• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
@mam4 drzim ti palce aby ti vyslo to dievcatko :dizzy_face: ja som tiez od zaciatku chcela a vyslo mi to :slight_smile: no to mas v pohode ze hodinu-ja som minule cakala od 7 do pol12!!!!!!to bolo hrozne....dokonca ked je vela ludi tak aj obednane cakaju aj hodinu....lebo ta sestricka objedna tolko zien,ze potom nestiha ani ich a nie to este neobjednane...
30. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna ale fotky su super, ked uz budem mat aj ja brusko tak si poziciam tu tvoju kamosku :wink:
30. jún 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna a to teraz s bruskom ta nechala cakat ???? neblazni !!! to ostatnym zenam nebolo blbe ta tam nechat cakat ?? :angry:
30. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 ved aj ja sa citim taka obrovska ale po takej dlhej dobe som normalne take chute dostala az som zostala prekvapenazo seba :grinning: a este ked som povedala frajerovi,ze milovanie urychluje porod,tak ze uz sa tesi ako budeme urychlovat ked sa vrati :grinning: chudacik aj on mi pisal,ze to ledva vydrzi :sweat_smile: my sme taki aktivni :grinning:
30. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 lenze tam boli same tehulky!!!to bol prave den kedy byva poradna takze si to vies predstavit...
30. jún 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna ale tak ja ti len zavidim, ja som uplna frigida v tehu :grinning: a co potom buedete robit po porode ?? risknete aj sestonedielku ?? :dizzy_face:
30. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna tak to je potom blba sestricka ze si to nevie zorganizovat a poobjednava sto zien na jednu hodinu :confounded:
30. jún 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 ale tak ani ja pocas tehu nie som taka aktivna ako normalne-ved pokial sa s takym brusiskom dopracujeme k nejakej pohodlnej polohe tak to teda trva :grinning: vela krat sa stalo,ze ked uz sme sa ako tak nastelovali,sa mi zacalo chcet cikat :sweat_smile: takze velakrat je to komicke :grinning: noo sestonedielk isto nie-toho by som sa bala,hlavne aj koli bakteriam a tak-to sa chcem pekne v klude zahojit a ked bude vsetko ako ma byt,tak nie je o com :slight_smile:
30. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna ved to, take brusisko v 8-9 mesiaci je fakt velka prekazka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pre mna ani neexistovala pohodlna poloha, ved to som uz ledva zila :unamused: ale ty si podla fotiek asi vela nepribrala, len brusko mas gulatucke :slight_smile:
a po porode sme namisto 6 tyzdnov postili 8 lebo som sa bala ze to bude boliet a infekcia a bla bla ale nakoniec to bolo eno-nuno ! asi ma dobre zasil pan doktor lebo odvtedy, hmmmm, paradickaaaa :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 ta uz mi sestra vybavila....ja sa bezne moc nemalujem a este s mojou pletou....tak aspon na svadbe chcem byt konecne pekna :grinning:
30. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 noo praveze som pribrala uz 20kg :pensive: ale tak vacsinou zboku sa celkom da :sweat_smile: no tak to si mala super,lebo ked som citala aj tu na koniku ako to niektore bolelo este aj pol roka po porode,ak som sa normalne zacala bat :confused:
30. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk neboj budes kocka-najkrajsia nevesticka :dizzy_face: potom dufam das zopar fotiek aj sem,nech sa trochu pokochame :slight_smile:
30. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak obrucka mi je uz len tak tak :grinning: ...mali sme kupit este väčšie....keby sme vedeli...........
30. jún 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ja len ze vam drzim straasne palceky mat babo v mladom veku je odvaha:slight_smile: sama viem co hovorim.. sice u nas je este babetko u hviezdach ale ale nadej umiera poseldna :dizzy_face:
30. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk niekdy je menej viac :wink: ja som bola napr. pred svadbou na skuske (licenie) a vobec sa mi to nepacilo tak som sa nakoniec namalovala sama a potom sa ma kazdy pytal kto ma maloval ze ako dobre som vyzerala, lebo tiez sa inak velmi nemalujem :slight_smile: a co mas s pletou ?? ja som celu pubertu mala plet ako detska ritka a od minuleho tehu mam stale nejake pupenceky aj hnisave :unamused: fujky a uz som vyskusala vsetko mozne aj sa snazim "zdravo" jest ale nic nepomaha :unamused:

@pepsyna 20 ?? tak to si potom musela byt velmi chudunka pred tehu :slight_smile: naozaj pol roka bolesti ?? hmmm, to asi psychika, lebo rany sa zrastaju rychlo ak je vsetko ok a zena nerobi gymnastiku po porode :wink: u mna to bolo tiez o strachu lebo gym mi po 4 tyzdnoch varvela ze je vsetko ok... ale manzel bol super, vobec na mna netlacil a nakoniec to prislo same, uplne spontanne a ja som skor jeho "vyprovokovala" :slight_smile:
30. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk neboj, na svadbe ti ho uz nejak narve :slight_smile: a po porode znova odpuchnes, schudnes a bude ti este lietat po prste :wink:
30. jún 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 ja mam plet asi od 11 celu akne ...teraz je to lepsie...ale ako "riťka" ako si pisala,taku som mala asi len v 1-8 :grinning: ...a na stuzkovu alebo ples ma furt malovali zname, tak to dopadlo tak,ze sa mi nepacilo,tak uvidime,co vymysli odbornik :grinning:
a tebe tie problemy mozno odstrani toto tehu :slight_smile:
30. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk a bola si u koznej ?? ja som bola raz v cca 16, vtedy som mala asi mesiac taku blbu plet ale po tyzdni co som dodrziavala jej "pokyny" tak sa mi znova krasne vycistila :slight_smile:
no asi to bude tentoraz to iste lebo uz vychadzaju prve cervene "bodky" :angry:
oki idem ja zalahnut pred telku a spat ...
dobru noc vam prajem :wink:
30. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepsyna bola. Čoby som nebola. Len nevie, prečo mi blbnú :cry: Dneska idem pre výsledky z krvi, tak som zvedavá, čo mi povie :confounded:
1. júl 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk tak uz sa ti to krati :wink: ... uzi si svadbu tak ako sa patri, len keby trosku tie horucavy povolili, lebo je to riadna zataz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a co sa tyka licenia, tak ja som sa malovala sama, chcela som nieco prirodzene, lebo sme nemali velku svadbu, tak som nechcela vyzerat ako babika :sweat_smile: ... ale ja mam bezproblemovu plet, tak to bolo trochu jednoduchsie
1. júl 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj baby,uz len dva dni :grinning:
1. júl 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee..ako sa dari??zase som po par dnoch zavitala.. :wink:
Včera sme boli s Tomaskom skoro cely den vonku.. :wink: :wink: okrem toho, že sme si boli zobrat doma papat... :grinning: jaaaaj..jak nam bolo dobre..pojdeme tak aj dneska.. :grinning: :grinning:

@norikk ..tešim sa s tebou..hlavne si to uži, lebo to ubehne ako voda.. :wink: ..potom sa tešíme na foto.. :slight_smile: inak mna malovala kadernicka.. :grinning: aj mi nalepila umele mihalnice... :grinning:
Pripajam aj zopar našich.. :grinning: :grinning: Aspon soim si to trosku pripomenula.. :grinning:

@mon777 ako dopadli vysledky??
1. júl 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss krasna nevesticka si bola, aj saty su krasne :slight_smile: ...ja nemam taky tip siat :frowning2:
1. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk za chvilku budes uz len minuty pocitat :wink:

@misss ahoj :slight_smile: teraz tu chodis dost malo, stale sa flakate po vonku ?? a maly ti spinka v kociku ked ste cely den ?? ja mam tu vyhodu ze ho len "vyhodim" na dvor a mozem si veselo konikovat :grinning:
pekna si bola nevesta :wink:
1. júl 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby co ste uz vydate,mali ste na svadbach fotografa a kameramana profesionalneho??? lebo ja nebudem mat :frowning2: je to moc drahe,tak si budeme sami dopomahat ako sa da, fotak a kameru mame,ale kto s tym bue narabat, ked vsetci sa budu zabavat.....
@norikk uz sa tesim an tvoje fotky !! :slight_smile:
@norikk dakujem..ved to nevadi...ked sa tebe pacia ine...ja som vzdy tuzila po takychto satach.. :grinning: aspon som si splnila detsky sen.. :wink:
1. júl 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss si nepochopila,mne sa tvoje pacia :grinning: ...ja musim mat take,ake sme nasli...su pozicane,taze sme na niecom usetrili,sak kukni ma FB ,mam ich v albume
1. júl 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mam4 ahoj..ano spinka v kociku..ale vcera spinkal iba raz.,..moc sa mu nechcelo.. :grinning: ..a inak priznam sa niekedy ked sem kuknem, tak sa ani nezapajam.. :confounded: ..niekedy nemam co k teme.. :wink: :slight_smile:

@norikk nas fotil bratranec a kameramana sme mali znameho a on ma znameho, co nam to natrihal za dobru cenu... :wink: tak asi tak..ja som tiez nechcela profesionalov si platit, lebo to by sme sa asi nedoplatili.. :confounded:
1. júl 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk jaaaaaj :dizzy_face: inak tie saty ani neboli drahe..vysli ma 4000,- pozicanie..teda aspon ked to porovnam s pozicovnym v BA (cca priemer 15000,-)..a aj tam u vas su take drahe saty?? :unamused:
1. júl 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok