Lietanie v tehotenstve

15. feb 2022

ahojte,

aky mate nazor na lietanie pocas tehotenstva? (ak je samozrejme bezproblémové tehotenstvo)
ak neodporucate....tak preco?
ak ano...tak od ktoreho do ktoreho tyzdna .

Dakujem za nazory 🙂

luccija
15. feb 2022

Po prvom trimestri, pri dlhých letoch vykladať nohy...dať si liek.Miliony tehotných lietaju

autor
15. feb 2022

takze taky max 4h let v druhom trimestri by mohol byt v pohode?

nique
15. feb 2022

Ja som pred detmi pracovne lietala kazdy tyzden EU, obcas USA. Po prvom potrate (letela som v 6tt) som uz lietat nechcela. Nehovorim, ze to bolo letom, ale pri dalsom tehotenstve som sa lietat bala. Ked mal syn 2,5r, isli sme na dovolenku do Grecka a ja som den pred letom zistila, ze som tehotna. Bola som tiez asi 6tt. Ale isli sme. Nic sa nestalo. Takze moja osobna rada; kratke lety ano, dlhe (viac ako 6h) radsej nie.

autor
15. feb 2022

@nique dakujem za nazor 🙂 nie dlhy by to nebol..max naozaj 4h...alebo mozno len 2h ak Grecko...skôr sa obavam toho ziarenia ako niektory spominaju ale neviem co je na tom pravdy...

nique
15. feb 2022

Ziarenia sa nemusis bat. S bruskom Ta nebudu trapit. Overia len kovy. Uplny zaklad. Dokonca si mozes zobrat aj vodu.

cyberk
15. feb 2022

ja som letela kol 10tt, a moj nazor je.. ak ma plod prezit, tak je to osud (samozrejme, ze som sa bala, co ak...) ale ozaj som sa neplanovala obmedzovat kvoli tehotenstvu/plodu a ta dovolenka bola zaplatena este v case ked som nevedela ze som tehotna (letela som len 2,5h ale na dalsie dovolenky som uz radsej nesla :D )

x_mery_x
15. feb 2022

My sme tiez chceli ist, ale gynekolog neodporuca, tak sme radsej nesli, zostali sme len na sk. :D

basska_b
15. feb 2022

Ja som letela v 8tt , v 10 a 11tt a v 16tt... ani mi nenapadlo, ze by sa cosi malo stat. Neodporuca sa to v 8. a 9. mesiaci...

lucik194
15. feb 2022

jaska ze let, ked je vsetko v poriadku tak je to v pohode....

ja som letela v 1/2 tehotenstva a teda za mna v pohode velke lietadlo je super.... horsie je to vrtulove male lietadlo, tam citis kazdu turbulenciu

kiki68
15. feb 2022

Ja som letela v 19tt, kratke lety , uplne v poho , bez problemov

lacibo
20. mar 2022

@nique mne sa stalo to iste, v 6.t. potrat, tyzden po pristani, let do Grecka, nie dlhy..ostatne 3 tehu skoncili porodom v termine, takze si myslim, ze to bolo tym letom..ale dokazat sa to neda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre