Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
29. jún 2010

@trdielko149 presne tam 😀 😀 😀 No ja si myslím, že tie výsledky neukážu nič 😠 (Ako vždy) Viem, že som sa ťa už pýtala, kam chodíš, ale okrem toho, že do LV som sa nič nedozvedela 😀 Už mi to prezradíš?? 😀 😀

mon777
29. jún 2010

@moniciak a viem ja?? Ja som už z toho mimo. 😖 😖

trdielko149
29. jún 2010

@mon777 co myslis kam chodim?to si pisala mne ?co komu nechapem 😖

mon777
29. jún 2010

@trdielko149 na gyndu 😀 Kam chodíš?? Lebo minule som sa ťa pýtala a nepovedala si. Len že do LV. 😀

mon777
29. jún 2010

@trdielko149 Prepáč...zabudla som to tam napísať 😀

mam4
29. jún 2010

@mon777 jaj no, tak nech je "sicko dobre" ako sa u nas hovori 🙂 ale mozno ti len nejak z toho pocasia zblbli hormony 😅

mon777
29. jún 2010

@mam4 dúfajme 😖 Ale ozaj neviem, čo si mám o tom myslieť ☹

Bože!! Mne sa normálne nechce ísť pre vysvečko zajtra. Už ho máme na nete a je mi z neho do plaču!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😠

mam4
29. jún 2010

@mon777 to uz je koniec skoly ??? 😲 jeeeeej, ved to by si sa mala tesit 😉 ja som raz robila reparat z angliny a som tu 😎 a nakoiec som zmaturovala na dobre znamky a predpovede okolia ze nedokoncim skolu sa nevyplnili 😀 😝

trdielko149
29. jún 2010

@mon777 chodim k dokimu Braunovi 🙂 je v nemocnici pri porodnici ma ambulanciu zopar stran dozadu najdes jeho meno lebo som ti ho uz piiiisala 🙂

mon777
29. jún 2010

@trdielko149 Ja chodím k tej, čo je oproti ČSOB-čke.
@mam4 no hej...mne reparát nehrozí, ale tak do prčic...človek sa trepe do školy len kvôli tomu, aby šiel odpovedať z RUJ a nakoniec sa tam trepe zbytočne?? 😠 😠 A to mi povedala, že ak budem odpovedať a dostanem 1, tak mi ju dá aj na vysvečku...no a tá píííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp hnusná mi dala 1 z odpovede a 2 na vysvečku. Aby zhnila do rána, mrcha!!!

mam4
29. jún 2010

@mon777 tak ty sa hnevas koly 2 ???? ty si teda BIIIIIFFFFLLLLAAAAAAA 😝 😝 😝 😀 a co to ?? rustina ?? aj ja som mala na strednej a zila som len na tahakoch, ja som na jazyky a matiku uuuuuplny blbec !! 😠 na aku skolu vlastne chodis ?

trdielko149
29. jún 2010

@mon777 nerozculuj sa nad takymi ludmi ... vies ja sa riadim takym krasnym heslom : debilovi nevysvetlis ze je debil pretoze je to debil ...
uz viem komu chodis ja som chcela ist k nej vraj je v pohode ale potom ma susedka prehovorila na tohto tak som unho no je dobry vsetci si ho chvalia ale ja k nemu chodim malo,este nemam k nemu taku doveru lebo cele tehu som chodievala do ZM svojmu "Rastikovi" a poradne ako na beziacom pase a vytvorilo sa tam taka krasna dovera a odrazu proste chodim k tomuto a nie je to tam ... ale to by som si nevytvorila asi k nikomu uz 😅

mam4
29. jún 2010

@trdielko149 pekne heslo 🙂 moje oblubene je podobne : hloupimu, vsechno hloupe 😉 asi to ma trosku opacny vyznam 😀 ( je to z mojho oblubeneho filmu forest gamp 🙂 )

trdielko149
29. jún 2010

@mam4 dakujem ale veeelmi velakrat sa mi to potvrdilo ..Emmka sa ma trosku lepsie sopliky ustupujuuuu len nezarieknime ... aj papa konecne dala som inu flasu s inym typom dudla alebo zeby bola taka hladna ze to vypila?! hmm neviem 😅

mam4
29. jún 2010

@trdielko149 hlavne ze konecne vypila ved uvidis zajtra ci bude znova pit alebo bude vymyslat 🙂 a uz spinka ?? prespi ti celu noc ked nie je chorucka ?? ja som teraz strasne unavena a maly sa budi o 6 rano ☹ aj som ho zacala davat neskor spat ale bezuspesne 🙄 tak s nim chodim spat poobede no potom sa budim aj tak unavena 😠 ach jaaaaj ...

misss
29. jún 2010

Ahojteee..je tu niekto??my sme dneska oskusali na mne ten "skvely" BIO repelent..prisla som domov total dokusana..len som sa nastriekala a uz na mne sedeli..akoby som si nic nedala..koniec..už tomu neverim...este stastie, ze Tomasko nol pod sietkou, ale aj tam sa mu jeden sviniar kusavy dostal...otras..už nech to skonciiiii....hlavne že striekli proti komarom a ja mam pocit, ze ich je este viac.. ☹

A inak ako?? 😀

trdielko149
30. jún 2010

pekne rano dievcence Emmka vypila mliecko aj dnes rano 😵 my mame domka obycajny repelent a bio kupujem len jogurt malej 😉 pre Emmku mame indulonu proti komarom a ta je dobra 🙂 sopliky mame stale ale ovela menej a prespala celu noc lebo sa jej uz dycha lepsie spinkala od 21h do 7.30 takze aj maminu nechala vyspinkat 🙂

norikk
30. jún 2010

AHOJTE, co mate nove?? nejaka nova tehulka,alebo ma niekto babo?? a ako sa drzia babatka?? ja mam 3 dni pred svadbou, teraz mam trocha casu sediet za netom 😀 ...priznam sa,ani nemam cas vas citat...uz nesedim za PC tolko ako dakedy

mam4
30. jún 2010

@misss no tak to je parada, asi by som isla reklamovat a ziadat vratenie penazi za taky skvely vyrobok 😠 😝
my mame na zahrade tiez roje komarov ale nastastie to zatial ide aj bez repelentov, maly am len stvrty stipanec a vobec si to nevsima, mastim mu to fenistilom aby ho nesvrbelo ...

@trdielko149 klop klop! nech to emke vydrzi s tym mlieckom aj flaskou 🙂 pekne ti spinka,daj recept 😉

@norikk uz ti prihorieva 😀 bude aj nejaka rozlucka so slobodou ??
nova tehulka som tu JA 🙂 akurat dnes som bola prvy krat u doktorky a krasne uz bolo vidiet ten "zltkovy vak" ako to nazvala 🙂 tak uz len vydrzat dalsich 8 tyzdnov a mozem sa vytesovat 😀

norikk
30. jún 2010

@mam4 tak blahozelam 🙂 a rozlucka nebude 😀

mon777
30. jún 2010

@mam4 no hej...ale mať 2 z RUJ?? 😠 😠 😠
@trdielko149 ona je v pohode 🙂 Len ak nemá jej sestrička náladu, tak si užiješ 😀 ... ale aj tak je to tam fajn 😀 My tam chodíme všetky tri 😀 (mamina, sestra a už aj ja 😎 )

mon777
30. jún 2010

@norikk 3 dni?? 😀 Júúúúúúj 😀 Teším sa s tebou 😀 A stresy nemáš??

norikk
30. jún 2010

@mon777 hm momentalne mam stres,lebo nemam kozmeticku.....tu co som mala dohodnutu v sobotu niekam cestuje ci co ☹

mon777
30. jún 2010

@norikk A odkiaľ si vlastne??

norikk
30. jún 2010

KK

mon777
30. jún 2010

@norikk jááááj...no keby si bola od Lučenca alebo Poltára, vedela by som ti pomôcť, lebo tam mám sesterku a ona je kozmetička. Ale takto ti neviem.

pepsyna
30. jún 2010

ahojte dievcata,uz som tu davno nebola,lebo tu bola teta z rakuska s jej malinkym 6-tyzdnovym syncekom,tak som sa trochu zaucala 🙂 zajtra idem prvykrat na CTG-uz sa tesim ako budem pocut nasu malinku 😵 vcera ma kamoska vyiahla na prechadzku,ze mi urobi nejake foto s bruskom aby som mala pamiatku,tak som dala 3 aj do albumu 🙂 a ako sa mate? vidim ze norikk uz bude zachvilu pani 😀 inak ked uz spominate tie komare-mna taaaak dostipali-hnusoby hnusne 😠 este aj na prste na nohe-no dovi....boze baby uz len 15 dnii-jaa uz chcem ma moje babatko 😵 inak vcera vecer som si pisala s frajerom no hotovo..take chute na sex 😅 kto to ma vydrzat do buduceho vikendu??? 😀

pepsyna
30. jún 2010

@mon777 a este si nebola u tej doktorky?nevies este preco ti tak blbli kramy?

mam4
30. jún 2010

@norikk to je kezmarok ?? 🤐 ale ved si urcite nejaku najdes, a len na malovanie ti treba ?? ved to urcite zvladnes aj sama 😉

ci pana, ja som dnes u mojej gyn cakala HODINU !! 😠 ked som prisla boli predomnou 2 tehulky tak som nechcela ist prednostne ale ta blba dochodkyna co zastupuje sestricku urobila take zmatky a kazdeho hore dole pustala ze som nakoniec sla asi desiata 😠 ale aspon doktorka bola v dobrej nalade a tesila sa a blahozelala mi k babetku 😀 vraj teraz to bude dievca do parika 😀 tak pfuj pfuj nech to vyjde 😀 dalsiu poradnu mam az 26. jula 😒 ale aspon uz bude vidno drobceka pekne plavat na uzv 🙂

mam4
30. jún 2010

@pepsyna a ty take chutky mas aj s bruskom ??? 😲 😀 ciiii, ja som uz posledny trimester vobec nechcela lebo som sa citila ako velryba a nie ako zena 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre