Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
23. jún 2010

@moniciak aj moj hladal na internete najskor autosedacku.... uz vie presne, ktore su najkvalitnejsie a najbezpecnejsie.... vsetky testy pozeral 😀 potom samozrejme pozrel aj kociky.... ale o autosedackach od 9 kg ma skvely prehlad. 😝

moniciak
23. jún 2010

@mimi21mimi to moj tiez je totiz automechanik 😀 ake si mala prve priznaky tehotenstva???

mimi21mimi
23. jún 2010

@moniciak vynechana menstruacia..... ja som totiz otehotnela pocas uzivania antikoncepcie.... takze z tri dni meskania mi pripadali cudne.
Moj sice nie je automechanik, ale blazon do aut teda hej 🙂

moniciak
23. jún 2010

@mimi21mimi len som chcela vediet lebo ja okrem bolesti prs nemam ziadne ine priznaky no este pichanie vo vajecnikoch a inak nic...ci su aj ine na tom tak🙂

mimi21mimi
23. jún 2010

@moniciak noo vlastne tie bolesti prs a take bolesti v podbrusku ako pred menzesom som mala aj ja.... potom v nejakom 6-7tt sa pridalo zvracanie 😕 snaaad ta to obijde

moniciak
23. jún 2010

@mimi21mimi jaky smile vystrasen 😀

mimi21mimi
23. jún 2010

@moniciak 😀 to pri tej spomienke na tie dni...

tadotami
23. jún 2010

ahojte dievcata.popri vesani,zehleni a vysavani a utierani prachu kukam na vas.

mimi21mimi
23. jún 2010

@tadotami Ahoj tami..... ty si nedas moc pokoj s tymi domacimi pracami, aj ked si pisala, ze sa ledva hybes, hmmmm?

tadotami
23. jún 2010

@mimi21mimi asi tak nejako.nemozem si pomoct ale uz 2hodiny ma neskutocne boli konecnik.kurnik.

mimi21mimi
23. jún 2010

@tadotami a neskusila si trosku kludu pre seba? 🙂

tadotami
23. jún 2010

@mimi21mimi neda sa.mame tu majstrov na schody,mm v robote,tamara ma tu trapi.

mimi21mimi
23. jún 2010

@tadotami ty to mas fakt vesele.... no ja musim off, mm je PN, tak sa idem na neho porziet ako sa mu dari.... drz sa.

tadotami
23. jún 2010

@mimi21mimi diky......

elko69
23. jún 2010

@mimi21mimi no je tiez taky blazon... 🙂 no ono na tom kocari boli ine kolesa ale tieto tam boli nasadene s tym ze ked ich chceme je to o 30 € drahsie..inak ze nam daju tie povodne nejake cierna a mm tam chcel tieto 🙂

liv1
23. jún 2010

@tadotami tami ty si nezmar. jaaa viem ze ty ale urcite tajne dufas aby uz maly vyliezol co najskor, najlepsie nie vtedy ked mm ide na futbal 😀 😀

mimochodom cafte. 😉
@mimi21mimi pocas brania antikoncepcie? no to je dobra haluz 😅

liv1
23. jún 2010

@elko69 boli ste uz na prvej prechadzke?

elko69
23. jún 2010

@liv1 no konecne dnes a bolo super nech je aj zajtra tak pekne a pojdeme zase sak aj malemu to prospieva...

riag
23. jún 2010

Ahojte kocky 🙂@dugyna Malinkej sa teda asi nechce...Ja som dnes presne dva tyzdne po sekcii a citim sa vyborne,dnes som bola na kontrole a vsetko je ok.A ako Adrian? Je zlatunky,pekne papa a nabera na vahe co nas tesi,no a dnes mame za sebou prvu prechadzku....konecne je tu pekne 🙂

tadotami
23. jún 2010

@liv1 mm k tomu uz velmi ani nepotrebujem.ale majstri na schody mi uz lezu na nervy.vsade je z toho bordel,prach.aked zapnu karbobrusky vlasy mi dupkom stoja.

elko69
23. jún 2010

@riag my sme dva tyzden a jeden den po porode a tiez sme boli konecne vonku dnes... 😉

riag
23. jún 2010

@elko69 jeeeeej a bolo urcite super ze? Ja dufam,ze leto bude pekne,nech si to uzijeme....maminy pysne 🙂

elko69
23. jún 2010

@riag no bolo super,boli sme aj s tatinom ale nechcel mi dat kocik soferovat len on takze si to tak riadne uzijem ked pojdem sama...a co vy??kolko ste boli?my len hodku radsej na zaciatku..

riag
23. jún 2010

@elko69 Tiez len hodku...Tak to su vsetci tatinovia rovnaky 🙂 ani ja som nedostala sancu kocikovat 🙂

hmla
23. jún 2010

ahojte,
ja som dnes nemala ani moc čas vás čítať,dnes som bola taká rozlietená 😒 keď som prišla som ľahla a zaspala,potom sme boli na nákupe a teraz už len sprcha a pôjdem do postele 😎
aký ste mali dník ? 🙂

moniciak
23. jún 2010

rozhodla som sa ze zajtra si necham spravit aj tu vaginalnu sondu...jak to vyzera a ake to je???

udada
23. jún 2010

ahojte, môžem sa k vám pridať?

liv1
23. jún 2010

@udada ahoj. jasne ze ano 😉 vitaj

vefi89
23. jún 2010

a tu už sa spí?tak vás len pozravím a idem do sprchy a hádam aj spať, ak sa drobec medzičasom nezobudí. Dúfam tu máte všetko ok. A nové detičky??
tak ahooooojte 🙂

lulu4
24. jún 2010

dobre ranko, tu este nikoho, to len ja som take ranne vtaca? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre