Platíte za fotku z ultrazvuku u svojho doktora?

monika291
19. dec 2012

Ja som dnes chcela fotecku babatka tak 10€ to su ine sumy. Za fotku svojho dietata takto platit. Uz nevedia co by chceli naozaj ☹ Ale tak je to krásne mat ju za akukolvek cenu ale ostala som teda tou sumou zaskocen 😲

michaelamilan
19. dec 2012

ja platím 3€, každé druhé sono bez foto platím 3€ a za 3D-4D som platila 50€

tenty
19. dec 2012

ti lekari uz naozaj nevedia za co by mali pytat peniaze 😠 to je neskutocne ☹ ja som neplatila, sama mi dr. vytlacila, ani som to necakala, ja neviem, ale uz by bolo nacase spoplatnit aj mnozstvo vydychaneho vzduchu v ordinacii 😠

renka0110
19. dec 2012

ja som platila 50 € na začiatku tehu, v tom je všetko - zakaždým ultrazvuk, fotky, a polovičná cena za 3d/4d

lenuschka1
19. dec 2012

ja platím 6 eur..

depi
19. dec 2012

ja 1euro za foto a este bol taky laskavy a povedal aby som si nabuduce doniesla kluc a nahadze mi tam fotecky 🙂 a pytal sa preco sa cudujem ze je taky lacny ...no zlaty moj pan doktor 🙂

vikusik
19. dec 2012

ja som neplatila ani raz a to mam aj čiernobiele aj 3D 🙂 dokonca malej vytisol do škôlky 5ks aby mohla mať na nastenke aj na doma aj babkam nakolko maly tam je zlatunky,ale moja svagrina platila za každu 🙄

monika2606
19. dec 2012

Ja som platila za každú foto 2D 6eur, za 3D 66eur, ale soná som mala vždy zadarmo

roxy
19. dec 2012

ja som neplatila ani raz zatial a každý krát ked som mala poradnu/kontrolu mi urobil ultrazvuk a dal fotku. dúfam bude v tomto dobrom trende pokračovat aj dalej 😉

lenka268
19. dec 2012

Ahoj, ako vidis je to dost rozdielne takze asi zalezi od lekara, ja som si pytala prvu fotku tiez okolo 11 -12 tyzdna a platila som teraz uz presne neviem ale 6 alebo 10 eur to bolo, myslim ze skor tych 10 eur a to bol klasicky 2D co ma kazdy lekar v ordinacii, 3D to co je dobrovolne aj s CDckom 45 euri.

dahra
19. dec 2012

Tak moja doktorka mi utz ani nerobi. Pardon, vstupny 1x, ale fotky nedava. Takze napriek tomu, ze som po IVF utz mi uz viac nerobila. V 13tt som sla za inym lekarom, ten za utz zobral 35€ a vytlacil mi aj pár fotiek.

zuj
19. dec 2012

ano, 5 euro som platila

jeemima
19. dec 2012

ja som platila v PP 5 EUR za fotku a kedze som cakala dvojicky tak stale boli fotky dve. ale suhlasim ze je to jedno kolko to stoji nepozeram sa na peniaze v takyych veciach ;)

erickaa
19. dec 2012

Ja platim celorocny poplatok, takze tieto veci boli v tom. Ale 10€, tak to je nejak moc! Uplne prestreleneeee 😝

kika1111
19. dec 2012

ja som platila 4 eurá za fotku, za každé nadštandardné uzv vyšetrenie +20eur a prvú fotku mi dal dr. zadarmo, lebo som bola deň pred svadbou na prvom vyšetrení a že vraj ako darček pre mňa 🙂 ale aj v NR je minimálne jeden dr. ktorý si pýta za kúsok papiera 10eur

michalag
19. dec 2012

platim kazdú poradňu 2€ (objednanie na cas) ale za foto si ešte nepytal a vzdy ked mu poviem tak mi nejaku foto vytlaci

tilly24
19. dec 2012

ja som platila 4 eura za foto.

laqeeesha
19. dec 2012

To je sila ako niektorí ryžujú na kúsku papiera alebo za kúsok starostlivosti,,,načo potom odvádzame do tej zdravotnej poisťovne....mastíme im bruchá a aj tak si šecko platíme zo svojho...a hlavne platba na OBJEDNANIE NA ČAS a aj tak sa tam potom hodinu sedí lebo majú hodinový sklz 🙂)))))))))))

kuratko
19. dec 2012

hej aj mne povedal moj gynekolog ze to stoji 10 ecok ze si mam odfotit s telefonom ten obrazok na monitore :D aj som to tak robila. nic ine mi neostavalo 🙂

petka55555
19. dec 2012

nikdy som neplatila ani za sono, ani za foto, ani za starostlivost 🙂

rebeka25
19. dec 2012

Ja platim 2€ ked si vypitam, sono je tych 3-4x hradene poisťovňou samozrejme nie 3D-4D za to sa plati u nas 50€.

hopkovka
19. dec 2012

Ani ja som nikdy neplatila ani za sono ani za fotky

misuka05
19. dec 2012

Neplatím, ale za to platím u gynekológa 70e ročne

bronia13
19. dec 2012

no ja som mala ich uroenych minimalne 20 ultrazvukov a ani raz som neplatila 😀

mariettka27
19. dec 2012

moja gynekologička mi dala prvú aj druhú fotku bez poplatku,za tretiu si už naúčtovala 5 eur...

something
19. dec 2012

Platila som 5eur

ajsenz
19. dec 2012

🙂 ja som u jedného platila 2eurá to bol štátny a ú súkromníka neplatím nikdy za nič, len 5eur za objednanie ak sa objednám.. a fotiek mi porobí koľko chcem

maminkakacenka
19. dec 2012

uz tretikrat som platila 9,-eur, vzdy mi vytlacil po tri az stryri cb fotky

zuna8
19. dec 2012

odo mna moja dr pytala vzdy 10 € za foto :-/

lili235111
19. dec 2012

ano 3,50€

wewe22
19. dec 2012

ano 5e

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre