Aj vám je stále zima?

beja74
27. feb 2013

Ahojte tehulky, som v 10 tt a je mi stale zima. Som v pohode, ziadne komplikacie. Som uz z toho chladu poriadne otravena. Mam na sebe stale 3 vrstvy. Vy ste s pocitom chladu ako?

arobrab777
27. feb 2013

Ahoj, mne je tiež stale zima :///

zuzanockamt
27. feb 2013

ja sice tehotna nie som, ale zima je takmer stale, uz roky

masinka
27. feb 2013

ja som poriadna zmrzlina uz odmalicka, ale prave v tehotenstve mi az taka zima nebola. a este kym som iba kojila, to som bola stale spotena 😀

simca06022011
27. feb 2013

no nie... mne bolo stale horuco :P dokonca sme ani nekurili... tooolko sme usetrili 🙂))

janie80
27. feb 2013

Mne je praveze stale strasne horuco... Radiator v izbe vypnuty a ja sa potim ako slon... 😅 😝

xlucia
27. feb 2013

prvy trimester je to ok, pretoze telo pracuje na plne obratky kvoli placente a pod. ono ti to postupne ustupi a o par tt ti zas bude strasne horuco
janie80 ti koncis treti trimester, to je normalne. autorka je v 10tt

katieg85
27. feb 2013

moze to byt aj placentou jak hovori xlucia no ja si tiez mislim ze na zaciatku ti este nic nechyba a postupne dieta zacne ti bra vsetky ziviny a vytaminy ,a cloveku ked je velmi horuco tak chyba zelezo a je velmi unaveny.mne to zistili aj v krvy tak som ho musela brat,takze hlavne brat vitaminy

sharlotta
27. feb 2013

Aj mne je strasna zima...

pingu1
27. feb 2013

a co takto stitna zlaza? ja som bola zimomrava a mam znizenu funkciu teraz v tehu

galaxy
28. feb 2013

aj mne je stále zima :(

trish31
28. feb 2013

aj mne je zima stale

julienka
1. mar 2013

Pri prvom tehotenstve mi bolo horuuuco, ale teraz, som sice iba v 5tt,mi je horzna kosa :(

butterfly22
10. mar 2013

Ja som 11tt a tiez vkuse mrznem ...dufam, ze sa to obrati 🙂

strihalka
10. mar 2013

ja jsem trpela....me bolo stale teplo, chodila jsem jen nalehko oblecena a stejne to bolo vela....pokud je ti zima, zvys prijem zeleza🙂, pravdepodobne jsi chudokrevna

bronia13
11. mar 2013

ja som si to raz vygooglila lebo ja ked som bola tehotna mne bolo furt priserne zima a je to normalne, vetsine zien je horuco ale niektorym je zima - ja som aj v lete chodila naobliekana a tu mame horucavy a hrozne dusno 😉 neboj nic ked porodis to prejde 😵

mimushiatko
13. mar 2013

no mne je tiez riadna zima skoro stale a to som bola človek ked mi bolo vzdy stale teplo :D a to som na konci deviateho tyzdna 🙂

cicuska5
31. mar 2013

Aj mne je stale zima, bola som u lekara este predtym,ako som si robila testy a vsetko bolo ok,takze asi to je normalne 🙂

mia18112
31. mar 2013

Ja nosim papuce alebo hrube ponozky aj v auguste !!!! A v tomto pocasi sa cudujes? Vsak to uz sme ,,vyzimení,, asi vsetci !!!!

beatka1988
31. mar 2013

Staale zima,zima,zima...a to som naobliekana ako cibula...

teddy128
7. apr 2013

mne je tiež stále nekonečná zima ... ja môžem mať na sebe aj lyžiarske oblečenie a ležať pod paplónom a stále mi je zima 😀 väčšinou ráno, keď sa zobudím mi je trochu lepšie ale hneď ako vyleziem z perín zase mrznem 😅

nelly912
7. apr 2013

žienky, mne bolo stále zima a aj teraz sa niekedy neviem ohriať a drkocem sa ....a hľa štítna žľaza ....beriem lieky už 16 rokov....vtedy zvykne mať človek také pocity

deborahsayed
8. apr 2013

Presne aj ja som stále zmrznutá 🙂 som v 5. týždni 🙂 stále minimálne 2-3 vrstvy a pod dekou 😀

petkaerdal
9. apr 2013

Ahojte,som v 8 tt a je mi zima uz 3 tt,v noci zimnica..najlepsie je pod paplonom🙂.. Dr. mi povedal,ze je to normalne,je to unavou a tym,ze som dost chuda. Musime vydrzat 🙂

11miuska11
11. apr 2013

Aj mne je najma v noci zima. Zajtra koncim 5tt a uz druhu noc mrznem. Cez den je to celkom ok, ale ked mi v noci plece vykukne von spod periny, kosa strasna 🙂 snad sa to zlepsi...zelam vsetkym prijemne tehulkovanie 😅

partyzanka91
5. nov 2013

tak mě je taky zima, napadlo mě jestli to není k těhu ale pak jsem to zamítla jako blbost. A tady koukám že to možná taky příznak je 🙂

siss5496
5. jan 2015

beja74 ahoj... ja som v 10 tyždni a už asi 4 tyždne som iba pod dekou.A ked nahodou niesom pod dekou tak mám na sebe asi tri vrstvy a nosim aj pančušky.. :D aj napriek tomu že máme doma dost teplo..Predtym som nikdy taka ,,zamrznutá" nebola...A taktiež ma prekvapuje to že mám stále studene ruky ...

sense
5. jan 2015

@siss5496 moze to byt aj nedostatok zeleza....to byva v tehu bezny jav, ja som uzivala zelezo cele tehu, a pred nedavnom som zas mala tie stavy, stale zima malatnost, unava skontrolovali zelezo a vysledky katastrofalne, takze beriem zelezo zas aj ked uz davno tehu nie som

lua278
20. jan 2015

Ja som v 11tt a aj mne je stále zima, vždy sedím na gauči zabalená dekou až po uši, čo u mňa nikdy nebolo zvykom 🙂

tynusa0904
20. jan 2015

ja som v 8 týždni a zima mi je od rana do večera, doktor povedal ze to nie je nic važne, babo je v poriadku.

waspera
30. jan 2015

ahojte, ja som to mala prave naopak, predtym som bola uplne, ze zimomrava, aj do maja som nosila dlhy rukav, aj v lete som musela mat horucu sprchu 🙂 proste taky typ... a ked som bola tehotna, nebyvala mi vobec zima, pamatam si este ako som si to aj uvedomovala, tehu som bola celu zimu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre