Zlé výsledky z odberu plodovej vody a zdravé dieťatko

lucia0211
24. mar 2022

Ahojte,je tu niektorá z vás čo mala zle výsledky z odberu plodovej vody no i napriek tomu sa jej narodilo zdravé dieťatko??

simsalabim
24. mar 2022

@lucia0211 kedze sa vysetruju priamo bunky dietatka, je to nepravdepodobne, hlavne ak sa jedna o Downov syndrom a pod. Chromozomy dietatka genetik spocita, tam sa tazko pomylit…

andrejka1974
24. mar 2022

@simsalabim nie nedá sa ak zistia že bude postihnuté žiaľ dieťa bude postihnuté testy idú na dňa chromozómy

netti87
24. mar 2022

@lucia0211 ahoj, vzorky z plodovej vody ukazuju 99,9 percent pravdivo. Amnio. vysetrenie je najpresnejsie vysetrenie. Ja som tiez mala taketo vysetrenie 😟

simsalabim
24. mar 2022

@andrejka1974 nerozumiem ti 🤷‍♀️

elenita
24. mar 2022

@lucia0211 a co Ti vyslo z amniocentezy?

lucia0211
autor
24. mar 2022

@elenita mne nie,ale kamarátke vyšlo ,,Patavov syndróm,,

simsalabim
24. mar 2022

@lucia0211 tak tam je vysledok naozaj 99.9999%. Nadbytocny chromozom, aj vedia, ktory.

iwesska
24. mar 2022

@lucia0211 To by jej nevyslo "len tak", to musia mat istotu,ked stanovia takuto vaznu dg. Lepsie je sa s tym pomalicky zmierit,ako si nahovat,ze je to urcite omyl a potom zazit sok.Aj ked chapem,ze sok je to tak ci tak😔

tdominika
7. júl 2022

Baby 22.6 som bola na amniu kedy vam dosli vysledky?

1bambinko1
7. júl 2022

Nemyslím, si, že by to takýchto odberoch mali nepravdivý výsledok, aj keď sa mi to teda ľahko nepíše. Kamoška sa stým bude bohužiaľ musieť zmieriť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre