Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
7. júl 2010

afrika...ano ved aj to berem je to v pohode...ja viem ze on ma ine priarity...to mu nik nebere..ja mu len chcem ukazat..ze starat sa o malicke babo...kltore by bolo len a len nase...nami vytvrorene je krasne vies..

mon777
7. júl 2010

@afrika to je síce možné, ale ak na to nie je pripravený, nech jej to nesľubuje, nie?? Ale mám pocit, že o tom to by malo hovoriť osoby, ktoré vedia večšinu podrobností a nie len tie, čo do tejto témy zablúdia raz za milión rokov (alebo prvýkrát v živote) a hneď súdia z toho, čo vidia na posledno príspevku.

moniciak
7. júl 2010

@afrika no to je presne to co som mala na mysli a podla mna vydieranie chlapa ze sa s nim nevyspi je najvacsia somalrina aka existuje

afrika
7. júl 2010

lia ja ťa chápem, ale chápem aj priateľa-tvojho 😀 . nemôžeš sa s ním hádať pre takéto veci, lebo to nebude chcieť už vôbec. nechaj to načas tak, uvidíš ako to medzi vami bude....
ja chcem tiež až príliš dieťa a narovinu ti poviem, že som sa kvôli tomu strašne zmenila a takmer ma to stálo manželstvo. ☹

afrika
7. júl 2010

mon prepáč, ale protivná nemusíš byť. ten príspevok bol adresovaný lii a ona to pochopila

misss
7. júl 2010

@moniciak jedna veta v profile este neznamene, ze ho lubis..a vobec nemusi zahadzovat svoje sny..jedna znama si spravila vysku pri dvoch detoch a je kopec mamiciek, ktore studuju..

lia23
7. júl 2010

moniciacik...si este dieta ked dokazes povedat ze to malicke stvenie ti pokazi zivot...co tam po nejakej univerzite..sak to sa da v pohde dokoncit aj potom ekd bude babo vescie...ked sa ti tak nepaci ze budes amt babo...tak chod na potrat.....je velmi nespravodlive..ze existuju pary ktore babo nemoze mat z roznych pricin...a este vaic ej zarazajuce ze su pary ktore nevedia sexovat...baba otehotnie...a este to dieta enchce...nezasluzis si to babo...a lutujem ho...

moniciak
7. júl 2010

@lia23 ja nikoho neodsudzujem neviem ako to medzi vami je ale tak hnat chlapa do otcovstva a vydierat ho placom neni spravne

misss
7. júl 2010

@moniciak ale kto tu hovori oi tom, ze ho bude vydierat sexom..si normalna??citaj..ona len chce pouzivat ochranu..to je vsetko..

moniciak
7. júl 2010

@lia23 ano som dieta a necitim sa na materstvo to je fakt...ale preco to dieta lutujes??? bolo by mu lepsie keby nedostalo ani sancu???

tara39
7. júl 2010

moniciak zaujimal by ma postoj toho tvojho a ci o tom vobec vedia tvoji rodicia...

mon777
7. júl 2010

@moniciak aké vydieranie, že sa s ním nevyspí?! To bola len rada od nás ... ak bábo nechce, nech neriskuje, keď pôjde bez neho. A ak nebude chcieť ísť bez neho, tak má proste smolu. Vôbec nechápeš, o čo nám tým ide, tak sa do toho nemiešaj. ONA s ním chodí a ONA s ním chce dieti, tak sa jej TY do toho nemiešaj!! Nikto sa nemieša do života tebe, tak to nerob ty. POCHOPILA???????????????

moniciak
7. júl 2010

@lia23 hlavne ze tvoje dieta si zasluzi aby si ty s nim byvala u svojich rodicov a frajer u svojich fakt super riesenie

lia23
7. júl 2010

baby..idem ja prec..rpaitelovi zaniest do posilky uterak.. ..tak sa majte..a mozno sem eset pridem..a prosim vas nehadajme/te da...aj tak to nic nevyrieis..ench si ma kazdy svoj nazor aky chce...ale tara...misss....mon...dakujemv am ze ste sa ma zastali...lubim vas🙂

afrika
7. júl 2010

mon ty niesi ai ok, že?

moniciak
7. júl 2010

@tara39 ano vedia a pomozu mi s nim...a moj priatel sa na to dokonca tesi viac nez som cakala len som si to takto nepredstavovala

misss
7. júl 2010

Babule odchodzam aj ja..radšej..
@lia23 aj my teba..papa

mon777
7. júl 2010

@moniciak UVEDOM SA LÁSKAVO!!! To dieťa bude potrebovať rodičov, čo sa oň budú vedieť postarať a budú sa oň starať s láskou. No ak jeho vlastná mama povie, že ho nechcela a malé to v puberte zistí...joj, nechcela by som byť na tvojom mieste, keď mu to budeš musieť vysvetľovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

mon777
7. júl 2010

@afrika prečo by som nemala byť??

lia23
7. júl 2010

moniciak. moja zlata..a kto povedal ze by sme byvali oddelenee???napisla som to niekedy???ves velmi malo podrobnosti nato ab si mna a mojho priatela mohla sudit!...tebe sa ja nestaram do toho ci si konala zodpovedne..ved ak nechces predsa dieta tak nebduem sexovat bez kondomu nie???prosim ta..bola by som velmi rad akeby si sa do toho nestaralaa!

mon777
7. júl 2010

@lia23 teba kedykoľvek a kdekoľvek. Šla by som za teba aj do boja bez zbrani a štítu, ak by ti to malo pomôcť 😉 😉

lia23
7. júl 2010

afrika...prosim ta neurazaj tu mon!!

afrika
7. júl 2010

mon nechaj tak.... ja som to vôbec nemyslela s liou zle-ona to pochopila a ty ma urážaš. jedna moja kamarátka to cítila rovnako ako moniciak, nechcela dieťa, chcela výšku a je teraz znej taká úžasná mama, že jej každý môže závidieť. potrebovala sa s tím len svojím spôsobom vyrovnať. a to robí aj moniciak.
lia držkám pršteky a daj mu času aspoň mesiac 😉 😵 . snáď pochopí, že je správny čas

lia23
7. júl 2010

@mon777 moja..ty si taka suúper...teda vy ste take suepr..ja tiez..boze ako sem aj rada chodim..a priatel mi tochce zakazat...ved by som bez vas umrela.. ☹ ☹

mon777
7. júl 2010

@lia23 Ďakujem, zlatííííčko :* Nechápem, prečo by som nemala byť v poriadku?? Som v pohode. Len sa zastávam kamarátky, pretože vidím, že sa sem mieša niekto, kto o tebe nemá ani potuchy..a o tvojich problémoch už vôbec nie.

lia23
7. júl 2010

@afrika dakujem..a snad to vydrzim.. 🙂 🙂

moniciak
7. júl 2010

@mon777 nechcela a napriek tomu som si ho nechala...myslim ze je to viac ako ked sa o dieta snazis a nechas si ho

lia23
7. júl 2010

@mon777 hja viem mon..to neries...zbytocne sa rozculovat nemozme..ved predsa si musime setrit nervy na nase malee🙂

afrika
7. júl 2010

lia vydržíš. keď som vydržala ja so svojou ťažkou povahou 😀 . len teraz sa už nedarí...dva potraty za nami a stále nič.a tiež som ešte mladučká-25 ☹

tara39
7. júl 2010

tak lia, nestoji to za to...a aj ja ta velmi luuubim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre