Už som v tom

matusamajka
8. mar 2015

Ahojte baby som taka šťastná v piatok 6.03.2015 o 13:00 hod. som sa dozvedela od gynekologa ze som tehotna. Velmi sa tešim som tak asi v 3 týždni na ultrazvuku nič nebolo vidieť ale krv ukazala pozítivny výsledok.Kontrola má čaká až o 3 týždne. Velmi sa tešim

janedoe
16. mar 2015

@katka14 tak to je jasne... ja som mala z pichania injekcii a celeho toho kolotoca okolo celkom stres tiez som rada, ze sa tomu snad vyhnem... a s manzelom sme sporili 2 eurace na babo, tak mozeme zacat na veci pre babo :D Drzim palceky, nech vsetko bude v najlepsom poriadku 🙂

zuzicek88
16. mar 2015

@sosovica to si presne ako ja,aj ja som dnes zacala siesty

katka14
16. mar 2015

@janedoe aj tebe držím palčeky, nech sme všetky čoskoro šťastné mamičky. niektoré dvojnásobné.

sosovica
16. mar 2015

@zuzicek88 uvidime ci pojdeme tak isto spolu rodit ;)psoednu ms si mala kedy?

zuzicek88
16. mar 2015

@sosovica poslednu ms som mala 8 februara a ty?

katka14
16. mar 2015

@zuzicek88 ja 9.2.2015. tak to mame skoro na den presne 🙂

zuzicek88
16. mar 2015

@katka14 jej to je sranda,no to som naozaj teda zvedava,ak vsetko dobre pojde,ako budeme rodit,tak obcas napis,co mas nove a ako pokracujes v tehulkovani

sosovica
16. mar 2015

@zuzicek88 9 teho :D

zuzicek88
16. mar 2015

@sosovica jej supeeer aj ty skoro ako ja

janedoe
16. mar 2015

@sosovica
@katka14 no tak aj ja... 9 teho 😀

sosovica
16. mar 2015

@zuzicek88
@janedoe no žienky hlavne nech sme v poriadku a naše bábätka tiež.Moja dcérka je zdrava tak dufam ze aj toto babatko.Je baby zle ze sa stale lakam?Stale vsetkeho sa zlaknem :( preco to robim ked viem ze to ublziuje babatku

meaningful
17. mar 2015

ahojte, nechcem to zakriknut, aj ja som si po dlhych rokoch konecne nasla //. Vcera mi to krv aj sono potvrdili. HCG cez 8tisis. som tak v 5tt a cosi. Na kontrolu idem o 10dni. tak uz mam bobky, ale modlim sa aby to dobre dopadlo.

katka14
18. mar 2015

@meaningful ahoj aj nam sa zadarilo - po 4 rokoch, už som ani nedufala. ja mam v utorok kontrolu, držme si palce navzájom. ahoj

meaningful
18. mar 2015

@katka14 ahoj Katuska, no ja sa strasne bojim co bude buduci stvrtok, ci bude uz srdiecko bit. Ako to zvladas?
stale si nieco citam co mam a co nemam teraz jest a tak. Chcela by som aby to uz vyslo. Vidim ze ty uz mas jedno dietatko doma, to je super.
Drzim vsetkym tu palceky, je hrozne kolko si musime vytrpiet strachu kym to dietatko pride.

katka14
18. mar 2015

@meaningful ahoj, no to sa teda aj ja strašne bojim, ale citim sa fajn, pracujem tak okrem modreho konika to ani nijako neriesim, ani by som nevedela že som tehotná. už aby bol utorok a mala som len a len same pozitivne spravy . a tebe prajem to isté. drž sa

meaningful
18. mar 2015

@katka14 dakujem krasne. ja tiez pracujem, zatial ziadne obmedzenia okrem sportu nemam 🙂 uz aby bol buduci tyzden teda. Drz sa a pekny dnik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre