Mali ste niektorá tehotenstvo 3 mesiace bez príznakov?

iwuskapoh
22. júl 2019

Ahojte kamarátka ma taký problém vôbec nevedela že je tehotná až terás to zistila že je už v 3mesiaci a nemá žiadne príznaky mali ste to niektorá?

evittam
22. júl 2019

@iwuskapoh Ja pri oboch tehotenstvach som okrem chýbajúcej MS a neskor rastúceho bruska nemala ziadne ine príznaky.

iwuskapoh
autor
22. júl 2019

Vôbec niejake ani bolesť brucha ani zvacanie? Ona si myslí že je jediná taká :D

hennyinnsbruck
22. júl 2019

Mne nebolo nič okrem bolestivejsich pŕs. Vôbec nič.

queen_mary
22. júl 2019

Ja tiez nist 🤭

iwuskapoh
autor
22. júl 2019

Ona hovorila že mala iba spinenie slabé krvácanie 2 dní a potom ju iba bolelo ako pred ms a nič viac

bucko555
22. júl 2019

Ja som cítila len že mám iné prsia a zle mi vôbec nebývalo

iwuskapoh
autor
22. júl 2019

Ona práve že nemá bolesti pŕs ani sa jej nezvecsili ani nič podobné len sem tam ju zabolia kríže aj vaječníky ale netrvá to dlho

fialka1318
22. júl 2019

Ahoj ja som tehotna 7tt+2dni a nie je mi vobec nic,na tehotnu sa teda necitim vobec 😉 takze nie je jedina 🙂

evittam
22. júl 2019

@iwuskapoh Nie, sklamem ju. Nie je jedina.

diaalex
22. júl 2019

Vôbec nič 🙂 keby nevynechala ms ani o tom neviem

janci05
22. júl 2019

Ja som zistila, že som tehotná až v 9. týždni. Vôbec nič ma nebolelo, nevracala som, len mi meškala "mrcha". Nevolnosti prišli až trošku neskôr, ale nebolo to nič hrozné.

ivca88
22. júl 2019

Znama teraz prisla na to, ze je v 5 mesiaci. Ona este kojila, tak chybajuci menzes nejako neriesila.
Hold, vela tehu priznakov asi prichadza s tým, ze psychika robí svoje. Ked zena o tom nevie, nevenuje tomu pozornost.

Kamoske gratulujem. Snad sa z babatka tesi 🙏❤

lucka12399
22. júl 2019

@iwuskapoh ja som teraz 29 tt a keby ma maly nekope a neboli ma chrbat tak ani neviem ze som tehotna 😀

iwuskapoh
autor
22. júl 2019

@ivca88 no to hej máš úplnú pravdu 🙂 Áno je šťastná 🙂

lucka12399
22. júl 2019

Plus este keby mi nenarástlo bruško 😀

iwuskapoh
autor
22. júl 2019

:D tak ako vidím neje jediná keď si myslela že je jediná že nemá príznaky keď jej to poviem určite sa bude cítiť lepšie lebo bola zúfalá bála sa že niečo neje v poriadku 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1974
22. júl 2019

Tak ja keď som čakala synov som ani nevedela té som tehotná ešte ze mi ms vynechala a pri dievkach som to vedela hneď zle mi bolo až do konca 4 mesiaca

iwuskapoh
autor
22. júl 2019

Ale robili ste si tehu test? Lebo ona si robila ale mala.negat až terás keď bola ku gyn tak jej potvrdila tehu

erickatt
22. júl 2019

@iwuskapoh ja nic..ani raz mi nebolo zle, žiadne chute. Nič

ivi2891
22. júl 2019

@iwuskapoh a tehu test si nerobila pred tým keď to len teraz zistila

iwuskapoh
autor
22. júl 2019

@ivi2891 robila mala negativn 2 testy robila a nič a terás keď je už 3 mesiaci

monca0021
22. júl 2019

@iwuskapoh závidím že žiadne príznaky zato mne je teda riadne zle🥺

lenulka_14
22. júl 2019

Ja som 23tt. A nič mi nie je a ani nebolo 😂😂 tiež iba nemam menzes a rastie mi brucho (ale aj to nemám veľmi velké) a už ma malá aj kope tak to cítim ☺️☺️Všetko je v úplnom poriadku,malá rastie takže som spokojná že mám dopriate tak krásne bezproblémové prvé tehotenstvo 🙏🏼🙏🏼❤️

ildiko36
22. júl 2019

@iwuskapoh ahoj..ja som mala menstruaciu pri 2 teh..az do 3mes..po 3mes my zacalo byt na zrvracanie..okrem toho ziadne ine priznaky

13katarinka13
22. júl 2019

Jasne ja som to tiež zistila až v 2.mesiaci nemala som žiadne nevoľnosti , bolesti proste nič 😂

elem227
22. júl 2019

@iwuskapoh ja som momentálne v 8 mesiaci a musím sa priznať že som nemala vôbec žiadne nevoľnosti nič dá sa povedať bezproblémové tehotenstvo

iwuskapoh
autor
22. júl 2019

@elem227 tak to je super ,ani si nezvracala ?

ketrinka2017
22. júl 2019

@iwuskapoh ja teda áno ani jeden jediný príznak, chudučka ako vždy len som pribrala za 4mesiace rri kila to som tomu nedávala nejak pozornosť, ale inak nič vitálna jak ryba, fit, zistila som zo až v 16týždni. Normálne som jedla chute aa mi nemenili absolútne až do 9mesiaca

miriam439
22. júl 2019

@iwuskapoh
Kamoška zistila, že čaká piate dieťatko, až keď bola v piatom mesiaci a zdalo sa jej, že cíti nejaké pohyby. Ale myslela si, že jej asi šibe, ale nešibalo.
Mala síce nepravidelnú ms, takže nič nezvyčajné, že jej toľko meškala ms. Ale aj tak, nechcela veriť, že piaty krát tehotná a nič si nevšimla. 😬

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre