Veštenie o počte detí

scarletka34
8. júl 2018

Ahojte žienky. Mnohe zvas urcite skúšali vestenie s prstenom kolko deti budu mat. Niektorým zvas to vyslo mnohým nie. By ma zaujimalo ci sa da vestit kolko deti nam je sudene aj inym spôsobom. Ďakujem...

pininka
8. júl 2018

@scarletka34 mne vestica tvrdila ze urcite nebudem mat viac ako dve deti. Po dome mi beha 15 mesacne tretie dieta.

janulka2811
8. júl 2018

@pininka ako som tak čítala ... že 15... už už som sa zľakla že 15 detí 😂😂😂😂

scarletka34
autor
8. júl 2018

@pininka Nemyslela som zrovna vesticu. Ale vestenie na doma ako napriklad s prstenom na snurke co sa da vestit kolko deti mate a budete mat. Ci nepoznate este nieco ine na pobavenie...:-P

janulka2811
8. júl 2018

@scarletka34 zivot je samé prekvapenie,tak prečo si ho nechať predpovedať popredu ... rozbalit darček pred vianocami 😀👍 toto sa nerobí 😊

scarletka34
autor
8. júl 2018

@janulka2811 tak zaujima ma ci mi je osudom dané mimco. Prve tehotenstvo nedopadlo dobre tak mozno aj preto tolka zvedavost 🤔

janulka2811
8. júl 2018

@scarletka34 ono ti to skôr povie gynekológ ako vestica 😊😊😊
Skôr sa tam opýtaj,vestice to je z môjho pohľadu zabitý čas 😬
To že prvé tehotenstvo nedopadlo dobre,svet sa nezruti určite,treba byť trpezliví a treba sa pýtať u lekárov,ak máš problém,urcite existuje riešenie v dnešnej dobe a jedno nevydarené tehotenstvo neznamená koniec,žena za svoj život prejde nie jedenkrát teho a ani o tom nevie ☺

Držím palce 🙋

asia83
8. júl 2018

@scarletka34 No to s tým prsteňom má niečo do seba. Ono sa to naozaj krúti či kýve tak, že to ťažko vieš ovplyvniť. Mne takto sestra veštila, keď som čakala malú, že to bude dievča, ešte sme nevedeli pohlavie. No zabudla som koľko detí a akého pohlavia mi ešte vyveštila. Skúsiť treba, prinajmenšom to bude sranda. 😉

pininka
8. júl 2018

@scarletka34 no este pozna ciarky na dlaniach, ked sa pozries na ruku pod malickom. Na oboch rukach treba pozerat. Kolko je tam ciarok, tolko deti budes mat. Ja mam na jednej ruke dve ciarky a na druhej jednu. A mam tri deti, no tehotna som bola 4krat. Prve som potratila...

anulka1944
8. júl 2018

@scarletka34
Ahoj no ja ine nepoznam ..... a nie kazdy to vie robit... a moze sa to pocas zivota zmenit ....ja som vzdy chcela 3 deti.... vychadzali mi 3 tak som sa rozhodla ze iba 2 a doprajem im vsetko a vychadzaju mi 2 ... prvy chlapcek ktory je pri mne a dievcatko o ktore sa snazime ... skusala to moja sestra a zle tak isto aj svagrina ... ja som skusala aj starsim generaciam a vyslo to tak ako malo ....

romea
8. júl 2018

Pozri veštica ti môže vyvestit aj desať detí ale iba pokiaľ a niekým správaš 😂

scarletka34
autor
8. júl 2018

@asia83 jasne stym prstenom to poznam a dost ludom to vyslo. Ked sa kruti je to chlapec a ked sa kyve zo strany na stranu dievca. A ked ziadne tak zostane stat. To ukazuje kolko deti mas a budes mat.

scarletka34
autor
8. júl 2018

@pininka tak ruka ma byť v zapesti ci vystreta ?

stanka2612
8. júl 2018

@scarletka34 @asia83
Hej,hej aj mne to s prsteňom veštila kolegyňa a prsteň sa nehýbal...že nebudem mať dieťa...a mám krásneho chlapca (biologického,nie adoptovaneho) takže ten prsteň je fakt super veštecká metóda 😂😘

soldi
8. júl 2018

@scarletka34 mne to s tym prstenom robilo uz tolko ludi, vzdy vyslo nieco ine a ani jedno spravne 😂

dokonca, ked som mala 18, tak ja jednej party si ma odchytila vestkyna, ktora mi povedala, ze nikdy nebudem mat deti 🙄 nechapala som, na co mi nieco take hovori, ale zvysok vecera velmi intenzivne balila mojho partnera, tak asi ma len chcela rozhodit 😒

ked som mala prveho syna, tak som riesila presnu tuto otazku, ako aj Ty. ze kolko budem mat deti, lebo ma ta jej vestba stale matala, ze co ked uz dalsie nebudu.

tak som cez mimibazar kontaktovala nejaku vestkynu (verim im asi tolko, co aj prstenu, ale potrebovala som sa nejako ukludnit), ktora vestila len na zaklade fotky.

tu som jej poslala a ona mi odpisala, ze otehotniem v oktobri a ze budem mat dokopy styri deti, troch chlapcov a dievca.

som sa vtedy smiala, ze tym vesticiam sa fakt neoplati verit, ze styri deti nechcem ani nahodou.

no, ale, skutocne som otehotnela v oktobri.
a mam troch chlapcov. dalsie deti som uz ale nechcela.
nejakym fakt zazrakom som zas tehotna.

ale neviem, co to bude, uvidim pri porode 🙂

takze ja Ta uplne chapem, ze by si chcela mat tu istotu, ze deti raz mat budes.

budes, neboj, je to len otazka casu. ❤️

bonovka
8. júl 2018

@soldi wow..to az neznie ako nahoda.. 🙂)

montemotherone
8. júl 2018

@scarletka34 takto sme sa hrali v pionierskom tábore... No a potom sme vyrástli a dospeli. A to je asi tak všetko... 😀

soldi
8. júl 2018

@bonovka ona mi toho pisala viac a musim priznat, ze vo vacsine veci sa trafila.

ale aj tak to beriem s rezervou 😀

bonovka
8. júl 2018

@soldi mna z takych veci mrazi.. 🙂 ehm..taka uplne odveci otazka..citam,ze cakate stvrte mimco..prosim Ta,ake mate auto?? O🙂

pininka
9. júl 2018

@scarletka34 vystreta ruka.

pininka
9. júl 2018
nikuska744
9. júl 2018

@soldi napíšeš do IP kontakt na tú vešticu? vďaka

soldi
9. júl 2018

@pininka tak podla tejto metody by som mala mat 9 deti, to hadam nie 😂

soldi
9. júl 2018

@bonovka zatial toyotu verso 7 miestne ale ideme kupovat mercedes V. Auto je veru najvacsi problem pri takom mnozstve deti 🙂

pininka
9. júl 2018

@soldi pod malickom mas v strede jednu vyraznu ciaru,ozaj silnu, nepocitaj vsetky ciarky. Na druhej ruke mam taketo dve

zuzina316
9. júl 2018

@janulka2811 aj ja ze 15 detí 😁😁

zuzina316
9. júl 2018

@bonovka znama ma 4 deti a Ford Galaxy, ale kupovala som golfac pre moje dvojičky od rodiny, ktora mala 5 deti a ti mali taku malu dodávku tusim 8 miestnu. Vážne. To som čumela.

nutty8
9. júl 2018

@janulka2811 my sme mali 2 nepodarené tehotenstvá, a teraz máme 2 ročné a 5 týżdňové, súhlasím s tým, čo si napísala 🙂

stanulienkat
9. júl 2018

neviem, ze v dnesnej dobe niekto veri takymto primitivnostiam. treba ist na psychiatriu, tam ti vyvestia 🙂

soldi
9. júl 2018

@stanulienkat to iste si ja myslim o tych co veria v cirkev a v boha, ale nemam to nutkanie sa nad nimi povysovat 😉

stanulienkat
9. júl 2018

@soldi aj ja si to myslim o cirkvi. To, co som napisala bol nazor, nie povysovanie sa. Treba hladat rozdiely. Prepac, ale mlady clovek, ked napise takuto capinu, no co si mysliet.....Je to aj smutne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre