Čo na nevoľnosť?

leeee
1. okt 2013

Ahojte, tak som v 7tt. Trpim nehoraznymi nevolnostami, teda momentalne uz nie.
Skusala som asi vsetko mozne, ale najviac sa mi osvedcilo poriadne jest.Pred spanim som sa naozaj poriadne najedla, az mi bolo zle od prezratia 😝 .A tiez som cakala kazdu chvilu, ze to pojde von.Lahla som si na chrbat do postele snazila sa to rozdychat.Zaspala som.V noci sa budim na hlad a potrebu wc, takze cca okolo tretej rano po ceste z wc som sa zastavila v kuchyni a dojedala rezen s majonezakom 😀.Rano som sa zobudila rychlo si dala kakao a uplne super.Cez den som jedla dost casto.Odvtedy ako som zacala tento "ritual" mi nieje zle uz niekolko dni.Jasne, ze z vonavky, alebo nejakeho ineho smradu ma obcas napne, ale nieje to uz to co som mala.Treba hlavne stale udrzovat plny zaludok.Aj ja mam nechutenstvo, ze nie hocico zjem, ale aj to kakao mi dost pomohlo, este aj pri zacpe, ze som sa dostala na wc inak ako na wc pozerat z vrchu 😀

aneet112
1. okt 2013

Ok,ale aby s toho nebola riadna váha.... 😵

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leeee
autor
1. okt 2013

Ja mam prve tehu a experimentovala som,pretoze som uz koncom 5tt musela skoncit v praci a to co som prezivala bolo priserne.Ale konecne som zistila, ze co pomaha vazne teda tento moj "ritual" 😀 stale plne brusko a je mi uplne fajn.A na to kakao tiez nedam dopustit odkedy ho pijem nemavam uz taku zacpu, aku som mala 😕 ...aspon vidim, ze ako casto sa zasoby v brusku minaju a ake to je ine ako ked mimi v vrusku nieje :-P..Vahy sa nebojim zas nieje to prehananie, myslim si, ze vacsina zien aj tak zje menej a citia sa plne ako za klasickych okolnosti :-P

emma_932
1. okt 2013

@leeee potvrdzujem tuto teoriu, viac-menej to pomohlo aj mne. len tych 30 kg navyse po porode, ach joj. na druhej strane, do pol roka bolo vsetkych 30 kg prec..

kiki68
1. okt 2013

no mne na nevolnosti a aj kamoska to tak mala,hlavne an tie od ineho pachu pomahala vona limety,takze limetu do vackua v priapde potreby vytasit a vonat 😀 Co sa tyka jedla,tak ja som to mala tak,ze vsetko zdrave,hlavne zelenina,to som mohla pojest kvanta.

hwiezdinka
1. okt 2013

Ja som mala len napinanie (nikdy som nevracala), ale zato skoro cely den. Pomohlo mi pravidelne jedenie v mensich davkach (samozrejme nie vsetko mi chutilo) a takisto zazvorove lizatka. A pit som mohla jedine Vineu. Nastastie mi to po cca 3 tyzdnoch ustalo 🙂

zuzanocka
1. okt 2013

Hmmmm... tiez som "musela" pocas prveho tehu stale jest, aby mi nebolo zle... zo 48kg pred tehotenstvom som isla rodit 74-kilova!!
Takze baby, bach na vec ;)

leeee
autor
1. okt 2013

Aaa co na tych kilach ked bude mimi zdrave a v psychickej pohode ked nam mamickam nebude tak priserne zle a my nebudeme z toho nervne 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre