• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prečo počas tehotenstva trpím nespavosťou?

24. februára 2017 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
@muska_miruska tak dobry paplon neznamena ze je hruby skor zalezi z akeho je materialu a ako je sity
8. okt 2015 o 13:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.
skus si pozriet tuto stranku ja mam z tadial paplony aj obliecky a som spokojna http://www.holeyquilt.com/sk/
9. okt 2015 o 11:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.
poradte mi v poslednej dobe vobec nemozem spavat, neviem ci to je uz so stresov alebo co moze byt pricinou.. som z toho uz nervozna lebo som sa poriadne nevyspala ani nepamatam.. co mam robit?
26. nov 2015 o 11:36  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
@1tatiana137 urcite znacnu cast nespavosti tvoria mozno stresy.. ale tak vzdy sa da problem riesit ked sa chce.. mojej kamaratke pomohol na nespavost paplon s dierou ale s aloe vera ktory ma upokojujuce ucinky.. mozno na tvojom mieste by som vyskusala vymenit paplon a mozno by ti to pomohlo..
4. dec 2015 o 13:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.
ja viem ze su to aj stresy ale ja vobec neviem ako sa ich zbavit :( to aj take nieco existuje? o takom paplone som este ani nepocula..
7. dec 2015 o 12:52  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som si, ze mi iba sibe :slight_smile: Ale od prvych dvoch ciarok na teste nemozem v noci spavat. Konecne cca o polnoci zaspim, o 2 sa zobudim, prevalujem sa a trva asi hodinu kym znova zaspim a takto sa to opakuje asi 3x do rana..no hroza. Ja som estelen v 5 tyzdni a mam problem so spankom :confounded: Dufam, ze to coskoro prejde
18. dec 2015 o 16:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
@1tatiana137 hej existuje... vidis uz si zase o nieco mudrejsia:slight_smile: je to paplon a v strede je diera, su nato aj obliecky lebo tie musis mat tiez take ze v strede musi byt diera..a dobre je ze je to slovensky vyrobok..stresov sa asi nezbavis, to je pri tehotenstve normalne ale nemusis ich mat urcite to vsetko zvladnes :slight_smile:
4. jan 2016 o 11:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.
Mam ten isty problem, zo zaciatku som spavala dobre ale v poslednej dobe sa stale v noci budim. Uz ma to nebavi lebo som potom rano velmi unavena. Poradte mi nieco, co funguje aby som spala lepsie.
11. feb 2016 o 12:02  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.
@agiagi To ti uplne verim ze ta to nebavi, koho by to bavilo cely den sa napr. usmievat ked sa uz rano zobudis nevyspata. Ake mas doma paplony a matrac? Mozno aj to moze sposobovat tvoju nespavost. hm?
19. feb 2016 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlnka na svalové krče v nohách mi pomáha chladivý gaštanový krém.Ale so spaním si neviem dať rady ani ja. Teraz druhý den pijem večer medovkový čaj a myslím že ako tak pomáha
20. feb 2016 o 23:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy ja som na tom takisto som v 36tt a uz dva tizdne som nespala ked tak hodinku kazdy den strašne niečo už som s toho zufala a aj ked ležim na jednom boku aj druhom malinka tak kope ako i život najhorše je že ešte akoby to bolo malo tlači sa mi zub mudrosti :persevere::persevere::persevere:
8. apr 2016 o 03:59  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika243 Ja som sem pisala par stranok dozadu. Nespala som posledne dva mesiace tehotenstva, strasne ma palila zaha v polohe lezmo, aj ked som pod sebou dala x vankusov. Tak som teda nespavala. Spala som hodinu denne, pred obedom. Teraz ma maly 4 mesiace a zase nespime, lebo mame chronickeho nespavca. Takze som nespala uz pol roka.
8. apr 2016 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hushed::hushed::hushed::hushed:to fakt ??? Bože to byde katastrofa keby tak mam aj ja dopadnuť šak ja mam toho dosť teraz :cry::cry::cry:
11. apr 2016 o 13:43  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja som v 5tt a jeden tizden ties nespím asi tak 3 mesiace vôbec ani v noci ani cez den . Hovorí sa ze keď nespime mi tak budú i dedičky keď budú už na svete môžete mi poradiť ci to je tak alebo nie lebo pri prvom dieťati som spala deň moc a mala ties keď sa narodila :slight_smile:
2. sep 2016 o 03:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata. Tak ja som tiez taky netopier. Tiez neviem spavat. Je pravda ze uz o 20tej zalezem do postele a nikedy zaspim hned a niekedy az okolo 22 ale potom od jednej do 5tej strasim. Nejake rady damy? A ako som citala vyssie ak to plati ze ak mama nespi tak nebude ani stupel... fuuu tak sa mam naco tesit :joy:
14. jan o 02:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj niesi sama hovorí sa že v druhom trimestri je najlepší spánok no ale ja furt budím.. väčšinou a nvm prečo :(držím palce nech to máš vpohode :slight_smile:
14. jan o 02:06  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj ja trpim nespavostou no cez noc :D. ... A to uz asi mesiac skoro 2 mesiace som cele noci hore zaspim az okolo 8-9 rano spim do 3 zobudim sa a okolo 5 zaspim zase do tej 8 a potom som zase celu noc hore :D .... Som zvedava ako to bude pri malej ked sa narodi a to idem za cca 3 dni na cisarsky :/
14. jan o 02:13  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som raz sa zobudila o 2 a do 4hodiny hore a to furt tak mám :joy::joy::joy: Že dlho hore :joy:,newa som si zvykla :slight_smile::joy::joy::joy:
14. jan o 02:16  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez byvam pravidelne hore.. Dnes nespim od 11tej :rolling_eyes: Ja to mam asi z rychleho tepu. Namerala som si 121 uderov za minutu.. Predpokladam, ze telo nie je v klude, tak sa mi neda spat.. Pred tehu som na to brala magnezium, ale teraz beriem kvoli stahom maternice 6 tabliet denne, takze uz neviem, ci mi to uz na tep nezabera alebo co.. :confused:
14. jan o 04:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas maly ma takmer 14 mesiacov, nespala som uz 16 mesiacov vratane dvoch poslednych mesiacov tehotenstva, nadalej mame nespavca, tak ako bol stale hore v brusku, tak je aj teraz.
14. jan o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile: nespavosť v tehotenstve je normálne to dieťa vas tak pripravuje na to ze ked sa narodí budete vnoci hore hovorí sa ze ono sa to potom casom da do normálu
7. feb o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkatobiasko kedy je to do normalu??? :joy: som 2trimester zacala som 16tt a stale nespavam. Snad sa este pocad tehu vyspim :joy:
19. feb o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa vas rada spytala, ak sa tu nejaka este k tejto teme najde, ci po narodeni bolo babatko v noci hore a vy ste sa nevyspali. Citala som, neviem ci to pravda, ze nespavost v tehotenstve je priprava na nespave babo. Tak ako to je v praxi??? Moc dakujem
23. feb o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyy1312 tiez som toto pocula. Tiez v noci nespavas?
23. feb o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisinger no joo, 2x do tyzdna som hore od 2-hej a do rana uz nespim. Som uz aj pocula, ze vtedy sa mozno babo narodi, no bohvie
23. feb o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo ja pravidelne odkedy som tehu zle spim. Zaspim okolo 21.00hod a potom od 3-5 kukam do stropu. A mam to kaxdu noc.... Casy sa niekedy lisia ked zaspim o 20tej tak som hote aj o pol noci... Take tri hodky potom neviem zaspat.
23. feb o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisinger ja zacnem byt unavena o 18-nastej, zaspavam cca o 21:30hod. a spavam tak do 7-mej (ak zrovna nevstavam do prace), ale 2x do tyzna o tej 2-hej vstavam, idem cikat a konec, uz som hore a len sa prevalujem
23. feb o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyy1312 ja som pri prvom tehotenstve tiež nespávala, budila som sa a synček spinkaval dobre tak to asi s tým nesúvisí. Aj teraz zle spávam no skôr pre upchatý nos no keď sa zobudím tak mám problém zaspať.
23. feb o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maryah tak potom je fajn, asi zasa len taka fama, ako aj s pohlavim, vsetko je vzdy 50:50
23. feb o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyy1312 určite, neboj sa. Skoro každá maminka trpela počas tehotenstva nespavosťou. Skôr nervozita a stres sa na bábätko prenáša.
23. feb o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok