Prečo moje dvojročné dieťa nekaká každý deň?

1321987
30. aug 2017

Prečo moje 2 r dieťa nekaka každý deň? Jeme vločky na ráno s probiotickym jogurtom ovocie každý deň zeleninu vodu pije a teraz mi týždeň nekakala a keď sa vykakala malá mekki stolicu? Už som s toho na nervy.

katulienkax
30. aug 2017

Ak ju neboli brusko ani nic jej nie je nerieš to. Ja sama som nikdy nemala pravidelnú každodennú stolicu, bezne idem aj tretí den a moja mladšia dcéra tiez dvojročná podobne. A už ani staršia nechodí každý den

laladua
30. aug 2017

Pripadne skus dat na postel chrbtom a "bicyklovat" nozickami... Proste jej zdvyhnes nozky a zacnes s nimi hybat ako na bicykli. Pomaha to na creva.

orta
30. aug 2017

Pokial ho neboli brusko tak neviem, ci by som robila z toho vedu. Ak sa aj normalne vykaka a nema s tym tazkosti, ze by muselo nejak extra tlacit, tak by som povedala, ze je absolutne v poriadku, vsak ani ja napriklad nechodim na velku kazdy den..

mima1722
30. aug 2017

Je veľmi dôležité aby nielen malé detičky ale aj DOSPELÍ mali pravidelnú stolicu. Veď tým sa naše telo čistí, keď neodídu toxické látky z nášho tela, postupne sa priotravujeme. A postupne prídu zdravotné problémy, oslabená imunita a váha ide smerom hore... Náhoda?? Ťažko!
Pomáha pitný režim, pohyb, dostatok vlákniny v tele. Ak problém stále pretrváva treba telo lepšie čistiť - už je určite zanesené

25daniela
30. aug 2017

Moja takto nechodila a mala alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka, bez inych priznakov.

1321987
autor
30. aug 2017

Veď ma veľa vody vlákniny ja už som s toho na nervy!

1321987
autor
30. aug 2017

@25daniela kedy sa to prejavilo?

mima1722
30. aug 2017

Aj alergia je znak že telo nepracuje správne. Telo je zanesené od škodlivín. Aj také malé deti ho môžu mať zanesené, od potravín ktoré jedia

1321987
autor
30. aug 2017

Ale on má mäkkú stolicu bruško neboli

veroniak12
30. aug 2017

tak mozno ma iba pomalsie travenie, pokial ju neboli brusko a ma potom tu stolicu normalnu tak by som v tom nevidela nejaky velky problem 🙂 ako dlho to uz takto ma? a doktorky si sa neskusala spytat?

maciatkolulu
30. aug 2017

@1321987 tak potom co ta trapi? Dieta je spokojne, kaka bez problemov, nema ziadne problemy, tak nechapem co riesis....

shee11
30. aug 2017

@1321987 ahoj. a nezadržiava naschal? kukni skupinu https://www.modrykonik.sk/group/7904/ Problemy pri vyprazdnovani deti. Je nas tu takych viac 🙂

1321987
autor
30. aug 2017

No dala Duphalac a nic

shee11
30. aug 2017

Tak skús Easylax - harmančekovo glycerínový roztok do ritky a určite to vyjde.

zankaj
30. aug 2017

Nasa kaka raz za dva dni pravidelne myslim ze to je ok. Ide aj o to co popapa cez den. Nam dr vravela ze to je este ok tak to neriesim. Niekedy kaka aj dva krat za den ked zje toho vela kedze u dedka jej chuti 😂 Takze tak

zuzka38
30. aug 2017

@1321987 ty mu dávaš duphalac aby kakao denne?

1321987
autor
30. aug 2017

Nie nedávam už nič🙂

tanalyn
31. aug 2017

Keď ho bruško nebolí tak to vôbec nerieš, môžeš sa tak jedine opýtať ešte doktorky či je to ok ale on možno nepotrebuje častejšie kakať 🙂 Nemôžeš ho zase nútiť, ty tiež ideš keď sa ti chce a nie vtedy kedy by si mala

candii
31. aug 2017

@1321987 duphalac mu nedavaj ved to je silne prehanadlo a cista chemia, nasad probiotika. Ale aj tak nechapem na co stresujes ked ma makku stolicu, nemusi kakat kazdy den .. ja tiez nechodim kazdy den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre