Som tehotná po spontánnom potrate

13adinka
7. sep 2014

Ahojte ... vcera som zistila ze som tehu samozrejme planovane skor ma prekvapilo ze sa tak skoro podarilo 😉 dako si to ale este stale nepripustam lebo pred dvoma rokmi som v 6tt potratila a mam to stale ako take strasidlo v hlave ze zbytocne sa dopredu netes....mate s tymto skusenosti....co sa tyka ziadne specialne tazkosti nemam bolest prs podbruska to je klasicky len mam taky slabulinky vytok....ale to vyslovene ze len trosicku...zajtra chcem skocit k lekarovi nech mi aspon testy krvne spravi nech ma uisti....som vazne tak moc paranoidna ...ci sa len bojim

13adinka
autor
11. sep 2014

@nikitaf dakujem urcite sa ozvem....dnes mi bolo riadne naprd...som cakala kde sa vyvracam :D

nikitaf
11. sep 2014

@13adinka tak to poznam, ja som sice nevracala ale mne byvalo celodenne aj v noci tak zle ze doteraz nechapem ako som to vsetko v sebe udrzala 😀 ale prejde neboooj, to je dokonca dobre znamenie 😉

13adinka
autor
14. sep 2014

@nikitaf no som zvedava co vsetko mi tehotebstvo este prinesie....aj uz vies ci to b7de chlapec alebo dievčatko? ci to je este skoro vediet? a mas uz aj brusko?

nikitaf
14. sep 2014

@13adinka ahoj, dufam ze sa ti dari dobre 🙂 este nevieme co to bude ale ak ma moja intuicia neklame tak chlapcek, pri dcerke sa mi to potvrdilo, tak som teraz velmi zvedava. hej ja uz mam taky pupecek ako pri dcerke nikde nic len taku lopticku pred sebou 😀 Druhe ide uz trosku rychlejsie ale zatial to nie je nic extremne ale je to na mne uz vidiet 🙂 drz sa a uzivaj si kazducku minutu 😉

13adinka
autor
14. sep 2014

@nikitaf no tak to som rada ze sa ti dobre dari...ja sa mam tiez fajn do rana som mala take divne krce ale ani kvapka krvi rak sa neznepokojujem...zajtra mam prehliadku tak som straaaasne zvedava ci ho uz bude videt..b7de to 6t3d co myslis? aj uz mas meno vybrate

13adinka
autor
15. sep 2014

@nikitaf Ahoj no dnes som bola na kontrole make este nevidno ale zevraj vsetko vyzera v uplnom poriadku...ze krcok je zväčšeny a daka zatka tam uz je....do rana mi normalne taka cervena krv tiekla ze som som si myslela ze uz je koniec ale podla doktora je vsetko ok tak neviem no....uvidime ake budu vysledky z krvi

13adinka
autor
17. sep 2014

Tak baby dnes mi doktor povedal ze mi HCG klesa cize je to pase..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre