Mamicky, idem si pre radu. Nestretli ste so smradom z tejto casti umyvadla?
Par dni dozadu som citila smrad z umyvadla, vycistili sme sifon, preplachli takou 5m chadicou potrubie atd. Bolo nam to divne lebo byvame kratko a kupovala som este aj ine sitko, lebo to klasicke blanko prepusta take mini casti jedla, cize som vedela ze tam nemaju byt ani ake casti jedla…..stale som to sem tam citila. a dnes som si vsimla, ze to neude z umyvadla ale z tohto tu.

Neurologická ambulancia Pavlo Yatskevych
Ahojte máte niekto skúsenost s neurologom-Neurologická ambulancia, Pavlo Yatskevych, Považská Bystrica, (MV MED s. r. o.)?ak áno napíšte mi ako dlho ste čakali kým vás zobral.dakujem
Prosím poraďte
Pamätáte si scénu zo seriálu Priatelia, keď Ross otvoril kufor a mal v ňom rozliaty šampón? 🧴🫧 Presne takéto veci dejú aj mne 😄 Preto sa snažím čo najviac eliminovať tekutý obsah v cestovnej kozmetickej taštičke 🧳 A tieto #dm tonizačné pleťové tampóny sú na to ideálne. Jemne odstraňujú odumreté kožné bunky a skvele sa kamošia s pleťou so sklonom k nedokonalostiam 👌

Pn počas tehotenstva
Ahojte 🙂 Chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti s PN počas tehotenstva ? Pokial ste boli vypísané aké ste mali vychádzky ? (Skôr zienky ktoré boli vypísané kvôli práci, keby moja práca nemá cha

Kurzom Midaro počas materskej dovolenky
Ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s kurzom Midaro. Chcela by som sa dovzdelávať ešte kým som na materskej popri deťoch dala som sa na doobedňajši kurz. Chxem sa iba spýtať či ste niekto robil
Máte skúsenosti so značkou menstruac.nohavickami Lumia?

Odporúčate neurológa
Ahojte baby,prosím dajte tip na neurologa,ktorý zoberie prípadne aj za poplatok skôr🙏dakujem

Peľová alergiu u detí: Očné prejavy
Ahojte mamičky, od minulej jari riešime s malým (4r) očnú alergiu, pod dohľadom očnej aj detskej lekárky, minulý rok sme nejak “prešli”, tento rok sa to v rovnakom čase zopakovalo, očná aj detská hneď
Ahojte. Včera sme boli na očkovaní medzi 5.a 6r..dcéra bola úplne zdravá, včera večer začala ale že brutálne kašlať, dusivý kašeľ. Celú noc. Cez deň bola v pohode a teraz zase kašle. Je to reakcia na očkovanie, či náhoda?

Hľadám partacku/parťáka pre dcéru a možno aj pre mňa
Ahoj, hľadám parťáka alebo partacku na ihrisko, bycikel alebo čokoľvek pre takmer dvojročnú dcéru. Najlepšie na trase Nová Dubnica - Trenčín 🙂

Detský fyzioterapeut v Košiciach
Dobrý deň, poraďte mi prosím dobrého detského fyzioterapeuta v Košiciach pre 4 ročné dieťa, potrebujem to kvôli správnemu držaniu tela, dcéra sa hrbí a mám pocit, že ramená ma spadnuté dopredu. Chcela

Školy s mensím počtom detí
Dobrý večer chcem sa spýtať neviete o nejakej škole s menším počtom deti v triede druhý stupeň 5 ročník Bratislava okolie poprípade nejakú súkromnú ktorá nechce mesačne 500€ poprípade je nejaký príspe
Skúsenosť s nalepovanymi mihalnicami z DM pripadne Action,chcem to len na týždňovú dovolenku, ktoré odporúčate?lahka aplikácia a dlhsie vydržia.
Dalujem

Prebaľovací pult
Má už niekto skusenosti s týmto prebaľovacím pultom od tejto značky? Oplatí sa?

Zlý prístup doktorov ku predpisovaniu liekov
Ahojte ľudia dneska ma to neskutočne vytočilo ich prístup bol som na konzultácií a potom som šiel na vyšetrenie ohľadom preverenia invalidného dôchodku áno prišiel mi papier o schválenie invalidného d

Pedagogicke minimum Levice
Ahojte..je tu niekto, koho prijali do Levíc na pedagogicke minimum?

Sadrový odtlačok bábätka
Dobrý deň, aké máte skúsenosti so sadrovymi odlitkami na ručičku a nožičku? Zaujíma ma napr tento: https://m.alza.sk/hracky/pearhead-trojramik-na-odtlacok-nastenny-biely-d5137799.htm

Trojrocna dcerka Dlho vecer zaspava
Na obed spi hodinu hodinu a pol max. Spi od 11:35-13:20 o 19:45 sa kupe , tak vecierka vychadza z izby, pišať, tu hentontu tamto, oci cierne od unavy, cez den lieta dnes napr kupacka v bazene plakal
Ak clovek berie Anopyrin 100mg denne, moze brat Paralen a Strepfen? Dala som si Strepfen asi 4 hodiny po Anopyrine a teraz citam, ze by sa nemal brat.
Dakujem
Ahojte kamoska robi cez agenturu, ma dohodu v ktorej ma 10h tyzdenne. Zdravotne aj sozialne za nu odvadzaju. Dnes si zlomila ruku, ma narok na PN aj ked je na dohodu?










