icon
avatar
konik_testuje
Správa bola zmenená    16. mar 2020    

Domáce práce – niektoré z nás k nim majú vzťah lepší, iné zase horší. Ak by ste si mohli vybrať jeden úkon, ktorého by ste sa mohli do konca života vzdať, ktorý by to bol? 😉

a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
b) umývanie okien
c) čistenie kúpeľne a WC
d) vysávanie a umývanie podlahy
e) žehlenie
f) iné – napíšte, čo 🙂

Za každú odpoveď, už tradične, poletia 3 srdiečka. ❤

Nové testovanie – tentoraz v duchu prichádzajúcej jari a jarného upratovania - vám prinesieme už čoskoro! 🙂

#test_dm26

avatar

Určite vysávanie a umývanie podlahy 👌

16. mar 2020
avatar

E žehlenie, umývanie kuchyne po varení je pre mňa relax

16. mar 2020
avatar

E)žehlenie 🎀

16. mar 2020
avatar

@natmal94, môžem ta adoptovať (a ty mňa)? Milujem žehlenie, ale upratovanie kuchyne považujem za formu mučenia.

16. mar 2020
avatar

F) varenie, ja to fakt nemusím

16. mar 2020
avatar

D Urcite D... :D

16. mar 2020
avatar

B/ Umývanie okien

16. mar 2020
avatar

zehlenie, a aj sa mi to podarilo dost zredukovat lebo to je fakt nieco, co neznasam

16. mar 2020
avatar

E žehlenie, to fakt neznášam.

16. mar 2020
avatar

Jednoznačne A 🙈
Ne ná vi dím to!

16. mar 2020
avatar

Kúpeľňu s WC 🙈🙈🙈, umývanie okien milujem👌

16. mar 2020
avatar

Jednoznačne B neznášam umývať okná a vešať záclony 😡

16. mar 2020
avatar

B, toto nie🤪

16. mar 2020
avatar

Jednoznačne umývanie okien .... neznášam to...

16. mar 2020
avatar

Určite C 🙈

16. mar 2020
avatar

Upratovanie kuchyne a umývanie podlahy 😂

16. mar 2020
avatar

D hlavne to umyvanie podlahy....zehlenie mam z toho najradsej

16. mar 2020
avatar

Umývanie okien

16. mar 2020
avatar

Zehlenie

16. mar 2020
avatar
16. mar 2020
avatar

a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení

16. mar 2020
avatar

Urcite B 😊 musim sa k tomu donutit...

16. mar 2020
avatar

Upratovanie kuchyne a umývanie kúpeľne a wc 🙈 mám čo robiť aby som sa dokonalá a urobila to 😅😊

16. mar 2020
avatar
16. mar 2020
avatar

Jednoznačne umývanie okien

16. mar 2020
avatar

Určiťe kúpeľňa a konkrétne jedna vec...sprchový kút...dvojmetrové sklenené steny...som vymyslela......🤦

16. mar 2020
avatar

B umyvanie okien...byvam na 4.poschodi a chytaju ma mdloby...pritom vysok sa inak nebojim 😂a pridala by som este umyvanie riadu, od detstva to neznasam (umyvacku riadu nemam kde vopchat)

16. mar 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@vroni a to som si myslela ze neexistuje nikto kto by rád zehlil :D

16. mar 2020
avatar

E -neznasam zehlenie

16. mar 2020
avatar

Zehlenieeeee, z duse nenavidim...

16. mar 2020
avatar

Vysávanie a umývanie podlahy jednoznačne 🙈😁

16. mar 2020
avatar
16. mar 2020
avatar
16. mar 2020
avatar

Urcite upratovanie kuchyne hlavne vtedy keď vari môj muž 😉

16. mar 2020
avatar

V tomto prípade žehlenie , to z duše neznášam. Ale napríklad neviem fungovať keď mám bordel v kuchyni a som extrémne nervózna zo špiny na podlahe 😀

16. mar 2020
avatar

čistenie wc a kupelne- našťastie to robí muž🙂

16. mar 2020
avatar

Kuchyňa 🤦‍♀️😱 uptaovania kuchyne by som sa vzdala s obrovskym potesenim

16. mar 2020
avatar

Ako prvé hneď, že E) žehlenie, ale potom som si uvedomila, že veď ja nežehlím 😂👏 ..a tých pár nevyhnutných rázov sa prežiť dá, takže by som vybrala F) kde by som zaradila umývanie sprchoveho kúta a umývanie sporáku - otras.. tam mám pocit, že akokoľvek poctivo a akokoľvek často to budem čistiť, nikdy to nebude úplne čisté 🤯😂

17. mar 2020
avatar

b) umývanie okien 👎😂😂

17. mar 2020
avatar

Zehlenie, uz som sa ho vzdala 😁

17. mar 2020
avatar

F--Ja neznášam takú vec, ktorá tu ešte nebola spomínaná a to je vypratávanie vecí zo šatníku, robím to vždy 2x do roka pri striedaní ročnćh období, som rada, že len 2x za rok😂 No inak z tých spomenutých je to vysávanie a podlahy....👎

17. mar 2020
avatar

F-umývanie riadu na koľko nemáme umývačku 😂🤯

18. mar 2020
avatar

Jednoznacne d) vysávanie a umývanie podlahy

18. mar 2020
avatar

E-žehlenie veru túto činnosť nemám rada 😀

19. mar 2020
avatar

A), upratujem velmi rada😁, ale umyvanie riadov a vsetkeho zaprskaneho naokolo po pol dnovom maratone vo vareni naozaj nemusim

19. mar 2020
avatar

Vysavanie a hneď nato voňavučko umyť podlahu❗🌷🙏🤗

ALE NEZNASAM ZAMETANIE! 🤣Zbytočne lietanie prachu!!🤦🏼‍♀️

19. mar 2020
avatar

Neznášam umývanie riadu 🙂

19. mar 2020
avatar

Žehlenie a tiez čistenie wc

19. mar 2020
avatar

Zehlenie 😣

19. mar 2020
avatar
19. mar 2020
avatar

e) žehlenie 🙈

20. mar 2020
avatar

Zehlenie 🙂

20. mar 2020
avatar

Veru žehlenie...

20. mar 2020
avatar
20. mar 2020
avatar

B umývanie okien

21. mar 2020
avatar

Asi umyvanie okien,pamatam ked som este dieta bola a ocino mi sem tam kazal umyt mu okna na aute,chudak vzdy olutoval,take smuhy vzdy ostali,ze to bolo horsie ako pred umytim😅

21. mar 2020
avatar

D určite keďže to treba aj niekoľko krát do dňa 🤦

22. mar 2020
avatar

Ja osobne B
Ostatné činnosti mám rada, odkedy mám bábo, tak je pre mňa upratovanie vlastne relaxom 😂

22. mar 2020
avatar

Jednoznačne D 🙂 podlahu umyvam stale aj keď to nemam rada ale neznasam drobky zalepene na nohách 😑😑

22. mar 2020
avatar

D vysavanie nakolko mam 2 deti a maju derave usta 😂🤣

22. mar 2020
avatar

Nerada upratujem kúpeľňu a Wc 😄😃 som hrozná 😄

22. mar 2020
avatar

Upratovanie kuchyne🧐 Milujem variť a jest, ale to po tom je katastrofa

23. mar 2020
avatar

@adonneth, @adul_adka, @ajushka9, @amelia000, @anjelik2019, @annarita, @atavanti, @bielakonvalinka, @bubiadany, @bzuzka, @daniela567, @danielka7, @danusa63, @denisa2019, @erikaka, @feferonkan, @hamaka, @ivi555, @jeane98, @jjuliaa, @kajkajanka, @kate_cs, @katlak, @klejkaez, @konicek91, @konor1, @larovnik, @lenicka777, @lenkas36, @lexie3, @lilien1914, @luciab987, @luckylusy, @lussy83, @mackapacka89, @mariamimi89, @martizv, @matamatav, @menojelucia, @mostlyharmless, @natmal94, @niikooleetkaa, @orangecountry, @patricia91, @petra0801, @rena87, @saraja04, @sgerezdesova, @sisa229, @slovan99, @sonica, @soninka9, @stanka2510, @tammy8, @tana85, @tanyk, @teletubbies, @ververon, @vivian27, @vroni, @zuma47, @zuzkavlcica

Ahojte, žienky 🙂 Ďakujeme krásne za vaše komenty. Žiaľ, testovanie budeme musieť posunúť na obdobie, keď budeme späť v starých koľajách :/ Nebojte sa, hneď, ako výzvu vyhlásim, nezabudnem vám sem napísať a označiť vás, aby vám to náhodou neuniklo. Ospravedlňujeme sa ešte raz a posielame srdiečka pre potešenie 🙂 Držte sa v zdraví a v psychickej pohode ❤

23. mar 2020
avatar
23. mar 2020
avatar

Jednoznacne zehlenie, všetko ostatne (teraz som si uvedomila) robim bud rada, alebo to za mna robi manzel 😂😊

24. mar 2020
avatar

E 👍

24. mar 2020
avatar

Určite po b umývanie okien

24. mar 2020
avatar

Aj keď odpovedám neskoro, srdiečka už "leteli", no najradšej by som sa vzdala:
b) umývanie okien 🙂

24. mar 2020
avatar

NO jedine co by mi teda fakt nechybal je zehlenie. J a rada upratujem ale toto jeeeejda ani za nic :D

24. mar 2020
avatar

Žehlenie ;)

24. mar 2020
avatar

Umývanie okien je pre mňa ako za trest 😐

25. mar 2020
avatar

e) žehlenie

26. mar 2020
avatar

Ja ziaden, milujem domace prace

26. mar 2020
avatar
26. mar 2020
avatar

Jednoznačne A, po mojom varení je kuchyňa ako keby v nej buchla bomba, tak určite by som sa toho vzdala :D

26. mar 2020
avatar

Mne nevadí nic, ja sa pritom všetkom odreagujem.
Akurát čo naozaj nemám rada a vzdala by som sa toho je umývanie žalúzií 😭😱🤔

27. mar 2020
avatar

Žehlenie... celkovo mám rada upratovanie a najviac milujem keď môžem umyť kúpeľnú a wc to má najviac baví zo všetkého 😂 asi som divná ale mi to prirástlo k ♥️

28. mar 2020
avatar

Jednoznacne B... Umývanie okien je moja smrt 😤😃😃

29. mar 2020
avatar

Žehlenie a v každom prípade aj každodenné vysávanie a umývanie podlahy, ale aj utieranie prachu, lebo to už človeku ide na nervy 👺

29. mar 2020
avatar

Odpoveď E . Ja vravím že žehlenie je za trest a pre mňa je to veľký trest

29. mar 2020
avatar

Žehlenie určite

30. mar 2020
avatar
30. mar 2020
avatar

určite žehlenie! 😕

30. mar 2020
avatar

Upratovane kuchyne 😄😄 hlavne riady

30. mar 2020
avatar

Kuchyna je pre mna trestom. Najmä ked po vareni pozriem na sporak

30. mar 2020
avatar
30. mar 2020
avatar

kuchyňaaa určite :D

30. mar 2020
avatar

Umývanie okien 🙆

30. mar 2020
avatar

F) Utieranie prachu, to by sa na našom čiernom nábytku dalo každých 5 minút

30. mar 2020
avatar

Vysavanie a umyvanie podlahy 😁😁

30. mar 2020
avatar

🙏Žehlenie (možnosť e), ale že keby niekto vymyslel niečo aby z práčky si sušičky vyšli krásne rovné veci a košele 🙏😉🤣 a ten zázrak by bol tak za pár šupov 🙏🤣

30. mar 2020
avatar

Umyvanie okien, moja nocna mora takze B

30. mar 2020
avatar

Umyvanie okien 😵🔫

30. mar 2020
avatar

E 🙏🙏🥰

30. mar 2020
avatar

E...nikdy viac🥺

30. mar 2020
avatar

Umývanie riadov po varení 😉

30. mar 2020
avatar

Určite umývanie okien 🤨

30. mar 2020
avatar

D určite D 😊😊😊

30. mar 2020
avatar

e)zehlenie je moj koniec

30. mar 2020
avatar

Žehlenie 🙂 pre mňa je to strašné .Veľmi veľa času to berie 🙂 ináč zbožňujem upratovať hlavne umývať riad a podlahu to je moje 🙂

30. mar 2020
avatar

Určite B a niekedy veru aj A 😁

31. mar 2020
avatar

Jednoznačne E 😂

31. mar 2020
avatar

E - neznášam zehlit 😀 👍

31. mar 2020
avatar

B - umývanie okien určite nie a hlavne keď je zima...😃😍

31. mar 2020
avatar

Umivanie wc a kupelne

31. mar 2020
avatar

Umývanie Kúpeľňe a wc

31. mar 2020
avatar

Urcite sa velmi rada vzdam zehlenia. Nenavidin zehlenie a hlavne kosele. Radsej umyjem tri krat okna v celom dome 🤷

1. apr 2020
avatar

žehlenie by som určite oželela. niektoré materiály sú na žehlenie fakt za trest

1. apr 2020
avatar

umývanie okien, hlavne, keď bývate v bytovke na vyššom poschodí a sama sa bojíte tak trochu výšok :D

1. apr 2020
avatar

Keďže ostatné veci nerobím tak často ako varenie a umývanie kuchyne tak by som sa kľudne vzdala za A, umyvanie kuchyne- po varení.

1. apr 2020
avatar

b) umývanie okien :D

1. apr 2020
avatar

predovšetkým A) umývanie riadov,upratovanie po varení...každodenná brzda :D váhala som aj nad oknami..ale tak tie sa umývajú raz za čas..nie každodenne :D

1. apr 2020
avatar

Odpoveď by bola b umývanie okien..

1. apr 2020
avatar

Jednoznačne odpoveď A 😉

1. apr 2020
avatar

Urcite umyvanie okien 🙂

1. apr 2020
avatar

E zehlenie, ostatne veci robim rada 🙂

1. apr 2020
avatar

Nakoľko máme celú obývačku a jedáleň presklennú, tak určite umývanie okien :D

1. apr 2020
avatar

E, žehlenie je pre mňa čisté utrpenie... Radšej by som umyla okná na celom paneláku ako raz žehliť. Ja sa tomu totiž vždy tak vyhýbam, až mam zrazu kopu na žehlenie ako "malú eifelovku" a potom pri tom strávim pol dňa a nadávam, že ja blbá som to tak dlho odkladala a takto je to dookola 🤨😁
Háčik je v tom, že o pár týždňov sa nám narodí dcérka, tak s tým budem musieť zabojovať 💪😆

2. apr 2020
avatar

Pre mňa určite žehlenie. Upratujem rada a denne, užívam si potom tú vôňu po celom dome hoci netrvá dlho.Preto rada skúšam rôzne čistiace prostriedky.

2. apr 2020
avatar

Rada spravím všetky,okrem umývania okien ktoré neznašam 😂

2. apr 2020
avatar

achchch...u na urcite nekonecne 🙄 e) žehlenie 🙄 mam 3 chlapov :D

2. apr 2020
avatar

Určite upratovať kuchyňu povareni 🙄😁

2. apr 2020
avatar

B - umyvanie okien 😉

2. apr 2020
avatar

A- upratovanie kuchyne po varení pečení, alebo chystani raňajok pre viacerých a podobne aktivity v kuchyni aj napriek umývačky riadu neznasam😒

2. apr 2020
avatar

za mňa A 😎

3. apr 2020
avatar

F) pre mna je to urcite varenie, radsej budem umyvat okna a upratovat, nez varit. Ale kedze mam doma poriadnych papkacov, este dlho sa tomu nevyhnem :_(

3. apr 2020
avatar

Jednoznačne umývanie okien..tohoto úkonu by som sa dokázala vzdať navždy 🙂

3. apr 2020
avatar

Jednoznačne E 🙈 neznášam žehlenie, aj keď sa teraz už snažím viac menej poskladať čo sa dá, niektoré oblečenie sa žiaľ ozehlit musí a ja mám potom riadne kopiska 😂🤦

3. apr 2020
avatar

Urcite zehlenia a umyvania okien

3. apr 2020
avatar

Za mňa d) vysávanie a umývanie podláh( pri 2 deťoch a psovi je to nonsens 🙂
Ale už som sa zbavila žehlenia, sušička prádla to za mňa vyrieši. 🙂 Momentálne žehlím akurát rúška.

3. apr 2020
avatar

u mňa je to jednoznačne umývanie okien🙄

3. apr 2020
avatar

Umývanie podlahy 🙈 ✊

3. apr 2020
avatar

e) žehlenie, to je pre mňa smmmmrťťťť

3. apr 2020
avatar

Pre mna b) umyvanie okien. Inak celkom rada upratujem, zehlim velmi rada. A popri praci a skole som si chodila privyrabat upratovanim 😁🧹🧼🚾🚰

3. apr 2020
avatar

Podla mňa A) upratovanie v kuchyne nikdi nemá koniec 🙄😊

3. apr 2020
avatar

A) hlavne po experimentalnom varení môjho muža 🤦‍♀️

3. apr 2020
avatar

umývanie okien... nočná mora!!!

4. apr 2020
avatar

Jednoznačne umývanie kúpeľne a wc 🤪

4. apr 2020
avatar
4. apr 2020
avatar

Ja by som sa urcite rada zbavila žehlenia....upratovanie je pre mňa a zábava a milujem ked je po upratani v dome svieža vôňa

5. apr 2020
avatar

Podlahy. Neznášam to 😁

5. apr 2020
avatar

Vysavanie a umyvanie podlahy 😨

5. apr 2020
avatar

Aaaaa 😁

5. apr 2020
avatar

Umývanie podláh, schodiska, vynášanie smetí

5. apr 2020
avatar

Neviem či je domáca práca ktorej by som sa vzdala, ja to beriem skôr ako relax, rada sa pozerám na izby ked sú top upratané a všetko je voňavé a žehlenie ,vôbec nepatrím medzi tie žienky ktorým prekaža ,milujem vôňu opratého a ožehleného prádla, niektoré kamarátky sa smejú, že žehlím.

5. apr 2020
avatar

Asi najskôr tej podlahy a vysávania ❤️ kľudne nech to robí niekto za mňa 😁

5. apr 2020
avatar

čistenie kúpeľne a WC

5. apr 2020
avatar

žehlenie, určite

6. apr 2020
avatar

Všetky odpovede sú správne 😂

6. apr 2020
avatar

f) umyvanie riadu. a na tablety z umyvacky ma moj zaludok alergiu, tak jedine rucne

6. apr 2020
avatar

Ja upracem čokoľvek a domáce práce a aj varenie mám rada. Ale umývanie okien to je moja nočná mora. Jasné, že ich umyjem ale nemám z toho pôžitok ako z iných domácich prác.🙂

6. apr 2020
avatar
6. apr 2020
avatar

Vysávanie a zmyvanie podlahy

6. apr 2020
avatar

Umyvanie podlahy cistenie sanity a umyvanie riadu

7. apr 2020
avatar

Ahojte, no ak varí môj manžel, pritom sa zabáva s našimi deťmi, určite isto nemusím možnosť a- upratovanie kuchyne. Môj manžel hrdo nahrnie riad do umývadla, zhruba poutiera kuchyňu a tradaaaaa hotovo.

7. apr 2020
avatar

Asi žehlenie a umývanie okien

8. apr 2020
avatar

Určite upratovanie kuchyne, hlavne po pečení koláčov

8. apr 2020
avatar

Určite b, umývanie okien keďže sa bojím 🤣 bývame na 3posch. 🤔

8. apr 2020
avatar

Ono je to diskutabilné🤔. Moc sa mi nechce ani do jednej možnosti🤦‍♀️. No v zápätí ako sa do toho pustím a vidím to čisto✨ tak ma to akosi na kopne. Popravde? Milujem čistiace prostriedky a ten pocit čistoty. DMka je našou vernou značkou s naaadhernou vôňou a to čohokoľvek 🎀.
Ale OK. Ak by som si mala vybrať tak asi umývanie 💧 okien 🤷‍♀️

8. apr 2020
avatar

umyvanie kuchyne jednoznacne

9. apr 2020
avatar

Určite umývanie okien

9. apr 2020
avatar

E 🙂

10. apr 2020
avatar

B ale nie ja rada upratujem umývam okna takže nemam z ničím problém.. Pokiaľ mam kvalitné prípravky nieje problém 😍💕

10. apr 2020
avatar

Podlaha . Wc .kupelka

10. apr 2020
avatar
10. apr 2020
avatar

Bolo by to za C čistenie wc a kúpeľne

10. apr 2020
avatar

a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
Neznášam keď si večer krásne vyupratujem kuchyňu a ráno príde priateľ a začne robiť raňajky... celá mojá večerná snaha vstať ráno do čistej, upratanej kuchyne je minulosť a môžem začať odznova.
Mamina ma vždy učila, aby som si večer všetko upratala,lebo ráno je príjemné vstať do uprataného a čistého a nič nerobiť. No, žiaľ niekedy nestihnem ani vstať aby som to ráno ešte také zažila 😃😃🤦‍♀️

11. apr 2020
avatar

E - zehlenie, nastastie dost velku cast nahradi susicka, ale predsa niektore veci sa zehlit musia 🙂

11. apr 2020
avatar

E Určite žehlenie co som už prestala aj robiť teda obcas dáku blúzku 😬

11. apr 2020
avatar
11. apr 2020
avatar

Žehlenie

12. apr 2020
avatar

urcite žehlenie 😖

12. apr 2020
avatar

Za mna urcite zehlenie 😑 ...upratovanie kuchyne, podlaha, je pre mna relax 😍😄

12. apr 2020
avatar

Neznášam utieranie prachu 😐inak milujem vysávanie a umývanie záchodu 😊😊😂😂😁

13. apr 2020
avatar

Žehlenie

13. apr 2020
avatar

Čistenie kúpeľne a wc to mám niekedy na pol dňa 😄

13. apr 2020
avatar

Umývanie okien :D neznašam :( ale tak dam zaclonu stiahnem rololety :D .:D

A milujeem zehlenie

13. apr 2020
avatar

U mňa vysavanie a cistenie podlahy. Clovek darmo povysava alebo umyje podlahu za 10 minut zrazu novy mochulinec prachu. Na koberci novy zmolok z oblecenia alebo vlasy. Je to jedna do nekonecna opakujuca sa tragedia ale mam sikovneho pomocnika (20 mesacny syncek) tak to upratovanie je jedna radost s takym sarmantnym asistentom a aj ked sa mi nechce upratovat tak ked pride za mnou a ukaze na vysavac tak sa neda mu neurobit radost ze ideme spolu upratat 🙂

13. apr 2020
avatar

Zehlenie, ale zo vsetkeho najviac neznasam chodit vysypat smeti, to radsej vyumyvam okna aj susedom nez ist s odpadkami do kontajnera 😂

14. apr 2020
avatar

e) zehlenie... teda pokial sa nejdna o uteraky, tie su v pohode :D

14. apr 2020
avatar

e) žehlenie 👍

14. apr 2020
avatar

Žehlenie😩

14. apr 2020
avatar

Žehlenie. Žehlim len keď musím. 😟😁

14. apr 2020
avatar

Vysávanie a umývanie podlahy 🙈

14. apr 2020
avatar

Vysavanie a umývanie podlahy

14. apr 2020
avatar

Rada upratujem takže neviem 🤣🤣🤣 možno žehlenie chlapovych košieľ 🤣

14. apr 2020
avatar

Ja tiež rada upratujem... beriem to ako formu relaxu... ale ak by som si mohla vybrat... tiež nerada žehlím pánske kosele.

15. apr 2020
avatar

Ja by som sa vzdala umývania okien 😅to je moja smrť 😂

15. apr 2020
avatar

jednoznačne žehlenie 😀

15. apr 2020
avatar

a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
Ten zvyšok je pre mna relax

15. apr 2020
avatar

Vysavanie a umývanie podláh, a teraz keď som tehotná to za mňa robí moj manžel a vyzerá,ze veľmi rád 🙏♥️

15. apr 2020
avatar

B 🙂 v nasom poschodovom dome je to katastrofa 🙂

15. apr 2020
avatar

Nemám rada žehlenie a vešanie záclon.

15. apr 2020
avatar

Určite c .

15. apr 2020
avatar
16. apr 2020
avatar

Upratovanie kuchyne a čistenie kúpeľne a wc 🤩

16. apr 2020
avatar

Jednoznačne C 😑

16. apr 2020
avatar

f) prezliekanie posteľ. prádla 😩 inak upratujem rada, všetko, okná, kúpeľňa, kuchyňa, pre mna relax 🙏😊

17. apr 2020
avatar

Zehlenie

18. apr 2020
avatar

Jednoznačne A 🤦🙈😂

19. apr 2020
avatar

U mňa je to e) žehlenie 😁 to mi fakt nejde, iné činnosti robím rada 😊

20. apr 2020
avatar

Za mňa je utrpenie čistenie kúpeľne a WC ;)

20. apr 2020
avatar

Za mňa A. Ale keby som si mohla vybrať aspoň dve možnosti tak ešte aj čistenie kúpeľne a WC. 😂😂😂😆

21. apr 2020
avatar

Jednoznačne umývanie okien - to naozaj, ale naozaj nemusím🙈kedysi by som označila aj žehlenie, ale akosi som na materskej tomu prišla na chuť🤷‍♀️😂

22. apr 2020
avatar

Žehlenie

sticker
23. apr 2020
avatar

Kuchyňa....po varení...a hlavne vyprážaní 😕

23. apr 2020
avatar

Žehlenie

23. apr 2020
avatar

Jednoznacne umyvanie okien a upratovanie hraciek,hlavne tych malinkycch

24. apr 2020
avatar

E: čistenie kupelne a wc

24. apr 2020
avatar

U mňa jednoznačne B 🙂 pri ostatných zrelaxujem 🙂

25. apr 2020
avatar

Kuchyňa, mne ostatné činnosti nevadia, dokonca rada upratujem ale umývanie hrncov a kuchyne je moja nočná mora. 😀Ešteže vynašli umývačku riadu 😀 a doma mi rastie mala pomocníka, ktorá zatiaľ sľubuje, že bude umývať riad 😀😀😀

26. apr 2020
avatar

c ! ❤️🤗

26. apr 2020
avatar

Zehlenie

26. apr 2020
avatar

Ja si užívam každú z týchto možností👍

27. apr 2020
avatar

Upratovanie kuchyne po vareni ,,, to je vzdy nekonecny pribeh

28. apr 2020
avatar

Najradšej všetkého 😂 ale keď si mám vybrať len jednu možnosť, tak vysávanie a umývanie podlahy.

29. apr 2020
avatar

Za mňa určite umývanie kúpeľne 👍👍 to neznášam 😁😁😁

29. apr 2020
avatar

d) vysavanie a umyvanie podlahy

30. apr 2020
avatar

Urcite zehlenie, to je nekonecny pribeh ;(

30. apr 2020
avatar

Jooooj, u mňa sú to okná i keď mám Kärcher no rámy sú zabijak času nooo a podlaha kebyže vieme lietať tak ma nedonúti nič 👍🥰

30. apr 2020
avatar

a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení a d) vysavanie a umyvanie podlahy

1. máj 2020
avatar

Pre mna je najhoršie upratovanie kuchyne, toto sa mi fakt teda nechce

2. máj 2020
avatar

čistenie kúpeľne a WC

3. máj 2020
avatar

b) umývanie okien

3. máj 2020
avatar

Určite si viem predstaviť ,že by som sa pohodlne zbavila umývania okien,nakoľko mám dvoch prckov ktorí denne zacapkajú všetky výškovo dostupné okná,najlepšie balkónové,keďže máme troje veľké dvere na balón on stropu až po zem (juhuuuu!😄) Robím to nerada,ale robím to každý deň,pretože čistota v našej domacnosti odzrkadľuje moju ženskú /mama silu !🙂 A predsa nikdy neviem kto nás navštívi (aj keď,už dva mesiace sa nenavstebujeme s nikym ale čert nikdy nespi 🤪)

3. máj 2020
avatar
4. máj 2020
avatar

A jednoznačne vzdy pri tom stravim dlhuuu dobu 😩

4. máj 2020
avatar

E zehlenie :D

4. máj 2020
avatar

Pre mna D 😊

5. máj 2020
avatar

D vysávanie a umývanie podlahy

5. máj 2020
avatar

Zehlenie a aj pranie😉

5. máj 2020
avatar

E žehlenie 😒

5. máj 2020
avatar

vysávanie je moj koniec...to je asi vrchol, neznášam to hlavne schody ..

ale jednoznačne aj žehlenie,umyvanie okine a utieranie prachu..som divná? :D :D ..samozrejme všetko to robím... a milujem nakupovať čistiace prostriedky, hrozne ma to baví,či už prostriedok na umývanie zeme až po vône do skríň :D

6. máj 2020
avatar

Jednoznačne žehlenie 🙈

6. máj 2020
avatar

Umývanie okien - upresňujem, umývanie žalúzií.To je niečo, do čoho sa musím nútiť. Umývanie okien je už potom v pohode 🙂

6. máj 2020
avatar

Ja určite A 🙂

7. máj 2020
avatar

Umývanie okien 🤭 je to pre mna katastrofa

8. máj 2020
avatar

B umývanie okien 😬

9. máj 2020
avatar

Urcite E🤪

10. máj 2020
avatar

B B B B B 😂

10. máj 2020
avatar
11. máj 2020
avatar

zehlenie🙂

11. máj 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

asi všetkého, ale najviac čistenie sprchového kúta

11. máj 2020
avatar

B) ja tie okna taaak nelubim cistit :P :D

11. máj 2020
avatar

Umývanie okien

11. máj 2020
avatar

Cistenie rybiciek je mojou nocnou morou

12. máj 2020
avatar

a,upratovanie kuchyne neznášam😅

12. máj 2020
avatar

Určite umývanie okien

12. máj 2020
avatar

umývanie okien a umývanie podlahy

12. máj 2020
avatar

kedze nemame umyvacku riadu, tak upratovanie kuchyne po vareni 🙂

12. máj 2020
avatar

Urcite c,kupelna je moj kryptonit

12. máj 2020
avatar

e.) žehlenie

12. máj 2020
avatar

Žehlenie 🙈

12. máj 2020
avatar

asi to žehlenie 😵

12. máj 2020
avatar

určite žehlenie a umývanie okien

12. máj 2020
avatar

Ja by som sa vzdala urcite umyvania riadu 😝

12. máj 2020
avatar

Cistenie kupelne a wc - do toho sa mi nikdy nechce.. Ostatok mi az tak nevadi 🙂

12. máj 2020
avatar

E nemusím zehlenie

13. máj 2020
avatar

nadovšetko neznášam vysávanie a umývanie podlahy...ale našli by sa aj iné práce, ktoré nie sú príjemné...

14. máj 2020
avatar

b) umývanie okien

14. máj 2020
avatar

Tak určite umývanie riadu. Je nás v domácnosti 6 s deťmi a keď všetci dojedia mám doma riad ako v školsej jedáleni

14. máj 2020
avatar

b) umývanie okien

14. máj 2020
avatar

a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení

14. máj 2020
avatar

Vzdala by som sa kúpeľne. To nenávidím.

14. máj 2020
avatar

Vzdala by som sa čistenia kúpeľne a WC.

15. máj 2020
avatar

No za mna určite B 🙂

15. máj 2020
avatar

Žehlenie 🙈

15. máj 2020
avatar

B - umývanie okien

15. máj 2020
avatar

Z uvedenych moznosti jednoznacne prva ☺

15. máj 2020
avatar

Umývanie okien ☹️

15. máj 2020
avatar

A - neznasam

16. máj 2020
avatar

Ja rada upratujem nerobi mi to problem no zehlenie je moja smrt preto sa snazim po vyprati vesat pradlo co najkrajsie 😂

16. máj 2020
avatar

d) vysávanie a umývanie podlahy

16. máj 2020
avatar

F) upratovanie a triedenie vecí v špajzi a v zásuvkách

16. máj 2020
avatar

C) čistenie kúpeľne a WC - toto tiež.

16. máj 2020
avatar
17. máj 2020
avatar

C) čistenie kúpeľne a wc

17. máj 2020
avatar

Za mňa C

17. máj 2020
avatar

A. 🙊🙈

17. máj 2020
avatar

mna bavia vsetky domace prace len niekedy je malo volneho casu ale asi najmenej ma bavi umyvanie podlahy 🙂

17. máj 2020
avatar

umývanie okien

17. máj 2020
avatar

Upratovanie kuchyne

17. máj 2020
avatar

D 🙂 vysávanie a umývanie podlahy

17. máj 2020
avatar

e Zehlenie neznasam nerada zehlim

18. máj 2020
avatar

Ahojte, žienky 🙂 Výzva na prihlásanie sa do testovania čistiacich prostriedkov je už vonku, nezmeškajte a zapojte sa: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/article/vase-skusenosti-s-dm-jarne-upratovanie-oob9o4/ 🙂

@2nika47, @36khana, @410, @86488648, @aaamijaaa, @adipal, @adonneth, @adriana902, @adul_adka, @ajushka9, @alexko99, @alien87, @aliquis18, @amelia000, @anastazia94, @andreatimova, @aneta_malis, @angell2611, @angu14, @anika666, @anjelik2019, @ankajar, @annarita, @apodemka, @arozaja, @atavanti, @avlv, @babuli, @backa75, @barbarella5, @barborabj, @barby77, @bea3x, @beberka05, @beis, @beruskajaky, @betka_molnarova, @bielakonvalinka, @blueprincess, @bubiadany, @bzuzka, @clarke, @crazy_lubka, @csincsi89, @dada741, @daniela567, @danielitkaa, @danielka7, @danusa63, @deean, @delka, @denisa2019, @denisa233, @denkadenisa, @dominica_mi, @dominicka95, @dominiicka, @elino810, @eliz22, @elly5, @elsinka29, @emkaem, @emmahruska, @eninka27, @ericia, @erikaka, @esmee3, @evinka3007, @evkabz, @feferonkan, @flartina, @gabika28s, @gabikaa96, @haidi, @hamaka, @hlasok, @icinka131, @ilduska826, @inguska3, @irad2001, @iva06, @iva989, @iva_na, @ivankagemini, @ivi555, @ja11dca, @ja1986, @ja_mi, @jajuska1706, @jales, @janasikulova, @janicheck1993, @janka27101988, @jankadrobec, @jarusia17, @jeane98, @jeremiasova, @jjuliaa, @juliastrakovave, @kajkajanka, @katarina4141, @kate_cs, @katjuschka17, @katka1118, @katka1778, @katka2501, @katlak, @katusiatenko, @kikusenka181, @kimberley1, @kkaciatko, @klejkaez, @kohy, @konicek91, @konik_testuje, @konor1, @kosar89, @kostricka87, @kova85, @kozenka66, @kristina2119, @krisztuska, @larovnik, @laurai, @lejlla, @lenicka777, @lenka17121, @lenka2912, @lenkas36, @lenkaviki48, @lennerova, @lenradka, @leskovael, @lexie3, @lienkac, @lifeisbeautiful, @liliana212, @lilien1914, @lilmona, @lilu2012, @limok, @livka350, @lladybirdd, @lolinko, @los_andreos, @lubinaxyz, @lucia912, @luciab987, @lucijalucy, @luckylusy, @lusssii, @lussy83, @mackapacka89, @majadom, @majba, @majdalenkasv, @majkac555, @maminka89, @marakovamonika, @mariamimi89, @mariannka123, @marikaheidi, @marite, @marlenka222, @martina2306, @martina_11, @martinka100, @martizv, @maruskaw, @mary6319, @matamatav, @matka1811, @megginnka, @menojelucia, @miamie, @michi2912, @mima172, @mima89, @mimichaelka13, @mimisarahemily, @miriama946, @mirka_92, @mirkaaali, @mirkaz156, @miruska669, @mkatkam, @mm87245, @momija, @moname, @monicka821, @monika093, @monikasl, @monka222, @monkab, @mostlyharmless, @murko2607, @namelessvik, @natmal94, @nellynka, @nena7, @niikooleetkaa, @nik0l4, @nika2547, @nika501, @nikki2201, @nikola992, @nikoletka45, @nikolka99, @nikolkotlarova, @ninka888, @nivea93, @nycole, @okolo78, @opicka21, @orangecountry, @orchidea2016, @oriesok, @palma19, @patricia91, @pavlinkacervena, @pepka29, @petka3012, @petra0801, @petulienik, @pieskomil, @postrach, @prea, @pudpecka, @radkaradix, @rafaela555, @rena87, @romana699, @ronicek, @sam1111, @saraja04, @sasulienka29, @saxalendra, @schaff, @sgerezdesova, @silviatomas, @simmka92, @simona6660, @sisa229, @slovan99, @sonica, @soninka9, @sperka, @stanka2510, @susangha, @suzanita1, @tajik, @tammy8, @tana85, @tanyk, @taplocyntia, @tapticka, @tatkacigerova, @teletubbies, @terka224, @tinetta, @tintini, @tipulova, @veev, @vena180, @veron809, @veronika2905, @veronikas91, @ververon, @vesmirnyglobus, @vierocka222, @vivian27, @vroni, @weronkaa, @zanet161, @zibi, @zlatinko17, @zuma47, @zussikr, @zuz_ka27, @zuzana194, @zuzans258, @zuzkavlcica, @zuzkru

18. máj 2020
avatar
18. máj 2020
avatar

Aj ja sa hlásim 🙂

18. máj 2020
avatar

@konik_testuje aj ja sa hlásim ☺️

18. máj 2020
avatar

Aj ja sa hlásim

18. máj 2020
avatar

Hlasim sa

18. máj 2020
avatar

Hlasim sa

18. máj 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Hlásim sa

18. máj 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Hlásim sa🙏

18. máj 2020
avatar

Ja tiez milujem upratovanie 😊 hlavne tu cistotu, vonu a pohodu spokojnosti po nom 😅 zehleniu sa vyhybam a na okna idem s veeelkym odhodlanim. 😁

18. máj 2020
avatar

Hlásim sa.

18. máj 2020
avatar

Aj jaa

18. máj 2020
avatar

🙋‍♀️

18. máj 2020
avatar

@konik_testuje mam zaujem 😉

18. máj 2020
avatar

ja tiez

19. máj 2020
avatar

Aj ja sa hlásim ✌

19. máj 2020
avatar

@konik_testuje aj ja sa hlásim

19. máj 2020
avatar

@konik_testuje hlásim sa 😉

19. máj 2020
avatar

@konik_testuje idem do toho 🤗😉

19. máj 2020
avatar
20. máj 2020
avatar

aj ja sa hlasim

22. máj 2020
avatar

Ďakujeme vám za vaše odpovede a posielame srdiečka pre potešenie 🙂

@2nika47, @36khana, @410, @86488648, @aaamijaaa, @adipal, @adonneth, @adriana902, @adul_adka, @ajushka9, @alexko99, @alien87, @aliquis18, @amelia000, @anastazia94, @andreatimova, @aneta_malis, @angell2611, @angu14, @anika666, @anjelik2019, @ankajar, @annarita, @apodemka, @arozaja, @atavanti, @avlv, @babuli, @backa75, @barbarella5, @barborabj, @barby77, @bea3x, @beberka05, @beis, @beruskajaky, @betka_molnarova, @bielakonvalinka, @blueprincess, @bubiadany, @bzuzka, @clarke, @crazy_lubka, @csincsi89, @dada741, @daniela567, @danielitkaa, @danielka7, @danusa63, @deean, @delka, @denisa2019, @denisa233, @denkadenisa, @dominica_mi, @dominicka95, @dominiicka, @elino810, @eliz22, @elly5, @elsinka29, @emkaem, @emmahruska, @eninka27, @ericia, @erikaka, @esmee3, @evinka3007, @evkabz, @feferonkan, @flartina, @gabika28s, @gabikaa96, @haidi, @hamaka, @hlasok, @icinka131, @ilduska826, @inguska3, @irad2001, @iva06, @iva989, @iva_na, @ivankagemini, @ivi555, @ja11dca, @ja1986, @ja_mi, @jajuska1706, @jales, @janasikulova, @janicheck1993, @janka27101988, @jankadrobec, @jarusia17, @jeane98, @jeremiasova, @jjuliaa, @juliastrakovave, @kajkajanka, @katarina4141, @kate_cs, @katjuschka17, @katka1118, @katka1778, @katka2501, @katlak, @katusiatenko, @kikusenka181, @kimberley1, @kkaciatko, @klejkaez, @kohy, @konicek91, @konik_testuje, @konor1, @kosar89, @kostricka87, @kova85, @kozenka66, @kristina2119, @krisztuska, @larovnik, @laurai, @lejlla, @lenicka777, @lenka17121, @lenka2912, @lenkas36, @lenkaviki48, @lennerova, @lenradka, @leskovael, @lexie3, @lienkac, @lifeisbeautiful, @liliana212, @lilien1914, @lilmona, @lilu2012, @limok, @livka350, @lladybirdd, @lolinko, @los_andreos, @lubinaxyz, @lucia912, @luciab987, @lucijalucy, @luckylusy, @lusssii, @lussy83, @mackapacka89, @majadom, @majba, @majdalenkasv, @majkac555, @maminka89, @marakovamonika, @mariamimi89, @mariannka123, @marikaheidi, @marite, @marlenka222, @martina2306, @martina_11, @martinka100, @martizv, @maruskaw, @mary6319, @matamatav, @matka1811, @megginnka, @menojelucia, @miamie, @michi2912, @mima172, @mima89, @mimichaelka13, @mimisarahemily, @miriama946, @mirka_92, @mirkaaali, @mirkaz156, @miruska669, @mkatkam, @mm87245, @momija, @moname, @monicka821, @monika093, @monikasl, @monka222, @monkab, @mostlyharmless, @murko2607, @namelessvik, @natmal94, @nellynka, @nena7, @niikooleetkaa, @nik0l4, @nika2547, @nika501, @nikki2201, @nikola992, @nikoletka45, @nikolka99, @nikolkotlarova, @ninka888, @nivea93, @nycole, @okolo78, @opicka21, @orangecountry, @orchidea2016, @oriesok, @palma19, @patricia91, @pavlinkacervena, @pepka29, @petka3012, @petra0801, @petulienik, @pieskomil, @postrach, @prea, @pudpecka, @radkaradix, @rafaela555, @rena87, @romana699, @ronicek, @sam1111, @saraja04, @sasulienka29, @saxalendra, @schaff, @sgerezdesova, @silviatomas, @simmka92, @simona6660, @sisa229, @slovan99, @sonica, @soninka9, @sperka, @stanka2510, @susangha, @suzanita1, @tajik, @tammy8, @tana85, @tanyk, @taplocyntia, @tapticka, @tatkacigerova, @teletubbies, @terka224, @tinetta, @tintini, @tipulova, @veev, @vena180, @veron809, @veronika2905, @veronikas91, @ververon, @vesmirnyglobus, @vierocka222, @vivian27, @vroni, @weronkaa, @zanet161, @zibi, @zlatinko17, @zuma47, @zussikr, @zuz_ka27, @zuzana194, @zuzans258, @zuzkavlcica, @zuzkru

26. máj 2020
avatar
26. máj 2020
avatar

@konik_testuje dakujem😊

26. máj 2020
avatar
26. máj 2020
avatar

Dakujem

26. máj 2020
avatar
26. máj 2020
avatar

Ďakujem

26. máj 2020
avatar

Ďakujem

26. máj 2020
avatar

Ďakujem

26. máj 2020
avatar

Ďakujem

27. máj 2020
avatar

dakujem

27. máj 2020
avatar

Dakujem ❤️

27. máj 2020
avatar

Ďakujem

27. máj 2020
avatar

asi upratovanie po varení.. hlavne keď varí polovička, ale človek si zvykne na všetko 🙂

27. máj 2020