Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mam4
26. apr 2010

tak to je blbe ak nemoze mliecko :( ani tvoje ?? alebo uz nekojis ?? aspon ze ten odvar mu chutil a spapal ho ...
do kedy musi mat "hladovku" ??
ja beziiim do obchodu .... ide sa varit a voooobec sa mi nechce 😒

misss
26. apr 2010

nekojim uz asi 2 mesiace..maly sa odstavil sam..je mi to strasne luto, ze uz nie sme v takom spojeni, ale co uz...netreba sa na to pozerat tragicky..dala som m u aspon prve 4 mesiace to najlepsie, co som mu mohla dat..niektore nemali moznost kojit vobec..napr.ja som bola kojena len 2 týzdne,..babka mi povedala, ze som najdlhsie kojaca zena v rodine.. 😀 😀
No..aj ja musim dneska varit..vcera som nemusela..a co take ides varit??ja asi urobim taku tu velku plnenu fasirku a pyre..muz mi s tym uz dlho pili usi.. 😀 😀

olifcek
26. apr 2010

baby ako bolo u vas prve ockovanie? boli po nom chorucke?

misss
26. apr 2010

ahoj olifcek..mne maly ochorel asi tyzden po ockovani..mal soplik a kasel..ale vobec som si to nespajala s ockovanim 😒 ..zaujimave..vobec ma to nenapadlo..hmmm..

olifcek
26. apr 2010

miss a dali mu antibiotika, ci to rpeslo same?

misss
26. apr 2010

nebral antibiotika..papal hedelix na kasel a tie sopliky sme odsavali dost casto a vytierala som mu nostek nasivinom pre babatka... 🙂

olifcek
26. apr 2010

miss kedy ste asi boli? kolko mal malicky? my sice mame 4 mesiace a tyzden, ale kebyze sa narodime v termine, tak o 6 tyzdnov menej

olifcek
26. apr 2010

som z toho ockovania v strese, tak prepacte,ze idem mimo temu

misss
26. apr 2010

v pohode..moj maly mal 5 mesiacov, ale jemu sa pomaly hojil ten prvy vpich..poznam aj babatka, ktore boli ockovane v 3 mesiacoch..suseda ma o 6 dni starsieho chlapceka a ten je uz ockovany 2x...my len raz.. 😀 ..a kazde dieta je ine a ma inu reakciu..neboj, to bude v pohode.. 🙂

olifcek
26. apr 2010

miss dufam...ale tiez este nemame podla mna uplne ok to po TBC..

misss
26. apr 2010

tak doktorka musi vediet, co robi. 😀

olifcek
26. apr 2010

MISS NO JO, LEN MAM OBAVY, LEBO JA SOM MUSELA UPOZORNIT, ZE OCKOVAT MOZEME NAJSKOR O 3 MESIACE PO TRANSFUZKE, CIZE V APRILI...INAK BY JU UZ ZAOCKOVALI V MARCI 😖

natalie_tmk
26. apr 2010

Ahojteee 🙂

K-O-N-E-C-N-E som domaaa 😀 Sice rano ako ma vazili, som mala zasa skoro o 300g menej, ale lekar ked videl ten moj zufaly vyraz, tak ma poslal domov (resp. "domov") aj tak 😀

mam4
26. apr 2010

tak obed dokonceny, zjedeny a maly konecne drichme tak som sa vytrepala na slnko a zahajila opalovaciu sezonu 😀

miss, nic si z toho nerob ak uz nekojis. ved snaha bola 😉 ja som urcite za materske mlieko ale nikoho neodsudzujem ak dava umele. mne vadi len to ak sa maminy ani nesnazia kojit a hned v porodnici povedia ze aj oni vyrastli na umelom a su tu 🙂 ja som proste presvedcena o tom ze kazda zena dokaze kojit ak len trosku chce a ma snahu aj ked len tyzden ale aspon nieco...

olifcek-ockovania su povinne takze sa im nevyhnes a mozno budes mat to stastei ako ja ze nam pri prvom maly ani nezaplakal, nic mu neopuchlo, ziadna teplota, proste pohoda. ale kazde babo je ine. ja by som pre istotu tesne pred ockovanim dala nieco proti bolesti a teplote ako prevenciu, aspon taku mame dohodu s nasou rodinnou lekarkou, vzdy nam povie dopredu ked ma mat maly nejake bolestive ockovanie a uz doma mu dame nejaky brufen alebo panadol ...

mam4
26. apr 2010

jeeej ahoj natalie, tak vitaj "doma" 😀 😀 😀

natalie_tmk
26. apr 2010

dakujeeem 😀 som taka stastna z toho 😵 😵

mam4
26. apr 2010

heh si viem predstavit 🙂 na intraku byvas sama alebo mas spolubyvajuce ?? jaaaaj, vzdy som tuzila byvat na internate ale nasi mi to nedolili 😠

natalie_tmk
26. apr 2010

dobre urobili, ze ti to nedovolili...

Mam dve spolubyvajuce, ale izby mame samostatne

lia23
26. apr 2010

kocky...tak uz viem vysvetdok...negatiivny 😢 😢 😢 😢 😢 😢

natalie_tmk
26. apr 2010

lia - a robila si si len jeden test? Lebo mne tiez jeden ukazal len jednu ciarku a bola som tehu... 😒

lia23
26. apr 2010

jj robials om si teraz jeden..mama test..aj sa nato mozem uplne vysrat... 😢 😢 😢 😢 😢

natalie_tmk
26. apr 2010

Tak ja som si robila tri, lebo prvy mi vysiel negativny. Ale nedalo mi to, lebo priznaky som mala stale, tak som si urobila dalsie dve a tak uz boli //

mam4
26. apr 2010

natalie-no mozno aj hej ale aj tak si myslim ze to musi byt aj dobra zabava (bez rodicov a tak) ... na aku skolu vlastne chodis ?? to ze to ej gympel uz viem 😉

lia - 😖 urob si este jeden ... alebo zajdi za gyn ze ta bolia prsa a je ti cudne ci by ti nevzal krv na HCG on ...

natalie_tmk
26. apr 2010

Bajkalska 😉 No ja som na intrak nechcela ist vobec 😒

zuzanockamt
26. apr 2010

lia ... ale si pisala, ze do MS mas este aspon 10 dni, nie? ... a to je na test este velmi skoro ... a tak skoro by si ani tehu priznaky nemala 😕

mam4
26. apr 2010

a to je klasicke gym alebo nieco speci ze ta tam vasi dali az z KE ?? ved aj tu su dobre gymnazia ... a inak si priamo z kosic z mesta ??

natalie_tmk
26. apr 2010

To je uplne obycajne gymnazium, ale dali ma tam preto, aby som nebola doma... a teda ich cielom bolo poslat ma co najdalej 🤐

natalie_tmk
26. apr 2010

Jop, som priamo z KE 😉

mam4
26. apr 2010

aha no tak to je blbe, apson ta mohli dat na nejake anglicke alebo tak aby si z toho nieco mala ...
moje segry chodili obe na intrak lebo do skoly chodili v kezmarku tak som stale snivala ze aj ja raz pojdem ale kedze som dost vyvadzala tak ma nasi nechceli dat aby som tam vraj uplne nezdivela 😎

lia ty kde si zmizla ?? kupujes druhy testik ??

lia23
26. apr 2010

nataly-...ja uz nie osm schopna si spravit ani jeden...fakt..asi to bolafakt lenpsychika.. 😢 😢 ale ak neprestanu priznaky tak spravim dalsi..amam este jeden..kupovalal som 2v1

zuzka..ano to jo..ael ja som mohla byt tehotna len z minuleho mesiaca...to viem ze keby tento mesiac tak to by bolo skoro

mam..asi som fakt spravila sprostost ze som si ho robila..mala soms a nato vysrat..a bolelo by to menej 😢 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre