Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko stojí snímka z ultrazvuku počas tehotenstva?

veve19
10. sep 2012

snímka na ktorej je zobrazené dieťaťko

moon1979
10. sep 2012

3 Eurá

hajajanka
10. sep 2012

To sa neda zovseobecnit. Jeden lekar ti ju da automaticky a zadarmo, u ineho si mozes priplatit. Ja som neplatila nic (lekar pri prvom tehu robil u nas v nemocnici a ochotne mi ju vytlacil, ked som poziadala a lekar pri druhom tehu mi ju da po kazdom vysetreni - pravda, ten druhy je sukromny a za starostlivost v tehu sa u neho plati). A dokonca aj na Kramaroch som dostala fotecku babatka. Bez toho, aby som o nu ziadala. Vydarilo sa ho pekne zachytit, tak lekar dal na pamiatku 🙂

elise
10. sep 2012

ja som jednom centre nič neplatila a u dokyny kam chodim stoji fotka 1 euro je to rôzne vždy pozri cennik na ultrazvuku.

zuzin78
10. sep 2012

ahoj ja ked som chcela foto, tak som musela zaplatit 5€ .
kazdy lekar ma iny cennik

stanislavao
10. sep 2012

kazdy lekar ma svoj cennik. nikto vam tu nenapise presnu sumu. mozno este keby ste napisali, ze ku ktoremu lekarovi chodite, tak mamicky, co tam boli, tak vam budu vediet povedat. ale takto? niekto zoberie 1e, niekto 5e, niekto nic.

jankavrutky
10. sep 2012

v Martine som platila 2€

zuzka38
10. sep 2012

ako kde predsa.. treba sa spytat tam, kde chodis...

luciasveckova
10. sep 2012

mozno kazdy lekar ma ine poplatky

biancal
10. sep 2012

ja som platila v Košiciach 3Eurá 😖

pe
10. sep 2012

ja som u mojej dr. za snimky nikdy neplatila, ani za uzv nie samozrejme....

vierka82
10. sep 2012

v trenčíne 3 eura 😀

nikusa008
10. sep 2012

v Humennom 2 eura...

kikatko
10. sep 2012

za jednu nič, potom vždy 1 euro, mam ich asi 20 ks 😀 a tiež som z TN

palomka
10. sep 2012

ja som u sukromneho lekara platila 5€

biancarv
10. sep 2012

neviem odkiaľ si, ja som z Rožňavy a nemusím platiť za foto, môj gynekológ mi ju dal zakaždým automaticky a bez poplatku 😀

katren
10. sep 2012

v TO 3,3€

berni
10. sep 2012

ja som platila 10 Eur v Košiciach

lejlla
10. sep 2012

u nas stoji 8...

zuzkalenka
10. sep 2012

u nás v Lc stálo 2eur neviem či aj teraz ale asi áno

nevestienka
11. sep 2012

ahoj ja som platila za jednu fotku 1ečko, a dostala som ich tri, keď som bola naposledy. Čiže 3 ečka🙂

nicebaculka
11. sep 2012

u mojho gyna sa neplati nic

magali
11. sep 2012

tak u nas tusim az 5€-- tak isto stoji video z ultrazvuku.. ja dom si dala to video a DR mi na USB kluc dal aj fotku, tak som si vytlacila doma

cecil36
11. sep 2012

v BA som neplatila nic, moj gyndo to robi zadara pri kazdom tehu uzv 🙂

janaalzbeta
11. sep 2012

V každej nemocnici či gynek.lekára je to individuálne. Niekde sa platí aj za určenie pohlavia a niekde Vám to povedia zadarmo 🙂

slazo
13. feb 2013

v B.B. 1 euro 😵

kobrtko
1. mar 2013

asi to má každý lekár ináč...ale mňa ako súčasť povinného vyšetrenia nestojí nič (zo zákona) a ak chcem len tak "z rozmaru", tak okolo 3 eur. Keď som bola na utz inde, kam chodievam na bruškové sono (centrum prevencie rakoviny v mt), tak sono zadarmo, ale ak chcem vytlačiť foto, tak tiež tak okolo 4 eur.

lujza88
9. júl 2015

no, tak v Nemecku si zacvakate =( ..... prve 4 su zadarmo a potom za kazdy navyse 25€ alebo akoze akcna cena 6 nasledujucich obrazkov za 90€ =( ... ja som dostala 1. fotku v 7. tyzdni, 2. fotku v 9. tyzdni, dalsiu kontrolu mam na zaciatku 13. tyzdna, co bude dalsia fotka a potom este na zaciatku 17. tyzdna ..... a potom sa moze poskladat .... bud si zaplatim alebo budem bez fotky =(

uzanka16
9. júl 2015

U môjho lekára v LM som za 1. fotku dala 5€ a za druhú mi povedal, že mi dá lacnejšie tak zobral 4 € 😀

yanni
9. júl 2015

@lujza88 a to v akom Nemecku si pre boha? Ja som tiez v DE a nikdy som nic platit nemusela. Dokonca ani 3D. A utz mi robi na kazdej prehliadke a vzdy som dostala fotecku. A nie len jednu. Mam toho plny Mutterpass. som v DE 15 rokov a nikdy som u nikoho nepocula, ze by za fotku musel niekto platit.
Tak naschval som ich teraz spocitala, buduci tyzden uz idem rodit. Tak mam ich presne 50!!!!!! A neplatila som ani fuka. A v poslednych tyzdnoch si uz ani nedavam tlacit, lebo uz deculo nie je velmi vidno. Tvaricku uz vobec, kedze je uz nizko a otocene k mojmu vnutru a este viac hlav, noh, ruk atd. mi fakt netreba 😕

Tu začni písať odpoveď...

Odošli