Užívali ste vitamíny v tehotenstve?

scarletka34
26. mar 2018

Zienky ake vitaminy ste uzivali v tehotenstve. Staci len kyselina listova ?

shades3
17. máj 2018

@viellik v 32tt, len mna dako uplne presla chut do jedla... za posl.mesiac som len kilo pribrala, co je sice fajn, kedze som uz dokopy cez +16, len mam strach, ci sa mu vsetko dostane, co treba. Ale uz netlacim vitaminy, len vo forme ovocia a zeleniny...

viellik
17. máj 2018

@shades3 Neboj, myslím si, že ona sa vráti a potom sa budeš musieť krotiť, aby si nepribrala ešte viacej kíl 😀 🙂 Prečo si vysadila vitamíny? To nie je moc dobré, počas celého tehotenstva by si mala brať nejaké vitamíny, aby dostávala dieťatko všetko potrebné!

shades3
17. máj 2018

@viellik doki povedal, ze mam ukazkove vysledky z krvi a nemam nic jest, len jod cele tehu... ze sa nemam stopovat chemiou, ze mi nic netreba... a druhy mi to iste povedal, tak reku ked uz dvaja, tak ich posluchnem... o to viac tlacim ovocko a zeleninu. Nemusi sa vratit, hehe, musim schudnut, rezu ma stehna pri chodzi 😂😂😂😂

viellik
18. máj 2018

@shades3 Aha, tak to je potom super, keď máš také dobré výsledky. Ja som to šťastie nemala a užívala som celé tehotenstvo femibion, aby moja princezná dostávala všetko, čo potrebuje 🙂 No teraz je zdravučká a to je to najdôležitejšie! 🙂 Uvidíš, či príde alebo nie 😀 😀 Ak aj áno, tak potom po pôrode to zhodíš. Neboj nič 😉 🙂

shades3
18. máj 2018

@viellik aj ja sa inak divim, furt som chora a krv super.... ale vcera som nasla nedopapane vitaminy, tak som si slahla, ved uskodut nemozu. Dakujem, jasne, ze zhodim, uz sa tesim na moje ranne behy 😍😍😍

viellik
21. máj 2018

@shades3 Môžeš byť len rada 😉 Jasné, to ti nič nespraví. Vitamíny sú bezškodné 🙂 😉 Chodievaš ráno behávať?

shades3
22. máj 2018

@viellik hah, no chodila som - a s tehu som sa hned na to vykaslala... ale tesim sa na to, ked znovu zacnem 👍

viellik
23. máj 2018

@shades3 Tak toto na vás obdivujem. Mne by sa to ráno nechcelo :-/ Večer si sem tam idem zabehnúť ale to je fakt len sem-tam 😀 😀 To ti verím, keď je už raz návyk tak človek to má ako "drogu" aj to cvičenie či behanie 🙂 A ešte sa ťa spýtam, ty si femibion vôbec neužívala??

shades3
23. máj 2018

@viellik vobec, lebo ja byvamv Rakusku, takze vyrobky zo SK lekarne mam len ked vyslovene poslem muza alebo ocina.. mi ani nenapadlo hladat tam vitaminy... hah, no ja celkovo som ranne vtaca - do prace som vstavala kazdy den o 4, takze ked som doma na materskej, je uplne lazo-plazo ist behat o pol siestej, aby som to stihla, kym muz pojde do prace. A ked robim, tak v tyzdni vecer behat (o tretej sa mi fakt nechcelo behat😂) a cez vikend o siestej 👍 To je len zvyk!

viellik
24. máj 2018

@shades3 Aha, to som nevedela, že žiješ v zahraničí. To potom chápem 🙂 Fúha, tak ty si fakt riadne ranné vtáča 😀 To mňa by do tohto asi nikto nedokopal 😀 😀 Je to ale super zvyk!!! 😉

nela6
24. máj 2018

@viellik ked prijímaš zo stravy vitamíny tak naco umeliny? Ja tiež neberem, jem kopu ovocia zeleniny a vyváženej stravy... Pri prvom som to tiez tak mala, dieta zdrave a pribrala som 6kg za cele tehu... Jedavala som 5,x denne, nebola. Som na nejakej odtucnovacej kúre 🙂

shades3
24. máj 2018

@viellik no je, len ked potom musis chodit do prace a nemozes uz rano behat, tak to je zas na nervy.. mne vyhovuje hlavne to, ze je prima chladno a klud rano, nikde nikoho.. vecer je to inak... ale uz mam doma aj treadmill, tak pripadne sa zavrem do pivnice a tam budem dubasit 😍

viellik
29. máj 2018

@nela6 Nie vždy zo stravy prijmeš toľko vitamínov, koľko je potrebné aj pre teba aj pre to dieťa, ktoré v brušku rastie. Napríklad ja mám problém aj s niektorými jedlami, čím som sa tiež vlastne ukracovala o vitamíny, preto mi bolo lepšie a jednoduchšie dávať si vitamíny. Je to každej z nás voľba 🙂
@shades3 Večer je aj povedala by som väčší problém sa niekedy dokopať 😀 Len doma myslím, že to nie je celkom ono, nie? Príroda je príroda 🙂

shades3
29. máj 2018

@viellik tak jasne, vonku je to pecka! Ale ked leje alebo zacne byt chladno, tak som vzdy skoncila chora, tak to v pivnici pojde akurat 😍 nieco si pustim pozerat a hotovo...

viellik
12. jún 2018

@shades3 Parádička, máš to všetko veľmi dobre premyslené 🙂 Tak nech sa ti darí a aby ťa nikdy neopustilo to nadšenie zo športu a behu 😉 🙂

shades3
12. jún 2018

@viellik haha dakujem 😂😂 no musim sa riadne hecovat, ale ked raz zacnem, uz to potom ide xxx 😘

helena1982
18. jún 2018

@shades3 haha do tohto dokopat by som sa aj ja mala, len nejako sa neviem stale odhodlat, uz aj rozmyslam odkedy by som mohla zacat aspon trochu cvicit, len horsie je, ze sa mi nechce 🐻 co sa tyka tych vitaminov o ktorych ste pisali, ja som sa zobudila trosken neskor, ze nieco take je vobec dobre uzivat 🙄

shades3
18. jún 2018

@helena1982 no ja som v prvom tehu nebrala nic a dcera je dokonala, takze nevadi 👍👍👍👍👍👍

viellik
28. jún 2018

@shades3 Ja som sa cez víkend dokopala ísť behať a ráno!! 😍👏 No od nedele nič. Dnes premýšľam, že na večer trošku skúsim, keď už ráno som sa nepremohla vstať. Snáď ma nepremôže zas raz lenivosť 😂🙏🙈
@helena1982 Najťažšie je začať to vidím aj na sebe, ale keď sa na to dáš a budeš to opakovať pravidelne tak si vytvoríš návyk. Ja na tom tiež sa snažím pracovať 😂😂
Podľa mňa, čo sa týka vitamínov, tak lepšie je s nimi začať hoc aj neskôr ako nikdy. Len aby tie vitamíny dieťa dostalo, ale tak to je môj názor 😘

shades3
28. jún 2018

@viellik bravooo no vidis 😍😘👍 super!!!

smoni
28. jún 2018

@scarletka34 dobre je okrem vitamínov dodávať aj omegy mastné kyseliny, jednak super pre rozvoj mozgu bábätká ale aj pre vás ako zásoba DHA po pôrode. Aj počas kojenia je to výborné pre oboch matku aj dieťa

dasaa
8. okt 2018

Ahojte mam na predaj tieto vytaminy od 13tyzdna

bulino1
5. máj 2020

Moja manzelka uzivala Prenatal od webber naturals a pochvalovala si: https://www.zdravieprevsetkych.sk/c/tehotenstvo...

bulino1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre