Domáce práce – niektoré z nás k nim majú vzťah lepší, iné zase horší. Ak by ste si mohli vybrať jeden úkon, ktorého by ste sa mohli do konca života vzdať, ktorý by to bol? 😉
a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
b) umývanie okien
c) čistenie kúpeľne a WC
d) vysávanie a umývanie podlahy
e) žehlenie
f) iné – napíšte, čo 🙂
Za každú odpoveď, už tradične, poletia 3 srdiečka. ❤
Nové testovanie – tentoraz v duchu prichádzajúcej jari a jarného upratovania - vám prinesieme už čoskoro! 🙂
E žehlenie, umývanie kuchyne po varení je pre mňa relax
E)žehlenie 🎀
F) varenie, ja to fakt nemusím
D Urcite D... :D
B/ Umývanie okien
zehlenie, a aj sa mi to podarilo dost zredukovat lebo to je fakt nieco, co neznasam
E žehlenie, to fakt neznášam.
Jednoznačne A 🙈
Ne ná vi dím to!
Kúpeľňu s WC 🙈🙈🙈, umývanie okien milujem👌
Jednoznačne B neznášam umývať okná a vešať záclony 😡
B, toto nie🤪
Jednoznačne umývanie okien .... neznášam to...
Určite C 🙈
Upratovanie kuchyne a umývanie podlahy 😂
D hlavne to umyvanie podlahy....zehlenie mam z toho najradsej
Umývanie okien
Zehlenie
B a C
a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
Urcite B 😊 musim sa k tomu donutit...
Upratovanie kuchyne a umývanie kúpeľne a wc 🙈 mám čo robiť aby som sa dokonalá a urobila to 😅😊
Jednoznačne umývanie okien
Určiťe kúpeľňa a konkrétne jedna vec...sprchový kút...dvojmetrové sklenené steny...som vymyslela......🤦
B umyvanie okien...byvam na 4.poschodi a chytaju ma mdloby...pritom vysok sa inak nebojim 😂a pridala by som este umyvanie riadu, od detstva to neznasam (umyvacku riadu nemam kde vopchat)
E -neznasam zehlenie
Zehlenieeeee, z duse nenavidim...
Vysávanie a umývanie podlahy jednoznačne 🙈😁
Urcite upratovanie kuchyne hlavne vtedy keď vari môj muž 😉
V tomto prípade žehlenie , to z duše neznášam. Ale napríklad neviem fungovať keď mám bordel v kuchyni a som extrémne nervózna zo špiny na podlahe 😀
čistenie wc a kupelne- našťastie to robí muž🙂
Kuchyňa 🤦♀️😱 uptaovania kuchyne by som sa vzdala s obrovskym potesenim
Ako prvé hneď, že E) žehlenie, ale potom som si uvedomila, že veď ja nežehlím 😂👏 ..a tých pár nevyhnutných rázov sa prežiť dá, takže by som vybrala F) kde by som zaradila umývanie sprchoveho kúta a umývanie sporáku - otras.. tam mám pocit, že akokoľvek poctivo a akokoľvek často to budem čistiť, nikdy to nebude úplne čisté 🤯😂
b) umývanie okien 👎😂😂
Zehlenie, uz som sa ho vzdala 😁
F--Ja neznášam takú vec, ktorá tu ešte nebola spomínaná a to je vypratávanie vecí zo šatníku, robím to vždy 2x do roka pri striedaní ročnćh období, som rada, že len 2x za rok😂 No inak z tých spomenutých je to vysávanie a podlahy....👎
F-umývanie riadu na koľko nemáme umývačku 😂🤯
Jednoznacne d) vysávanie a umývanie podlahy
E-žehlenie veru túto činnosť nemám rada 😀
A), upratujem velmi rada😁, ale umyvanie riadov a vsetkeho zaprskaneho naokolo po pol dnovom maratone vo vareni naozaj nemusim
Vysavanie a hneď nato voňavučko umyť podlahu❗🌷🙏🤗
ALE NEZNASAM ZAMETANIE! 🤣Zbytočne lietanie prachu!!🤦🏼♀️
Neznášam umývanie riadu 🙂
Žehlenie a tiez čistenie wc
Zehlenie 😣
E 🤪
e) žehlenie 🙈
Zehlenie 🙂
Veru žehlenie...
B umývanie okien
Asi umyvanie okien,pamatam ked som este dieta bola a ocino mi sem tam kazal umyt mu okna na aute,chudak vzdy olutoval,take smuhy vzdy ostali,ze to bolo horsie ako pred umytim😅
D určite keďže to treba aj niekoľko krát do dňa 🤦
Ja osobne B
Ostatné činnosti mám rada, odkedy mám bábo, tak je pre mňa upratovanie vlastne relaxom 😂
Jednoznačne D 🙂 podlahu umyvam stale aj keď to nemam rada ale neznasam drobky zalepene na nohách 😑😑
D vysavanie nakolko mam 2 deti a maju derave usta 😂🤣
Nerada upratujem kúpeľňu a Wc 😄😃 som hrozná 😄
Upratovanie kuchyne🧐 Milujem variť a jest, ale to po tom je katastrofa
@adonneth, @adul_adka, @ajushka9, @amelia000, @anjelik2019, @annarita, @atavanti, @bielakonvalinka, @bubiadany, @bzuzka, @daniela567, @danielka7, @danusa63, @denisa2019, @erikaka, @feferonkan, @hamaka, @ivi555, @jeane98, @jjuliaa, @kajkajanka, @kate_cs, @katlak, @klejkaez, @konicek91, @konor1, @larovnik, @lenicka777, @lenkas36, @lexie3, @lilien1914, @luciab987, @luckylusy, @lussy83, @mackapacka89, @mariamimi89, @martizv, @matamatav, @menojelucia, @mostlyharmless, @natmal94, @niikooleetkaa, @orangecountry, @patricia91, @petra0801, @rena87, @saraja04, @sgerezdesova, @sisa229, @slovan99, @sonica, @soninka9, @stanka2510, @tammy8, @tana85, @tanyk, @teletubbies, @ververon, @vivian27, @vroni, @zuma47, @zuzkavlcica
Ahojte, žienky 🙂 Ďakujeme krásne za vaše komenty. Žiaľ, testovanie budeme musieť posunúť na obdobie, keď budeme späť v starých koľajách :/ Nebojte sa, hneď, ako výzvu vyhlásim, nezabudnem vám sem napísať a označiť vás, aby vám to náhodou neuniklo. Ospravedlňujeme sa ešte raz a posielame srdiečka pre potešenie 🙂 Držte sa v zdraví a v psychickej pohode ❤
Jednoznacne zehlenie, všetko ostatne (teraz som si uvedomila) robim bud rada, alebo to za mna robi manzel 😂😊
E 👍
Určite po b umývanie okien
Aj keď odpovedám neskoro, srdiečka už "leteli", no najradšej by som sa vzdala:
b) umývanie okien 🙂
NO jedine co by mi teda fakt nechybal je zehlenie. J a rada upratujem ale toto jeeeejda ani za nic :D
Žehlenie ;)
Umývanie okien je pre mňa ako za trest 😐
e) žehlenie
Ja ziaden, milujem domace prace
A 😅
Jednoznačne A, po mojom varení je kuchyňa ako keby v nej buchla bomba, tak určite by som sa toho vzdala :D
Mne nevadí nic, ja sa pritom všetkom odreagujem.
Akurát čo naozaj nemám rada a vzdala by som sa toho je umývanie žalúzií 😭😱🤔
Žehlenie... celkovo mám rada upratovanie a najviac milujem keď môžem umyť kúpeľnú a wc to má najviac baví zo všetkého 😂 asi som divná ale mi to prirástlo k ♥️
Jednoznacne B... Umývanie okien je moja smrt 😤😃😃
Žehlenie a v každom prípade aj každodenné vysávanie a umývanie podlahy, ale aj utieranie prachu, lebo to už človeku ide na nervy 👺
Odpoveď E . Ja vravím že žehlenie je za trest a pre mňa je to veľký trest
Žehlenie určite
určite žehlenie! 😕
Upratovane kuchyne 😄😄 hlavne riady
Kuchyna je pre mna trestom. Najmä ked po vareni pozriem na sporak
kuchyňaaa určite :D
Umývanie okien 🙆
F) Utieranie prachu, to by sa na našom čiernom nábytku dalo každých 5 minút
Vysavanie a umyvanie podlahy 😁😁
🙏Žehlenie (možnosť e), ale že keby niekto vymyslel niečo aby z práčky si sušičky vyšli krásne rovné veci a košele 🙏😉🤣 a ten zázrak by bol tak za pár šupov 🙏🤣
Umyvanie okien, moja nocna mora takze B
Umyvanie okien 😵🔫
E 🙏🙏🥰
E...nikdy viac🥺
Umývanie riadov po varení 😉
Určite umývanie okien 🤨
D určite D 😊😊😊
e)zehlenie je moj koniec
Žehlenie 🙂 pre mňa je to strašné .Veľmi veľa času to berie 🙂 ináč zbožňujem upratovať hlavne umývať riad a podlahu to je moje 🙂
Určite B a niekedy veru aj A 😁
Jednoznačne E 😂
E - neznášam zehlit 😀 👍
B - umývanie okien určite nie a hlavne keď je zima...😃😍
Umivanie wc a kupelne
Umývanie Kúpeľňe a wc
Urcite sa velmi rada vzdam zehlenia. Nenavidin zehlenie a hlavne kosele. Radsej umyjem tri krat okna v celom dome 🤷
žehlenie by som určite oželela. niektoré materiály sú na žehlenie fakt za trest
umývanie okien, hlavne, keď bývate v bytovke na vyššom poschodí a sama sa bojíte tak trochu výšok :D
Keďže ostatné veci nerobím tak často ako varenie a umývanie kuchyne tak by som sa kľudne vzdala za A, umyvanie kuchyne- po varení.
b) umývanie okien :D
predovšetkým A) umývanie riadov,upratovanie po varení...každodenná brzda :D váhala som aj nad oknami..ale tak tie sa umývajú raz za čas..nie každodenne :D
Odpoveď by bola b umývanie okien..
Jednoznačne odpoveď A 😉
Urcite umyvanie okien 🙂
E zehlenie, ostatne veci robim rada 🙂
Nakoľko máme celú obývačku a jedáleň presklennú, tak určite umývanie okien :D
E, žehlenie je pre mňa čisté utrpenie... Radšej by som umyla okná na celom paneláku ako raz žehliť. Ja sa tomu totiž vždy tak vyhýbam, až mam zrazu kopu na žehlenie ako "malú eifelovku" a potom pri tom strávim pol dňa a nadávam, že ja blbá som to tak dlho odkladala a takto je to dookola 🤨😁
Háčik je v tom, že o pár týždňov sa nám narodí dcérka, tak s tým budem musieť zabojovať 💪😆
Pre mňa určite žehlenie. Upratujem rada a denne, užívam si potom tú vôňu po celom dome hoci netrvá dlho.Preto rada skúšam rôzne čistiace prostriedky.
Rada spravím všetky,okrem umývania okien ktoré neznašam 😂
achchch...u na urcite nekonecne 🙄 e) žehlenie 🙄 mam 3 chlapov :D
Určite upratovať kuchyňu povareni 🙄😁
B - umyvanie okien 😉
A- upratovanie kuchyne po varení pečení, alebo chystani raňajok pre viacerých a podobne aktivity v kuchyni aj napriek umývačky riadu neznasam😒
za mňa A 😎
F) pre mna je to urcite varenie, radsej budem umyvat okna a upratovat, nez varit. Ale kedze mam doma poriadnych papkacov, este dlho sa tomu nevyhnem :_(
Jednoznačne umývanie okien..tohoto úkonu by som sa dokázala vzdať navždy 🙂
Jednoznačne E 🙈 neznášam žehlenie, aj keď sa teraz už snažím viac menej poskladať čo sa dá, niektoré oblečenie sa žiaľ ozehlit musí a ja mám potom riadne kopiska 😂🤦
Urcite zehlenia a umyvania okien
Za mňa d) vysávanie a umývanie podláh( pri 2 deťoch a psovi je to nonsens 🙂
Ale už som sa zbavila žehlenia, sušička prádla to za mňa vyrieši. 🙂 Momentálne žehlím akurát rúška.
u mňa je to jednoznačne umývanie okien🙄
Umývanie podlahy 🙈 ✊
e) žehlenie, to je pre mňa smmmmrťťťť
Pre mna b) umyvanie okien. Inak celkom rada upratujem, zehlim velmi rada. A popri praci a skole som si chodila privyrabat upratovanim 😁🧹🧼🚾🚰
Podla mňa A) upratovanie v kuchyne nikdi nemá koniec 🙄😊
A) hlavne po experimentalnom varení môjho muža 🤦♀️
umývanie okien... nočná mora!!!
Jednoznačne umývanie kúpeľne a wc 🤪
E
Ja by som sa urcite rada zbavila žehlenia....upratovanie je pre mňa a zábava a milujem ked je po upratani v dome svieža vôňa
Podlahy. Neznášam to 😁
Vysavanie a umyvanie podlahy 😨
Aaaaa 😁
Umývanie podláh, schodiska, vynášanie smetí
Neviem či je domáca práca ktorej by som sa vzdala, ja to beriem skôr ako relax, rada sa pozerám na izby ked sú top upratané a všetko je voňavé a žehlenie ,vôbec nepatrím medzi tie žienky ktorým prekaža ,milujem vôňu opratého a ožehleného prádla, niektoré kamarátky sa smejú, že žehlím.
Asi najskôr tej podlahy a vysávania ❤️ kľudne nech to robí niekto za mňa 😁
čistenie kúpeľne a WC
žehlenie, určite
Všetky odpovede sú správne 😂
f) umyvanie riadu. a na tablety z umyvacky ma moj zaludok alergiu, tak jedine rucne
Ja upracem čokoľvek a domáce práce a aj varenie mám rada. Ale umývanie okien to je moja nočná mora. Jasné, že ich umyjem ale nemám z toho pôžitok ako z iných domácich prác.🙂
Vysávanie a zmyvanie podlahy
Umyvanie podlahy cistenie sanity a umyvanie riadu
Ahojte, no ak varí môj manžel, pritom sa zabáva s našimi deťmi, určite isto nemusím možnosť a- upratovanie kuchyne. Môj manžel hrdo nahrnie riad do umývadla, zhruba poutiera kuchyňu a tradaaaaa hotovo.
Asi žehlenie a umývanie okien
Určite upratovanie kuchyne, hlavne po pečení koláčov
Určite b, umývanie okien keďže sa bojím 🤣 bývame na 3posch. 🤔
Ono je to diskutabilné🤔. Moc sa mi nechce ani do jednej možnosti🤦♀️. No v zápätí ako sa do toho pustím a vidím to čisto✨ tak ma to akosi na kopne. Popravde? Milujem čistiace prostriedky a ten pocit čistoty. DMka je našou vernou značkou s naaadhernou vôňou a to čohokoľvek 🎀.
Ale OK. Ak by som si mala vybrať tak asi umývanie 💧 okien 🤷♀️
umyvanie kuchyne jednoznacne
Určite umývanie okien
E 🙂
B ale nie ja rada upratujem umývam okna takže nemam z ničím problém.. Pokiaľ mam kvalitné prípravky nieje problém 😍💕
Podlaha . Wc .kupelka
Bolo by to za C čistenie wc a kúpeľne
a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
Neznášam keď si večer krásne vyupratujem kuchyňu a ráno príde priateľ a začne robiť raňajky... celá mojá večerná snaha vstať ráno do čistej, upratanej kuchyne je minulosť a môžem začať odznova.
Mamina ma vždy učila, aby som si večer všetko upratala,lebo ráno je príjemné vstať do uprataného a čistého a nič nerobiť. No, žiaľ niekedy nestihnem ani vstať aby som to ráno ešte také zažila 😃😃🤦♀️
E - zehlenie, nastastie dost velku cast nahradi susicka, ale predsa niektore veci sa zehlit musia 🙂
E Určite žehlenie co som už prestala aj robiť teda obcas dáku blúzku 😬
Ečko💚
Žehlenie
urcite žehlenie 😖
Za mna urcite zehlenie 😑 ...upratovanie kuchyne, podlaha, je pre mna relax 😍😄
Neznášam utieranie prachu 😐inak milujem vysávanie a umývanie záchodu 😊😊😂😂😁
Žehlenie
Čistenie kúpeľne a wc to mám niekedy na pol dňa 😄
Umývanie okien :D neznašam :( ale tak dam zaclonu stiahnem rololety :D .:D
A milujeem zehlenie
U mňa vysavanie a cistenie podlahy. Clovek darmo povysava alebo umyje podlahu za 10 minut zrazu novy mochulinec prachu. Na koberci novy zmolok z oblecenia alebo vlasy. Je to jedna do nekonecna opakujuca sa tragedia ale mam sikovneho pomocnika (20 mesacny syncek) tak to upratovanie je jedna radost s takym sarmantnym asistentom a aj ked sa mi nechce upratovat tak ked pride za mnou a ukaze na vysavac tak sa neda mu neurobit radost ze ideme spolu upratat 🙂
Zehlenie, ale zo vsetkeho najviac neznasam chodit vysypat smeti, to radsej vyumyvam okna aj susedom nez ist s odpadkami do kontajnera 😂
e) zehlenie... teda pokial sa nejdna o uteraky, tie su v pohode :D
e) žehlenie 👍
Žehlenie😩
Žehlenie. Žehlim len keď musím. 😟😁
Vysávanie a umývanie podlahy 🙈
Vysavanie a umývanie podlahy
Rada upratujem takže neviem 🤣🤣🤣 možno žehlenie chlapovych košieľ 🤣
Ja tiež rada upratujem... beriem to ako formu relaxu... ale ak by som si mohla vybrat... tiež nerada žehlím pánske kosele.
Ja by som sa vzdala umývania okien 😅to je moja smrť 😂
jednoznačne žehlenie 😀
a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
Ten zvyšok je pre mna relax
Vysavanie a umývanie podláh, a teraz keď som tehotná to za mňa robí moj manžel a vyzerá,ze veľmi rád 🙏♥️
B 🙂 v nasom poschodovom dome je to katastrofa 🙂
Nemám rada žehlenie a vešanie záclon.
Určite c .
Upratovanie kuchyne a čistenie kúpeľne a wc 🤩
Jednoznačne C 😑
f) prezliekanie posteľ. prádla 😩 inak upratujem rada, všetko, okná, kúpeľňa, kuchyňa, pre mna relax 🙏😊
Zehlenie
Jednoznačne A 🤦🙈😂
U mňa je to e) žehlenie 😁 to mi fakt nejde, iné činnosti robím rada 😊
Za mňa je utrpenie čistenie kúpeľne a WC ;)
Za mňa A. Ale keby som si mohla vybrať aspoň dve možnosti tak ešte aj čistenie kúpeľne a WC. 😂😂😂😆
Jednoznačne umývanie okien - to naozaj, ale naozaj nemusím🙈kedysi by som označila aj žehlenie, ale akosi som na materskej tomu prišla na chuť🤷♀️😂
Žehlenie

Kuchyňa....po varení...a hlavne vyprážaní 😕
Žehlenie
Jednoznacne umyvanie okien a upratovanie hraciek,hlavne tych malinkycch
E: čistenie kupelne a wc
U mňa jednoznačne B 🙂 pri ostatných zrelaxujem 🙂
Kuchyňa, mne ostatné činnosti nevadia, dokonca rada upratujem ale umývanie hrncov a kuchyne je moja nočná mora. 😀Ešteže vynašli umývačku riadu 😀 a doma mi rastie mala pomocníka, ktorá zatiaľ sľubuje, že bude umývať riad 😀😀😀
c ! ❤️🤗
Zehlenie
Ja si užívam každú z týchto možností👍
Upratovanie kuchyne po vareni ,,, to je vzdy nekonecny pribeh
Najradšej všetkého 😂 ale keď si mám vybrať len jednu možnosť, tak vysávanie a umývanie podlahy.
Za mňa určite umývanie kúpeľne 👍👍 to neznášam 😁😁😁
d) vysavanie a umyvanie podlahy
Urcite zehlenie, to je nekonecny pribeh ;(
Jooooj, u mňa sú to okná i keď mám Kärcher no rámy sú zabijak času nooo a podlaha kebyže vieme lietať tak ma nedonúti nič 👍🥰
a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení a d) vysavanie a umyvanie podlahy
Pre mna je najhoršie upratovanie kuchyne, toto sa mi fakt teda nechce
čistenie kúpeľne a WC
b) umývanie okien
Určite si viem predstaviť ,že by som sa pohodlne zbavila umývania okien,nakoľko mám dvoch prckov ktorí denne zacapkajú všetky výškovo dostupné okná,najlepšie balkónové,keďže máme troje veľké dvere na balón on stropu až po zem (juhuuuu!😄) Robím to nerada,ale robím to každý deň,pretože čistota v našej domacnosti odzrkadľuje moju ženskú /mama silu !🙂 A predsa nikdy neviem kto nás navštívi (aj keď,už dva mesiace sa nenavstebujeme s nikym ale čert nikdy nespi 🤪)
B 🙂
A jednoznačne vzdy pri tom stravim dlhuuu dobu 😩
E zehlenie :D
Pre mna D 😊
D vysávanie a umývanie podlahy
Zehlenie a aj pranie😉
E žehlenie 😒
vysávanie je moj koniec...to je asi vrchol, neznášam to hlavne schody ..
ale jednoznačne aj žehlenie,umyvanie okine a utieranie prachu..som divná? :D :D ..samozrejme všetko to robím... a milujem nakupovať čistiace prostriedky, hrozne ma to baví,či už prostriedok na umývanie zeme až po vône do skríň :D
Jednoznačne žehlenie 🙈
Umývanie okien - upresňujem, umývanie žalúzií.To je niečo, do čoho sa musím nútiť. Umývanie okien je už potom v pohode 🙂
Ja určite A 🙂
Umývanie okien 🤭 je to pre mna katastrofa
B umývanie okien 😬
Urcite E🤪
B B B B B 😂
zehlenie🙂
asi všetkého, ale najviac čistenie sprchového kúta
B) ja tie okna taaak nelubim cistit :P :D
Umývanie okien
Cistenie rybiciek je mojou nocnou morou
a,upratovanie kuchyne neznášam😅
Určite umývanie okien
umývanie okien a umývanie podlahy
kedze nemame umyvacku riadu, tak upratovanie kuchyne po vareni 🙂
Urcite c,kupelna je moj kryptonit
e.) žehlenie
Žehlenie 🙈
asi to žehlenie 😵
určite žehlenie a umývanie okien
Ja by som sa vzdala urcite umyvania riadu 😝
Cistenie kupelne a wc - do toho sa mi nikdy nechce.. Ostatok mi az tak nevadi 🙂
E nemusím zehlenie
nadovšetko neznášam vysávanie a umývanie podlahy...ale našli by sa aj iné práce, ktoré nie sú príjemné...
b) umývanie okien
Tak určite umývanie riadu. Je nás v domácnosti 6 s deťmi a keď všetci dojedia mám doma riad ako v školsej jedáleni
b) umývanie okien
a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
Vzdala by som sa kúpeľne. To nenávidím.
Vzdala by som sa čistenia kúpeľne a WC.
No za mna určite B 🙂
Žehlenie 🙈
B - umývanie okien
Z uvedenych moznosti jednoznacne prva ☺
Umývanie okien ☹️
A - neznasam
Ja rada upratujem nerobi mi to problem no zehlenie je moja smrt preto sa snazim po vyprati vesat pradlo co najkrajsie 😂
d) vysávanie a umývanie podlahy
F) upratovanie a triedenie vecí v špajzi a v zásuvkách
C) čistenie kúpeľne a WC - toto tiež.
C) čistenie kúpeľne a wc
Za mňa C
A. 🙊🙈
mna bavia vsetky domace prace len niekedy je malo volneho casu ale asi najmenej ma bavi umyvanie podlahy 🙂
umývanie okien
Upratovanie kuchyne
D 🙂 vysávanie a umývanie podlahy
e Zehlenie neznasam nerada zehlim
Ahojte, žienky 🙂 Výzva na prihlásanie sa do testovania čistiacich prostriedkov je už vonku, nezmeškajte a zapojte sa: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/article/vase-skusenosti-s-dm-jarne-upratovanie-oob9o4/ 🙂
@2nika47, @36khana, @410, @86488648, @aaamijaaa, @adipal, @adonneth, @adriana902, @adul_adka, @ajushka9, @alexko99, @alien87, @aliquis18, @amelia000, @anastazia94, @andreatimova, @aneta_malis, @angell2611, @angu14, @anika666, @anjelik2019, @ankajar, @annarita, @apodemka, @arozaja, @atavanti, @avlv, @babuli, @backa75, @barbarella5, @barborabj, @barby77, @bea3x, @beberka05, @beis, @beruskajaky, @betka_molnarova, @bielakonvalinka, @blueprincess, @bubiadany, @bzuzka, @clarke, @crazy_lubka, @csincsi89, @dada741, @daniela567, @danielitkaa, @danielka7, @danusa63, @deean, @delka, @denisa2019, @denisa233, @denkadenisa, @dominica_mi, @dominicka95, @dominiicka, @elino810, @eliz22, @elly5, @elsinka29, @emkaem, @emmahruska, @eninka27, @ericia, @erikaka, @esmee3, @evinka3007, @evkabz, @feferonkan, @flartina, @gabika28s, @gabikaa96, @haidi, @hamaka, @hlasok, @icinka131, @ilduska826, @inguska3, @irad2001, @iva06, @iva989, @iva_na, @ivankagemini, @ivi555, @ja11dca, @ja1986, @ja_mi, @jajuska1706, @jales, @janasikulova, @janicheck1993, @janka27101988, @jankadrobec, @jarusia17, @jeane98, @jeremiasova, @jjuliaa, @juliastrakovave, @kajkajanka, @katarina4141, @kate_cs, @katjuschka17, @katka1118, @katka1778, @katka2501, @katlak, @katusiatenko, @kikusenka181, @kimberley1, @kkaciatko, @klejkaez, @kohy, @konicek91, @konik_testuje, @konor1, @kosar89, @kostricka87, @kova85, @kozenka66, @kristina2119, @krisztuska, @larovnik, @laurai, @lejlla, @lenicka777, @lenka17121, @lenka2912, @lenkas36, @lenkaviki48, @lennerova, @lenradka, @leskovael, @lexie3, @lienkac, @lifeisbeautiful, @liliana212, @lilien1914, @lilmona, @lilu2012, @limok, @livka350, @lladybirdd, @lolinko, @los_andreos, @lubinaxyz, @lucia912, @luciab987, @lucijalucy, @luckylusy, @lusssii, @lussy83, @mackapacka89, @majadom, @majba, @majdalenkasv, @majkac555, @maminka89, @marakovamonika, @mariamimi89, @mariannka123, @marikaheidi, @marite, @marlenka222, @martina2306, @martina_11, @martinka100, @martizv, @maruskaw, @mary6319, @matamatav, @matka1811, @megginnka, @menojelucia, @miamie, @michi2912, @mima172, @mima89, @mimichaelka13, @mimisarahemily, @miriama946, @mirka_92, @mirkaaali, @mirkaz156, @miruska669, @mkatkam, @mm87245, @momija, @moname, @monicka821, @monika093, @monikasl, @monka222, @monkab, @mostlyharmless, @murko2607, @namelessvik, @natmal94, @nellynka, @nena7, @niikooleetkaa, @nik0l4, @nika2547, @nika501, @nikki2201, @nikola992, @nikoletka45, @nikolka99, @nikolkotlarova, @ninka888, @nivea93, @nycole, @okolo78, @opicka21, @orangecountry, @orchidea2016, @oriesok, @palma19, @patricia91, @pavlinkacervena, @pepka29, @petka3012, @petra0801, @petulienik, @pieskomil, @postrach, @prea, @pudpecka, @radkaradix, @rafaela555, @rena87, @romana699, @ronicek, @sam1111, @saraja04, @sasulienka29, @saxalendra, @schaff, @sgerezdesova, @silviatomas, @simmka92, @simona6660, @sisa229, @slovan99, @sonica, @soninka9, @sperka, @stanka2510, @susangha, @suzanita1, @tajik, @tammy8, @tana85, @tanyk, @taplocyntia, @tapticka, @tatkacigerova, @teletubbies, @terka224, @tinetta, @tintini, @tipulova, @veev, @vena180, @veron809, @veronika2905, @veronikas91, @ververon, @vesmirnyglobus, @vierocka222, @vivian27, @vroni, @weronkaa, @zanet161, @zibi, @zlatinko17, @zuma47, @zussikr, @zuz_ka27, @zuzana194, @zuzans258, @zuzkavlcica, @zuzkru
@konik_testuje hlásim sa
Aj ja sa hlásim 🙂
@konik_testuje aj ja sa hlásim ☺️
Aj ja sa hlásim
Hlasim sa
Hlasim sa
Hlásim sa
Hlásim sa🙏
Ja tiez milujem upratovanie 😊 hlavne tu cistotu, vonu a pohodu spokojnosti po nom 😅 zehleniu sa vyhybam a na okna idem s veeelkym odhodlanim. 😁
Hlásim sa.
Aj jaa
🙋♀️
@konik_testuje mam zaujem 😉
ja tiez
Aj ja sa hlásim ✌
@konik_testuje aj ja sa hlásim
@konik_testuje hlásim sa 😉
@konik_testuje idem do toho 🤗😉
aj jA
aj ja sa hlasim
Ďakujeme vám za vaše odpovede a posielame srdiečka pre potešenie 🙂
@2nika47, @36khana, @410, @86488648, @aaamijaaa, @adipal, @adonneth, @adriana902, @adul_adka, @ajushka9, @alexko99, @alien87, @aliquis18, @amelia000, @anastazia94, @andreatimova, @aneta_malis, @angell2611, @angu14, @anika666, @anjelik2019, @ankajar, @annarita, @apodemka, @arozaja, @atavanti, @avlv, @babuli, @backa75, @barbarella5, @barborabj, @barby77, @bea3x, @beberka05, @beis, @beruskajaky, @betka_molnarova, @bielakonvalinka, @blueprincess, @bubiadany, @bzuzka, @clarke, @crazy_lubka, @csincsi89, @dada741, @daniela567, @danielitkaa, @danielka7, @danusa63, @deean, @delka, @denisa2019, @denisa233, @denkadenisa, @dominica_mi, @dominicka95, @dominiicka, @elino810, @eliz22, @elly5, @elsinka29, @emkaem, @emmahruska, @eninka27, @ericia, @erikaka, @esmee3, @evinka3007, @evkabz, @feferonkan, @flartina, @gabika28s, @gabikaa96, @haidi, @hamaka, @hlasok, @icinka131, @ilduska826, @inguska3, @irad2001, @iva06, @iva989, @iva_na, @ivankagemini, @ivi555, @ja11dca, @ja1986, @ja_mi, @jajuska1706, @jales, @janasikulova, @janicheck1993, @janka27101988, @jankadrobec, @jarusia17, @jeane98, @jeremiasova, @jjuliaa, @juliastrakovave, @kajkajanka, @katarina4141, @kate_cs, @katjuschka17, @katka1118, @katka1778, @katka2501, @katlak, @katusiatenko, @kikusenka181, @kimberley1, @kkaciatko, @klejkaez, @kohy, @konicek91, @konik_testuje, @konor1, @kosar89, @kostricka87, @kova85, @kozenka66, @kristina2119, @krisztuska, @larovnik, @laurai, @lejlla, @lenicka777, @lenka17121, @lenka2912, @lenkas36, @lenkaviki48, @lennerova, @lenradka, @leskovael, @lexie3, @lienkac, @lifeisbeautiful, @liliana212, @lilien1914, @lilmona, @lilu2012, @limok, @livka350, @lladybirdd, @lolinko, @los_andreos, @lubinaxyz, @lucia912, @luciab987, @lucijalucy, @luckylusy, @lusssii, @lussy83, @mackapacka89, @majadom, @majba, @majdalenkasv, @majkac555, @maminka89, @marakovamonika, @mariamimi89, @mariannka123, @marikaheidi, @marite, @marlenka222, @martina2306, @martina_11, @martinka100, @martizv, @maruskaw, @mary6319, @matamatav, @matka1811, @megginnka, @menojelucia, @miamie, @michi2912, @mima172, @mima89, @mimichaelka13, @mimisarahemily, @miriama946, @mirka_92, @mirkaaali, @mirkaz156, @miruska669, @mkatkam, @mm87245, @momija, @moname, @monicka821, @monika093, @monikasl, @monka222, @monkab, @mostlyharmless, @murko2607, @namelessvik, @natmal94, @nellynka, @nena7, @niikooleetkaa, @nik0l4, @nika2547, @nika501, @nikki2201, @nikola992, @nikoletka45, @nikolka99, @nikolkotlarova, @ninka888, @nivea93, @nycole, @okolo78, @opicka21, @orangecountry, @orchidea2016, @oriesok, @palma19, @patricia91, @pavlinkacervena, @pepka29, @petka3012, @petra0801, @petulienik, @pieskomil, @postrach, @prea, @pudpecka, @radkaradix, @rafaela555, @rena87, @romana699, @ronicek, @sam1111, @saraja04, @sasulienka29, @saxalendra, @schaff, @sgerezdesova, @silviatomas, @simmka92, @simona6660, @sisa229, @slovan99, @sonica, @soninka9, @sperka, @stanka2510, @susangha, @suzanita1, @tajik, @tammy8, @tana85, @tanyk, @taplocyntia, @tapticka, @tatkacigerova, @teletubbies, @terka224, @tinetta, @tintini, @tipulova, @veev, @vena180, @veron809, @veronika2905, @veronikas91, @ververon, @vesmirnyglobus, @vierocka222, @vivian27, @vroni, @weronkaa, @zanet161, @zibi, @zlatinko17, @zuma47, @zussikr, @zuz_ka27, @zuzana194, @zuzans258, @zuzkavlcica, @zuzkru
@konik_testuje dakujem
@konik_testuje dakujem😊
@konik_testuje ďakujem
Dakujem
dakujem
Ďakujem
Ďakujem
Ďakujem
Ďakujem
dakujem
Dakujem ❤️
Ďakujem
asi upratovanie po varení.. hlavne keď varí polovička, ale človek si zvykne na všetko 🙂

Určite vysávanie a umývanie podlahy 👌