Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

phoebe003
30. aug 2009

gerci všechno bude v pohodě uvidíš, budeš mít ráááásnou malou princeznčku..

maja 😀 😀 😀 coto, že to píeš tak nadšeně??? 😀 😀 😀 😀 😀

miroslava89
30. aug 2009

gerci nebooj bude vsetko ok🙂

majka ty si akosi velmi rada ze si este neporodila 😅 😀

maja177
30. aug 2009

ano ano uplne viskam od radosti 😀 😀 😀 a prosim nadpozemske sily nech som tehotna este aspon pol roka, ohromne sa mi to paci 😀 😀 neni nad to, ked sa v posteli nevladzem pregulit na druhy bok, nervozna som jak cert, kazdeho posielam do prdele a zozerem zachvilu asi aj ladnicku s motorom 😀 😀

marfuuuska
31. aug 2009

Ahoj Maji, Natálka čeká na 1,září 😀 😀 😀 . Bude to chytrá holčička 😵 😵 😵

miroslava89
31. aug 2009

majka optimisticky nazor na posledne tyzdne tehu😀... pozor na to aby si nahodne este neprenasala😅😀to chcem vidiet potom tvoj prispevok ak sa to nahodne stane 😅 😀

adelka89
31. aug 2009

🙂 hold Natalka si dobre ustlala a ted se ji nechce 🙂
holky dneska jdu na KO prosim myslete na nas, snad uz budeme mit srdicko...

miroslava89
31. aug 2009

adelka myslime a drzime palceky🙂 a potom daj vediet ako..

marfuuuska
31. aug 2009

Adél taky držím palečky ať je vše OK 😉

maja177
31. aug 2009

ano, stal sa somna optimista jak hrom 😀 😀 mala sa mi stale snazi vykopnut bok, ty vole, sak ona asi nevie, kade vedie cesta alebo co, darmo jej hovorim, ze kade isla dnu, tade musi aj von a este keby to islo tak rychlo, ze ako dnu tak aj von 😀 😀 hihi uz mi praska stoho vsetkeho na krabit, ale riadne, akurt tlacim do hlavy tresku s bananom, najnovsia novinka u mna 😀 😀 😀 v stredu idem na poradnu tak poviem doktorovi, ze sak nech jej tam poklepka trosku po hlave, nech sa zobudi, alebo co 😠 😀

marfuska, no neviem ci bude chytra, ale urcite bude leniva po mne 😀 😀

adelka drzim paste 😉

miroslava89
31. aug 2009

majka😀... ja zomriem raz na zachvat smiechu pri tebe😀..ty si tak dobre naladena.. ale takdo terminu mas casu este dost tolko vydrzis😉 a ked ma byt mala po kom lenivec tak sa jejj necuduj 😎

maja177
31. aug 2009

mirka, ja zomieram na zachvat smiechu pri pohlade do zrkadla 😀 mala ma na to este rovny tyzden, inac sa snou nebudem rozpravat! potvorka jedna aj tak ju lubim hihi 😀

phoebe003
31. aug 2009

majka. děkuju, vážně děkuju,parádně jsi mne pobavila. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 normálně padám ze židle.... že záchvat smíchu při pohledu do zrcadla.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a treska s banánem je určitě dobrá...dej si i za mne a motor od ledničky nech být a raději si vem něco jiného, třeba tresku s jablkem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maja177
31. aug 2009

je mi hlbokym potesenim, ze sa na mne bavite 😀

baby, slimacik macik, vystrc rozky, nezabera, poznate inu pesnicku? 😀

fibi, treska s jablkom nema ten spravny smrnc 😝 😀

maja177
31. aug 2009

idem si zadelit na tu tresku s bananom este nescafe, mozno mi peristaltika criev aj porod rozbehne 😀

(to skor creva porodim ako malu, ale za pokus to stoji 😀 )

phoebe003
31. aug 2009

maja..... Já prostě nemám slov... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že treska s jablkem nemá zprávný šmrnc... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no já upadnu od smiechu

maja177
31. aug 2009

sa vam smeje, ani na velku sa mi stoho nechcelo, nie to este rodit 😝 😀 😀

teraz surujem dlazku, zas a opet, taku krasnu cistu sme ju nemali ani ked bola nova a mala to ma uplne na salame, smeje sa aku ma zufalu mater, ze uz nevie co od dobroty, no skodorastna jak ja 😀 😀

miroslava89
31. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ja ja ja som chcela aj prispieet ale ked kukam majkine prispevky ja proste nemozem 😀

adelka89
31. aug 2009

ahoj holky, tak drobek je trošku mensi 6+3tt ale mame SRDÍČKO 😅 😵

maja177
31. aug 2009

adelka, no super, konecne sprava, ktora mala hlavu a patu 🙂 gratulujem, tesim sa s tebou 🙂

mirka, sak prispievaj veseloooo, nech tu mam aspon s kym debatit 😀

maja177
31. aug 2009

inac konecne som dosurovala tu dlazku a akurat ma stoho paradne bolia kolena a nic viac 😠 no totalne zufalstvo som prezivala na tej zemi, sak som sa postavit nemohla, sedela som tam jak mech krumpli a nie a nie sa zdvihnut, katastrofa jedna velka 😠

adelka89
31. aug 2009

dekuji maji 🙂 pozdravuj Natalku .-)

maja177
31. aug 2009

kokso ked si spomeniem, ze jak to bolo davno, ked som bola v 8. tt jak ty, a tak to strasne rychlo ubehlo 🙂 len teraz sa ten cas jaksik spomalil, alebo zeby zastavil? 😠 ale stale pocujem tie slova, jak som lezala na tom stole a doktor povedal "slecna, ved vy nemate slepe crevo, ale ste v osmom tyzdni" 😀 no to bolo emocii hihi ale som rada, ze uz som na cielovej rovinke a uz sa nevem dockaaaaaaaat 😠 😀

phoebe003
31. aug 2009

Adélko gratulujuuuuuuuuuuuuuu tak ať drobek roste co nejlépe a těhulkování ať máš bez starostí...

adelka89
31. aug 2009

dekuju moc 🙂

miroslava89
31. aug 2009

majka utekam od vas na tri tyzdne vyrabat noveho potomka na dovolenku tak potom budem prispievat..snad o tri tyzdne uz nebudes dva v jednom ci snad ano?😅😀

adelka gratulujem a prajem uspesne a bezproblemove tehu🙂

maja177
31. aug 2009

mirka, tak si uzi dovolenku, samozrejme, ze budem este kinderko, ja budem snad naveky tehotna 😠 😠 dufam, ze sa podari daco, a zarobite, ci vyrobite, ci jak sa to hovori hihi 🙂

maja177
1. sep 2009

haloo 😝

gerci90
1. sep 2009

halooo majik ajoj zlatik🙂))
😀

phoebe003
2. sep 2009

Dobré ránko holky

maja tvé skeptické hlášky mne váááážně baví.... 😀 😀 😀 děkuji ti za pravidelnou dávku smíchu

miru tak přeju at si úspěšně zaděláte těstíčko na bejbátko... 😵 😵 😵 a hlavně ať si užijete dovčuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre