Všetko je možné - moje tehotenstvo

22. jún 2022

Od januára sa snažíme o dieťa. Každý mesiac testy pred menštruáciou, pri meškaní a dokonca aj po. Negatívne testy a zakaždým som ju dostala.
Kontrola u gynekologičky - 10tt.
Okrem toho, že doteraz som mala klasickú menštruáciu, moje testy boli negatívné. Naposledy som robila asi pred 2 týždňami keď som už bola nejaký ten piatok tehotná.
S bábätkom je všetko v poriadku a tehotenstvo prebieha ako má.
Chcela som sa len podeliť o túto moju skúsenosť.

h2
22. jún 2022

Ešte dobre, že si bola na kontrole, ináč by si zrejme ani nevedela, že si tehotná. Ja som mala tiež prvé dva mesiace tehotenstva ešte menštruáciu. Dúfam, že ďalšia už ti nepríde a všetko bude v poriadku.

deti95060810
22. jún 2022

👍❤❤👍

kamlicek
22. jún 2022

Gratulujem a hlavne vela zdravicka prajem, aby to vsetko dobre islo 🙂

mima1991
23. jún 2022

Gratulujem, vau, pritom kolko zien sa bije do hrude, ze menstruacia pocas tehotenstva nie je mozna.

anazuz20
23. jún 2022

Ahojte žienky z manželom sa snažíme o bábo 2roky no zatiaľ bez úspechu ,čo test to jedna / ,je to deprimujúce pre každu jednu ženu ktorá chce mať bábo no ale k veci dnes ráno som si robila test a vidím tam čiarku alebo mám halucinácie ? Do ms mám 3dni ,2dni som vracala tak preto sa pýtam mám sa veľmi potichučky tešiť alebo plakať do vankúša? Vyše týždňa beriem kyselinu listovú
Ps: Blbé komenty si nechajte 🙂prikladám foto

adriannasvk
23. jún 2022

@anazuz20 ja tam zial nic nevidim. 😒

mima1991
23. jún 2022

@anazuz20 snazim sa snazim, na druhej foto mozno nieco velmi jemne, skus pockat do terminu ms a ked nepride tak test 🙂 ale ked nevydrzis tak skus zase zajtra rano :D drzim palce

anazuz20
23. jún 2022

@mima1991 ja počkám do meškania ms a spravím takto test, ako na foto není dobre vidieť ale v skutočnosti vidieť tu čiarku preto sa pýtam lebo chcem vedieť aj od iných žien či je to čiarka ,duch popripade kanalik 🙂

mima1991
23. jún 2022

@anazuz20 ked nazivo vidno, tak potom to tak aj naozaj moze byt, fotky tu dost skresluju , uvidis co bude o 3 dni 🙂

anazuz20
23. jún 2022

@mima1991 po zaschnutí test

mima1991
23. jún 2022

@anazuz20 vidim velmi slabucke, priprav sa radsej ze to moze byt len kanalik, nebudes sklamana a ked to vyjde budes o to stastnejsia 🙂

anazuz20
23. jún 2022

@mima1991 áno počítaj aj s takou možnosťou už

evaachesa
23. jún 2022

Wau, gratulujem. To je až neuveriteľné. ☺️❤️
A aké testy si používala. Nie náhodou z Číny/Aliexpress? 🤭

anazuz20
23. jún 2022

@evaachesa mňa sa pýtaš ? 🙂

evaachesa
23. jún 2022

@anazuz20 nie, to bolo autorke 🙃

autor
23. jún 2022

Rôzne druhy , ktorá sa dajú kúpiť tu na Slovensku v drogeriach a lekárni🙂 Ale čítala som článok a vraj sa stáva, že hcg sa nedostane resp.veľmi malé množstvo sa dostane do moču

ajko2011
23. jún 2022

Wau 🥰 gratulujem
Tiež sa snažíme o druhé od januára. Testujem pár dní pred ms, keď mi mešká 2-3 dni a stále príde ms. 🙄

anazuz20
23. jún 2022

@ajko2011 ja dúfam že nepríde

evaachesa
23. jún 2022

Tak to je ozaj čudné že toľko testov a žiadny pozitívny. Musel to byť riadny šok a prekvapenie na prehliadke. 😍

adalmba
23. jún 2022

Nič tam nie je, na teste. Gratulujem🙂

anazuz20
23. jún 2022

@adalmba to komu patrí ?

lienka.7
23. jún 2022

Držím moc palce ✊🍀🤰

betulinka1
23. jún 2022

Ja som sa sice účelovo o babo nesnažila ale tiez som mala menštruáciu a zistila som, ze som tehotna az koncom tretieho mesiaca. Isla som s tym, ze mam velke bolesti a asi mam cystu alebo co 🤣🤣🤣🤣 gynekolog, ze kukneme ultrazvukom dnu a on, ze jej tu uz mame nejake velke babo 🤣🤣🤣

cecilia29
23. jún 2022

Gratulujem 🙂 Jedna známa mala cystu a preto jej testy ukazovali negat. Zistila až v nejakom 4 mesiaci ,tusim, že je tehotná , pri USG

adalmba
23. jún 2022

@anazuz20 autorke

alchemilkazltozelena
24. jún 2022

A mala si počas tých 2 mesiacov aj ovuláciu? Už keď si bola tehotná...

domculis
27. jún 2022

Ahoj v prvom rada gratulujem... a ja mam zas taky zvláštny pocit ...naposledy sme malý nechránený sex okolo 25.maja potm som mala ms tak som to vypustila že by som bola tehotná...uz mam ročného syna.. ale tak ako pri nom mam zase neznesitelnu zahu ...a test negatívny.

anazuz20
27. jún 2022

@domculis aj ja mám zvláštny pocit pretože my sme mali posledný krát sex 16.6 a sú tomu 2 týždne ,medzitým tým na teste čiarky a dneska negatívny tak rozmýšľam či testnem ešte raz alebo čo mám robiť ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre