• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
ja nemavam slzicky...mne sa strasne trasu ruky..hlas a vsetko co sa moze...to je starsne..ako mne vtedy srdce bije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako si vedela, že budú //??? :astonished: Čo si veštica?? :grinning: Ja viem, že sa na to moc toto, ale keď mne to proste nedá :grinning:
10. máj 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liuš...aj mne bude, to si piš :grinning: Jáj...keby sme susedy, tak by sme boli furt jedna u druhej a nič iné by sa nepretriasalo len testíky a mimčá :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..ja som tiez rve tehu citila..uplne od zaciatku..ze neico ni eje tak ako ma byt..a priotm mi testy vychadzali negtvinee :frowning2:
10. máj 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to ako viete?? Aj ja to chcem vedeť :angry: :angry: :angry: :angry: :slight_smile:
10. máj 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon tak to mas pravdu..to by boli reci iba o tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm mon..niektore zeny to citia..aj enivem prco..no citia... :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
10. máj 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už nás vidím, ako si pri každej návšteve ukazujeme NEG testíky a rumázgame si na pleciach, že AJ MY CHCEME :grinning: :grinning:

Ale ako to môžete vedieť?? Aj ja chcem :frowning2: :angry:
10. máj 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monn...no tak to ver ze by to tak bolo:Dpotom by sme sa spolu opili.a. bolo by fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neivem ti povedat preco to niektore tusiaaa...ja som si nemyslela ze som tehu..alebo som si to nepripustala..ja som sa tak inak citila...
10. máj 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...ja by som sa neopila, lebo nemám rada pohľady na kamošky, čo sú opité, tak sa mi to tak dajako zhnusilo :grinning: ale by som sa zmagorila na mieste! :grinning: Ale dostať ma do nálady by sa ti podarilo na 100% :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám pocit, že to asi nikdy vedieť nebudem :frowning2:
10. máj 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe hehe urcite by sme sa dali do nalady :grinning: :grinning: hmm a urcite budes citit babo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ked nie na zaciatku tak poom urcite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O tom, že potom nepochybujem. Ale keď ja neviem :unamused: Ja fakt neviem :unamused: Ale chcela by som ho stráááášne moc. A už mi je jedno, že mám školu, že nemáme ešte byt. Je mi to fuk!! :grinning: Hlavne, že mi traja budeme šťastní :grinning:
10. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..ano to citim aj ja..lenze mojmu chlapovi to nevysvetlim..a on nie a nie to pochopit :frowning2: taks amusim ja prisposobit..inak to tea fakt neividm :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ozyvam sa po predlzenom vikende....dnes sme boli s priatelom u doktora, konecne som dufala,ze nam povie,co to bude...ALE NIE :angry: :angry: :angry: ...niezeby sa malinkemu nechcelo,to nie....lenze drahy pan doktor ma take zastarale metody, ze ma len odpinkol, ze to je este skoro na to, ze to az v 30. tyzdni :frowning2: :unamused: :angry: :angry: :confounded: ....ze uz mal pripady, co v 20. tt potratili ....joj....fkt uvazujem o3D ultrazvuku, ale ked on je taky drahy :frowning2:
10. máj 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale my obaja chceme mimčo a milujeme sa a chceme spolu bývať a zviať sa a mať tri deti, krásny dom a chovať zvieratká :grinning: :grinning: Asi aj preto tak túžim po miminku :grinning: Že som skutočne zamilovaná a šťastná :grinning:
10. máj 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak to ano..no tak pootm hor sa do toho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk... to čo sa blbého Dr.? Že sa nehanbí, tak odondiať budúcu mamičku, sila! Nech si kúpi nové zariadenie :grinning:
10. máj 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale keď on nechce miminko, kým nebudeme mať bytík :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ako...má pravdu, ale tak no. Teraz urobíme bábo a do 9. mesiaca sa hádam dačo splaší :grinning: Prinajhoršom uprosíkam jeho tatka, aby sme mohli k nemu :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norrik ... ved chod na to 3D a budes vediet ... ja idem 29.maja ... bude to stat sice okolo 60€, ale pravdepodobne toto bude nase jedine dieta, tak vyuzijem vsetky moznosti, nech mam pamiatku ... ja som si inak aj morfo sono dala spravit v sukromnom centre, to je uplne iny pristup ... a tiez ma to stalo 37€

mon ... ja som mala uz od zaciatku cyklu v decembri take tusenie, ze to musi byt tentoraz posledny cyklus a kedze mi ovu vychadzala okolo 23. - 24.12, tak nebolo ani mozne, aby sa to nesplnilo ... a po tolkych mesiacoch cakania :dizzy_face:
10. máj 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky pojdem ja uz off...sa ucit zacat..bo ma urve asi:D:Dtak sa tu majte krasne.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach, ako ti len závidím, Zuzi :frowning2:
Pfúú...60€? A že bezplatné zdravotnícke služby :grinning:
Asi som cvok, keď chcem bábo v 17, že??

A len tak mimo reči...Nati, keď tu budeš...na tomto šlapem už niekoľko dní a neviem sa toho zbaviť :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=99a6DaheLqs&feature=fvst
Keelhaul, that filthy landlubber,
send him down to the depths below
Make that bastard walk the plank
with a bottle of rum and the Yo-Ho-Ho :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Liuš. Držím palček v učení :wink: Aj ja by som sa mala, ale nechce sami, tak sa kašlem na to :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... ale tak 3D nie je povinne vysetrenie v tehu a je to nadstandard a za ten sa plati a je to sukromne centrum ... inak mas vsetky vysetrenia v tehu zadara ... a robia sa len tri povinne sona ... a neboj, budes aj ty tehu ... ja som si musela preckat dlhyyyyyyy cas, kym sa to stalo skutocnostou a prekonali sme s MM veeeeeela problemov
10. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda, ale tak no. Niekedy to s tými cenami aj tak preháňajú :grinning:
Ja viem, že aj ja budem, ale tak nóóó :frowning2: :frowning2: :frowning2: Keď ja...niekedy si myslím, ako keby to ani nemalo prísť. Niekedy mám pocit, ako by tá doba bola blízko a pritom tak ďaleko. Niekedy zasa, že je to opačne a je to bližšie, ako si myslím :frowning2: :frowning2:
10. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon..ahj moja...drz sa a bez sa ucit aj ty :grinning: :grinning: :grinning:

majte sa pekne setky: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papik kocky..pekn y dnik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechce sa mi :sunglasses: A asi pred hodinou ma znova začalo bolieť to sprosté brucho!! :angry: :frowning2: :frowning2: tak ani nemám chuť sa učiť :rolling_eyes:
10. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... ale tebe aspon netikaju biologicke hodiny ako mne :grinning: ... ja ked som si predstavila, ze MM ma uz 35, tak ma az hroza obchadzala ... v lete som uz chcela ist do CAR-u na vysetrenia, ci sme vobec OK, ked sa nedari ... dieta pozna chvilu, kedy je vhodne prist
10. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, Zuzi...don´t stress :grinning: 35 je v pohode :grinning: Strýko si v 44 urobil decko a vyhlásil, že neprestane, kým nebude mať doma chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka, ake problemy napr. ak to neni tajnost? Teda nechcem vyzvedat, ale aspon daco na podporu :unamused: Hmm, medzi nami je to teraz take divne, ked sme prisli minuly tyzden o drobca.
mon-kazdy sme ina, aj ked mas len 17 po babe mozes tuzit. Ja som sice taka nebola :grinning: a po babetku som zacala tuzit az pred rokom a vlastne to nebolo ani nejake tuzenie, len take uvazovanie ze mooozno by som nejake chcela. A tiez vlastne byvanie nemame a dlllho mat ani nebudeme, mame prenajaty bytik. Vela ludi tak dnes zije-bohuzial, ale je to tak. V zivote nevychadza vsetko podla nasich predstav.
10. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok