Som v 7. týždni a nevidno akcii srdiečka

tinka0000
29. dec 2017

Ahojte.
Bola.som vcera na.pohotovosti kde mi.povedali ze nevidia srdiecko babatka.Som v 7tt.(Umlcany ci zamlcany potrat)
Potvrdili mi to 2lekari.
Teraz mi mamka vravi ze ak by bolo male mrtve takze by mi ho nemohli nechat vnutri lebo zeby som dostala otravu krvi..??

Aako.to je vlastne,mate niekto skusenosti.alebo rady??

lindusss2016
29. dec 2017

@tinka0000
No ja si myslim, ze to najskor nechavaju na prirodu, ci to z teba vyjde aj samo. Davaju na to, tusim, tyzden (aspon tak to bolo u kamosky)
Ale nejak mi nejde fo hlavy, ze si bola na pohototvosti a lekar ti toto nevysvetlil

tinka0000
autor
29. dec 2017

Lebo som volala aj svojmu obvodnemu lekarovi a povedal mi.ze mam prist a.ma vysetri.on a ze mam brat nadalej lieky.duphostan,ascorutin.
Ale.neviem naco.
Aha boze 😖

lindusss2016
29. dec 2017

@tinka0000
Tie su na udrzanie tehu, tak potom to asi nie je zamlcany potrat. No ved uvidis u svojho

tinka0000
autor
29. dec 2017

@lindusss2016
Tak lekar povie tak vlastne 2mi.povedali

tinka0000
autor
29. dec 2017

@lindusss2016
Dvaja.lekari mi povedali ze nevidia srdiecko a moj.mi.povie aby som brala.lieky dalej tak.ja.neviem.aky to ma.vyznam,,ja.som.z.toho.uz salena

beky1813
29. dec 2017

@tinka0000 a mala si vobec od svojho gynekologa potvrdenu akciu srdiecka? Lebo je to este nizky tyzden, kedy staci o trochu posunuta ovulacia a este nemusi byt nic vidno

tinka0000
autor
29. dec 2017

@beky1813
Nie.moj gynekolog povedal.ze.je.este skoro aby videl akciu srdiecka.To bolo 11.12
Vcera a dneska.som.bola na.pohotovosti.a.lekar.mi povedal toto.😖
Na zakrok.som.objednana 5teho.
K svojmu.idem este 3teho ze.ma vysetri vezme.krv a pozrie.ma.😕
Ja.uz neviem.
Je.tam este take trpke tusenie.ze moze byt vidiet srdiecko.alebo.uz nie😕

michaella94
29. dec 2017

presne ten isty pripad som bola ja...bola som v 6tt a aj naprik tomu ze som im vravela ze som mala posunutu ovu im nesedel nalez s tyzdnom a tak ma poslali na kyret...ostala som vydesena a tak som sla...velmi si dnes vycitam ze v tak nizkom tyzdni ako som bola ja bolo normalne ze nebolo vidno srdiecko...takze moja rada neponahlaj sa...pockaj co ti povie dr...je skoro na akciu kludne sa mze ukazat aj okolo 8tt....a ak by predsa len plod odumrel priroda sa o to postara ak nie vtedy by som sla na zakrok...drzim silno palce daj vediet ako si dopadla...

svetkaadamko
29. dec 2017

@tinka0000 kľudne sa môže stať, že to srdiečko ešte proste nie je vidieť, počuť, ešte je dosť skoro, ja by som na tvojom mieste na žiaden zákrok nešla, môže sa toho ešte veľa zmeniť. Ja keď som bola tehotná v Anglicku, tam skôr ako v 9tt ženu ani nepozrú, lebo vedia, že to srdiečko ešte nemusí byť vidieť a presne toto sa môže stať. A presne ako píšu baby, príroda si s tým určite poradí.

ejka82
29. dec 2017

Srdiečko nemusí byt ešte vidieť. Pockaj, skús nestresovat a oddychovať

deti95060810
29. dec 2017

a načo si bola na pohotovosti, len tak ? keby bolo niečo zlé, tak ťa lekár hospitalizuje....

jana_eyre
29. dec 2017

no ja som bola s detmi vzdy okolo 6tt a nikdy nebolo vidno srdiecko (pri prvych dvoch som nevydrzala cakat po pozitivnom teste, pri tretom som bola neskor myslim) a doktor ma vzdy objednal na 10tt, kde uz bolo srce vidiet.. sam vravel ze do toho 10tt malokedy utz srdiecko zaznamena, mozno maximalne kvalitne sona, ale kolko doktorov take ma? nechapem ako ta uz mohli takto naplasit.. skus nestresovat a vydrz k tomu svojmu.. drzim palce..

flavia1
29. dec 2017

@tinka0000 kamaratke v 7.tyzdni babu nebilo srdiecko, dr jej povedal, ze potrat a doma cakala na krvacanie, ktore neprislo. Dnes uz je v druhom trimestri a vsetko je uplne ok....

moniccci
29. dec 2017

Ja som bola v 6tt u svojho gynekologa a srdiecko nebolo vidno, kazal mi prist az o 3 tyzdne, teda v 9tt a tam uz srdiecko bolo. Nie som sice lekar, ale urcite by som este pockala. Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a nech sa o niekolko mesiacov tesis zo zdraveho babatka 🙂

beky1813
29. dec 2017

@tinka0000 2 dni si bola na pohotovosti? A preco? Vies, sama si si tento stres sposobila, ale na to sme ta upozornovali, ze sa az moc sledujes. Stacilo az po novom roku ist ku gynekologovi na potvrdenie tehotenstva a nie v 5 tyzdni

lindusss2016
29. dec 2017

@beky1813
Aha, a ja ze odkial mi je znamy ten nick... uz pamatam tie temy...

traktor
29. dec 2017

to si bola 2 dni po sebe na pohotovosti a robili ti ultrazvuk?naco?s cim si isla na pohotovost?vôbec sa mi to cele nezda..v prvom rade..nezakladaj milion tem, ked mas potrebu sa nieco opytat, je tu aj *Skupiny a blogy* , tam sa opytaj..prestan sa tolko sledovat..slabina, kychanie a pod. temy....ak si v 5 tyzdni, stale je este cas na srdiecko, to, ze sa este neukazalo nie je dôvod na ukoncenie tehotnosti..inak obdivujem tvojho lekara, ked mu za kazdu vec takto pises, ze ti aj odpisuje..zaujimalo by ma ku komu chodis, ak to nie je tajomstvo..

katusikkk
29. dec 2017

@lindusss2016
Nedavno tu zhanala z ineho nicku oblecenie,obuv a hocico.Uz si nepamatam ten nick a nazov temy.Vola sa Kamila🙄

tinka0000
autor
29. dec 2017

@katusikkk
Toto niesom ja ta kamila ja neviem co to je osobu retardovanu..
Dakujem

tinka0000
autor
29. dec 2017

@ejka82 tak preco ma lekari posielaju uz na potrat..
Akemu lekarovi mam verit,ci oni len jak sa zbavit alebo co

traktor
29. dec 2017

@tinka0000 poprosim ta, odpovies aj na moje otazky?

tinka0000
autor
29. dec 2017

@traktor
Bolaa som na pohotovosti ze ma bolelo brucho,tam mi lekarka povedala ze nevidi akciu srdca a povedala mi ze mam prist na druhy den aby to este jeden lekar potvrdil..dneska som bola a povedal mi tiez ze nevidi srdce..
Ale ako pisu baby preco ma tak skoro odrovnali..ked srdce je vidiet az neskor.nechapem.
3teho idem k svojmu obvodnemu tak uvidim co mi mi povie aj ked uz neviem comu mam verit 😖uz sa radsej netesim.

traktor
29. dec 2017

@tinka0000 na pohotovosti ti robili ultrazvuk?na druhy den ta poslali zas na pohotovost?ved je bezny den, preco nie ku tvojmu gynekologovi?kto je tvoj lekar, ku komu chodis?

lindusss2016
29. dec 2017

@tinka0000
Co ti ma obvodny povedat na tehotenstvo? Musis ist k svojmu gynekologovi. Tiez nechapem, preco chodis na pohotovost, ked ma aj tvoj gynekolog dovolenku, treba ist k zastupujucemu

tinka0000
autor
29. dec 2017

@traktor ano urobili mi ultrazvuk s tym ze nevidia akciu srdca a poslali ma na dalsi den na vysetrenie aby to druhy lekar potvrdil..
A potvrdil tak ma objednali na zakrok..
Moj je sukromnik moj nema zastupujuceho..
No ved 3teho idem k mojmu gynekolo.ktory ma vysetri..a povie mi..a ked aaj on potvrdi tak 😟

traktor
29. dec 2017

@tinka0000 stale si mi neodpovedala..ako sa vola tvoj gynekolog?

ejka82
29. dec 2017

@tinka0000 gynekológovi, či obvodnému? Neviem, nejako sa mi táto tvoja story nepáči...

tinka0000
autor
29. dec 2017

@ejka82 pane boze preco by som si mala vymyslat..uz na nervy mi to ide vsetko.
Koncim tu asi lebo nemam nervy citat tie komenty.
Hej vymyslam si,mam 200rokov,som muzatka a mam 20deti.
Pekny den

beky1813
29. dec 2017

@tinka0000 a co sa da cakat? Zakladas tu temu za temou, zamotavas sa. Ktora tehotna pojde k obvodnemu a nie gynekologovi?

traktor
29. dec 2017

+ pohotovost je len akoby prva rychla pomoc..neposlu ta na kontrolne sono zas na pohotovost, ked mas svojho gynekologa a urcite ti neurcia termin zakroku..cize preto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre