Som v 5. týždni a občas mávam mokré nohavičky

6. máj 2021

Ahojte. Mám otázku, som na začiatku tehotenstva v 5tt a mám občas mokré nohavičky, davala som si aj intimku čo to je, ani sa to nezafarbi výtok alebo čo nič...ako voda niečo tomu podobné.. Aj občas mám taký pocit že ako keby niečo zo mňa tečie.. Pre istotu nosím stále, lebo mám taký čudný pocit a dosť sa bojím.. A k Dr idem až 20.som objednaná na prvé sono. Mali ste to aj vy? Dosť je to nepríjemné

diana999
6. máj 2021

Ja som to mala na konci, a bolo to dosť otravné menila som si spodné prádlo aj 5x denne... Neviem co to je. Asi súčasť tehotenstva 😀

kkovacovak
6. máj 2021

Je to úplne normálne. Pokiaľ vás nič nesvrbí, neštípe, nezapácha tak sa nič nedeje

autor
6. máj 2021

@diana999 ja to mam zas teraz a to som len na začiatku, ale fakt mam dakedy pocit že to zo mňa ide samé 🤷

nairia
6. máj 2021

ja som mala tiez cely 1. trimester, potom sa to ukludnilo. inak uplna normalna vec, aj ked nie prijemna

autor
6. máj 2021

@nairia a to si mala tiež stále mokré nohavičky aj keď si ležala alebo sedela alebo chodila tak si cítila ako keby z teba niečo tieklo? Lebo som ešte len 5t a už taký problém 😕

kendova_anna
6. máj 2021

ako napisali baby, pokial vas nic nevsrbi a vytok nezapacha, tak to nic neznamena. pocas tehotenstva je to uplne normalne, ze je vytok silnejsi.

nairia
6. máj 2021

stale mokre neboli, ale boli dni, ked bol ten vytok silnejsi a inokedy slabsi... ale nebolo to prijemne, hlavne tie prve tyzdne som haluzila chvilami, ci nahodou sa nieco nedeje zle, ale citala som, ze je to bezny jav a vlastne aj ostatne baby to potvrdzuju

bienennest
6. máj 2021

Vraj je to jedná z možných reakcií tela na hormonálne zmeny v tele a pokiaľ bez iných príznakov, tak aj neškodná.

pallovas
6. máj 2021

Ja som celé tehu musela nosiť intímky a v tomto tehu opäť

autor
6. máj 2021

@pallovas mne to pripadá ako inkontinencia keď majú starší ľudia, ale fakt je to otravné 😕 dúfam že to nebude dlho trvať, aby som si kupovala ešte aj vložky, ako tam keď som doma to Neva ale keď idem niekde no je to des... 👶💧

henrietkatr
6. máj 2021

Presne viem o com pises, no nechcem ta strasit ale niekedy to trva aj cele tehotenstvo.

luciannka83
6. máj 2021

Je to normslne. Mala som tak v prvom tehu. Intimky som menila viackrat do dna.

autor
6. máj 2021

@henrietkatr tak keď to má pomôcť tak nech to je hlavne nech sme v poriadku 😊👶

pallovas
6. máj 2021

Ja som si tiež myslela ze sa asi pocuravam, potom že mi uniká plodová voda ale všetko bolo ôk... je to výtok priesvitný bez zápachu a mala som to počas celého trhu pred tým a teraz to mam zas..a áno je to dosť otravné ešte aj v tehu meniť intímny skoro pri každej toalete

mimi16
7. máj 2021

No to patrí k tehotenstvu. Bez intímky ani na krok!😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre