Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ikke
17. máj 2012

pocut? az okolo 16tt myslim. predtym iba vidiet na ultrazvuku.

fifitko25
17. máj 2012

to je veľmi individuálne... činnosť srdiečka býva zväčša od 6tt do 8-9tt. hlavne sa neplaš, užívaj si tehotenstvo, uvidíš, že bude všetko v poriadku 😉

lucinocka
17. máj 2012

videla som v 6+3 a pocula som prvykrat v 19+4, dovtedy mi to nikto nepustil nahlas:D

afrika
17. máj 2012

Na UTZ ho je vidno a počuť od cca 6-7tt.tiež ale závisí od kvality prístroja. ak Ti dr povedal, že je všetko OK tak sa nestresuj a užívaj si tehu.

chalim
17. máj 2012

ok má plodík 3mm tak podľa jeho veľkosti si cca v 6tt, možno si mala neskôr ovuláciu, to je úplne normálne 😉 pri ďalšej návšteve už určite bude akcia srdiečka ... držím päste

piacere
17. máj 2012

ja som mala srdiečko 6tt+3, ale to už mal plodík 7mm 😉

1ivanka1
17. máj 2012

v 6t 🙂

ginger_fox
17. máj 2012

tt si už nepamätám, ale bolo to v poslednej chvíli, keďže to bolo na UZV po prijatí na hospitalizáciu kôli kyteru z dôvodu zamlčaného potratu 😀 . Syn sa našťastie v poslednej možnej chvíli prejavil a dnes ma takmer 3roky.

Btw. ten missed mi tvrdil renomovaný docent gynekológie a pôrodníctva a nechal si to potvrdit aj asi 4-5 gynekológmi prítomnými v tej chvíli na odd. 😀

alerka
9. sep 2012

41. den od posl menstruacie.. takze presne 5. tyzden a 6. den. Tento piatok aj som ho pekne videla 🙂 necakala som to vobec a velmi milo ma to prekvapilo 🙂)))

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitka82
9. sep 2012

ja v 12tt a týmto chcem povedať, že aj keď som bola nasratá na anglický systém vyšetrovania ked sme boli v Uk no nakoniec je to dobré. v 8tt len stretko so sestrou spísanie karty a 12tt prvy ultrazvuk.a tam už buď alebo.viem že mamičky snažilky chcú vedieť hned a zaraz či je bábo v poriadku ale potom sa len stresujú ked nahodou nič nevidno a ono je aj tak všetko v poriadku. 🙂

michaela80
9. sep 2012

6tt+2

Tu začni písať odpoveď...

Odošli