• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám ísť k zubárovi v tehotenstve alebo počkať?

17. novembra 2014 
ja zacinam mat akesi citlive zuby,ked hryziem pecivo ...akokeby som tahala latku....rozmyslam,ze pojdem ku zubnemu na preventivku, mam narok na bezplatnu preventivku?? asi ano,ci? :D
8. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tehotenstve mas narok na bezplatnu preventivku a to rovno 2x. Myslim, ze sama si urcis, kedy, ale mna poslal gynekolog hned v 1. smestri a zubar mi potom povedal, nech pridem este v poslednom. Ja som tam ale musela zajst este skor, nakolko ma trapil zubok...
10. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule chcela som sa va spytat ze ci vam niektorej brusily zuby ja by som mala ist na brusenie zubov koli osadzaniu mostika v maji ale mama ma odhovara vraj su zuby po obruseni nehorazne bolestive. Prosim vas poradte mi niekto som strasne zufala a neviem co mam teraz robit.
2. apr 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana87 ahoj,ako si dopadla so strojcekom pocas tehotenstva?
31. aug 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jullinkka Ahoj! Chcela by som sa ťa opýtať, či si ten mostík riešila v tehotenstve alebo až po pôrode. Ja teraz končím 7. mesiac a tiež som si chcela dať robiť mostík, ale neviem sa rozhodnúť či radšej teraz, či počkať až potom. Ďakujem.
19. feb 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mien moze ti dat injekciu.
19. feb 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky, pre Vas aj pre Vase deticky je velmi vhodna nahrada namiesto kaslickeho bieleho cukru - brezovy cukor, ktr. okrem inych pozitivnych ucinkov posobi osetrujuco na aj na uz vzniknute zubne kazy + pomaha im predchadzat. Dobre je tiez pocas tehotenstva a nielen pocas neho, ale preventivne aj voci osteoporoze uzivat makovy olej. Ma vysoky obsah vapnika, posobi pozit. na stav zubov, nechtov, pokozky, kosti.
Najdete v nasom PRO shope na MK, alebo aj eshope:
http://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnky-tehotne-vitaminy/c0wo/brezovy-cukor-xylitol-prirodny-500g-1kg/
17. okt 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aj ked to s tym nesuvisi chcela by som sa opytat ak som nechtiac prehltla ustnu vodu moze to uskodit plodu?:/
12. nov 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskaarasticek111 uz s tym asi nic nespravis.... ak tak vypi vela vody... nech sa to preriedi ! :slight_smile: dobuducna ju radsej ani nepouzivaj
12. nov 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola teraz v piatok zo zubom a musel ist von som sice 21tt ale mala som asi 2injekcie doktor povedal ze bude davat injekce pokial to bude boliet takze som si ista ze je lepsie a v poriadku ist k zubarovy pretoze ak sa ti ten zub zapali ako mne citujem doktora taky bordel co z neho pojde do tvojho dietatka to ani nechci vediet :( drzim palce a hlavne uz ziadne problemi zo zubkami :slight_smile:
17. nov 2014 o 01:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok