po tom. Zrazu som jedno pekné ráno sedela na toalete a bolo to tu zas. Prešla okolo mňa smrť. Hneď som to písala mamine do sms a do 10 minút zazvonil manželovi telefón, že mu zomrela sestra. Toto sa mi deje odkedy som tehotná. Predpovedala som si tiez tehotenstvo, ktoré mi nikto neveril a o ktorom som ani ja sama ešte nemohla vedieť a tiež som stále hovorila že zomrú dvaja ľudia. Všetci si mysleli, že som sa zbláznila a posielali ma psychiatricke ktorú som skutočne aj navštívila. Že som naozaj tehotná som zistila až v 9.tyzdni tehotenstva na preventívnej prehliadke u gynekologicky ! pretože som skôr uverila tomu, že som blázon než aby som verila svojmu vnútornému hlasu. Nakoniec sa teda všetko vyplnilo čo som hovorila 🤷🏼‍♀️ odvtedy už verím iba svojim pocitom a svojmu "daru" ktorý mam. A ešte ako čerešničku na torte... vedela som, že pod srdcom nosím chlapčeka 😊 samozrejme, neskôr potvrdené... Raz darmo, tehotenstvo je zázrak, ženu ovplyvní v každom smere a zmení jej život navždy ❤️

18. mar 2020
avatar

Intuicia

18. mar 2020
avatar

👉INTUÍCIA 👈😅👌

18. mar 2020
avatar

Moj 6ty zmysel sa da povedat vyvinul, ked mala začala objavovat svet, pohybovat sa (plazit, lozit). Do vtedy som vedela robit ako zena 3 veci naraz.... No od vtedy ich viem robit naraz asi 10 🤣🤷🏽‍♀️

18. mar 2020
avatar

Moj 6ty zmysel je, ked presne viem, kedy sa mi chce drobcek v spanku pretocit na druhy bok 😀a spi dalej 👌 lebo to sam este nevie, aj manzel sa mi smeje, ze to neni mozne ako to citim 🙈

18. mar 2020
avatar

Ja 6.zmysel nemám ale môj dráhy áno... Keď mi povedal, že nejakého človeka z nášho okolia nemá rád, že je 2tvárny, tak sa to po čase vždy potvrdilo...

18. mar 2020
avatar

Jednoznacne intuicia 😎 ten "citak" ze sa nieco deje alebo sa k niecomu schyluje 💫

18. mar 2020
avatar

Myslím, že ako väčšina mamičiek - získame tento zmysel, keď deti začnú chodiť, objavovať svet - že keď sa niekam v byte "zapatrošia", o chvíľu bude rev 😂 a s počtom pribúdajúcich súrodencov sa čas medzi tichom pred búrkou a revom úmerne skracuje 🤷🏻‍♀️

18. mar 2020
avatar

Intuicia 🙂

18. mar 2020
avatar

Vycítim keď mi vo vzťahu niekto klame alebo sa chystá klamať - to je môj šiesty zmysel 🙂

18. mar 2020
avatar

Mojim je môj vnútorný hlas 😊

18. mar 2020
avatar

Čo sa týka môjho šiesteho zmyslu - často sa mi stáva, že pár sekúnd vopred viem, že sa ten čajík z hrnčeka vyleje, že polievočka skončí na gauči a ze omáčka poznačí novú mikinku 😁 a tak... 🙊🙉🙈

18. mar 2020
avatar

Odhadnut ludi.

18. mar 2020
avatar

Intuitívne odhadnúť situáciu 🙂

18. mar 2020
avatar

Intuicia, spontanne rozhodovanie sa

18. mar 2020
avatar

Nemám žiadny, môžem niečo odpísať alebo vymyslieť ale načo, hádam sa aj bez neho môžem zapojiť, ci?

19. mar 2020
avatar

Neviem, ci je to prave siesty zmysel, ale vzdy, ked sa mi sniva ,,zly sen”, tak sa na druhy den stane nieco zle, co do velkej miery ovplyvni moj zivot.

19. mar 2020
avatar

Viem presne kedy mi chlap klame a kedy povie len polovičnú pravdu 🤔

19. mar 2020
avatar

Ja ked mam z niecoho zly pocit, netreba sa do toho pustat, lebo to vacsinou nedopadne dobre 😉

19. mar 2020
avatar

Vždy viem dopredu vycítiť rôzne situácie v okolí. Napríklad tehotenstvá, vzťahy, či pohlavia bábätiek. Úplný top bol keď som vedela u dvoch kamarátiek aké mená dajú dcéram, pričom sme sa o tom nikdy nerozprávali a tajili to 😊🤷🏼‍♀️

19. mar 2020
avatar

Môj 6ty zmysel je, že vždy viem vycítiť chvíľku kedy si spraviť kávu a v kľude sadnút... Teda to je predstava... Realita je taká, že dieťa sa vtedy vždy (VŽDY) zobudí.
Nerobím žiadne hluk... Nič proste.... A ona asi vycíti moje vnútorné stastie

20. mar 2020
avatar

môj 6sty zmysel je nájsť čo nemôžu nájsť iní, jednoducho viem všetko čo kde máme 🙂

20. mar 2020
avatar

predvidavost 🙂🍀

20. mar 2020
avatar

Pri mojej malej bambuľke cítim vopred, že niečo nie je v poriadku, akoby som predom počula malinkú plakať a ona začne až na to

20. mar 2020
avatar

Ked som sa stala mamou zacala som rozmyslat inak vsetko rychlo vyhodnotit ci je pre drobca bezpecne alebo nie ;)

20. mar 2020
avatar

@0klaudia0, @1bocik, @1milka, @24zuza, @2kixa4, @7u7icka, @99martina99, @acsa, @adeladulova, @adika21693, @adriana2503, @alexandra1512112, @alexk12, @aliquis18, @an1ka, @andreatrn, @ankahe1, @ankare, @anna18b, @annarita, @anya_13, @atafrog, @ba81, @babetka88, @bajka22, @basska_b, @bea0063, @bekanusenka, @bettymacd, @bibyke, @brunkova, @bubatelka, @bubiadany, @bumbajka, @cadulka2908, @carodejka89, @ceresnicka111, @chmelinova1, @chrisencore, @cickamon, @cocacola3, @dadka_bb, @dadkaba, @dadus841, @danieladorota, @danqs, @danusa63, @darcheckinka, @darina58, @deniska14, @depenipisapa, @dia771, @dominikapd, @dominka63, @dopolbokaodrata, @dracikdrahosko, @drozdajkahra, @dudart, @dzejsik, @efaz, @elcoro, @elena4877, @eliska8611, @eliz22, @esterkazasterka, @etnatn, @evulik88, @finesta, @fkata, @g666s, @gabika2013, @genesis82, @gurka12, @h2so4, @henika036, @herodias, @hzkatka, @ildus123, @ivaskula121, @ivetatalarova, @iwiqu, @ja1986, @jami33, @jana993, @janba, @jane1989, @janka0020, @janka395, @jankacecilka, @jankacsigabi, @jankak055, @jankamlm, @janulienka1103, @jarka34, @juliastrakovave, @julinka79, @juluska288, @justify, @kabelle, @kallanchoe, @karolin2, @karolina87, @katrin69, @katrusab, @katushkas, @ken, @kenzas, @kika_konec, @kikuska872, @klarisa99, @kristina2708, @krokodilkajmanka, @kubiatko30, @kvietok1984, @ladydzej, @larovnik, @lenicka777, @lenka095, @lenka9617, @lenka9g, @lenoca1993, @lexie3, @lidazu89, @lienka525, @lienkaam16, @lilmona, @livka_, @lucenec21, @luciab19, @lucialp, @lucinka0607, @lucinkkaa, @lucka63, @luckylusy, @lucuskaaa, @luela, @lula313, @luladu, @lusla28, @macik166, @macka25, @mackapacka89, @macko1001, @magg424, @magic08, @majalinka, @majklka, @majorsky, @malicka1986, @malinoismum, @malinovka333, @mallica, @mama80, @maminkazuzanka, @marcipanovatorta, @mariamimi89, @marion30, @maris5, @markaterka, @martina2ve, @martina374, @martina_mj, @martinka_p, @marybell, @maryon1, @medulienka03, @megginnka, @mi_a, @miamiu, @michalkam, @miiceencoovaa, @mimi783, @mimusaaa, @miranda23, @miriam94, @miriskaz, @mirkaferko, @miroskorb, @misajelka, @misica16, @miska2362, @moesha31, @monique17, @monique3553, @moniquer, @moznoze, @mtdk, @mukiii007, @mummylina, @mykka, @natalo, @nedockavka372, @nella156, @nerinka87, @nika3333, @nikca101, @nikoletafajbikova, @nikulab, @nikuska44, @nikuska744, @nikusska89, @nycole, @opimiriam, @orangiiina, @orsi_h, @paladia, @pattinka, @pepeja, @petraa1993, @petrasto, @pexinka, @pohodacka03, @pseudomonas87, @purplevesna, @radka_radinka, @rema2006, @renca206, @romankova, @rumalka, @sabinka277, @sabusik321, @sandris22, @scarletrose3, @simaxxx, @simus0987, @sinda11, @sisi208, @skaloval, @snehulienka0905, @spesl, @stancelova2822, @sunnygirl44, @taminka911, @tanaalexdenis, @tanadaf, @tani777, @tanietqaa, @tatianatana, @teletubbies, @terkarepka, @tincek12, @tinuska115, @tinuska829, @topas103, @trudy1717, @veron900, @veronicka88, @veronika65, @veronikanika28, @veronique2508, @viktoria1512, @vinejka6, @vonava007, @wurschi, @xlolax80, @yasmeena, @zanebudka32, @zdenka2102, @zdenkastanka, @zildo, @zimrich, @zu12, @zuzana0310, @zuzanka99, @zuzans258, @zuzulik2211, @zuzzzka18, @zvoncek1234

AHOJTE! SUTAZ JE UKONCENA! VYHODNOTENIE BUDE DNES NA MOJOM PROFILE! 🙂

sticker
21. mar 2020