Krvácajúce hemeroidy v tehotenstve a zápcha

10. dec 2020

Som v 25tt tehotenstva a od vcera krvacam z analneho otvoru. Vzdy ked idem na toaletu s cielom vyprazdnit sa a zatlacim, tak zakrvacam. Nic ma neboli. Mimo tehotenstva s hemeroidmi problem nemam. Vyprazdnit sa momentalne neviem, tlacit mam zakazane, pretoze krcok je uz dost kratky. Chcela som si dat glycerinovy cipok ale pise sa tam, ze neuzivat, pokial su hemeroidy krvacajuce. Je nieco, co si mozem v tehotenstve dat, alebo musim pockat kym to krvacanie prejde? V prvom tehotenstve som tiez sem tam krvacala po stolici ale zapchy som pocas prveho tehotenstva nikdy nemala, skor naopak.

janinah
10. dec 2020

Najprv čipok na hemoroidy potom glycerín ovy a úprava stravy

ivka21
10. dec 2020

Skus si dat magnézium z toho trosku preháňa. A uprav si stravu lanové semiačka, môžeš aj psyllium. Skus sa opýtať v lekárni na nejaké masticky

emuemu
10. dec 2020

Tam ide len o to, aby ste si pri zavádzaní capika mechanicky neporanili sliznicu, resp. Stenu hemoroidov...takze ak budete jemná a opatrná, kľudne vyskúšajte. V lekárni je dostať slivkovy sirup, prírodný produkt bohatý na vlákninu, tiež možno pomôže...

simonah73
10. dec 2020

pri tom psyllium pozor, tam treba veeela pit lebo potom posobi opacne.

melania1
10. dec 2020

skus cipky AVENOC, tie su homeopaticke. alebo cajovnikovy olej (ten celkom rychlo zabera), cisty pripadne zmiesany s kokosovym olejom - natriet. A na stolicu tie lanove semienka a vela tekutin.

zmp
10. dec 2020

Odporucam slivkovy dzus z DM a susene slivky- ja som tak fungovala takmer cele tehotenstvo. A urcite kupel v dubovej kore a mast Factu, to mi velmi pomohlo a stiahlo hemoroidy a zastavilo krvacanie. Drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre