Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
10. máj 2010

ja nemavam slzicky...mne sa strasne trasu ruky..hlas a vsetko co sa moze...to je starsne..ako mne vtedy srdce bije 😀 😀 😀 😀

mon777
10. máj 2010

Ako si vedela, že budú //??? 😲 Čo si veštica?? 😀 Ja viem, že sa na to moc toto, ale keď mne to proste nedá 😀

mon777
10. máj 2010

Liuš...aj mne bude, to si piš 😀 Jáj...keby sme susedy, tak by sme boli furt jedna u druhej a nič iné by sa nepretriasalo len testíky a mimčá 😀 😀 😀

lia23
10. máj 2010

mon..ja som tiez rve tehu citila..uplne od zaciatku..ze neico ni eje tak ako ma byt..a priotm mi testy vychadzali negtvinee ☹

mon777
10. máj 2010

Ale to ako viete?? Aj ja to chcem vedeť 😠 😠 😠 😠 🙂

lia23
10. máj 2010

mon tak to mas pravdu..to by boli reci iba o tom 😀 😀 😀 😀

lia23
10. máj 2010

hmm mon..niektore zeny to citia..aj enivem prco..no citia... 🙂 😉 😉 😉

mon777
10. máj 2010

Už nás vidím, ako si pri každej návšteve ukazujeme NEG testíky a rumázgame si na pleciach, že AJ MY CHCEME 😀 😀

Ale ako to môžete vedieť?? Aj ja chcem ☹ 😠

lia23
10. máj 2010

monn...no tak to ver ze by to tak bolo:Dpotom by sme sa spolu opili.a. bolo by fajn 😀 😀 😀 😀 neivem ti povedat preco to niektore tusiaaa...ja som si nemyslela ze som tehu..alebo som si to nepripustala..ja som sa tak inak citila...

mon777
10. máj 2010

No...ja by som sa neopila, lebo nemám rada pohľady na kamošky, čo sú opité, tak sa mi to tak dajako zhnusilo 😀 ale by som sa zmagorila na mieste! 😀 Ale dostať ma do nálady by sa ti podarilo na 100% 😀 😀

mon777
10. máj 2010

Ja mám pocit, že to asi nikdy vedieť nebudem ☹

lia23
10. máj 2010

hehe hehe urcite by sme sa dali do nalady 😀 😀 hmm a urcite budes citit babo... 🙂 🙂 🙂 ked nie na zaciatku tak poom urcite 🙂 🙂 🙂

mon777
10. máj 2010

O tom, že potom nepochybujem. Ale keď ja neviem 😒 Ja fakt neviem 😒 Ale chcela by som ho stráááášne moc. A už mi je jedno, že mám školu, že nemáme ešte byt. Je mi to fuk!! 😀 Hlavne, že mi traja budeme šťastní 😀

lia23
10. máj 2010

mon..ano to citim aj ja..lenze mojmu chlapovi to nevysvetlim..a on nie a nie to pochopit ☹ taks amusim ja prisposobit..inak to tea fakt neividm 🙂 🙂

norikk
10. máj 2010

ahojte,ozyvam sa po predlzenom vikende....dnes sme boli s priatelom u doktora, konecne som dufala,ze nam povie,co to bude...ALE NIE 😠 😠 😠 ...niezeby sa malinkemu nechcelo,to nie....lenze drahy pan doktor ma take zastarale metody, ze ma len odpinkol, ze to je este skoro na to, ze to az v 30. tyzdni ☹ 😒 😠 😠 😖 ....ze uz mal pripady, co v 20. tt potratili ....joj....fkt uvazujem o3D ultrazvuku, ale ked on je taky drahy ☹

mon777
10. máj 2010

Ale my obaja chceme mimčo a milujeme sa a chceme spolu bývať a zviať sa a mať tri deti, krásny dom a chovať zvieratká 😀 😀 Asi aj preto tak túžim po miminku 😀 Že som skutočne zamilovaná a šťastná 😀

lia23
10. máj 2010

hmm tak to ano..no tak pootm hor sa do toho 🙂 🙂 🙂

mon777
10. máj 2010

norikk... to čo sa blbého Dr.? Že sa nehanbí, tak odondiať budúcu mamičku, sila! Nech si kúpi nové zariadenie 😀

mon777
10. máj 2010

Ale keď on nechce miminko, kým nebudeme mať bytík ☹ ☹ ☹ ☹ Ako...má pravdu, ale tak no. Teraz urobíme bábo a do 9. mesiaca sa hádam dačo splaší 😀 Prinajhoršom uprosíkam jeho tatka, aby sme mohli k nemu 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. máj 2010

norrik ... ved chod na to 3D a budes vediet ... ja idem 29.maja ... bude to stat sice okolo 60€, ale pravdepodobne toto bude nase jedine dieta, tak vyuzijem vsetky moznosti, nech mam pamiatku ... ja som si inak aj morfo sono dala spravit v sukromnom centre, to je uplne iny pristup ... a tiez ma to stalo 37€

mon ... ja som mala uz od zaciatku cyklu v decembri take tusenie, ze to musi byt tentoraz posledny cyklus a kedze mi ovu vychadzala okolo 23. - 24.12, tak nebolo ani mozne, aby sa to nesplnilo ... a po tolkych mesiacoch cakania 😵

lia23
10. máj 2010

kocky pojdem ja uz off...sa ucit zacat..bo ma urve asi:D:Dtak sa tu majte krasne.... 🙂 🙂 🙂

mon777
10. máj 2010

Ach, ako ti len závidím, Zuzi ☹
Pfúú...60€? A že bezplatné zdravotnícke služby 😀
Asi som cvok, keď chcem bábo v 17, že??

A len tak mimo reči...Nati, keď tu budeš...na tomto šlapem už niekoľko dní a neviem sa toho zbaviť 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=99a6DaheLqs


Keelhaul, that filthy landlubber,
send him down to the depths below
Make that bastard walk the plank
with a bottle of rum and the Yo-Ho-Ho 😎 😎 😎 😎 😎 😎

mon777
10. máj 2010

Ahoj, Liuš. Držím palček v učení 😉 Aj ja by som sa mala, ale nechce sami, tak sa kašlem na to 😀 😀

zuzanockamt
10. máj 2010

mon ... ale tak 3D nie je povinne vysetrenie v tehu a je to nadstandard a za ten sa plati a je to sukromne centrum ... inak mas vsetky vysetrenia v tehu zadara ... a robia sa len tri povinne sona ... a neboj, budes aj ty tehu ... ja som si musela preckat dlhyyyyyyy cas, kym sa to stalo skutocnostou a prekonali sme s MM veeeeeela problemov

mon777
10. máj 2010

To je pravda, ale tak no. Niekedy to s tými cenami aj tak preháňajú 😀
Ja viem, že aj ja budem, ale tak nóóó ☹ ☹ ☹ Keď ja...niekedy si myslím, ako keby to ani nemalo prísť. Niekedy mám pocit, ako by tá doba bola blízko a pritom tak ďaleko. Niekedy zasa, že je to opačne a je to bližšie, ako si myslím ☹ ☹

lia23
10. máj 2010

mon..ahj moja...drz sa a bez sa ucit aj ty 😀 😀 😀

majte sa pekne setky: 🙂 🙂 🙂 papik kocky..pekn y dnik 🙂 🙂 🙂

mon777
10. máj 2010

Nechce sa mi 😎 A asi pred hodinou ma znova začalo bolieť to sprosté brucho!! 😠 ☹ ☹ tak ani nemám chuť sa učiť 🙄

zuzanockamt
10. máj 2010

mon ... ale tebe aspon netikaju biologicke hodiny ako mne 😀 ... ja ked som si predstavila, ze MM ma uz 35, tak ma az hroza obchadzala ... v lete som uz chcela ist do CAR-u na vysetrenia, ci sme vobec OK, ked sa nedari ... dieta pozna chvilu, kedy je vhodne prist

mon777
10. máj 2010

Bože, Zuzi...don´t stress 😀 35 je v pohode 😀 Strýko si v 44 urobil decko a vyhlásil, že neprestane, kým nebude mať doma chlapa 😀 😀 😀

buducamama
10. máj 2010

zuzanocka, ake problemy napr. ak to neni tajnost? Teda nechcem vyzvedat, ale aspon daco na podporu 😒 Hmm, medzi nami je to teraz take divne, ked sme prisli minuly tyzden o drobca.
mon-kazdy sme ina, aj ked mas len 17 po babe mozes tuzit. Ja som sice taka nebola 😀 a po babetku som zacala tuzit az pred rokom a vlastne to nebolo ani nejake tuzenie, len take uvazovanie ze mooozno by som nejake chcela. A tiez vlastne byvanie nemame a dlllho mat ani nebudeme, mame prenajaty bytik. Vela ludi tak dnes zije-bohuzial, ale je to tak. V zivote nevychadza vsetko podla nasich predstav.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre