Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

maja177
22. aug 2009

dakujem 🙂 no brucho uz paradne zavadzia, je nielen velke ale aj tazke hehe ale uz si ani neviem predstavit ake to bolo bez neho 😀

emamamamu
22. aug 2009

majo uz porod, ja jsem zvedava, co budes rikat...😀

maja177
22. aug 2009

pises jak keby sa to dalo na rozkaz 😉

emamamamu
22. aug 2009

no tak to zkus..zatlac...treba to pujde rozkazem..😀 ale asi spis ne..ja se muzu i modlit a nevypada to...😀

gerci90
22. aug 2009

maji ty len nič nerob na rozkaz ked to pride tak to pride.... 😅

botis
22. aug 2009

maji presne tak nic nerob, ono to pride same a neboj ved este stale si v termine. a drzim palce pri porode, chce to klud

phoebe003
23. aug 2009

Ahojky holky, tak ja se vam hlasim ze slovenska presnejin receno z Martina a je tu super...

Maja ja uz jsem cekala, ze uz budes hlasit, ze jsi maminka a ty stale tehulka...ne delam si srandu, Ona mala vi presne kdy bude jeji cas prijit na svet.....

phoebe003
24. aug 2009

hmmm kde jste kdo???

maja177
24. aug 2009

tu som tu moja 🙂

miroslava89
25. aug 2009

ahojte ja som tiez tu len stale ked nakuknem tak tu je prazdno akosi..

gerci90
25. aug 2009

ahoj miri..ako sa mas??

maja177
25. aug 2009

tu je prazdno furt 😀

miroslava89
25. aug 2009

ale neni mozno teraz tu niekto ci maji uz tu nie si??🙂

gerci ja sa mam celkom dobre2. odlietame prec na dovolenku tak sa tesim🙂ty sa pochval ako s babenkom🙂

gerci90
25. aug 2009

awoj maji...ako,,,,

a miri o som rada a kde idete na dovolenku???ja s babom celkom oki,,len ma mrzi že este necitim pohyby a doyvedela som sa že cakame dievcatko 😉

maja177
25. aug 2009

gerci, biedne biedne, som jak lemra,nechce sa mi nic, lehnim od vcera vecera v posteli 😀

gerci90
25. aug 2009

mojeee....chuda neboj o ty rýchlo ubehne .....co vies možno ani sa nenazdas a mala už bude vonku... 😲

miroslava89
25. aug 2009

gerci dievcatko a meno neviete vybraT?🙂..a na dovolenku ideme na kubu na 19dni🙂.. a si v 20tt este pridu tyzdne kedy budes citiit pohyby a poriadne🙂

majka a neni ti v postel idobre?😀

phoebe003
28. aug 2009

Ahojky holky, tak jsem doma ze školy, praktická dopadla celkem v pohodě, mám za 3 gynekologii jsem měla písemně, to byla brnkačka, ale ta němčina.No... nevím, nevím. Nemám z ní dobrý pocit...No uvidím v pondělí...Učitelka mi bude volat v pondělí...

miroslava89
28. aug 2009

phoebe mozno ostanes prekvapena ze si ju nakoniec spravila dobre,,

adelka89
28. aug 2009

phoebe muzu se zeptat co studujes?

baramborka
autor
29. aug 2009

ahojte baby...no tak som tu opat :D
ako vsimam krasne vam rastu tyzdne :D
MAJA tebe prajem krasny porod a prajem ti nech vsetko prebehne lahko a hladko :D

gerci blahozelam k dievcatku budes mat princeznu ktorej budes vyčesavat vrkvkociky a obliekat saticky :DD

no tak poviem vam novinku mam noveho priatela...snazim sa nebrat to moc vazne aj ked snad to bude pre mna nova etapa sme spolu mesiac a som strasne stastna pretoze je pre mna oporou vo vsetkom a dal mi taky elan do zivota vie ma vo vsetkom pochopit....dokonca aj ked som bola este tehotna tak on pri mne stal a robil mi den krajsi samozrejme vtedy ako kamarat :D pozname sa neaky ten rok ale stale som ho brala ako Brata....vidite co sa z toho " brata" vyklulo ? :DDD
ale poviem vam ze ma to stale boli...to co sa mi stalo...kazdy den myslim nato ake by to bolo stat sa matkou i ked skoro.. nikdy ma to neprestane boliet a stale mi sklesne usmev ked vidim svoje ploche bruccho...:(

baby skratka uzivajte si to stale vam to budem pisat lebo ja vam v dobrom fakt v dobrom strasne zavidim..
i ked jasne myslite na financie mozno nato ze ste na to samy...ale verte mi menila by som s kazdou jednou a viem ako sa citite ja by som nato ostala sama a bez prace viem aky to je pocit ale....teraz s odstupom mi to hladkanie bruska tie priznaky a tieto vsetky veci chybaju a najvac ten pocit ze som mala pod srdcom moje dieta ....
ale sak ...ved pockajte.....mozno vam za par rokov..mozno ani nie za par napisem BABY...TAK VYSLO TO ..SOM TEHOTNA..ale verim ze s neakym normalnym muzom co pri mne bude stat...:D

A ODPISTE SAKRA :ddd

VASA ZAKLADATELKA NASTROCNYCH
BARBINKA :D

phoebe003
29. aug 2009

Ahojky holky

Miru, no tak to fakt budu hooooodn překvapená. Jsem jk na trní. Nervní jako prvnička 😀

Adelka Gynekologii a porodnictví obor "poroní asistent"

Bramborko, můžu se zeptat co se stalo? nějak to tu nemůžu zpětně najít. Myslím s miminkem...a k novému partnerovi mooooooc gratulujuuu

miroslava89
29. aug 2009

ahojtee 😀 ja sa dnes smejem od rana ako nepricetna.. taku dobr naladu ako dnes som za posledny mesiac nemala asi nikdy..

phoebe to ti verim ze si nervni... ale uvidis aj motyky strielaju🙂.. daj potom vediet ako si dopadla🙂

baramborka prajem ti i veela stastia s novym priatelom a snad sa raz podariaj miminko🙂

phoebe003
29. aug 2009

holky kuk jak umíme tancovat...

https://www.youtube.com/watch?v=BeeWps8dtJ8

a to jsme se dneska naučili ještě dávat pusu. to natočím příště 😀

miru. Dobrá nálada je důůůležitááááá, jen tak dál, s úsměvem nejdál dojdeš 🙂 😵 cmuk

miroslava89
29. aug 2009

phoebe
Adamko je sikovny 😵 😀 😀 z neho bude lamac zenskych srdc🙂

mne dobru naladu privolali lekari lebo som aj ja aj manzel uplne zdravy a tak sa coskoro mozme pokusat o dalsie miimi🙂

phoebe003
29. aug 2009

miru, tak to gratulujuuuuuu, koukám, koukám, že jsi si do pasu už zapsala, že jsi snž. 😵 Tak držím pěstičky, aby jste co nevidět měli na testíku krásné // 😵

no lamač srdcí nevím, ale možná rockovej tanečník 😀 😀 😀 pak na rádiu hráli kabáty a to to teprve rozbalil:D 😀 😀 😀

miroslava89
29. aug 2009

dakujem🙂) snad sa to podari cim skor a dotiahneme to do uspesneho konca..

ber to takze dnes asi vecsina bab leti na rockerov😀..

phoebe003
29. aug 2009

miri, tak tj. vidíš a to jsem ani netušila... 😀

gerci90
30. aug 2009

tak ahojte kočky moje....dakujem za gratulacie k mojej babike....🙂))juj už mam za sebou aj to sono kde sa vsetko pomera a zistili že mala ma 225g...a 22cm🙂))pohyby sem tam pocitim ale neni to zatial taký brutal a teraz 2dni zasa nič necitim.. 😒 😒 inac výsledky s krvi mi moja gýn,nedala ževraj s technických pricin mi ju nemohli výšetriť a oznamila mi to po 2 týž.že ona na mna uplne zabudla... 😠 a teraz je už troska neskoro kedže som pomali v 21tt-takže sa modlim aby mala nemala nejake chýbý kedže ja sa to už s krvi asi nedozviem 😢 😢 ..

Tak vam držim palce holky--pekne tehulkovanie...mamičkovanie,...a užite si este trošku leta....
Inak holky neviete či už majka porodila????? 😲

maja177
30. aug 2009

........neporodila 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre