Desiate okienko v Adventnom kalendári otvárame s baby Dove!
Pri pohľade na číslo 10 v kalendári ma napadá len jediné - už len 14 dní do Vianoc! 😱 Niektoré z nás pomaly vyškrtávajú veci z nákupného zoznamu na Vianoce a iné (ako napríklad ja) rozmýšľajú nad tým, že už je čas dať zoznam dokopy. Ak vás práve chytila mierna panika, ako mňa, tak vďaka Adventnému kalendáru Ambasádoriek sa ešte aspoň na chvíľku uvoľníme a pomôžeme škriatkovi Adventíkovi a super hrdinovi Dov(e)kovi dokonalo schovať vianočný darček🎁

Adventík poprosil Dovka, aby mu pripravil extra vianočný balíček pre jeho malé adventníčatá s produktmi #baby_dove. Dovko na seba prehodil svoj plášť a konal. Pripravil mu balíček s novinkami z rady Calming Nights, aby v pokojný vianočný večer mali adventníčatá pokojný a ničím nerušený spánok.

Myslel aj na ich zadoček, preto do balíčku vložil vlhčené obrúsky Sensitive a krém proti zapareninám, ktoré im zabezpečia maximálnu starostlivosť.

Niektoré z adventníčat majú aj vlásky, takže balíček by nebol kompletný bez šampónu Rich Moisture, ktorý nedráždi oči bábätiek a zanecháva vlásky jemné a voňavučké.

Dovko priniesol balíček Adventíkovi. Avšak nastal problém. Adventníčatá sú veľmi zvedavé, a keď nájdu tak krásne zabalenú krabicu budú chcieť odhaliť jej tajomstvá.🤩

Pomôžte Adventíkovi a Dovekovi a poraďte im, ako má vyzerať dokonalo schovaný vianočný darček a budete odmenené srdiečkami! Kam schovávať vianočné darčeky vy? 🤔
Teším sa na vašu inšpiráciu a verím, že vás tento článok aspoň trošku pobavil a priviedol na iné myšlienky 😉 Ak áno nezabudnite ho lajknúť👍
Odporúčame
Tento rok su dareceky v 1mega krabici v garazi 🙂)
Po skusenostiach "kde kade" sa mi stalo, ze niektore poklady sa objavili az pri stahovani 🙂
Joj darčeky všade možno. Hlavne pod posteľou, pod vecami v skriniach za oblečením a aak je to moc veľké tak v garáži 😅
Nakoľko moju skriňu deti otvoriť nevedia (posuvné dvere ,chiba jedno koliesko😆) tak všetky darčeky sú schované v mojej skrini 🥰
Do skrine a pod postel 😁
Pekne ukryté pod posteľou 😉
Schovavam do policky uplne hore v skrini
Do skrine schovavam darčeky alebo ešte u rodičoch
Darčeky odkladám do vrchych policiek v skriniach 🙂
U nas su este nezabalene v skrini v spalni,tam,kde starsia nedostane😃minuly rok sa bala valandy,ked bola otvorena,tak boli schovane tam🙈strach uz presiel a pomaha pri upratovani,takze tam by to uz nasla
Nakoľko mám ešte malé dieťa tak sa to ešte dá schovať a utajiť, ale schovávam hore na chodbe v nadstavci😀keď idem doplniť a schovať zásoby tak si beriem schodíky lebo nedočiahnem ani ja,tak zatiaľ bude táto skrýša😀
Schovane v taske pri nepotrebnych veciach 🙈🎄
Klasika, u nas v spalni, ale uz som vymyslala, ze aj niekde v obyvacke by som ich mohla popchat 🙈
Zatiaľ stačí schovať darčeky v najvyššej polici v dospeláckej skrini 🙂 máme malých drobcov, tak zatiaĺ ich nenapadlo hĺadať 🙂 ale velmi rada sa inšpirujem do budúcna vašimi úkrytmi
Schovavam darceky v splani v skrini, taka klasika 😀
Za pomoci rebríka ich schovavam na vrchnú policu čo najviac dozadu 😄 len potom nastáva problém keď ich ani ja neviem vybrať 🤦😃
V spálni v skrini 🎁🍀
Schované v spálni v šatníku🙂
Ahoj! Tak darceky schovavam do najvyssej policky v skrini ale kedze je ich uz trosku viac tak uz aj do sedacky,a zial konik na hojdanie ostal v garazi kedze nikde v byte by som ho nedakazala zamaskovat🙂
Ja schovávam v skrini. Dcérka je ešte malinká tak ani moc to schované nemusí byť.. takže i nás zatiaľ stačí skriňa.
Do skrine, za moje oblečenie, tam nikto iný nechodí 😋
Ja ich schovávam do skrine v spálni väčšie kusy pod posteľ ak sa tam zmestia ale tento rok som musela nájsť iné miesto takže za skriňu som ich schovala 😂😂😂 ale malá už objavila aj túto skríšu 🙉🙈😂
buď do skrine úplne hore a dozadu alebo pod postel 🙂 tam ešte malá nechodí :D :D
Moja svokra ma aj tak najlepšiu skrýšu na svete! Takú, ktorú potom ani ona nevie nájsť. 🤦😂Fakt vážne! Každoročne, dostávame darčeky ešte dva týždne až mesiac kým ich ponachádza. Apropo, svokra býva sama 😂😂asi sa bojí, že sa neprekvapí 😉 ale ja schovávam tak normálne, hore kde zatiaľ nebývame, ideálne to hneď zabalím aby aspoň nebolo vidno čo tam je. A ešte jedna super skrýša, od kedy pracujem posielam si balíky ku kamoške ,ktorá je na materskej a potom ich zabudnem vyzdvihnúť , takže polovička darčekov je ešte u nej a teda v bezpečí 😉😂🤦
Vrchne police v skrini pod hrunym zimnym sbetrom 🙂
Schovavam v skrini v kuchyni
V skrini na vrchnej polici 😉
Ja tiež zatiaľ do skrine a ďalšiu casť mám v takej velkej krabici na chodbe, len mala bude mať ešte iba rok tak je to zatiaľ jedno, horšie to bude keď už bude vnímať :D potom budem muset ešte nejaké ďalšie miesto vymyslieť 🙂
Darčeky schvavam kde tade, niektoré spolu niektoré oddelené, po skriniach, zákutiach kam nikto nechodí, už sa mi aj stalo, že som ich nevedela všetky nájsť 🙊
Zatiaľ síce nemám darčeky veľmi pred kým schovávať, no mám ich tradične uložené v mojej časti skrine kam manžel nechodí. Okrem toho mám dolu úložné boxy tak ich schovávam do nich ☺️. Keď synček vyrastie, potom budem musieť odkladať darčeky vyššie 😁
Darceky schovavam do skrine v spalni.Tam sa mi zatial mala nehrabe😁
Darceky schovavam do skrine
Do skrine bud uplne najvyssie alebo uplne najnizsie ako sa da. 😂😂 Alebo do perinaku. 🤭🤭
Do skrine alebo do gaucu v obývačke ale niečo do špajze zabalené dám do igelitky a schovam deti sú ešte malé tak nehľadajú do budúcna to bude ťažšie🤦♀️.
V pivnici mame taku staru skrinu , kde su ulozene topanky v krabiciach. Darceky vlozim do prazdnych krabic . Zatial mi nikto na to neprisiel ale ked schovam darcek niekde inde som bezradna. Napriklad tento rok dostane dcerka o darcek viac, lebo som nasla jej minulorocny darcek v mojej skrini.🙈
Darceky schovavam do skrine v suflikoch / kde deti nechodia/ a co je vacsie je v pivnici. Moja skoro 9rocna este stale veri, ze ich nosi Jezisko.
V spálni pod vecami a pod postelou.
V herni v skrini, ktorá je zamknutá a zabarikadovaná krabicami 🙈🙊 ani ja sa do nej neviem dostať 😂
v skrini uplne hore
Úložný priestor v sedačke v obývačke, deti ani nevedia že tam taký je.
Schováva do skrine co mame v spalni😉
Darceky su ukryte v skrini v krabici vo vrchnej policke v detskej izbe. Syncek hlada vsade, len nie u seba. Plati: "Pod lampou byva najvacsia tma"
Máme malé dieťa, takže zatiaľ na poličke v stavanej skrini na chodbe, keď bude väčšie tak to už bude tvrdší oriešok nájsť miesto kam darčeky skryť, tak aby ich nenašlo
Ja schovavam v skrini ...maly ma 2 roky..este nema sancu to najst
U nas klasika v skriny alebo v perinaku
Uplne na spodok v skrini😉
Do skrine za oblečenie a do úložného priestoru v manželskej posteli 😊✌️
Balíčky sú ukryté celkom v horných poličkách, kde moje deťúrence nedosiahnu. 😝
Ja ich nemám kam schovať nakoľko máme velmi malo úložného priestoru ale menšie darčeky dám do šatníka k mojim veciam a väčšie k svokre 🙂
Ja schovávam darčeky väčšinou v skriniach...ale nájdu sa aj na policiach pozašívané, za skriňou 🤣 záleží od ich veľkosti
Bud schovavam do satnika alebo do pivnice 😉
Podľa veľkosti buď v skrini alebo v perinaku pod mojou posteľou
Kedze doteraz sme sa vzdy s manzelom dohodli co komu kupime-aj navzajom tak sme darceky necschovavali.Ale myslim ze ked mala vyrastie budem musiet nieco vymysliet.Ja to vidim na komoru-nejaku vysoku policku
V skrini. Deti sú zatiaľ malé takze nemusíme zatiaľ vymýšľať domyselnejsie ukryty 🙂
Darčeky mám ukryté v spálni v skrini za šatami a v posteli.
Ja si to vozím v aute v kufri pod platom a už tam my veľa toho nevylezie tak dávam do skrine k nám do spálne na samý vrch do police za veci. Ale väčšinou už tak 3.rok si to najviac schovávať v aute tam my nik nepôjde deti už dupľom a viem že to nik nenájde. 🤣🤣🤣🤣🤣
Darčeky schovávam v šatníku a pod posteľou 🙈😁🎁🎄
V úložnom priestore v gauči 😀
Už dlho len do skrine v spálni....veľké darčeky sú odložené v podkroví 🤫
Darceky chovavam v skrini. Alebo v kufri auta🙂 podla toho ci su uz zabalene 😂
tiež schovávam po skriniach a niekedy sa mi stane, že na niektoré darčeky zabudnem a nájdem o 3 mesiace tie potom používam na meniny a narodeniny ak sa to hodi 🙂
V posteli, tú vždy počujem, ak ju niekto otvorí 🙂
Keďže mám deti vo veku 3 a 1r darčeky sú v pivnici tam nechodia a ešte v garáži. Ten hlavný má 3m ťažko by schovával pod posteľ 😉
Keďže mame vystavené skrine tak hore čo najvyššie, tam mame problém niekedy aj my 😀😀😀no zo začiatku to nebolo treba nejak veľmi ukrývať mali sme len za sedačkou v obývačke a odtiaľ sme ich potom naukladali popod stromček 🎄🎄
Do skrine, pod posteľ som schovala darčeky 🎁. A teraz do izby ktorú nevyužívame. Hneď ako kúpim tak aj balím 😀 zatiaľ je dcéra ešte mala, tak môžem to tam mat položené v tej izbe na ďalší rok už zas sa vrátim do skríň 😀
Pred 4 mesačným juniorom som darček schovala zatiaľ do skrine v chodbe 😊 a pred tatikom v kuchyni, to je pre neho ako bludisko 🤣🤣🤣
Do skrine.
Do skrine uplne hore a do baru, ktory sa ako bar nepouziva.
Moja mamina keď sme boli maly schovávala do skrine, a k babke a dedkovi 😂 no s bratom sme vždy keď sme boli na chvíľu sami tak prehladavali skrine všetky ktoré sme doma mali malo co sme niečo našli ale občas sa nám podarilo ale to sme už boli v puberte 😂✌️. Ja zatiaľ darčeky schovávať by som ani nemusela keďže mam doma 23mesačneho drobca a princeznicku v brušku ktorá príde k nám taktiež v januári 🥰 schovávam akurát Darceky pre manzela a taktiež do skrine za veci 😊
Pôjd, k mužovi do práce a skriňa na posteľné obliečky, tam deti ani nepachnu... Zatiaľ veria, že Ježiško nosí darčeky, tak ani zámerne nehľadajú.
Ja schováva darčeky vždy v skrini pod mojimi vecami tam nikoho nenapadne sa hrabať 😁 ešte musím vymyslieť kam schovám tie veľké čo pridu do nášho života keďže už slávime Vianoce traja a ten najmenší bude mať samozrejme najväčšie darčeky 😊
Syn je zatiaľ maličký, takže sa so schovávaním veľmi netrápime. No najlepšie “schovávali” moji rodičia 😂 vždy som poctivo hľadala už 2 týždne pred vianocami, nič som nikdy nenašla. Aj som sa bála, či vôbec niečo dostanem 😂 minule sa naši priznali, že darčeky kupovali poobede 23., takže som mohla hľadať koľko som chcela 😂😂😂
Hlboko, hlboko v rolldore za oblecenim. Inak by uz boli vypatrane 😉.
Do postele a gauča. Tie sa nechcú nikomu otvárať. 😋
Darceky mame v najzadnejsej izbe prerobena z garaze je to vlastne nase skladisko kde odkaldame sezonne veci a tam odkladame darceky tiez po skusenostiach do jednej skrine lebo predtym kde nam prislo sa nasli nejake aj po vianociach 😂
Darceky rodicom a svokre davame jednoducho do tasiek detom balime nech maju aj taku tu radost z trhania 😂 balit velmi neviem este krabicu ako tak ale napr babiku obalim v papieri na bokoch zviazem a je salonka 😂😂😂😂
tento rok sme darceky schovali v manzelovej praci 😀 23 ich donesie domov, necha v garazi a nikto nic nevidel 🙂
Keďže máme ročnú vrtuľku, ani to veľmi schovávať netreba, potom neskôr budeme darčeky dávať na najvyššiu poličku vo vstavanej skrini, tam nedovidím ani ja 😂
Ja darčeky schovávam do skrine za oblečenie alebo do poličky za knihy 😊
Hlavne do skríň, letnej kuchynky ale som schopna ich popchat aj k znamim 😂
Ja schovávam do postele, to nevedia otvoriť 🙂 navyše sú pod vákuovými vreciami s oblečením, takže pohodička 😀
My schovavame do spajze do plastoveho tesniaceho velkeho boxu na sami spodok kde mame uskladnene zemiaciky. Doteraz nik nic nenasiel.
V spalni pod mojim oblecenim😁
Úložný priestor pod posteľou😉
Schovavam do skrine v spalni v obyvacke nieco na pojde😁🤣
Keďže ja som tá,kt. vždy darčeky hľadala a často ich aj našla,tak viem kam ich isto neschovať. 😂 V posteli a v skrini som ich vždy našla. A tak ich teraz schovávam do pivnice, do veľkej krabice s nápisom "OZDOBY NA VEĽKÚ NOC", bežne tam tie ozdoby sú no pred Vianocami ich presúvam. Navyše je táto krabica založená ďalším haraburdim 😀. A základom je schovávať darčeky už zabalené, aby sa nestalo, že keď sa náhodou nájdu, tak sa hneď prezradia. Ale napr. moja mama, poučena mojou detektivnou vlastnosťou, ich už teraz pred sestrou schováva tak, že často aj zabudne kam ich zapchala 😂😂
Do škatúľ a znesiem do pivnice 🙈🙊🤷♀️
schovavam.v skrini alebo v robote..a niekedy schovam tak,ze ichnajdem az po vianociach🙂
Darčeky schovavam v skrini v spálni na najvyššej policke 😊
schovávam si darčeky do kancelárie v práci. Mám istotu, že to tam moje deti nenájdu 🙂
darčeky som mala nakúpené ešte v lete. Schovala som ich do skrine, medzi moje oblečenie a moje deti to už vynašli. Takže sme mali Vianoce v júli.
darčeky schovávam do kufra auta. Nakupujem na poslednú chvíľu.
do špajze na vrchnú poličku
do úložného priestoru pod posteľou
Darceky davam do skrine za oblecenie. Deti su este male, tak sa neobavam, ze ich najdu. A vacsie darceky, ako bicykel vozim stale v kufri v aute 😁
Ja ich mam poschovavane po skriniach a uz sa mi nersz stalo ze som noeco nenasla alebo nasla po vianociach 🙂
zatiaľ darčeky veľmi neschovávam, mám ich v krabici pod stolom na poschodí, dcérka je malá a sama hore nechodí a keď tam aj sme tak nerieši čo je v krabici, o rok to bude určite ťažšie, budem musieť vymyslieť iné miesto
My ich mame položene v šatniku, filip ma len 7 tyždňov a krstne deti tam nepôjdu do Vianoc 😃 a keby nahodou prehodim dekou 😉
Schovavam darceky vysoko do skrine, sem tam najdem aj zabudnuty darcek po Vianociach v skrini 😉.
Darceky schovavam do skrin,tento rok skoro nasla starsia dcerka darceky,tak som ich premiestnila do vedlajsej izby na najvyzsiu policku v skrini 🙂 aby nebolo na ociach 🙂 🙂
Ja ich mam v mojej skrini..vysoko...za vecami...
v sklade do krabic od spotrebicov :D, tam to nik nehlada :D a potom v kazdej izbe mam odpadkove kose, niektore sa vobec nepouzivaju, nakolko neobývame vsetky izby v dome, len ich tam mam "kdyby neco" :D tam sa tiez nikto nepozera :D pre istotu hodim vrchom pokrcený papier alebo igelitovu tasku
protoze su deti este male, tak se to da manzelovi ve spalni do skrine 🙂
Klasika v skrini 😂 a v garáži, keďže bicykel sa do skrine nezmestil 😂
Darčeky sú starostlivo schované u babky v pivnici prvá časť a druhá časť v skrini kam dcérku zatiaľ nenapadlo pozerať 😉
U nás je top úschovňa v spálni v skrini na najvrchnejšej polici. To máme ale zatiaľ malé deti, takže sa to ešte dá. Keď budú väčšie, tak to bude už iný oriešok. Ale napadlo ma, že máme rozkladaciu pohovku, ktorá sa pomerne ťažko rozkladá dospelému, nieto ešte dieťaťu, a je tam taký fajn úložný priestor. To bude skvelé miesto na 🎁🎁🎁
Zatiaľ bývam s mamou a sestra tu ma svoju izbu v ktorej má vstavanú skriňu - tak tento rok som dala do nej úplne hore. (tam nikto nechodí) A po minulé roky som schovávala všade - medzi oblecenie, medzi bundy,do postele a tak.. 😀 A potom som ich len hľadala.
Darceky schovavam dozadu do skrine, ale skoncili uz aj docasne v potravinovej skrinke medzi kompotami alebo v krabici od topanok 😊🙈
Ja zatiaľ 🎁 schovávam do postele v spálni a nikto ich zatiaľ nenašiel čo ma dosť prekvapuje.Dufam, že to tak zostane čo najdlhšie.😉
do nočného stolíka a skrine v pracovni, respektíve v spálni 🙂
kazdy rok inam. zvysuje sa dostupnost kde dociahne dcera :D tento rok to bude asi vstavana skrina. a dufam, ze zas nenajdem darcek az po vianociach :D
Oblecko schovavam do svojej skrine medzi moje oblecko, zvysok sa snazim zamaskovat za komincekmi :D nieco mam schovane na podkrovi v skrini kde mame sezonne oblecko :D mala ma len 4 mesiace ale priatel to je ako velke decko kazdu chvilu chodi hrabkajuci darceky :D
Do skrine co najvyssie a dozadu aby to ani zdialky nebolo napadne a niecim to este zamaskujem.
V jednej skrini sú schované. Keď som ich ukrývala na viacerých miestach, stalo sa, že boli aj dodatočné povianočné darčeky.
Zatiaľ v spálni v skrini za oblečením a pod posteľou ... ale neviem ako dlho tieto skríše ešte vydržia 🤣🤣🤣
Schované v spálni v šatníku. Ale zatiaľ ich dcéra nehľadá, keďže má 3 mesiace 😂
Tiež do skrine 😂
Ja schováva do úložných priestorov postelí 😇
Do skrine
Ja momentálne schovávam vianočné darčeky v pivnici, na najvyššej polici 🙂
V šatníku celkom hore na polici. Sestra v pivnici a tento rok aj u mňa doma 😃.
Ja som schovala do ulozneho priestoru v gauci 😂 tam sa nikto nedostane na 1000% 😂
Moji krpci este nelasuju,a dufam,ze este dlho nebudu😊💝
Ale tak schovavame vacsinou po skriniach,sem tam v pivnici.A jeden(pre manzela) mam zatial u susedy😁
Do vstavanej skrine do tasky.
keďže si nechávam krabice ak mi kuriér prinesie balík väčších rozmerov, tak darčeky skrývam v tých krabiciach-sú uložené v pivnici a nikoho doteraz nenapadlo sa do starých krabíc pozrieť
V hornej policke mojej skrine, kedze moje oblecenie nase deti nezaujima, takze tam ,,nelozia'' a nehladaju 😀🤫☺️
Take mensie darceky do skrine a vacsie u rodicov 👍
Všetky mam nahadzane v skrini 😀 ked bude krpec starsi, tak neviem.. asi ich rovno zabalim ked kupim 😀
Vzdy sme vsetci vsetko schovavala do skrine a ja som vzdyyyy lasovala darceky a vzdy som skroo vsetky nasla 😅 ale raz ocino kupil mamine fritezu,bola v obrovskej krabici,tak som sa ho pytala ze kde to schovaval. Viete kde bola schovana friteza? V mojej izbe vo velkej skrini pod zimnymi kabatmi 😂 ze tu som ja nenasla.. 😀
Ja mám na darčeky vyhradenú skrinku v pracovni. Ale zabalené už naskladám do tašiek a tie zakryjem v hosťovskej izbe. Deti tam takmer nechodia a keby niečo, mám tam skrytý neporiadok :D
Ja schovávam darčeky do skrine celkom hore na najvyššiu poličku. Deti sú ešte malé a tak vysoko nedostanú 🙂
V skrini 🙂
darceky🎁 schovane v gauči v obyvacke ☃
a pekne si na nich zadocek hrejem 🙂
aby boli v teplucku 🙂
strazimmm ichhhh🌷
V pivnici 🙂
Najlepšie schovať mimo domu, čiže naše sú u babky v perinari 😁
niečo do skrine, niečo do pivnice
Pod posteľou, v skrini a pripadne v gauči :D
Do špajzu, pod posteľ,do skrine, darček pre muža medzi mojim oblečením tak určite nechodí 😁est ak sa dá ku kamarátke
Darčeky schovavam všade možne popri veciach v skrini 🎁🎁
Ja schovávam darčeky všade, kde je voľné miesto 😁 a aby som ich potom na Vianoce aj našla, tak mám napísaný zoznam darčekov spolu s miestom, kde je schovaný 😁
Darčeky schovávam v gauči, zabalené do baliaceho papiera. Aj keby ich niekto našiel, nedovolí si roztrhať papier 😀
Zatiaľ skriňa vždy dobre poslúžila, ale zvyknem kupovať na poslednú chvíľu takže dlho ani netreba skrývať 😁
Darčeky schovavam do skrine za veci alebo na najvyssiu policku😁
My schovavame väčšinou do skrine,chlapci tam nechodia,zatiaľ, uvidíme neskôr, keď budú väčší
Darčeky som schovala pod posteľ a na skrinu 🙂
Do skrine, garáže a pod posteľ.
Väčšinou schovávam do skrine, pod oblečenie, alebo pod posteľ.
Unas darceky vsade len dufam ze potom nic nezabudnem
Kedysi kade-tade a potom som ich nevedela najst :D Teraz na jedno max. dve miesta 🙂
Ja schovavam darceky do skrine a zakryvam ich dekou😁 a este do gauca,tam moje deti vobec nechodia😉
Kedze maly ma iba pol roka zatial sa nemusim trapit s ich schovavanim. 😊 ale manzelove som radsej schovala na pojde, pred nim tazko nieco utajim 😉
Ja ukryvam darceky do skrine s vecami. Pekne ich skryjem dozadu za veci, tam sa nik hrabat nebude 😂 tento rok mam aj novu skrysu kabelku veeelikansku ktoru malo pouzivam, pekne som tam darceky naskladala uz len cakam kedy ich pojdem pobalit 🙂
do šatníka
Darčeky schovávam na skriňu,aj v pivnici.Zatiaľ každý rok úspešne.Nikdy nenašli.
Ja darčeky schovavam do vstavanej skrine 😊
Ja mám darčeky chované v skrini, klasika :D
darčeky schovávame do jednej veľkej krabice a tá putuje na pôjd. Tam sa deti boja chodiť samé, takže mám istotu, že ich tam nenájdu :D :D
V kufri 😂😜
Darčeky schovám do spálne pod posteľ alebo za šatami do skrine. ☺️
Darceky mam v skrini v pracovni schovane
Darčeky mám vzdy v skrini zahadzane oblečením.
Pred deťmi vysoko na skriniach a pred manželom to je úplne jedno, lebo on by si ho nevšimol ani keby mu oko vypichlo 🙂 keďže on dostane knihy ako každý rok, mam ich v šatníkovej skrini.
Darčeky mám schované v skrini a do postele v spálni. 🙂
V pivnici, v zamknutej miestnosti 🙂
Darceky mám schované v skrini v spálni. Syn tie skrine neotvara, tak mám istotu ze nenajde baliky 😉
Tak u nás je to zaujímavé, schováva ich v celom byte a niekedy zabudnem kde... Tento rok som si pripravila špeciálne miesto v skrini. Tak dúfam, že tam žiadny nezabudnem. 🤫🤫🤫
U nás sú darčeky tento rok v skrini, na najvyššiej polici, kde ani ja bez schodíkov nedočiahnem. Samozrejme prekryté obrovským sombrérom (suvenír z dovolenky), aby nebolo nič vidieť 😂
U nás väčšinou skriňa alebo izba, ktorú zamykam 🙂
Darceky schovavam v mojej skrini na najvrchnejsej polici. Su tam ulozene deky, navliecky a plachty a za nimi je idealne miesto, kde sa daju schovat darceky .... zatial....kym nedociahnu.
My mame darcek pre 2-rocnu dceru (drevena kuchynka) odlozeny u rodicoch v pivnici. Dufam len, ze tam nebude aj v den D :D
😊U nás sú tiež skryte v najvrchnejsej poličke v skrini a v zatvaracom koši na pradlo😊 Kym su malí, takéto ukryty stačia. Neskôr sa inšpirujem Vami 😉
Darčeky sú schované po celom dome, v perinaku, v šatníku, v pivnici a jeden dokonca aj u svokrovcov 🤣 ale mám deti ešte dosť malé, budúci rok už budem schovávať asi viac 😅
Mam deti do troch rokov, tak ešte nejako moc neschovávam, ale kedže ich obliekam ja a nie oni samé, tak sú uložené v ich skrini za oblečením. 🙂
v celej spalni 🎁🎄🍀
Darčeky neschovávam, len ich zabalím a odložím do skrine v spálni 🙂
My tento rok schovávame darčeky v garazi, aby ich nenasla naša dcérka 🙂
Darceky davam do skrine medzi oblecenie ale aj pod postel - do obycajnej krabice, ci do ulozneho boxu. Dcerka ma 5r, a jej zatial nenapadne snorit, aj napriek tomu, ze jej od zaciatku hovorime o darcekoch pravdu.
Schovavam po skriniach, pod postelou, vacsie aj v pivnici, len potom si musime s muzom pamatat, kde sme co ukryli, ked sa hrame na Jeziska😀
Darčeky ukrývam do cestovných kufrov.
Do skrine do najvyššej poličky, kde sa bežne nechodí
Ja schovam tak každý rok že neviem nájsť potom kde som ich dala. Nájdu sa potom vždy pri upratovaní skríň 🙈🙈🙈🙈🙈
V spalni na zemi v satniku mam krabicu, kde si deti myslia, ze mam veci na tvorenie a pod.
Darčeky schovávam do úložného priestoru do postele a do mojej skrine s oblečením. Tam mi nechodí nikto ☺️
Kedze mam dvojrocneho a mesacnu dcerku, darceky nemusim schovavat zatial 🙂 ale mam ich v skrini uplne hore na polici 🙂
U nás sa schovávajú darčeky do skrine úplne na vrch police aby tam synček nedovidel a druhý je maličký tak ten do skrine ešte nechodí a ešte ich schovavam na povale domu keď je darcekou veľa
Do skrine, do postele. Ale nemusím ich skrývať, manžel nehľadá a syn je ešte malý.
Darčeky sú v skrini. Syn je ešte malý, takže nehrozí, že náš odhalí.
Ak bude väčší, zrejme budeme hľadať skrýše.
Klasika do skrine 😁
U nás sú darčeky schované v skrini a v uložením priestore gauča ,adolescenty síce hľadajú ale nenájdu nič pre nich určené a najmladší ešte nepatra
Darčeky schované rovno pod nosom - v sedačke v obývačke. Nikto nevie že sa dá otvoriť. 🤔😂
Kade-tade, a zrejme veľmi dobre, keďže niektoré nájdem ešte počas jarného upratovania 🙈
Na vrchnu policu do skrine v spalni 🙂 a pre manzela v kabelke, ktoru nenosim 🙂
Do skrine alebo v spajzi 🙂
Pre deti mám schované v skrini v spálni a pre manžela darček je ešte v obchode (čakám na rodicak) 😆🤷
U nas je top skrysa na skrini a pre manzela nechavam darceky u rodicov 🙂
Ja schovávam do skrine a na skriňu kde to zakryjem uterákom alebo nejakými vecami pred len neviem ako to budem dávať dole na Vianoce 😅
U rodicov, v posteli ale syn je este maly tak to zatial velmi neriesime :D
darčeky mam pochovávanie po skriniach, pod posteľou, ale už mám nakúpené tak dávno, že ich budem mat problém asi najst aj ja 😂😅
Do skrine 😊
U nás sa dokonalo schováva v pivnici alebo v kufri auta :D ešte ani raz darčeky nenašli 🙂
My schovávame v skrini hore pod nejakými svetrami, prípadne niečo pod posteľou a čo je väčšie tak u babky 😉
klasika pivnica a horne policky v skrini vzadu tak, aby deti nevideli....a najlepsie schovany dar je taky, ktory aj mama najde v aprili, ked vymiena zimne veci za jarne 🙂
Ja som ich skryla do skrine po veci
Do skrine na najvyssiu policu, tam zatial dseea nedociahne
V satniku za bundy ktore sa momentalne nenosia
Kde inde ako v skriniach s oblečením (tam manžel nikdy nič nehľadá) 😁
Väčšinou je to cestovný kufor,to je istotka,že tam nikto na Vianoce nenakukne 😅
Cestovný kufor uložený pod posteľou.
satník...najvyssie police 😉
Ja mam momentalne nieco v perinaci a nieco v cestovnych kufroch hore na skrini 😃
Ďakujeme za inšpiratívne komentáre ♥ srdiečka boli rozoslané ♥
@05ada, @13valusik13, @1978martina, @1milka, @25jesss25, @2916, @29lucy, @5petusik55, @7285lucia, @adika51, @adka90, @ajka6, @akrajb, @ala90, @alenkapalenka, @alexis617, @angel993, @angelheart, @anicka176, @anickai, @ankahe1, @attenna, @babatko88, @baby2019, @barbora237, @barbora_t, @bibuska97, @budembabka, @chmelinova1, @dada125, @dani237, @daniaz, @dena86, @deniky, @denlow, @denska, @domculik, @dopolbokaodrata, @drerika, @dzinka777, @eilish, @eliz22, @emmulienocka, @erika412, @erikaah, @esterkazasterka, @etnatn, @fkata, @g666s, @gabciik, @gamura, @hamaka, @hanna22, @hella23, @hen89, @hrasokj, @inciatko1, @ivankaberrynka, @ivka_123, @ivkami8, @ivuliacik, @ivus14gasparka, @ivusik29, @ja1986, @janabar82, @janap358, @janba, @janka11.3, @jankakocanova, @janulka578, @jeane98, @jjuliaa, @kacky, @kajkosilvika, @karolin2, @kateska, @kejtka87, @ken, @ketty251, @kikikat, @kocko, @kova85, @kristina2708, @krokodilkajmanka, @laauraa, @lenush278, @lexie3, @lienka541, @lienka_x, @livia551, @lkll, @...ischel218, @mishelkam, @miskaa289, @misskate1, @monculik, @monique17, @monitamoni, @monkara18, @monulik0209, @mostlyharmless, @natalia611, @nefertiti7, @neznamaznama, @nika3333, @nika82, @nikanemo, @nikola12, @niku_ss6, @nikuska744, @ninka09, @norcsi, @nufacik6, @nyunyi, @opica_skorica, @paulicka213, @pegass, @petra0801, @petraa1993, @petronelak, @pohodacka03, @prihlassa, @qirfa, @qsookie, @radoslava3, @rafaela555, @rebelka2014, @reiterka, @renata_b, @rminka, @ronik19, @sabinka277, @samkova_mamka, @sanes30, @sarabridzikova, @sasenah1, @sfalerita, @sibrez, @simaxxx, @skrekinko, @slavka234, @slavkabridzikova, @slavuska237, @slonik88888, @som_ponorka, @sonasamaj, @spy23, @sunnygirl44, @sussana29, @suzibandit, @szabovam, @tatianasevcikova, @teletubbies, @tibma, @tini27, @tjt2013, @tojuska, @vatiky, @veronika3006, @veronika_1991, @veronikazoja, @vierocka1490, @violet88, @vladuska493, @vonava007, @xlolax80, @z3, @zahadka, @zata2, @zdenkastanka, @zuzana0310, @zuzi0911, @zuzu4444, @zuzzzka18
Dakujem❤️
dakujem
@zuzkanr ďakujem krásne Zuzka ❤️❤️❤️
Ďakujem za srdiečka 😍😘❤️❤️❤️
dakujem za srdiecka
Ďakujem ❤

Schovávam darčeky do skrine v spálni a čo sa nezmestí do pivnice, tam nechodia😆.