Užívali ste Imodia & Endiax počas tehotenstva?
Omylom som Sa domnievala,ze Imodium a Endiax Su neskodne pocas tehotenstva....teraz Sa obavam ,aby Sa babatku nic nestalo......mate podobne skusenosti??dakujem
Omylom som Sa domnievala,ze Imodium a Endiax Su neskodne pocas tehotenstva....teraz Sa obavam ,aby Sa babatku nic nestalo......mate podobne skusenosti??dakujem
Ja som v 22týždni a užívam momentálne Endiex,tak isto aj pred necelým mesiacom som ho musela brať-črevná vyroza. Včera mi dokonca doktor dal injekciu aby zastavil hnačku.. bábo je v poriadku,akurát popíjam Kulíška..