Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lucka12399
1. jún 2019

@danielkadandy su aj akesik farby, ktore sa mozu pouzivat v tehotenstve 🙂 tak sa skus popytat ..

kikuska555
1. jún 2019

Obe tehotenstva som si farbila vlasy a deti su zive a zdrave

janba
1. jún 2019

Tiež som si farbila a ok.. nech kaderníčka dobre vetrá a bude 🙂

beky1813
1. jún 2019

Ja som si farbila vlasy obe tehotenstva

danielkadandy
autor
1. jún 2019

Ja len ze uz to je dost ze musim uzivat antidepresiva kvoli uzkostiam...teda tie co beriem sa vraj mozu...no ale aj tak....este davat navyse chemiu?

wieruska1
1. jún 2019

Pokial sa tu farbu na vlasy nechystas zjest, tak neviem ako by sa asi tak dostala k babatku 🙈

ikonica
1. jún 2019

@danielkadandy tak skus len taku palette v saciku co je len na niekolko umyti... Ale tak chemii sa uplne nevyhnes ani tu...

beky1813
1. jún 2019

@danielkadandy vieš kolko chemie dychas, jes?

bambola111
1. jún 2019

@danielkadandy kúp si spray na odrasty, je to super vec na prekrytie .

dadka_bb
1. jún 2019

@danielkadandy antidepresiva v tehotenstve? Babatko bude asi kludne dost

ddenisa123
1. jún 2019

Ak sa bojiš siahni po farbiacom šampóne. 🙂

zuzanockamt
1. jún 2019

@dadka_bb pokiaľ má žena nastavenú liečbu mimo tehotenstva,tak normálne pokračuje s antidepresívami aj počas tehotenstva...dieťa bude úplne v poriadku, žiadne neprirodzene kľudné...samozrejme sa všetko deje pod dohľadom psychiatra

danielkadandy
autor
1. jún 2019

@dadka_bb no ja som ich uz dlhe roky brala

zzuuzziikkee
1. jún 2019

Všetky 3 moje kolegyne si farbia vlasy...teda kaderníčky dnes je to normalne a bežné...ona vie akú má používať farbu aby neuškodila ....ver, že nie si posledná ani prvá ktorá si bude v tehotenstve farbiť vlasy

elementissa
1. jún 2019

Úplne v pohode si môžeš vlasy farbiť 😊🤗 nič sa nestane. Ak si farbis sama, kúp si nejakú, ktorá je bez amoniaku. Ak u kaderníčky, tak jej povedz, že si tehotná a ona ti namieša farbu bez amoniaku. Ak chceš prírodnejsiu alternatívu, tak vyskúšaj farbu herbatint 🙂 je super. Dá sa kúpiť v eshope Naureus.sk, mne ju poradila iná mamička a je super, ze vraj dobre kryje šediny, len ju musíš dlhšie nechať pôsobiť. Kuriérom ju budeš mat doma na 3.pracovny deň. 😊😊😊

saskia_98
1. jún 2019

@danielkadandy ja som vlasy farbila este aj mesiac pred porodom (odrastena a vymyta červena vyzera katastrofalne) a maly je v poriadku. Nič sa neboj, nafarbi si alebo choď ku kaderničke ona ma šetrnejšie farby.

miriam11
2. jún 2019

@danielkadandy zafarbi si, ja som si farbila a deti mám zdrave.

ankare
2. jún 2019

Pokojne si vlasy nafarbi. 😊

sapa20
Moderátor
2. jún 2019

V dnešnej dobe sú už šetrné farby na vlasy. Zle ti môže byť akurát z tej vône. Ak sa aj tak bojíš sú dostať kúpiť v drogérii spreje na odrastené vlasy.
(Kaderníčka)

janka474
2. jún 2019

@danielkadandy kľudne si daj zafarbit... Nijako to neškodí kontaktne, len poriadne vetrať miestnosť aby si to nedýchala..

zeytin
2. jún 2019

Kadernicka ma farbila bezamoniakovymi farbami. Mam tri zdrave deti...

eliska13
13. jún 2019

@danielkadandy vôbec to nerieš a vlasy si zafarbi.urcite používaš antiperspirant, makeup, rúž, veľa chémie je okolo nás.Kadernicka vie čo použiť šetrnejšie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli