• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
hmm no ved toto...nezavidim im tie krca..ako aj ja mavam..ale nie moc silne..a d asa to vydzat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja mavam take... 4-5 dni, tiez nie velmi silne, a bolesti ziadne (nastastie).
11. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm aj tiez tak 5 dni...a take ze prvy den sa to rozbiehaa...druhy den mam vela..a potom dalsie dni len klesa...a ubuda..takze fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez tak isto :wink: Prvy den slaba, potom 2., 3. a maximalne este aj 4. a potom uz nic :slight_smile:
11. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak to sme celkom fajn obstali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si to tiez myslim :grinning: Mohlo to byt aj ooovela horsie :grinning:

Ja uz padam off, znova mi ide hokej :dizzy_face: Tak sa majte :slight_smile:
11. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby precitala som si iba poslednu tuto stranku,nestiiham pri malej :slight_smile: noo kramy boli u mna vzdy pohoda,no po porode katastroooofa :frowning2: 2 dni krce,bez tabletky proti bolsti by som neprezila,davam si zensky cajik,ked to padne na viikend ze drahy je doma,ja si vylihujem ten prvy otrasny den v posteli :slight_smile:
mam na vas váááznu otazku predavam kocik mile tehulky,pekny,3-kombinacia-vanicka,sportovy a vajicko ..idem kupit len sportovy a uz vacsiu autosedacku najskor ho ponukam takto niekomu koho "poznam" ak nemate zaujem neva dam inzeraaat,je v perfektnom stave,v zaruke do augusta 2011 ,cerveno-sedy,nanozniky ku vsetkemu,taska,obrovsky kosik na nakup,plastenka,sietka proti hmyzu,predne kolieska sa otacaju o 360 stupnov,su viac pri sebe je lahunky,idelany vsade aj do mesta aj do terenu :slight_smile: prosiiiim iba IP ak mate zaujem osobny odber(okolie Levic,Zlatych Moraviec,Vrabel,este Nitry)mozem sem dat fotky ak by ste chceli,na cene sa dohodneme :slight_smile:))
11. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote babyyy :grinning: :grinning: to tu nikto nie jee?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. máj 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis ..mrrtvo je tu :slight_smile:
12. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
12. máj 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Nati...nie je začo :sunglasses: Však je super? :grinning:

Liuš...aj mne blbnú dajako :angry: Som ich dostala o 2 dni skôr, ako som mala :angry: Som sa normálne rozplakala, keď som zistila, že som ich dostala :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale potom...po 2 a pol hodine cestovania v autobuse do Astorky a ešte po pol hodine čakania na WC som zistila, že sú také, ako keby ani neboli. Ale zasa do rána som mala pocit, že mi vyskočí celá maternica z brucha :frowning2: A dneska cez deň zasa také slabé. Ide ma poraziť!! A ešte stále mi je zle. Ale tak inak, ako pri normálnej MS. A nie...nenahováram si nič, len nechápem, ČO TO MÁ DOPEKLA ZNAMENAŤ!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
12. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, je tu niekto?? Nehovorte mi, že tu bude znova mŕtvo, keď sa potrebujem vyrozprávať :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. máj 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, zlatko, tu som, mozes kecat :grinning:
12. máj 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...mám pocit, že by som MOHLA tehu, vieš?? (Aj keď tá DIVNÁ MS :confounded: :confounded: :confounded: )No a celý čas po mne PIXLE z triedy zízajú a ohovárajú. Je mi zle, všetko ma bolí a furt mi treba chodiť cikať, tak s kamoškami každú božiu prestávku dávame šprinty na WC. No a jedna piča jeblá krížom cez celú triedu zabľačí, že: ...citujem..."Časté močenie je jeden z príznakov tehotenstva, zlatko!" A potom už len počúvam, ako sa po triede šušká, že: "Ona bude mať decko v 3. ročníku. Určite ani nezmaturuje. Podľa mňa ju vyhodia." A podobné veci :cry: :cry: :cry: :cry:
12. máj 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, tak po prve... mas uzasneho priatela, skvelu rodinu. Na take pixe sa mozes zvysoka vy**** :wink: Ja to nemam ine, proti mne su aj profaci. Ale kaslat na cudzich ludi, ti mi peniaze nedaju, nepomozu, ... tak co sa budeme zbytocne trapit :slight_smile:

Ms si dostala len dnes? Alebo ako dlho ju uz mas? Je uplne slaba? A inak mas aku?
12. máj 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak dostala som ju včera poobede, ale bola taká, že ako keby ani nebola. Ale potom večer bola krvička :frowning2: a dnes cez deň zasa nebola krvička :grinning: No a inak mávam takú, že prvé 3 dni sa idem zblázniť, čo je silná jak hovado a potom 2-3 dni mám takmer pokoj od nej. Ale teraz?? Raz tak, potom inak. hrúúza!! Ale je mi strašne zle. Ja to neviem vysvetliť, ale proste mi je INAK zle, ako inokedy. No a čo mi bolo doteraz špatne, tak ma to ešte stále neprešlo. Skôr som si myslela, že hej, ale to zasa len na chvíľku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Včera, ako sme boli v tej Astorke zo školy, tak sa mi točila hlava strašne, klepali sa mi ruky a počas predstavenia ma asi 8-krát naplo, tak som len ďakovala Bohu za to, že mi nedovolí grcať :frowning2: :frowning2: :frowning2: A potom, cestou domov ako sme čakali na bus vonku, tak som skoro odpadla :frowning2: Ja fakt neviem, z čoho to je :frowning2: :frowning2:
12. máj 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon prosiiim ta vykasli sa na take je+liny...
12. máj 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trdielko...ja sa na ne aj kašlem, ale vieš aké to je, keď normálne cítiš ich pohľady na chrbte?
12. máj 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon a nebrala si nejake tabletky? Alebo nie, co ti mohlo domiesat ms? Choroba?
*nieco
Žiadne lieky, žiadna choroba. Len teraz mi je tak dajako divne špatne. Ale nie je to od žalúdka, pretože TEN ma nebolí. Takže to nebude žiadna salmonela alebo niečo podobné. Inak si to neviem vysvetliť. Ale zasa keby som mala byť tehu, nemala by som MS. Alebo by som mohla mať?? A keď je taká divná??
12. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked by si bola tehu, tak by to bolo skor to zahniezdovanie vajicka... ci ako sa to vola... nie? :slight_smile:
Pockaj ako dlho ti bude trvat ms a potom skus test :wink: Hovorila som uz, ze ja som tiez prvu ms po styku mala, trvala 2-3 dni a bola uplne slaba. A potom tu nasledujucu som uz nedostala...
12. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ... sprav si test a budes mat istotu alebo sa objednaj k Dr ... moze to byt aj psychicke alebo kludne aj nieco ine ... a mozno aj tehu ... ale netreba sa na to tak upinat a stale sa sledovat ... ja som pri kazdom cykle mala uz tyzden pred MS "priznaky" ... MM bol zo mna na nervy, ja som bola zo seba na nervy a potom som si povedala jedneho dna dost, takto to nejde ... a unormalnila som sa ... a tehu prislo :slight_smile: ... ty mas na to vsetko este cas
12. máj 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku vam tu nakuknem :wink:
mon, ja som mala podobne priznaky predminuly mesiac, stale som chodila na zachod, bolo mi zle, unavena som bola.. a kopec dalsich, co by nasvedcovalo, ze by som mohla byt tehu. A este som to mala vsugerovane aj v hlave, ze urcite ano...dokonca mi menzes meskal par dni... ale zialbohu, tehulka zo mna nie je a bol to len neskutocne silny PMS, na aky som nebola dovtedy zvyknuta.

takze najlepsie bude, ak si urobis test, prip. pojdes k lekarovi na odber krvi. nebudes sa zbytocne trapit, ci ano alebo nie. DRZIM PALCE :wink:

a mimochodom, na take cuzy sa vykasli, ty vies, ako sa veci maju a nemusis ich riesit, i ked chapem, cloveka to mrzi :rolling_eyes:
12. máj 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nati...ja fakt neviem. Asi ma klepne!! :angry:

Zuzi...už som si povedala, že kašlem na to. Nech je ako chce, ja sa jednoducho prispôsobím. Mne len nejde do hlavy, prečo mi je tak blbo. No a naši si robia srandu, že som tehu. A u nás v rodine je to asi tak, že VŽDY, keď si niekto z niečoho uťahuje, tak sa tak stane a keď sa niekto na niečo teší, tak sa tak nestane. Tak neviem, neviem. Uvidíme :grinning:
zuzanocka ma predbehla a presne vystihla to, co som chcela napisat :grinning:
mon ... tak si urob test ... uz by ti mal ukazat, kedze si uz dostala MS
12. máj 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani...predstav si, že chodíš do triedy, kde je okrem teba 30 ľudí, z toho máš len 2 ozajstné kamarátky a jedného kamarát a zvyšok ťa neznáša a ohovára :frowning2: ...keby v triede...dobre, prežijem to...ale po celej škole?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. máj 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, podla mna pockaj, kym ti ms skonci, potom nejake 2 dni si daj relax a potom si urob test. Ten by ti uz mal ukazat pravdu :wink:
12. máj 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa musim ist ucit, ale potom sem este skocim, mon drz sa! :wink:
12. máj 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok