Neverná a tehotná

lesana88
6. dec 2012

Ahojte zienky,
Skor ako ma podla nazvu temy hned odsudite, skuste si precitat moj pribeh...
Uz roky mam staly vztah s clovekom, ktoreho milujem. Aj napriek problemom som pri nom stale bola. Tym problemom bola cele roky asexualita mojho partnera. Jednoducho so mnou nespaval, aj ked ma miloval. Bojovala som s tym cele roky, no stale ostavala verna. Az pred casom nastala kriza a ja som skutocne potrebovala pocitit vasen a tuzbu po mne. Nas vztah visel na vlasku a vtedy som stretla niekoho, s kym som sa vyspala. Rychlo som to olutovala, pretoze mi to vobec nedalo to, co som ocakavala...prave naopak, utvrdilo ma to v tom, ze chcem byt s mojim priatelom aj napriek vsetkemu. Nas vztah nabral novy dych a ja ho milujem viac ako predtym. Avsak pred par dnami som zistila, ze som tehotna. Nasledok jednej noci s inym... som uz v 14 .tyzdni... Neviem ako to povedat priatelovi, vzdy sme chceli mat spolu rodinu, aj ked som sa zacala obavat, ze kvoli jeho 'problemu' to nikdy nebude mozne... A teraz tu ta sanca je.... Milujem ho, chcem byt s nim, no nemozem od neho ocakavat tolku obetu... A hlavne to babo za nic nemoze...
Chcela by som poznat vase nazory, velmi to pomoze, snad aj upokoji.. Neviem co od neho cakat...ci to vsetko co je medzi nami zahodi, alebo sa rozhodne mat so mnou rodinu...netusim...no ja prijmem vsetko.
Dakujem za vas cas

lenka110611
3. sep 2014

@miska1788 tá otázka "Myslíte že on je viac menej otcom" ma úplne dostala 😀 😀 😀 😀 😀 si myslíš že keď ti tu napíšu cudzie ženy že áno, priateľ je otcom, tak to tak bude?? koľko máš rokov? 12??? a že matka, fuj.

miska1788
3. sep 2014

@lenka110611 nevrav na mna ze fuj ked o mne nic nevies, nevies aka bola situacia tak hned nesud cloveka. Nie nebude to tak ked mi to sem niekto napise ale proste chcem pocut ine nazory ako ten svoj ked to este nikomu povedat nemozem.

ani3012
3. sep 2014

@miska1788 na tvojom mieste by som sa asi v prvom rade rozhodla, s kym chcem byt. Ak s priatelom, moje podozrenie by som si nechala pre seba, priznanim nic nevyriesis, to ze sa budes trapit kto je otcom je aj tak tvoja vina a treba premyslat aj nad moznymi dosledkami svojho konania este pred tym, nez nieco urobis
P.s. dietatu to bude jedno, nie je otec ten kto splodi ale ten kto vychova.
Vela stastia a zodpovednych rozhodnuti, drzim palce

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
puffu
3. sep 2014

@miska1788 t ze ti ms meska nemusi hned znamenat ze si tehotna, najprv si sprav test a potom rob nejake zavery...ak tehotna budes tak si myslim ze je najlepsie usporiadat si myslienky co vlastne chces, si priatel, milenec..ak si vyberies priatela tak ci dokazes zit v takomto klamstve ze existuje sanca ze to dieta nemsi byt jeho...tu je tazko radit lebo neviem aka si povaha, pre niekoho ziaden problem, ja by som s takym niecim zit nevedela, v podstate by som ani nespala s dvoma muzmi sucastne...ale kazdopadne drzim palce a hlavne musis vediet ci naozaj tehotna si, ak nie tak ber toto ako vystrahu ake nasledky by to mohlo mat ked v tomto budes pokracovat...

miska1788
3. sep 2014

@ani3012 dakujem si ma trosku povzbudila viem ze som spravila chybu som si toho vedoma a ze si to musim vyriesit sama ale clovek sa uci na vlastnych chybas a ma ponaucenie do buducna. Viem ze este neviem na 100℅ze som tehotna ale uz siesty den mi meskaju a mam take pocity ano viem ze by som si mala spravit test ale mam strach co uvidim, tesila by som sa ale pred par mesiacmi sme o male prisli a teraz sa bojim ze by sa to znovu stalo..mam strach zo vsetkeho co bude
@puffu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre