• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
no ja si myslim, ze v 35-ke je uz na dieta tak trosku neskoro ... ale tak moja chyba, ze som si nasla stareho chlapa :grinning: ... a nam bude urcite jedno stacit
10. máj 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buducamama ... no medzi tie problemy patri napr. byvanie - mame len jednoizbak, stale boli nejake komplikacie s pracou ... MM teraz nema ziadnu a mne konci zmluva v juni 2010 ... ale vsetko sa zvladne :slight_smile:
10. máj 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buducamama...no hej. Ale väčšina ľudí ma za to odcudzuje (aj vlastná sestra), že chcem bábo v 17. Ale ja by som ho mala už ako 18 :grinning: Ale to je v podstate jedno. Neviem...ja mám proste pocit, že som šťastná a proste...s priateľom sa milujeme a nevieme si predstaviť život bez toho druhého...tak asi aj preto je tá moja TÚŽBA po mimču taká...taká...ako to povedať...intenzívna a silnejšia, ako u iných dievčat :slight_smile: A ... mám pocit, že by sme to s Peťkom zvládli :slight_smile:
10. máj 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... a ako dlho ste uz s priatelom spolu?
10. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9 mesiacov aj 6 dní :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sme spolu véééééééľmi šťastní :grinning:
10. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... noooo tak to verim, ze ste stastni ... rocik je maaaaalinko ... a ked este spolu ani nebyvate :grinning: ... my sme spolu 6 a pol roka a skoro 5 rokov pod jednou strechou :slight_smile:
10. máj 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka-aj moj ma komplikacie s pracou, tiez si hlada, no zatial sa nedari :frowning2:
mon-vsetko sa zvladne ked sa chce :wink: A prietal ma uz pracu ci este studuje? Ono je to horsie, ze nemas na matersku narok apod., potom s pracou je to tazsie, ze nemas nijaku prax a take problemy.
10. máj 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buducamama ... MM je bez roboty uz vyse roka a stale nic :unamused:
10. máj 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď to baby. Idem off. pa
10. máj 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jaj zuzanocka, drzim palce nech sa vsetko do poriadku, to je na zufanie v dnesnej dobe a potom ze sa rodi malo deti...
10. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee :slight_smile:

Lia presne o 16 dni odchadzam :grinning:

mon vdaka za pesnickuuu :dizzy_face: :grinning:
10. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam tak zavidim,ze viete,co cakate :frowning2:
10. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tak nie je nic na 100% :grinning:
10. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ... neboj, aj ty sa dozvies :slight_smile:
natalie ... u nas je to na 1000 % :grinning:
10. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...tak ja som dneska doma..musim sa usilovne ucit:Dsi pripradam ako maturantka :grinning: :grinning: :grinning: ale to az buduci rok :grinning: :grinning: :grinning: ja len ze akos a mate...ale asi tu nikto nie je:Dtak sa ja idem ucit :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lius..ako???Kramy blbnu??? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss...ahoj mojaa...no tak ano blbnuu..ja neivme co je s nimi..vcera som uz nemala nic...na tampone len tak posik takeho cierneho......a to bol 3 DC....a den predytm tiez som skro nc nemala..no ked somdneska vybrala tampon po nooci...tak bol plny cely...a krvavy :frowning2:
11. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne..dobre ti to blbne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale to nic nebude..to je asi len stres... :slight_smile:
11. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm vies ako uz ma to sere....sry za vyraz..ael uz som z toho nervnaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja nie om v strese pravezee :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

Lia mas to blbe, ked ti tak skacu kramy :unamused:
11. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky? :confused:
11. máj 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo,halo..je tu niekto?ja som len tak na skok,lebo drobec je strasne zly..ale vecer,ked zaspi,tak dobehnem 8o))),
11. máj 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss a co je s Tomaskom? Nema svoj den? :unamused:
11. máj 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nema, nema...je zly ako čert..čo jeden..100 čertov..furt sa len jeduje..takyto hnusny je už 2 den.. :frowning2:
11. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prichadza nanho obdobie vzdoru? :grinning:
11. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natyy..ano neznasam ich...ja neivem co sa im robi..uz by mohli sklidnit hormonyy...

katkaa..ty si znova a tehulkaaa?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia ja som happy, ze aspon nateraz som sa ich zbavila :dizzy_face: Ale toto si musi asi kazda vytrpiet, az do nejakej 45ky :angry: :rolling_eyes:
11. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm verim ti ze si happy:Dale neboj sa aj teba to znova caka:Dnezbavila si sa ich navzdy :grinning: :grinning: :grinning: ja som rada ze ich mam..al keby chodili nacas..nic ine od nich enchcem..len toto...ej to tak velaa :frowning2: :frowning2: ?
11. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vieeem, ale nekaz mi to! :angry: :angry: :grinning:
Ale zas niektore maju len napr. 3 dni slabe, niektore az 7 a totalne silne... :unamused: Niektore nevedia, co je to bolest a niktore ledva vstanu z postele pri tych krcoch :confounded:
11. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok