icon
avatar
zuzkanr
10. dec 2019

Desiate okienko v Adventnom kalendári otvárame s baby Dove!

Pri pohľade na číslo 10 v kalendári ma napadá len jediné - už len 14 dní do Vianoc! 😱 Niektoré z nás pomaly vyškrtávajú veci z nákupného zoznamu na Vianoce a iné (ako napríklad ja) rozmýšľajú nad tým, že už je čas dať zoznam dokopy. Ak vás práve chytila mierna panika, ako mňa, tak vďaka Adventnému kalendáru Ambasádoriek sa ešte aspoň na chvíľku uvoľníme a pomôžeme škriatkovi Adventíkovi a super hrdinovi Dov(e)kovi dokonalo schovať vianočný darček🎁

Adventík poprosil Dovka, aby mu pripravil extra vianočný balíček pre jeho malé adventníčatá s produktmi #baby_dove. Dovko na seba prehodil svoj plášť a konal. Pripravil mu balíček s novinkami z rady Calming Nights, aby v pokojný vianočný večer mali adventníčatá pokojný a ničím nerušený spánok. 

Myslel aj na ich zadoček, preto do balíčku vložil vlhčené obrúsky Sensitive a krém proti zapareninám, ktoré im zabezpečia maximálnu starostlivosť. 

Niektoré z adventníčat majú aj vlásky, takže balíček by nebol kompletný bez šampónu Rich Moisture, ktorý nedráždi oči bábätiek a zanecháva vlásky jemné a voňavučké. 

Dovko priniesol balíček Adventíkovi. Avšak nastal problém. Adventníčatá sú veľmi zvedavé, a keď nájdu tak krásne zabalenú krabicu budú chcieť odhaliť jej tajomstvá.🤩

Pomôžte Adventíkovi a Dovekovi a poraďte im, ako má vyzerať dokonalo schovaný vianočný darček a budete odmenené srdiečkami! Kam schovávať vianočné darčeky vy? 🤔

Teším sa na vašu inšpiráciu a verím, že vás tento článok aspoň trošku pobavil a priviedol na iné myšlienky 😉 Ak áno nezabudnite ho lajknúť👍

#vianoce_s_amabasadorkami 

#adventnykalendar_mk 

avatar

Schovávam darčeky do skrine v spálni a čo sa nezmestí do pivnice, tam nechodia😆.

10. dec 2019
avatar

Tento rok su dareceky v 1mega krabici v garazi 🙂)
Po skusenostiach "kde kade" sa mi stalo, ze niektore poklady sa objavili az pri stahovani 🙂

10. dec 2019
avatar

Joj darčeky všade možno. Hlavne pod posteľou, pod vecami v skriniach za oblečením a aak je to moc veľké tak v garáži 😅

10. dec 2019
avatar

Nakoľko moju skriňu deti otvoriť nevedia (posuvné dvere ,chiba jedno koliesko😆) tak všetky darčeky sú schované v mojej skrini 🥰

10. dec 2019
avatar

Do skrine a pod postel 😁

10. dec 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Pekne ukryté pod posteľou 😉

10. dec 2019
avatar

Schovavam do policky uplne hore v skrini

10. dec 2019
avatar

Do skrine schovavam darčeky alebo ešte u rodičoch

10. dec 2019
avatar

Darčeky odkladám do vrchych policiek v skriniach 🙂

10. dec 2019
avatar

U nas su este nezabalene v skrini v spalni,tam,kde starsia nedostane😃minuly rok sa bala valandy,ked bola otvorena,tak boli schovane tam🙈strach uz presiel a pomaha pri upratovani,takze tam by to uz nasla

10. dec 2019
avatar

Nakoľko mám ešte malé dieťa tak sa to ešte dá schovať a utajiť, ale schovávam hore na chodbe v nadstavci😀keď idem doplniť a schovať zásoby tak si beriem schodíky lebo nedočiahnem ani ja,tak zatiaľ bude táto skrýša😀

10. dec 2019
avatar

Schovane v taske pri nepotrebnych veciach 🙈🎄

10. dec 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Klasika, u nas v spalni, ale uz som vymyslala, ze aj niekde v obyvacke by som ich mohla popchat 🙈

10. dec 2019
avatar

Zatiaľ stačí schovať darčeky v najvyššej polici v dospeláckej skrini 🙂 máme malých drobcov, tak zatiaĺ ich nenapadlo hĺadať 🙂 ale velmi rada sa inšpirujem do budúcna vašimi úkrytmi

10. dec 2019
avatar

Schovavam darceky v splani v skrini, taka klasika 😀

10. dec 2019
avatar

Za pomoci rebríka ich schovavam na vrchnú policu čo najviac dozadu 😄 len potom nastáva problém keď ich ani ja neviem vybrať 🤦😃

10. dec 2019
avatar

V spálni v skrini 🎁🍀

10. dec 2019
avatar

Schované v spálni v šatníku🙂

10. dec 2019
avatar

Ahoj! Tak darceky schovavam do najvyssej policky v skrini ale kedze je ich uz trosku viac tak uz aj do sedacky,a zial konik na hojdanie ostal v garazi kedze nikde v byte by som ho nedakazala zamaskovat🙂

10. dec 2019
avatar

Ja schovávam v skrini. Dcérka je ešte malinká tak ani moc to schované nemusí byť.. takže i nás zatiaľ stačí skriňa.

10. dec 2019
avatar

Do skrine, za moje oblečenie, tam nikto iný nechodí 😋

10. dec 2019
avatar

Ja ich schovávam do skrine v spálni väčšie kusy pod posteľ ak sa tam zmestia ale tento rok som musela nájsť iné miesto takže za skriňu som ich schovala 😂😂😂 ale malá už objavila aj túto skríšu 🙉🙈😂

10. dec 2019
avatar

buď do skrine úplne hore a dozadu alebo pod postel 🙂 tam ešte malá nechodí :D :D

10. dec 2019
avatar

Moja svokra ma aj tak najlepšiu skrýšu na svete! Takú, ktorú potom ani ona nevie nájsť. 🤦😂Fakt vážne! Každoročne, dostávame darčeky ešte dva týždne až mesiac kým ich ponachádza. Apropo, svokra býva sama 😂😂asi sa bojí, že sa neprekvapí 😉 ale ja schovávam tak normálne, hore kde zatiaľ nebývame, ideálne to hneď zabalím aby aspoň nebolo vidno čo tam je. A ešte jedna super skrýša, od kedy pracujem posielam si balíky ku kamoške ,ktorá je na materskej a potom ich zabudnem vyzdvihnúť , takže polovička darčekov je ešte u nej a teda v bezpečí 😉😂🤦

10. dec 2019
avatar

Vrchne police v skrini pod hrunym zimnym sbetrom 🙂

10. dec 2019
avatar

Schovavam v skrini v kuchyni

10. dec 2019
avatar

V skrini na vrchnej polici 😉

10. dec 2019
avatar

Ja tiež zatiaľ do skrine a ďalšiu casť mám v takej velkej krabici na chodbe, len mala bude mať ešte iba rok tak je to zatiaľ jedno, horšie to bude keď už bude vnímať :D potom budem muset ešte nejaké ďalšie miesto vymyslieť 🙂

10. dec 2019
avatar

Darčeky schvavam kde tade, niektoré spolu niektoré oddelené, po skriniach, zákutiach kam nikto nechodí, už sa mi aj stalo, že som ich nevedela všetky nájsť 🙊

10. dec 2019
avatar

Zatiaľ síce nemám darčeky veľmi pred kým schovávať, no mám ich tradične uložené v mojej časti skrine kam manžel nechodí. Okrem toho mám dolu úložné boxy tak ich schovávam do nich ☺️. Keď synček vyrastie, potom budem musieť odkladať darčeky vyššie 😁

10. dec 2019
avatar

Darceky schovavam do skrine v spalni.Tam sa mi zatial mala nehrabe😁

10. dec 2019
avatar

Darceky schovavam do skrine

10. dec 2019
avatar

Do skrine bud uplne najvyssie alebo uplne najnizsie ako sa da. 😂😂 Alebo do perinaku. 🤭🤭

10. dec 2019
avatar

Do skrine alebo do gaucu v obývačke ale niečo do špajze zabalené dám do igelitky a schovam deti sú ešte malé tak nehľadajú do budúcna to bude ťažšie🤦‍♀️.

10. dec 2019
avatar

V pivnici mame taku staru skrinu , kde su ulozene topanky v krabiciach. Darceky vlozim do prazdnych krabic . Zatial mi nikto na to neprisiel ale ked schovam darcek niekde inde som bezradna. Napriklad tento rok dostane dcerka o darcek viac, lebo som nasla jej minulorocny darcek v mojej skrini.🙈

10. dec 2019
avatar

Darceky schovavam do skrine v suflikoch / kde deti nechodia/ a co je vacsie je v pivnici. Moja skoro 9rocna este stale veri, ze ich nosi Jezisko.

10. dec 2019
avatar

V spálni pod vecami a pod postelou.

10. dec 2019
avatar

V herni v skrini, ktorá je zamknutá a zabarikadovaná krabicami 🙈🙊 ani ja sa do nej neviem dostať 😂

10. dec 2019
avatar

v skrini uplne hore

10. dec 2019
avatar

Úložný priestor v sedačke v obývačke, deti ani nevedia že tam taký je.

10. dec 2019
avatar

Schováva do skrine co mame v spalni😉

10. dec 2019
avatar

Darceky su ukryte v skrini v krabici vo vrchnej policke v detskej izbe. Syncek hlada vsade, len nie u seba. Plati: "Pod lampou byva najvacsia tma"

10. dec 2019
avatar

Máme malé dieťa, takže zatiaľ na poličke v stavanej skrini na chodbe, keď bude väčšie tak to už bude tvrdší oriešok nájsť miesto kam darčeky skryť, tak aby ich nenašlo

10. dec 2019
avatar

Ja schovavam v skrini ...maly ma 2 roky..este nema sancu to najst

10. dec 2019
avatar

U nas klasika v skriny alebo v perinaku

10. dec 2019
avatar

Uplne na spodok v skrini😉

10. dec 2019
avatar

Do skrine za oblečenie a do úložného priestoru v manželskej posteli 😊✌️

10. dec 2019
avatar

Balíčky sú ukryté celkom v horných poličkách, kde moje deťúrence nedosiahnu. 😝

10. dec 2019
avatar

Ja ich nemám kam schovať nakoľko máme velmi malo úložného priestoru ale menšie darčeky dám do šatníka k mojim veciam a väčšie k svokre 🙂

10. dec 2019
avatar

Ja schovávam darčeky väčšinou v skriniach...ale nájdu sa aj na policiach pozašívané, za skriňou 🤣 záleží od ich veľkosti

10. dec 2019
avatar

Bud schovavam do satnika alebo do pivnice 😉

10. dec 2019
avatar

Podľa veľkosti buď v skrini alebo v perinaku pod mojou posteľou

10. dec 2019
avatar

Kedze doteraz sme sa vzdy s manzelom dohodli co komu kupime-aj navzajom tak sme darceky necschovavali.Ale myslim ze ked mala vyrastie budem musiet nieco vymysliet.Ja to vidim na komoru-nejaku vysoku policku

10. dec 2019
avatar

V skrini. Deti sú zatiaľ malé takze nemusíme zatiaľ vymýšľať domyselnejsie ukryty 🙂

10. dec 2019
avatar

Darčeky mám ukryté v spálni v skrini za šatami a v posteli.

10. dec 2019
avatar

Ja si to vozím v aute v kufri pod platom a už tam my veľa toho nevylezie tak dávam do skrine k nám do spálne na samý vrch do police za veci. Ale väčšinou už tak 3.rok si to najviac schovávať v aute tam my nik nepôjde deti už dupľom a viem že to nik nenájde. 🤣🤣🤣🤣🤣

10. dec 2019
avatar

Darčeky schovávam v šatníku a pod posteľou 🙈😁🎁🎄

10. dec 2019
avatar

V úložnom priestore v gauči 😀

10. dec 2019
avatar

Už dlho len do skrine v spálni....veľké darčeky sú odložené v podkroví 🤫

10. dec 2019
avatar

Darceky chovavam v skrini. Alebo v kufri auta🙂 podla toho ci su uz zabalene 😂

10. dec 2019
avatar

tiež schovávam po skriniach a niekedy sa mi stane, že na niektoré darčeky zabudnem a nájdem o 3 mesiace tie potom používam na meniny a narodeniny ak sa to hodi 🙂

10. dec 2019
avatar

V posteli, tú vždy počujem, ak ju niekto otvorí 🙂

10. dec 2019
avatar

Keďže mám deti vo veku 3 a 1r darčeky sú v pivnici tam nechodia a ešte v garáži. Ten hlavný má 3m ťažko by schovával pod posteľ 😉

10. dec 2019
avatar

Keďže mame vystavené skrine tak hore čo najvyššie, tam mame problém niekedy aj my 😀😀😀no zo začiatku to nebolo treba nejak veľmi ukrývať mali sme len za sedačkou v obývačke a odtiaľ sme ich potom naukladali popod stromček 🎄🎄

10. dec 2019
avatar

Do skrine, pod posteľ som schovala darčeky 🎁. A teraz do izby ktorú nevyužívame. Hneď ako kúpim tak aj balím 😀 zatiaľ je dcéra ešte mala, tak môžem to tam mat položené v tej izbe na ďalší rok už zas sa vrátim do skríň 😀

10. dec 2019
avatar

Pred 4 mesačným juniorom som darček schovala zatiaľ do skrine v chodbe 😊 a pred tatikom v kuchyni, to je pre neho ako bludisko 🤣🤣🤣

10. dec 2019
avatar

Do skrine.

10. dec 2019
avatar

Do skrine uplne hore a do baru, ktory sa ako bar nepouziva.

10. dec 2019
avatar

Moja mamina keď sme boli maly schovávala do skrine, a k babke a dedkovi 😂 no s bratom sme vždy keď sme boli na chvíľu sami tak prehladavali skrine všetky ktoré sme doma mali malo co sme niečo našli ale občas sa nám podarilo ale to sme už boli v puberte 😂✌️. Ja zatiaľ darčeky schovávať by som ani nemusela keďže mam doma 23mesačneho drobca a princeznicku v brušku ktorá príde k nám taktiež v januári 🥰 schovávam akurát Darceky pre manzela a taktiež do skrine za veci 😊

10. dec 2019
avatar

Pôjd, k mužovi do práce a skriňa na posteľné obliečky, tam deti ani nepachnu... Zatiaľ veria, že Ježiško nosí darčeky, tak ani zámerne nehľadajú.

10. dec 2019
avatar

Ja schováva darčeky vždy v skrini pod mojimi vecami tam nikoho nenapadne sa hrabať 😁 ešte musím vymyslieť kam schovám tie veľké čo pridu do nášho života keďže už slávime Vianoce traja a ten najmenší bude mať samozrejme najväčšie darčeky 😊

10. dec 2019
avatar

Syn je zatiaľ maličký, takže sa so schovávaním veľmi netrápime. No najlepšie “schovávali” moji rodičia 😂 vždy som poctivo hľadala už 2 týždne pred vianocami, nič som nikdy nenašla. Aj som sa bála, či vôbec niečo dostanem 😂 minule sa naši priznali, že darčeky kupovali poobede 23., takže som mohla hľadať koľko som chcela 😂😂😂

10. dec 2019
avatar

Hlboko, hlboko v rolldore za oblecenim. Inak by uz boli vypatrane 😉.

10. dec 2019
avatar

Do postele a gauča. Tie sa nechcú nikomu otvárať. 😋

10. dec 2019
avatar

Darceky mame v najzadnejsej izbe prerobena z garaze je to vlastne nase skladisko kde odkaldame sezonne veci a tam odkladame darceky tiez po skusenostiach do jednej skrine lebo predtym kde nam prislo sa nasli nejake aj po vianociach 😂
Darceky rodicom a svokre davame jednoducho do tasiek detom balime nech maju aj taku tu radost z trhania 😂 balit velmi neviem este krabicu ako tak ale napr babiku obalim v papieri na bokoch zviazem a je salonka 😂😂😂😂

10. dec 2019
avatar

tento rok sme darceky schovali v manzelovej praci 😀 23 ich donesie domov, necha v garazi a nikto nic nevidel 🙂

10. dec 2019
avatar

Keďže máme ročnú vrtuľku, ani to veľmi schovávať netreba, potom neskôr budeme darčeky dávať na najvyššiu poličku vo vstavanej skrini, tam nedovidím ani ja 😂

10. dec 2019
avatar

Ja darčeky schovávam do skrine za oblečenie alebo do poličky za knihy 😊

10. dec 2019
avatar

Hlavne do skríň, letnej kuchynky ale som schopna ich popchat aj k znamim 😂

10. dec 2019
avatar

Ja schovávam do postele, to nevedia otvoriť 🙂 navyše sú pod vákuovými vreciami s oblečením, takže pohodička 😀

10. dec 2019
avatar

My schovavame do spajze do plastoveho tesniaceho velkeho boxu na sami spodok kde mame uskladnene zemiaciky. Doteraz nik nic nenasiel.

10. dec 2019
avatar

V spalni pod mojim oblecenim😁

10. dec 2019
avatar

Úložný priestor pod posteľou😉

10. dec 2019
avatar

Schovavam do skrine v spalni v obyvacke nieco na pojde😁🤣

10. dec 2019
avatar

Keďže ja som tá,kt. vždy darčeky hľadala a často ich aj našla,tak viem kam ich isto neschovať. 😂 V posteli a v skrini som ich vždy našla. A tak ich teraz schovávam do pivnice, do veľkej krabice s nápisom "OZDOBY NA VEĽKÚ NOC", bežne tam tie ozdoby sú no pred Vianocami ich presúvam. Navyše je táto krabica založená ďalším haraburdim 😀. A základom je schovávať darčeky už zabalené, aby sa nestalo, že keď sa náhodou nájdu, tak sa hneď prezradia. Ale napr. moja mama, poučena mojou detektivnou vlastnosťou, ich už teraz pred sestrou schováva tak, že často aj zabudne kam ich zapchala 😂😂

10. dec 2019
avatar

Do škatúľ a znesiem do pivnice 🙈🙊🤷‍♀️

10. dec 2019
avatar

schovavam.v skrini alebo v robote..a niekedy schovam tak,ze ichnajdem az po vianociach🙂

10. dec 2019
avatar

Darčeky schovavam v skrini v spálni na najvyššej policke 😊

10. dec 2019
avatar

schovávam si darčeky do kancelárie v práci. Mám istotu, že to tam moje deti nenájdu 🙂

10. dec 2019
avatar

darčeky som mala nakúpené ešte v lete. Schovala som ich do skrine, medzi moje oblečenie a moje deti to už vynašli. Takže sme mali Vianoce v júli.

10. dec 2019
avatar

darčeky schovávam do kufra auta. Nakupujem na poslednú chvíľu.

10. dec 2019
avatar

do špajze na vrchnú poličku

10. dec 2019
avatar

do úložného priestoru pod posteľou

10. dec 2019
avatar

Darceky davam do skrine za oblecenie. Deti su este male, tak sa neobavam, ze ich najdu. A vacsie darceky, ako bicykel vozim stale v kufri v aute 😁

10. dec 2019
avatar

Ja ich mam poschovavane po skriniach a uz sa mi nersz stalo ze som noeco nenasla alebo nasla po vianociach 🙂

10. dec 2019
avatar

zatiaľ darčeky veľmi neschovávam, mám ich v krabici pod stolom na poschodí, dcérka je malá a sama hore nechodí a keď tam aj sme tak nerieši čo je v krabici, o rok to bude určite ťažšie, budem musieť vymyslieť iné miesto

10. dec 2019
avatar

My ich mame položene v šatniku, filip ma len 7 tyždňov a krstne deti tam nepôjdu do Vianoc 😃 a keby nahodou prehodim dekou 😉

10. dec 2019
avatar

Schovavam darceky vysoko do skrine, sem tam najdem aj zabudnuty darcek po Vianociach v skrini 😉.

10. dec 2019
avatar

Darceky schovavam do skrin,tento rok skoro nasla starsia dcerka darceky,tak som ich premiestnila do vedlajsej izby na najvyzsiu policku v skrini 🙂 aby nebolo na ociach 🙂 🙂

10. dec 2019
avatar

Ja ich mam v mojej skrini..vysoko...za vecami...

10. dec 2019
avatar

v sklade do krabic od spotrebicov :D, tam to nik nehlada :D a potom v kazdej izbe mam odpadkove kose, niektore sa vobec nepouzivaju, nakolko neobývame vsetky izby v dome, len ich tam mam "kdyby neco" :D tam sa tiez nikto nepozera :D pre istotu hodim vrchom pokrcený papier alebo igelitovu tasku

10. dec 2019
avatar

protoze su deti este male, tak se to da manzelovi ve spalni do skrine 🙂

10. dec 2019
avatar

Klasika v skrini 😂 a v garáži, keďže bicykel sa do skrine nezmestil 😂

10. dec 2019
avatar

Darčeky sú starostlivo schované u babky v pivnici prvá časť a druhá časť v skrini kam dcérku zatiaľ nenapadlo pozerať 😉

10. dec 2019
avatar

U nás je top úschovňa v spálni v skrini na najvrchnejšej polici. To máme ale zatiaľ malé deti, takže sa to ešte dá. Keď budú väčšie, tak to bude už iný oriešok. Ale napadlo ma, že máme rozkladaciu pohovku, ktorá sa pomerne ťažko rozkladá dospelému, nieto ešte dieťaťu, a je tam taký fajn úložný priestor. To bude skvelé miesto na 🎁🎁🎁

10. dec 2019
avatar

Zatiaľ bývam s mamou a sestra tu ma svoju izbu v ktorej má vstavanú skriňu - tak tento rok som dala do nej úplne hore. (tam nikto nechodí) A po minulé roky som schovávala všade - medzi oblecenie, medzi bundy,do postele a tak.. 😀 A potom som ich len hľadala.

10. dec 2019
avatar

Darceky schovavam dozadu do skrine, ale skoncili uz aj docasne v potravinovej skrinke medzi kompotami alebo v krabici od topanok 😊🙈

10. dec 2019
avatar

Ja zatiaľ 🎁 schovávam do postele v spálni a nikto ich zatiaľ nenašiel čo ma dosť prekvapuje.Dufam, že to tak zostane čo najdlhšie.😉

10. dec 2019
avatar

do nočného stolíka a skrine v pracovni, respektíve v spálni 🙂

10. dec 2019
avatar

kazdy rok inam. zvysuje sa dostupnost kde dociahne dcera :D tento rok to bude asi vstavana skrina. a dufam, ze zas nenajdem darcek az po vianociach :D

10. dec 2019
avatar

Oblecko schovavam do svojej skrine medzi moje oblecko, zvysok sa snazim zamaskovat za komincekmi :D nieco mam schovane na podkrovi v skrini kde mame sezonne oblecko :D mala ma len 4 mesiace ale priatel to je ako velke decko kazdu chvilu chodi hrabkajuci darceky :D

10. dec 2019
avatar

Do skrine co najvyssie a dozadu aby to ani zdialky nebolo napadne a niecim to este zamaskujem.

10. dec 2019
avatar

V jednej skrini sú schované. Keď som ich ukrývala na viacerých miestach, stalo sa, že boli aj dodatočné povianočné darčeky.

10. dec 2019
avatar

Zatiaľ v spálni v skrini za oblečením a pod posteľou ... ale neviem ako dlho tieto skríše ešte vydržia 🤣🤣🤣

10. dec 2019
avatar

Schované v spálni v šatníku. Ale zatiaľ ich dcéra nehľadá, keďže má 3 mesiace 😂

10. dec 2019
avatar

Tiež do skrine 😂

10. dec 2019
avatar

Ja schováva do úložných priestorov postelí 😇

10. dec 2019
avatar

Do skrine

10. dec 2019
avatar

Ja momentálne schovávam vianočné darčeky v pivnici, na najvyššej polici 🙂

10. dec 2019
avatar

V šatníku celkom hore na polici. Sestra v pivnici a tento rok aj u mňa doma 😃.

10. dec 2019
avatar

Ja som schovala do ulozneho priestoru v gauci 😂 tam sa nikto nedostane na 1000% 😂

10. dec 2019
avatar

Moji krpci este nelasuju,a dufam,ze este dlho nebudu😊💝
Ale tak schovavame vacsinou po skriniach,sem tam v pivnici.A jeden(pre manzela) mam zatial u susedy😁

10. dec 2019
avatar

Do vstavanej skrine do tasky.

10. dec 2019
avatar

keďže si nechávam krabice ak mi kuriér prinesie balík väčších rozmerov, tak darčeky skrývam v tých krabiciach-sú uložené v pivnici a nikoho doteraz nenapadlo sa do starých krabíc pozrieť 

10. dec 2019
avatar

V hornej policke mojej skrine, kedze moje oblecenie nase deti nezaujima, takze tam ,,nelozia'' a nehladaju 😀🤫☺️

10. dec 2019
avatar

Take mensie darceky do skrine a vacsie u rodicov 👍

10. dec 2019
avatar

Všetky mam nahadzane v skrini 😀 ked bude krpec starsi, tak neviem.. asi ich rovno zabalim ked kupim 😀
Vzdy sme vsetci vsetko schovavala do skrine a ja som vzdyyyy lasovala darceky a vzdy som skroo vsetky nasla 😅 ale raz ocino kupil mamine fritezu,bola v obrovskej krabici,tak som sa ho pytala ze kde to schovaval. Viete kde bola schovana friteza? V mojej izbe vo velkej skrini pod zimnymi kabatmi 😂 ze tu som ja nenasla.. 😀

10. dec 2019
avatar

Ja mám na darčeky vyhradenú skrinku v pracovni. Ale zabalené už naskladám do tašiek a tie zakryjem v hosťovskej izbe. Deti tam takmer nechodia a keby niečo, mám tam skrytý neporiadok :D

10. dec 2019
avatar

Ja schovávam darčeky do skrine celkom hore na najvyššiu poličku. Deti sú ešte malé a tak vysoko nedostanú 🙂

10. dec 2019
avatar

V skrini 🙂

10. dec 2019
avatar

darceky🎁 schovane v gauči v obyvacke ☃
a pekne si na nich zadocek hrejem 🙂
aby boli v teplucku 🙂
strazimmm ichhhh🌷

10. dec 2019
avatar

V pivnici 🙂

10. dec 2019
avatar

Najlepšie schovať mimo domu, čiže naše sú u babky v perinari 😁

10. dec 2019
avatar

niečo do skrine, niečo do pivnice

10. dec 2019
avatar

Pod posteľou, v skrini a pripadne v gauči :D

10. dec 2019
avatar

Do špajzu, pod posteľ,do skrine, darček pre muža medzi mojim oblečením tak určite nechodí 😁est ak sa dá ku kamarátke

10. dec 2019
avatar

Darčeky schovavam všade možne popri veciach v skrini 🎁🎁

10. dec 2019
avatar

Ja schovávam darčeky všade, kde je voľné miesto 😁 a aby som ich potom na Vianoce aj našla, tak mám napísaný zoznam darčekov spolu s miestom, kde je schovaný 😁

10. dec 2019
avatar

Darčeky schovávam v gauči, zabalené do baliaceho papiera. Aj keby ich niekto našiel, nedovolí si roztrhať papier 😀

10. dec 2019
avatar

Zatiaľ skriňa vždy dobre poslúžila, ale zvyknem kupovať na poslednú chvíľu takže dlho ani netreba skrývať 😁

10. dec 2019
avatar

Darčeky schovavam do skrine za veci alebo na najvyssiu policku😁

10. dec 2019
avatar

My schovavame väčšinou do skrine,chlapci tam nechodia,zatiaľ, uvidíme neskôr, keď budú väčší

10. dec 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Darčeky som schovala pod posteľ a na skrinu 🙂

10. dec 2019
avatar

Do skrine, garáže a pod posteľ.

10. dec 2019
avatar

Väčšinou schovávam do skrine, pod oblečenie, alebo pod posteľ.

10. dec 2019
avatar

Unas darceky vsade len dufam ze potom nic nezabudnem

10. dec 2019
avatar

Kedysi kade-tade a potom som ich nevedela najst :D Teraz na jedno max. dve miesta 🙂

10. dec 2019
avatar

Ja schovavam darceky do skrine a zakryvam ich dekou😁 a este do gauca,tam moje deti vobec nechodia😉

10. dec 2019
avatar

Kedze maly ma iba pol roka zatial sa nemusim trapit s ich schovavanim. 😊 ale manzelove som radsej schovala na pojde, pred nim tazko nieco utajim 😉

10. dec 2019
avatar

Ja ukryvam darceky do skrine s vecami. Pekne ich skryjem dozadu za veci, tam sa nik hrabat nebude 😂 tento rok mam aj novu skrysu kabelku veeelikansku ktoru malo pouzivam, pekne som tam darceky naskladala uz len cakam kedy ich pojdem pobalit 🙂

10. dec 2019
avatar

do šatníka

10. dec 2019
avatar

Darčeky schovávam na skriňu,aj v pivnici.Zatiaľ každý rok úspešne.Nikdy nenašli.

10. dec 2019
avatar

Ja darčeky schovavam do vstavanej skrine 😊

10. dec 2019
avatar

Ja mám darčeky chované v skrini, klasika :D

10. dec 2019
avatar

darčeky schovávame do jednej veľkej krabice a tá putuje na pôjd. Tam sa deti boja chodiť samé, takže mám istotu, že ich tam nenájdu :D :D

10. dec 2019
avatar

V kufri 😂😜

10. dec 2019
avatar

Darčeky schovám do spálne pod posteľ alebo za šatami do skrine. ☺️

10. dec 2019
avatar

Darceky mam v skrini v pracovni schovane

10. dec 2019
avatar

Darčeky mám vzdy v skrini zahadzane oblečením.

10. dec 2019
avatar

Pred deťmi vysoko na skriniach a pred manželom to je úplne jedno, lebo on by si ho nevšimol ani keby mu oko vypichlo 🙂 keďže on dostane knihy ako každý rok, mam ich v šatníkovej skrini.

10. dec 2019
avatar

Darčeky mám schované v skrini a do postele v spálni. 🙂

10. dec 2019
avatar

V pivnici, v zamknutej miestnosti 🙂

10. dec 2019
avatar

Darceky mám schované v skrini v spálni. Syn tie skrine neotvara, tak mám istotu ze nenajde baliky 😉

10. dec 2019
avatar

Tak u nás je to zaujímavé, schováva ich v celom byte a niekedy zabudnem kde... Tento rok som si pripravila špeciálne miesto v skrini. Tak dúfam, že tam žiadny nezabudnem. 🤫🤫🤫

10. dec 2019
avatar

U nás sú darčeky tento rok v skrini, na najvyššiej polici, kde ani ja bez schodíkov nedočiahnem. Samozrejme prekryté obrovským sombrérom (suvenír z dovolenky), aby nebolo nič vidieť 😂

10. dec 2019
avatar

U nás väčšinou skriňa alebo izba, ktorú zamykam 🙂

10. dec 2019
avatar

Darceky schovavam v mojej skrini na najvrchnejsej polici. Su tam ulozene deky, navliecky a plachty a za nimi je idealne miesto, kde sa daju schovat darceky .... zatial....kym nedociahnu.

10. dec 2019
avatar

My mame darcek pre 2-rocnu dceru (drevena kuchynka) odlozeny u rodicoch v pivnici. Dufam len, ze tam nebude aj v den D :D

10. dec 2019
avatar

😊U nás sú tiež skryte v najvrchnejsej poličke v skrini a v zatvaracom koši na pradlo😊 Kym su malí, takéto ukryty stačia. Neskôr sa inšpirujem Vami 😉

10. dec 2019
avatar

Darčeky sú schované po celom dome, v perinaku, v šatníku, v pivnici a jeden dokonca aj u svokrovcov 🤣 ale mám deti ešte dosť malé, budúci rok už budem schovávať asi viac 😅

10. dec 2019
avatar

Mam deti do troch rokov, tak ešte nejako moc neschovávam, ale kedže ich obliekam ja a nie oni samé, tak sú uložené v ich skrini za oblečením. 🙂

10. dec 2019
avatar

v celej spalni 🎁🎄🍀

10. dec 2019
avatar

Darčeky neschovávam, len ich zabalím a odložím do skrine v spálni 🙂

10. dec 2019
avatar

My tento rok schovávame darčeky v garazi, aby ich nenasla naša dcérka 🙂

10. dec 2019
avatar

Darceky davam do skrine medzi oblecenie ale aj pod postel - do obycajnej krabice, ci do ulozneho boxu. Dcerka ma 5r, a jej zatial nenapadne snorit, aj napriek tomu, ze jej od zaciatku hovorime o darcekoch pravdu.

10. dec 2019
avatar

Schovavam po skriniach, pod postelou, vacsie aj v pivnici, len potom si musime s muzom pamatat, kde sme co ukryli, ked sa hrame na Jeziska😀

10. dec 2019
avatar

Darčeky ukrývam do cestovných kufrov.

10. dec 2019
avatar

Do skrine do najvyššej poličky, kde sa bežne nechodí

10. dec 2019
avatar

Ja schovam tak každý rok že neviem nájsť potom kde som ich dala. Nájdu sa potom vždy pri upratovaní skríň 🙈🙈🙈🙈🙈

10. dec 2019
avatar

V spalni na zemi v satniku mam krabicu, kde si deti myslia, ze mam veci na tvorenie a pod.

10. dec 2019
avatar

Darčeky schovávam do úložného priestoru do postele a do mojej skrine s oblečením. Tam mi nechodí nikto ☺️

10. dec 2019
avatar

Kedze mam dvojrocneho a mesacnu dcerku, darceky nemusim schovavat zatial 🙂 ale mam ich v skrini uplne hore na polici 🙂

10. dec 2019
avatar

U nás sa schovávajú darčeky do skrine úplne na vrch police aby tam synček nedovidel a druhý je maličký tak ten do skrine ešte nechodí a ešte ich schovavam na povale domu keď je darcekou veľa

10. dec 2019
avatar

Do skrine, do postele. Ale nemusím ich skrývať, manžel nehľadá a syn je ešte malý.

10. dec 2019
avatar

Darčeky sú v skrini. Syn je ešte malý, takže nehrozí, že náš odhalí.
Ak bude väčší, zrejme budeme hľadať skrýše.

10. dec 2019
avatar

Klasika do skrine 😁

10. dec 2019
avatar

U nás sú darčeky schované v skrini a v uložením priestore gauča ,adolescenty síce hľadajú ale nenájdu nič pre nich určené a najmladší ešte nepatra

10. dec 2019
avatar

Darčeky schované rovno pod nosom - v sedačke v obývačke. Nikto nevie že sa dá otvoriť. 🤔😂

10. dec 2019
avatar

Kade-tade, a zrejme veľmi dobre, keďže niektoré nájdem ešte počas jarného upratovania 🙈

10. dec 2019
avatar

Na vrchnu policu do skrine v spalni 🙂 a pre manzela v kabelke, ktoru nenosim 🙂

11. dec 2019
avatar

Do skrine alebo v spajzi 🙂

11. dec 2019
avatar

Pre deti mám schované v skrini v spálni a pre manžela darček je ešte v obchode (čakám na rodicak) 😆🤷

11. dec 2019
avatar

U nas je top skrysa na skrini a pre manzela nechavam darceky u rodicov 🙂

11. dec 2019
avatar

Ja schovávam do skrine a na skriňu kde to zakryjem uterákom alebo nejakými vecami pred len neviem ako to budem dávať dole na Vianoce 😅

11. dec 2019
avatar

U rodicov, v posteli ale syn je este maly tak to zatial velmi neriesime :D

11. dec 2019
avatar

darčeky mam pochovávanie po skriniach, pod posteľou, ale už mám nakúpené tak dávno, že ich budem mat problém asi najst aj ja 😂😅

11. dec 2019
avatar

Do skrine 😊

11. dec 2019
avatar

U nás sa dokonalo schováva v pivnici alebo v kufri auta :D ešte ani raz darčeky nenašli 🙂

11. dec 2019
avatar

My schovávame v skrini hore pod nejakými svetrami, prípadne niečo pod posteľou a čo je väčšie tak u babky 😉

11. dec 2019
avatar

klasika pivnica a horne policky v skrini vzadu tak, aby deti nevideli....a najlepsie schovany dar je taky, ktory aj mama najde v aprili, ked vymiena zimne veci za jarne 🙂

11. dec 2019
avatar

Ja som ich skryla do skrine po veci

11. dec 2019
avatar

Do skrine na najvyssiu policu, tam zatial dseea nedociahne

11. dec 2019
avatar

V satniku za bundy ktore sa momentalne nenosia

11. dec 2019
avatar

Kde inde ako v skriniach s oblečením (tam manžel nikdy nič nehľadá) 😁

11. dec 2019
avatar

Väčšinou je to cestovný kufor,to je istotka,že tam nikto na Vianoce nenakukne 😅

11. dec 2019
avatar

Cestovný kufor uložený pod posteľou.

11. dec 2019
avatar

satník...najvyssie police 😉

12. dec 2019
avatar

Ja mam momentalne nieco v perinaci a nieco v cestovnych kufroch hore na skrini 😃

12. dec 2019
avatar
zuzkanr
autor

Ďakujeme za inšpiratívne komentáre ♥ srdiečka boli rozoslané ♥

@05ada, @13valusik13, @1978martina, @1milka, @25jesss25, @2916, @29lucy, @5petusik55, @7285lucia, @adika51, @adka90, @ajka6, @akrajb, @ala90, @alenkapalenka, @alexis617, @angel993, @angelheart, @anicka176, @anickai, @ankahe1, @attenna, @babatko88, @baby2019, @barbora237, @barbora_t, @bibuska97, @budembabka, @chmelinova1, @dada125, @dani237, @daniaz, @dena86, @deniky, @denlow, @denska, @domculik, @dopolbokaodrata, @drerika, @dzinka777, @eilish, @eliz22, @emmulienocka, @erika412, @erikaah, @esterkazasterka, @etnatn, @fkata, @g666s, @gabciik, @gamura, @hamaka, @hanna22, @hella23, @hen89, @hrasokj, @inciatko1, @ivankaberrynka, @ivka_123, @ivkami8, @ivuliacik, @ivus14gasparka, @ivusik29, @ja1986, @janabar82, @janap358, @janba, @janka11.3, @jankakocanova, @janulka578, @jeane98, @jjuliaa, @kacky, @kajkosilvika, @karolin2, @kateska, @kejtka87, @ken, @ketty251, @kikikat, @kocko, @kova85, @kristina2708, @krokodilkajmanka, @laauraa, @lenush278, @lexie3, @lienka541, @lienka_x, @livia551, @lkll, @...ischel218, @mishelkam, @miskaa289, @misskate1, @monculik, @monique17, @monitamoni, @monkara18, @monulik0209, @mostlyharmless, @natalia611, @nefertiti7, @neznamaznama, @nika3333, @nika82, @nikanemo, @nikola12, @niku_ss6, @nikuska744, @ninka09, @norcsi, @nufacik6, @nyunyi, @opica_skorica, @paulicka213, @pegass, @petra0801, @petraa1993, @petronelak, @pohodacka03, @prihlassa, @qirfa, @qsookie, @radoslava3, @rafaela555, @rebelka2014, @reiterka, @renata_b, @rminka, @ronik19, @sabinka277, @samkova_mamka, @sanes30, @sarabridzikova, @sasenah1, @sfalerita, @sibrez, @simaxxx, @skrekinko, @slavka234, @slavkabridzikova, @slavuska237, @slonik88888, @som_ponorka, @sonasamaj, @spy23, @sunnygirl44, @sussana29, @suzibandit, @szabovam, @tatianasevcikova, @teletubbies, @tibma, @tini27, @tjt2013, @tojuska, @vatiky, @veronika3006, @veronika_1991, @veronikazoja, @vierocka1490, @violet88, @vladuska493, @vonava007, @xlolax80, @z3, @zahadka, @zata2, @zdenkastanka, @zuzana0310, @zuzi0911, @zuzu4444, @zuzzzka18

14. dec 2019
avatar

@zuzkanr veľmi pekne ďakujem za ❤️

14. dec 2019
avatar

Dakujem❤️

14. dec 2019
avatar

dakujem

14. dec 2019
avatar

@zuzkanr ďakujem 😉 😘

14. dec 2019
avatar

@zuzkanr ďakujem krásne za srdiečka ❤

14. dec 2019
avatar

@zuzkanr ďakujem krásne Zuzka ❤️❤️❤️

14. dec 2019
avatar

Ďakujem za srdiečka 😍😘❤️❤️❤️

14. dec 2019
avatar

dakujem za srdiecka

14. dec 2019
avatar
15. dec 2019
avatar

Ďakujem ❤

16. dec 2019