Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

barbina182
15. jan 2010

tak nechapem,musi to byt starasne ze nie a nie babo vonku ja by sombola tiež bezradna,,ale drzim ti palce...aby si to vydrzala..a stale skus daco robiť upratuj urob si prechadzku a tak nesed musis sa hybat aspon tak hovoria stere matere mne,,,ze pred porodom tyzden oni aj zemiaky na poli kopali,. 😀

gerci90
15. jan 2010

dakujem si zlata...veru je to des...hlavne ta nervozita okolo toho ked mam ist do nemocky na pasy a viem že ma poslu zasa spat domov..tie hrozne dlhee noci ktore nespavam tie su tiež na zaplakanie...ale tak ja este hadam ten týžden (najviac&)vydržim lepsie ako by mali do mna pchat nejaku chemiu..a trapit ma s vyvolavanim.. 😔 dufam že sa mala umudri a vypyta sa aj sama....a veru snažim sa furt cosi upratat aj sa prejst ale co s toho ked hned ma taha iba na wc...alebo som total unavena..ach jaaj..ako kukam aj teba to už o chvilku caka....držim palce nech aspon tvoje babo ta nepotrapi moc a nech sa pyta nacas 😅

barbina182
15. jan 2010

dufam ze ano,ze bude mudry..
a co su to tie pasy co ti vtedy robia..? 😵
neboj malinka pride kedy ma...a jak bude na svete tak na vsetrko zle zabudnes... 😉

gerci90
15. jan 2010

..pasy su ctg zaznamy...ktore sa robia asi tak od nejakeho 36tt 😖

adelka89
15. jan 2010

gerci presne tak pozitivni mysleni je nejdulezitejsi, vim, ze vyvolany porod boli vic trva dela ale az tak jak Walrusce to je strasne ☹ pozdravuj ji moc, posilam ji modlitbu a tobe taky gerci 🙂 krasne si uzij vikend a nemysli na to,ze mas rodit 🙂 drzim pesticky 🙂 ja jdu za chvilenku s kamaradkou a jeji dceruskou ven (taky nastrocna 19 🙂 ) opatrujte se mi tady holky 🙂

gerci90
15. jan 2010

ďakujem adelko si strašne zlatučká moja 🙂))..ani nebudem veru nato myslieť...čo ma prist príde a čo nie...tak si nato počkám 😅 ...a ty sa mas ako??už sa vám roztopil sneh??

adelka89
15. jan 2010

gerci 🙂 nene snih jeste stale mame. Prave jsem zazila poradny sok, manzel mi psal, ze musime doplatit za dva roky pujcovani firemniho auta devet tisic ☹ kocarek asi nebude ☹ je mi z toho strasne smutno cekala jsem tak 3000 protoze jsem skoro vzdycky do auta benzin brali ale ne bude to trikrat vic 😢

gerci90
15. jan 2010

juuj to ti teda nezavidim mojka...veru je to tažke v tejto dobe a s financiami ani nevravim a este ked cakas mimi...ja to poznam...aj mi mame len jeden prijem,.a veru 2 krat si premyslime co nam treba a co nie... 😖 vela krat mi je s toho až doplacu že nemožem Kubikovi nijako financne pomoct 😔 a že vsetko ostava na nom ☹

adelka89
15. jan 2010

Presne tak citim to uplne stejne, naklady na bydleni jsou strasne vysoke a jeste do toho tohle ☹ ale uz jsem se s tim nejak smirila... Musime to nejak zvladnout 🙂
a co ty zlatko, byli jste na prochazce? Ja jsem ted prisla venku je sice zima, ale bylo mi tam moc dobre 🙂

babullka1
15. jan 2010

Gerci,veru bud rada ze ti nevyvolavaju-je to des.......ja som dostala tabletu a inekciu na zosilnenie kontra-aby som sa rychlejsie otvarala a bola to hroza-bolo mi az tak zle ze som vracala,kontrakcie pri tom boli hrozne 😔 tak sa tes,ze ta este nechali domka...a dohovaraj malinkej nech ide na svet sama 😉 Adelka...zas si o tyzden vpred 😵 😵 😵 28.

holcicka12
15. jan 2010

Ahojte tak ja s radosťou hlásim,že som MS dostalaaa 😵 😵 😵

adelka89
15. jan 2010

babulka 🙂 jj ale konik ukazuje o tyden vic 🙂 podle ms mam ale TP 16.4. takze to by konikovi odpovidalo🙂
Holcicka: tesim se s tebou, verim,ze to takto bude lepsi, urcite budes skvela maminka za par let, uzivej si mladi, mas pred sebou cely zivot 🙂

gerci90
16. jan 2010

awojte kočky...ako sa mate v tuto sobotku???u nas pekne vykuklo slniečko tak sa hádam pôjdeme poobede aj poprechádzať...ja som si vsetko poriadila..a teraz mam trosku odych 😵 .....inak infošky od Walri....písala mi že furt jej davaju vyvolvacky no nezaberajú 😠 ..tak že dneska jej majú dat poslednú tak že sa uvidí,,,co a ako chuda..ale že už ma s toho nervy...juuuj lutujem ju chudatko moje:(......a teraz si predstavte že by takto trápili aj mna...juuj este že som pekne DOMKA....a cakam... 😲 .....

adelka89
16. jan 2010

gerci presne tak, muzes byt doma se svym Kubikem a hezky odpocivat uzivejte si jeden druheho 🙂
uz brzy bude u vas malicka 🙂

gerci90
16. jan 2010

jaaj veru tak..spokojná som totaaalne...ideme sa prejsť..potom spravím dáky rýchly koláčik a tak....a ty ako mojka ????kde mas drahého???

adelka89
16. jan 2010

gerci 🙂 jaky byl kolac? 🙂 ja jsem dneska chtela pect babovku, ale jsem nejaka lina, dopoledne jsme byli s manzelem u jeho rodicu a ted jsme u nasich a ucime se 🙂 vecer jdeme na ples, tak se pujdu za chvilku pomalucku chystat 🙂 dneska rano se narodil manzelovemu bratrankovi synacek Michael 🙂 3.25 a 49cm, krasne miry mel narodil se o tyden driv, ted uz jsme na rade my, bylo nas tu u nas snad 5 tehulek ale zustala jsem jenom ja 🙂
vcera vecer malicky škytal, to byla sranda 🙂 a dneska jsme s celou rodinkou poslouchali jeho malicke rychle srdicko fonendoskopem 🙂 milujem ho 😵

gerci90
16. jan 2010

..kolačik ty dopadol celkom dobre..ale prihorel mi cukor... ☹ ....tak som mala co robit zoskrabat ho s hrnca....dneska som to trosku prehnala---lietam cely den..upratujem,varim....ledva som sedela,,,a tak som aj dopadla,,,tak ma zacalo strastne boliet brusko..že som to musela predýchavat....a este stale veru boli i ked menej..ale taka tupa bolest že mi slo až doplacu:(((prehnala som to veru---... 😖 idem sa osprsit a konecne si lažkat..a cakat...co ci mi bolest prejde a ci nie:(dufam že som malickej nijako neubližila 😢

kajiq
16. jan 2010

čaute, to je uplne super že niekto tu myslí aj na take mlade maminky 🙂

lia23
16. jan 2010

gercii....musis sa setriiit...terza uz len setri...hadam neches malickej ublizit...pekne si lazkaj...oddychni si... aj ked viem ze nic sa samo nespravi...neuprace ...a tak...ale ty oddychuj🙂

a kajiq.....ahooj...🙂aj ty si mlada maminka???🙂teda buduca mlada maminka?? 🙂

kajiq
16. jan 2010

lia23 ahooj 🙂 no aj ja, zajtra mam termin tak uvidime..a ty čo? 🙂

lia23
16. jan 2010

hehe vsimla som si🙂a kolko mas rokov??🙂drzim palce🙂

kajiq
16. jan 2010

16 mam a ty? 🙂 a ty tiež čakaš babo? ďakujeem 🙂

babullka1
16. jan 2010

Ahoj Kajiq ....to si tu asi jedna s najmladsich mamin 😉 ..ja sa citim potom tak hrozne staro 😵 😵 😵 Zajtra mas termin a nevies pohlavie...to bude krasne prekvapko 😵

lia23
16. jan 2010

hehe jooj kajiq...tak to ta obdivujem...ja necakam baboo.. ☹ aj ekd som uz mohla byt skoro na konci....ael chcela by som este:(

lia23
16. jan 2010

babulka....radsje si pripadat horzne staro..ako si nepripadat vobec 😢 😢 😢 ako mamina

babullka1
16. jan 2010

lia a mozem vediet co sa stalo ked si napisala ze aj ty uz by si bola byt skoro na konci??ak chces otom hovorit 😔

rehateha
16. jan 2010

kajiq - to jsi teda hodne mlada maminka 🙂 ale tak co, porad lepsi byt ultra mlada nez ultra stara 😉 A co tvůj partner? Zustali jste spolu? Jak to vzali rodice?

lia23
16. jan 2010

babulka...IP

babullka1
16. jan 2010

lia uz som si to nasla a precitala som si to....je mi to luto,ja som mala tiez na male zoz zaciatkua a vlastne az skoro do konca 😔 bola som cely cas rizikova 😔 a stale dookola nemocnica a strach-brala som 18 tabletiek za den..same krvacanie,slabe pohyby....ale nakoniec to dopadlo dobre a mam zdraveho synceka,co mozem byt stastnas po tolkych liekoch....Ale ty si to stastie nemala,no uvidis ze aj ty budes raz mamina a budes stastna 🙂 A teraz snazilkujete ci nie?

lia23
16. jan 2010

hmm tak to fatk bud len rada...ale som rad aze to tak dopadlo so mnou...asi keby sa to nestalo..tak asi nie som tu..a nepisem ze chcem babo. kto vie co by bolo..no vtedy som starsne plakala..ksor to bolo ze co skola..rodicia..a tak..

a ci snazilkujeme???snazilkujeme ako snazilkujeme... 😉 😉 enbranime sa tomu..🙂skro by som to chcela naplanovat rpesne o rok...no ak pide..tak pride... 🙂 🙂 🙂 🙂 bduem lenr ada... 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre