Stále sa mi sníva o dievčatku. Poradím dievčatko?

zenulkaaa
13. nov 2014

Nie som poverciva, a ani snom neprikladam velky vyznam, ale toto mi neda. Som tehotna, no este nevieme, co to bude. Avsak uz 4krat sa mi snivalo, ze sa narodilo dievcatko, ze som si ho drzala v rukach... atd. Proste stale o dievcatku. Preto by ma len tak zo zvedavosti zaujimalo, ci sa vam tiez pocas tehotenstva snivalo co to bude a ci to naozaj tak bolo, alebo to bolo naopak. 🙂

miskacharly
13. nov 2014

@zenulkaaa mne sa sice nesnivalo,al pri prvom som si bola ista,ze to bude chlapec,hovorila som nanho chlapcenskym menom a kupovala somaj take veci.aj je chlapec 🙂 teraz som druhy krat tehotna a citim,ze to bude dievca,proste som si ista,tiez o nej hovorim v zenskom mene,pozeram veci pre dievcatka.tak som zvedava🙂

alicka850
13. nov 2014

U mna to bolo naopak. Velmi som chcela chlapceka a snivalo sa mi opakovane o chlapcovi a narodilo sa mi dievcatko. Teraz sa mi snivalo o drobcovi len raz ako o chlapcovi a mal by byt dla sona chlapec. Podla mna sny skor odrazaju tvoje tuzbyako realitu 🙂

siska53
13. nov 2014

@zenulkaaa a aky je tvoj pocit? Nie podla sna..
Mne moje tusaky (sny s ami nesnivali pocas tehu) vysli.
Jedine ked som.mala 17r.,sa mi snivalo,ze som v rohu babkinej obyvacky porodila chlapceka a radila mi vnuvka babkinej susedy,ktora vraj uz mala chlapceka a kusok predo mnou porodila dievcatko. A o 18rokov neksor som.porodila chlapceka a o dalsie 2roky zas dievcatko. Takze skor som sla podla vnucky babkinrj susedy z toho sna. 🙂

zenulkaaa
autor
13. nov 2014

@siska53 pocit? Hmm ani sama neviem. Nemam taky pocit, vsetci mi stale hovoria ze to bude chlapec a prave preto si myslim, ze to bude dievca, aj ked ani chlapca nevylucujem.

katy1979
13. nov 2014

mne sa snivalo o dievcatku aj sme to tak nejako citili a ono to ma pipika 😎

raimunda
13. nov 2014

ja takisto stále sa mi snívalo o dievčatku aj som po nom túžila (to bolo asi tým ) a nakoniec mám chlapčeka na konci tehu som ale mala sen kde sa hojdali na hojdačke chlapček a dievčatko a ten chlapček sa na mna tak záhadne usmial 🙂 a bolo 🙂

marteenka
13. nov 2014

Ja som mala podobne sny, uplne zive sny okolo tretieho mesiaca, ked sme este nevedeli co to bude. A vzdy to bol chlapcek, v kazdom jendom sne. Potom nam doktorka povedala, ze to bude chlapec 🙂

branka33
13. nov 2014

Skus 🙂

wolfie
13. nov 2014

@zenulkaaa skor je to tym, ze podvedome tuzis po dievcatku 🙂 aj u mna to tak bolo, vzdy sa mi len o dievcatkach snivalo a nakoniec aj mam dve babizne 🙂

siska53
13. nov 2014

@branka33 pozerala som to a podla toho by som musela mat dve dievcence a mam.parik.:)
Ale cca rok po narodeni maleho som si v jednom starsom mamickovskom casopise z 2009,ktoey sa mi vtrdy dostal do ruk,precitala,ze ak chcu vegetarianky splodit chlapca,tak to maju urobit pocas leta 2009. No a my sme vtedy neplanovane pocali a mame chlapca.
Ale nespoliehala by som sa na to.

sosanna88
13. nov 2014

ja co si pamätam tak sa mi casto snivalo o mojom dietati, o porode...vzdy to bol chlapec a ked uz som bola skutocne tehotna, tak dokonca to malo aj meno...stale chlapec...🙂 no a aj ten povestny materinsky instinkt mi sepkla: chlapeeeeeeeeeeeeeeeeeec...
na prvom sono: chlapec. ja reku, sak ja to uz davno vieeeem.
na druhom a na dalsom a na dalsom sone: dievca...na to som povedala, ze uverim az ked uvidim. a uvidela som. po porode, mrnave, mazlave, modre, cervene, fialove - DIEVCA! :D :D :D
...su to len sny...
ak by som sa nimi riadila, uz mam viac deti ako jedno, ineho muza, furu prachov...atd atd

katrinka8
13. nov 2014

Ja som síce sny nemala, ale pri dcérke som hneď od začiatku tušila, že to bude dievčatko. Proste mi to bolo nejak jasné 🙂 Pri synčekovi to isté, zdalo sa mi, že čisté dievča 😀 Keď som v 20 tt kráčala na sono, asi 50 metrov pred ambulanciou mi zrazu "prišlo" - bude to chlapec. Žiadne dievča, chlapček. A tak aj bolo 😀 A to sa dcérka nikdy nechcela riadne ukázať, doki musel "pátrať" , zato malinký sa vytrčil hneď a zaraz celý tak, ako bol (ale tváričku neukázal) 😀

julusik_2007
3. máj 2021

Ahojte aj ja som mala jeden sen.
Mám 13 rokov ( v septembri 14)
a snívalo sa mi že som tehotná bolo to divné a bolo to dievčatko.
Neviete prosím Vás čo to znamená....

zuzana2018
11. mar 2022

Som tehotná a mne sa snívalo o chlapčekovi , znamená že bude to dievčatko 🙂

zuzana2018
11. mar 2022

@branka33 neviem to ako to je skúsiť? Mám vek teraz 24 a termín mám október

branka33
11. mar 2022

@zuzana2018 nie termín, ale mesiac otehotnenia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre