5.3 tt - ako ste sa cítili vy?

klaudiinkacs
25. mar 2020

Dobry den ... som znova tehotna podla poslednej MS a bodla lekarky som 5.3 tt a HCg je vyse 1480 .chcela by som sa opytat ako ste sa vy citili.. velmi sa bojim lebo pre 9 mesiacami som mala minomaternicove tehu ....

ivkazba
25. mar 2020

Ja iba podotknem, že 5.3tt neexistuje. Asi myslíš 5+3 a to je 6tt. A moc sa nestresuj, buď v kľude, držím palce.

rachel36a
25. mar 2020

Zial podla toho ako sa citis sa neda zistit ci je tehu ok, a uz vobec nie takto skoro...ja som v kazdom tehu mala bezne tehu priznaky a aj tak som o 5 deti prisla...tiez som mala MMT, ake aj spontanny potrat, zamlcany potrat aj anembryomolu. ..ale mam aj dve deti...takze nestresuj a uzivaj si tehu

klaudiinkacs
autor
25. mar 2020

@ivkazba sorry slovencina mi tazko ide :D a mylit sa je ludske ;)

spajki
25. mar 2020

@klaudiinkacs ahoj je uplne normalne ze sa bojis viem ako sa citis...ja som tiez prezila mimomaternicove tehotenstvo a pol roka nato som zase otehotnela a kazdy jeden den az do pohybov bol pre mna viac ako hrozny....v hlave milion otazok co ak ten plod to neprezije??Neboj vsetko sa pre nieco deje...teraz som 33+4 a dalsie stresy mam z porodu..a to uz jedno dieta mam...kazda matka sa boji o to svoje dieta ci uz na svete je alebo este v brusku...prajem ti vela sil a vsetko nech dobre dopadne

soni111
25. mar 2020

@klaudiinkacs nech ti vezmu viackrát krv na hcg či stúpa

sonia1990
25. mar 2020

Ahoj ja som mala mimomaternicove tehotenstvo októbri 2019 a aj som potratila samovoľny potrat no terás som otehotnela a podla ms som 7t no podľa Sóna je to cca 5+4 takže je to menšie a keď som bola na Sone bola som 4+3tt a bolo vidno iba gestačný vacok ale ešte nebolo nič vidieť tiež som v strese ci je všetko ako ma byt ale mimomaternicove to chvála Bohu nieje ale bála som sa toho aby sa to neopakovalo no vyzerá to ze je všetko v poriadku. Uvidíme v pondelok mam ísť na kontrolu hádam tam už budem vidieť aj
❤️. To čakanie je strašné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre