Divný krok gynekológa v tehotenstve

30. dec 2022

Ahojte, vyšli mi pozitívne tehotenské testy robila som si dokopy 5 obyčajných a jeden digitálny ktorý mi ukázal +1-2 . Objednala som sa gynekológovi a na sone vraj ale nič nebolo vidieť ale nevylúčil tehotenstvo no pichol mi injekciu na vyvolanie menštruácie je to v poriadku že to urobil? Vraj ak som tehotná tak mi menštruácia nepríde.

autor
31. dec 2022

@nafka0483 ale veď ja som sa pýtala ježiši🙈 sám povedal že ak som tehotná menštruácia nepríde a ak mi vyskakovali pozitivne testy a mešká menštruácia može to byť aj hormonmi vraj preto picha vyvolávačku ja som sa len zlakla že či to v prípade tehotenstva nemože spôsobiť potrat. Idete mi tu mudrovať neprijemne ste jak vredy a čítanie s porozumením vám nič nehovorí 😃 pre mňa je zase toto nezmysel. U mňa sa jedná o prvé tehotenstvo ja si nemám odkial vycucať všetko čo vy už pochopitelne viete kedže predpokladám že deti máte☺️

nafka0483
31. dec 2022

Tak potom nechapem ako ti mohlo napadnut, ze je to na potrat, no ale dobre.

lavinis
31. dec 2022

Jasne, pichol ti injekciu na vyvolanie potratu🤦‍♀️ a urobil to podľa teba z akého dôvodu?

lavinis
31. dec 2022

Nepotrebuješ mať 10 detí
Úplne stačí používať zdravy rozum a otvárať ústa tam, kde treba, tzn u gynekológa Tam si sa mala pýtať

zuzi0911
2. jan 2023

Ta injekcia je neškodná...ak si tehotna tak len posilní tehotenstvo,nakolko je to progesteron a ten je velmi dolezity v tehotenstve ... potrat neurobí ...

terry658
2. jan 2023

V tej injekcii je progesterón. Ak si tehotná tak pomáha udržať tehotenstvo. Ak nie, tak pri poklese progesteronu dôjde k menštruácii.
Mne to doktor tiež pichol a mala som krásneho syna, dokonca som si ten progesteron pichala aj v tehotenstve lebo som ho mala málo. Určite nevyvoláva potrat.

miskamicha
5. jan 2023

Vyvolavacka je agolutin = progesteron a tehotenstvo to len podpori. Ak.nie si... dostanes menstruaciu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre