Čínsky kalendár počatia

vatiky
7. jan 2013

Ahojte dievčatá, aký máte názor na čínsky kalendár počatia? Vyšlo Vám to alebo nie? Veľmi ma to zaujíma, zatiaľ v mojom okolí to vyšlo všetkým, len švagriná teraz podľa neho mala čakať dievčatko a prvé sono doktor povedal, že bude dievčatko a teraz druhé, že bude chlapček...pri jej prvom tehotenstve sa doktori sekli na plnej čiare. Trikrát povedali, že čaká dievčatko a bol chlapček. Ďakujem za odpovede...

henrietag
7. jan 2013

1x ano 1x nie mojej mame som ho ukazovala a jej nevyslo ani raz 🙂

lenkab1984
7. jan 2013

Mne to nevyslo..

silviatko
7. jan 2013

@vatiky mne to nevyšlo 🙂

margarita
7. jan 2013

mne to vychadza presne opacne, takze ak si hodis eurovkou, vyjde Ti to s rovnakou presnostou ako ten cinsky zazrak 😀
vzdy je to len 50 na 50.

nikolet_89
7. jan 2013

@vatiky mne to vyslo a aj vsetkym čo poznam 🙂

anjelicek26
7. jan 2013

@vatiky - u nas sedia... vsetci traja 😉

barny
7. jan 2013

nevyšlo ale je šanca 50 na 50 ako napísla margarita 😀

luciferkax
7. jan 2013

u nás jeden sedí a druhý nie

vatiky
autor
8. jan 2013

@nikolet_89 Veď aj u nás to všetkým vyšlo, len teraz u švagrinej nevieme. Chceli dievčatko, tak si to aj plánovali a teraz doktori hovoria, že chlapček. Ale berieme to s humorom, termín má 1. júna, tak uvidíme. 🙂 Pa a ďakujem za odpoveď. 🙂

vatiky
autor
8. jan 2013

Ďakujem dievčatá Vám všetkým a teším sa hlavne, že máme tie naše detičky a veľmi ich ľúbkame, tomuto sa venujem len tak zo zábavy a zo záujmu...čuduj sa svete, podľa toho, čo píšete sa číňania kopli a oni zvyknú byť veľmi dôslední . Nevadí, tešme sa, že sme maminy. Prajem Vám pekný zimný deň..

redhairy
8. jan 2013

Kočky a z akým vekom svojim ste pozerali tie čínske tabulečky? Čínsky lunárny vek na ktorom sú založené tie tabuľky je iný ako ten podla toho sa riadime.

peta1510
8. jan 2013

@redhairy Presne,len ja zas nechapem,ako sa vypocitava ten lunarny vek.

redhairy
8. jan 2013

@peta1510 je to dosť komlikované počítanie ale napr. http://www.chinesegenderchart.info/gender-calcu... na tejto stránke máš tzv. Lunar age calculator, vyzerá by´t presná, zadáš tam dátum narodenia, rok v ktorom chceš vedieť svoj vek a vypočíta ti to 🙂

peta1510
8. jan 2013

@redhairy Tak podla toho by som mala mat dve dievcata.A mam dvoch chlapcov 😀

redhairy
8. jan 2013

@peta1510 😀 no niekedy to asi fakt zlyháva 🙂

peta1510
8. jan 2013

@redhairy A ja som to vychytala rovno 2x z 2 😀

monikajaco
8. jan 2013

aj mne to vyslo 2x ... len nezabudni ze sa to pocita podla lunarneho veku matky nie normalneho veku ako pozname my ....

zuzi1409
8. jan 2013

mne to vyšlo 🙂

sissmiss
8. jan 2013

@vatiky daj link ktory kalendar. My sme v teme spetmebroviek robili tabulku a zvacsa sa to trafilo, ale problem je aj ze vela zien nevie kedy presne pocali, ak je to na nejakom prelome mesiacov.

sissmiss
8. jan 2013
vatiky
autor
8. jan 2013

http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...
Posielam ti, ten klasický...ak máš nejaký iný pošli mi link.Ďakujem 🙂

vatiky
autor
8. jan 2013

@monikajaco a ako sa počíta lunárny vek matky, o tom som nepočula, napíš mi prosím a vysvetli. Ďakujem 🙂

vatiky
autor
8. jan 2013

@redhairy Ďakujem 🙂

monikajaco
9. jan 2013

zadaj si to do googlu ...

vatiky
autor
9. jan 2013

🙂

sissmiss
11. jan 2013

@vatiky aha, prepac, som nezbadala ze mi pises az teraz nahodou...Tak takyto som mala na mysli aj ja...my chceme este skusit zamiesit na holku, tak skusime podla tohto kalendara, lebo mame dvoch chalanov a vychadzaju aj podla tohto 😉

freezii
12. jan 2013

Mne to vychadza tiez presne naopak - iked pri druhej som otehotnela v mesiaci narodenin.. Teraz mam mat dievca podla CK. Tak osm zvědavá ..

bebe2013
12. jan 2013

@redhairy ja som ratala s lunarnym vekom a aj tak to nevyslo.

angi07
14. jan 2013

Mne to vyšlo 😀

tadaminka
14. jan 2013

@vatiky mne to nevyslo, podla kalendara som mala mat dievca a nech som ratala ako som chcela skoro na cely ten rok vychadzalo dievca ale ja som chcela aby to bol chlapec a narodil sa mi chlapec 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre