Prázdny gestačný vak skoro v 7. týždni

AHojte baby. Moja posledná menštruácia bola 30.8.2013 aj to vdaka vyvolávačke...Vôbec som nevedela teda kedy budem mať plodné dni v septembri a tak sme s priateľom keksíkovali kedy sa nám chcelo až nakoniec ani neviem ako som otehotnela 😃..Dnes som bola u doktora a podľa menzesu by som mala byť v 6+5 tt..No lenže na sone videl iba vačok a nič iné..Povedal: áno vidno tehotenský vačok, ale treba prísť o dva týždne, zatiaľ užívajte nejaké vitamíny..Je možné, aby skoro v 7 týždni nebolo vidieť plod alebo som mohla mať neskôr ovulku kvôli tej vyvolávačke? Za odpovede dakujem...Musím sa nejako upokojiť lebo tieto dva týždne ma zabijú 😞
lipiancanka
21. máj 2017
@1maminkaaa ale este si nebola u dr? V ktorom týždni by si mohla byt? Ja som to mala tak ze aj príznaky ani som nekrvacala a bol to potrat a na druhej strane hneď ďalšie tehotenstvo som krvácala spinila bála sa a nakoniec sme to vybojovali 🙂 brala som ascorutin a duohaston a ležala
kikuskar5
21. máj 2017
@1maminkaaa ja som v oboch pripadoch spinila, mala bolesti, priznaky tehu, brala som duphaston a v oboch pripadoch to dobre dopadlo, srdiecko sa objavilo az v 10tt. Mala som spomaleny vyvin na zaciatku.
macko32
15. jún 2017
Ahojte baby, pridávam sa k vám. Ja som cca pred Dvomi týždňami zistila, že som tehu. Veľmi sme sa tešili, po dvoch rokoch sa podarilo. Bola som na folikulometrii a hneď sa to podarilo na prvýkrát. Pred branim inofolicu som mávala 28-30 dnove cykly, potom sa mi na posledné tri mesiace upravila na 30 dnove. Doktor mi pichol pregnyl na 14 deň cyklu, potom sme sa tri dni snažili, potom až o týždeň zasa a následne o týždeň mala prísť menštruácia no neprišla. Testy mi ukázali pekné čiarky až po 4 dňoch meškania. Bola som u gyn a dal mi preventívne Utrogestan, keďže už mám zasebou potrat v piatom mesiaci. Dnes som mala prvé sono, mám byť v 6tt podľa poslednej menštruácie. Ale gestacny vak je vraj veľmi maličký, len 6 mm, ale vidí tam vraj aj začiatky bábätka, ale veľmi malé na taký týždeň. Mám ísť na sono o týždeň. Ak to nepodrastie, budeme ďalej riešiť. Ale že treba sa pripraviť na všetko. 😢 som úplne hotová a stále len plačem 😢 a presne aj cca pred dvomi dňami ma prestali tak prsia bolieť, ako predtým. Bojím sa najhoršieho. Môže byť, že by som otehotnela predsa len až týždeň pred menštruáciou aj keď som ten pregnyl mala pichnuty?
lipiancanka
15. jún 2017
@macko32 neboj sa vopred....nazaciatku bývajú rôzne posuny vo veľkosti...aj test ti to ukázal neskôr kludne moze byt babatko mensie ako si myslite ze by malo byt. Ked je vo vaku naznak babatka je to vždy lepsie ako ked tam nic nevidno. Vždy je to neiste a treba sa pripraviť na vsetko tehotenstvo je zazrak a ked ide vsetko ako ma tak dvojitý zazrak. Ale isto sa vopred nestresuj ja si myslim ze je len mensie😉
macko32
15. jún 2017
@lipiancanka ďakujem, aj my dúfame.
macko32
23. jún 2017
Ahojte babule. Tak ja som dnes bola na druhé sono. Po týždni, keďže predošlé nevyzeralo dobre. Dnes nám už bilo srdiečko, aj sme podrástli, no stále sme menší. Mám byť 7+3 a je to tak 6+0. Podľa mojich výpočtov to pasuje 🙂 aj viem, kedy som mala spinenie z uhniezdovania. Len sa bojím. Silno ma bolí už tretí deň podbruško a kríže. A sem tam hnedý výtok. Beriem aj utrogestan na udržanie tehu.o dva týždne ďalšia kontrola,ako sa nám darí. Dúfam, že bude všetko ok. Tento týždeň čakania bol strašný 😢 keďže doktor povedal,že to nevyzerá dobre a treba sa pripraviť na všetko. Takže už som bola aj do nemocnice nachystana 😢 našej vytúženej fazuľke stále dohovaram, nech bojuje.
cellesta
22. aug 2017
Ozivujem temu🙂
Ja som bola včera na sono a doktor povedal,že mám vysokú sliznicu a niečo sa tam črtá. O týždeň mám prísť zase ak nepríde ms. Inak mi mešká dva týždne. Myslíte si, že by som mohla byť tehotná? Stále ma pobolieva brucho akoby mi každú chvíľu mala prísť ms. Ach to čakanie je nekonečne
nini1010
11. sep 2017
@kikuskar5 A babo to dobehlo?
kikuskar5
11. sep 2017
@nini1010 predbehlo 😂 starsia sa narodila 4kilova v 38tt a mladsi mal 4,6kg pri narodeni 😂
nini1010
11. sep 2017
@kikuskar5 mam o tyzden mensi plod a riadny strach.Bojim sa hkavne preto ze nahodou viem presne kedy som mala ovulku takze to nie je tym.no mam strach kedze som uz po jednom kyrete.
kikuskar5
11. sep 2017
@nini1010 ja tiez viem, kedy som mala ovulku pri jednom, nesedelo to. Stava sa to, nestresuj, uvidis, ze vsetko dobre dopadne 😊 drzim moc palce ✊✊
kucerawa
14. okt 2017
Ja som momentálne tiež v strese z prázdneho gestačného vaku, menzes som mala 2.9. a netuším, kedy som mala ovuláciu ale k doktorovi som išla na istotu, že som tehotná a všetko je ok. Potom mi povedal, že na sone vidí iba prázdny vak a že nabudúce mám prísť nalačno, aby som rovno išla na čistenie, keby mi na sone opäť nič nenašiel. Robila som si včera aj tehotenský test, neviem či to má nejaky zmysel ale tá výrazná čiarka mi dáva nádej. Alebo je v takomto prípade tehotenský test prezpredmetný. Ja do budúceho pondelka asi nevydržím 😞 aj keď tehotenské príznaky moc nemám ale to som nemala ani pri prvom tehotenstve. To ma drží pri zmysloch. Trochu ma občas pobolieva bruško ako pred menštruáciou a cítim ho také nafúknuté ale možno je to klam. Poradíte mi niektorá? Viem, že nádej umiera posledná a zrejme je to úplne bežné nevidieť takto skoro ešte plod ale to čakanie ma zabije. Má zmysel si ešte neskôr, o pár dní, robiť test aby som videla výraznú čiarku alebo je to blbosť?
vivuska666
14. okt 2017
@kucerawa Z mojej vlastnej skusenosti, silna druha ciarka neznamena nic. HCG ti moze stupat a tym ciarka tmavne. Ako aj mne. Ale aj tak to nebolo v poriadku a v 9tom tt som vola na kyrete. Ale srzim palce nech to nie je tvoj pripad.
kucerawa
15. okt 2017
@vivuska666 ďakujem, takže som zase sklamaná ale neurobím s tým nič. A neviem ako vydržím ten týždeň aby som vedela na čom som.
andy57
15. okt 2017
@kucerawa neboj bude dobre tak ci onak ja som to prezila minuly rok. Je to hrozne. To cakanie. Drzim palce.
kucerawa
16. okt 2017
@andy57 ďakujem 🙂
lejdy30
16. okt 2017
@kucerawa to sme na tom asi rovnako...ja som mala posledny MS 3.9... a bola 13.10 na ultrazvuk a videl len gestacny vacok😞 ja mam pockat dva tyzdne, tiez neviem, jak to prezijem😞 a aky velky si mala vacok?
kucerawa
16. okt 2017
@lejdy30 no tak si budeme držať palce navzájom 🙂 ja už ani neviem, aké čísla mi hovoril, úplne som ho prestala vnímať, hovoril niečo o šiestom týždni ale je dosť možné, že k oplodneniu došlo neskôr, takže mne to vychádzalo na taký piaty... veľkosť mi aj povedal ale nechcem teraz trepnúť nejakú blbosť ale veľkosť vraj už taká, že plod by tam mal byť vidieť. Ty si na tom ako? Aký veľký vak si mala?
lejdy30
16. okt 2017
@kucerawa ja som bola 5+5 a vak mal 13 mm...ale uplne prazdny 😞 povedal, ze sa neoplati skor pozerat ako za dva tyzdne...tak ma asi mrle zozeru...priznaky mam, prsia bolia, nafuknuta som stale a posledne dni mi je aj zle, ale viem, ze to vsetko sa moze diat aj v pripade ze sa plod neobjavi, taze je to hrozne😞
kucerawa
16. okt 2017
@lejdy30 ja som mala tuším 12mm ak si dobre pamätám, ja sa už tiež neviem dočkať, horšie, že ja som len nafúknutá a občas mi je nevoľno, inak žiadne príznaky... každopádne, neovplyvníme to nijako, musíme len myslieť pozitívne...ale to čakanie... 😒
A ja by som si len testy robila a ani to mi nič nepovie. Ja som rozhodnutá počkať aj keď mi v pondelok povie, že je prázdny a mám ísť na čistenie.
lejdy30
16. okt 2017
@kucerawa som zvedava ,ty ides skor ako ja, tu sme cca niekde rovnako, tak mi daj vediet pls jak si dopadla 🙂
kucerawa
16. okt 2017
@lejdy30 idem 23.
Dám vedieť 🙂
lejdy30
16. okt 2017
@kucerawa mne vravel ze mam zavolat tento piatok ako robia buduci piatok a objednat sa, cize ja pojdem 27 😕
kucerawa
16. okt 2017
@lejdy30 ak to nevydržíš, skús skočiť na gynekologickú pohotovosť s nejakou zámienkou, urobia ti sono, hm?
lejdy30
16. okt 2017
@kucerawa to nie, bola som uz dvakrat na UTZ, nechcela by som ho tolko ozarovat, aj tak s tym nic neurobim 😕
kucerawa
16. okt 2017
@lejdy30 múdro 🙂 držím palce a prajem veľa trpezlivosti a pozitívneho myslenia ❤
lejdy30
16. okt 2017
@kucerawa aj ja tebe 🙂
renata5
16. okt 2017
@macko32 ahoj ako.si dopadla?
lejdy30
20. okt 2017
@kucerawa ahoj, tak ma dnes tiez prehodil na pondelok- 7+1 tt... tak si drzme prsty 🙂 ja idem 20:30 vecer
lejdy30
23. okt 2017
@kucerawa ahoj , bola si, ci este len pojdes?

Začni písať odpoveď...

Odošli