Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lulu19
4. júl 2010

ale d obre ze ci si ma pochopila nie na to co si pisla o priatelvi to este na tu depku

lia23
4. júl 2010

@lulu19 s nim sa bavit neda...on povie ze jeho nenahovorim anto..a vzdy sa koli tomu pohadame ☹ ☹

lia23
4. júl 2010

mon....ako to ze neives po madarsky?:Dved to mas blizsko 😀 😀 😀

lia23
4. júl 2010

heh takze asai som tu ostala sama😀 no nci idem aj ja uz spat😀 tak sa tu majte ppa🙂

mon777
5. júl 2010

@lia23 no neviem😀 A ani nechcem vedieť 😀 😀

moniciak
5. júl 2010

pockaj kusok nechapem ale naco to cakas este tyzden??? 🙂

mon777
5. júl 2010

@moniciak čakám na krámy 😀 Som móóóc zvedavá, KEDY prídú a AKÉ sa vôbec budú obťažovať byť 😀 😀

trdielko149
5. júl 2010

ahojte dievcata dlhsie som sa neozvala ale v piatok rano ma operovali a teraz som prisla domov ..necitala som vas a ani tolko stran citat nebudem moje som velmi unavena,oslabena a rez ma velmi boli takze som rada ze mozem trosku oddychovat len som vam chcela napisat aby ste o mne vedeli nieco...tak sa majte mozno sa sem este dnes prihlasim a napisem a nieco zbezne precitam ale fakt som este mimo ...

mon777
5. júl 2010

@trdielko149 A čo ti operovali? 😲

gerci90
5. júl 2010

awojte žabky moje ...ako sa mi tu mate??? držkate sa,,,a co je nove??? Liluska ma už 5 mes.a zubky 2🙂 je zlata robi nam radost a ja zachvilku svadbu..uf 23.7....neviem sa dockat... 😅

misss
5. júl 2010

Ahojtee..zase sa po nejakej odmlcanej dobe hlásim.. 😀 😀 ..dneska sme boli s Tomaskom na kupku..trosku si omocil nozicky vo "velkacskom" bazene.. 😀 ..strasne sa mu pacilo, tak nabuduce pojdeme zase.. 😉 😀

@trdielko149 to ti bolo až tak zle, že si musela ist do nemocky, alebo ta operovali pre nieco ine..chudatko...a tatino to ako zvladol s malou??vydrzali bez teba v pohode?? 🙂

@mon777 bodaj by sa ti to uz ustalilo, alebo nieco.. 😀 tento mesiac mi meskali len 2 dni..ale bola som uplne pokojna, lebo som vedela, ze to na 10000% nemoze nic znamenat.. 😝

@lia23 moja, asi by si sa s nim nejaky cas nemala o tom rozpravat..nech sa nahodou nezlakne a nezdrhne ti.. ☹ ..nech si nemysli, ze na neho moc tlačis..hmm?? 😉

trdielko149
5. júl 2010

ajojte slepe crevo som mala zapalene,vo stvrtok vecer mi drahy volal sanitku uz sa tie bolesti nedali zvladnut aj stolik a o 23.30 ma prijali a piatok ranoo 9h ma operovali mam dietu fuj fuj hnus ..podrazdili ma obycajne sproste sardinky!nikdy to uz nedam do ust ...
@misss Tomi musel byt uuuzasnyy 🙂 my si este na velkacsky bazen pockame koli mne dva tyzdne ak bude vsetko ok nezapali sa mi rana ani horucku mat nebudem tak o dva tyzdne mozem ist aj ja na kupko 😉 🙂

lia23
6. júl 2010

misss...ahoj moja..to uz je jendo..on si to uz aj tak mysli..takze to je jedno..vcera sme sa o tom bavili...no pohadali sme sa najprv ..ja soms a rozplakala...a ked videl ze placem...tak zlaty..prisiel ku mne ..objal ma a povedal ze ma lubi...a povedal ze nech neplacem..a ze on nechce babo teraz..ze nech si spravim skolu..ze to mi uz xkrat povedal...a ja mu nato jj a pootm mi povies ze nemam robotu ze az po robote...a on sa azsmial.a povedal ze nie..a potom som povedalal.a. po robote..zase nebdueem mat byt..a tak sa to bdue tahat dalej.. ☹ ☹ nami je to tazke..on chce aby som sa ja prisposobila jemu...a jas zase chcem aby on mne ☹ ☹ on vie velmi ze chcem babo...a mysli si ze tu mi "vymyvate mozgy"...ale to vobec nei je pravda..on vobec enchape co to so mnou robi...ze cakat taku dlhu dobu je pre man priserne..nechape co sa so mnoui deje ked vidim male babo..on to vobec nevidi a ani neciti..a preto to je take u nas.. 😢 a ja mu to vysvetli tnedokazem..pretoze sa potom iba zbytocne rozplacem:(

lia23
6. júl 2010

mon..tak to je pravda...nehcci... 😉 😉 😉 😉

gerci..ahoj mojaa..uz asi ani nemas cas chodit sem na MK coo? ☹ ☹ ☹ malicka ale musi byt krasnaaa 🙂 🙂 🙂 s tymi zubkami 🙂 🙂 urcite sa ma dobre a je zdravucka sak? 🙂 🙂

trdielko...hmm moja...tak snad si uz si ok... 😉 🙂 vydrzis to este to dva tyzden..a potom uz bude fajn 🙂 🙂

moniciak
6. júl 2010

@mon777 a majú dovod nepríst???🙂

mon777
6. júl 2010

@moniciak nemajú. Len som zvedavá, aké budú, lebo majú v poslednej dobe chuť blbnúť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mon777
6. júl 2010

@moniciak nemajú. Len som zvedavá, aké budú, lebo majú v poslednej dobe chuť blbnúť 😠 😠

moniciak
6. júl 2010

@mon777 to dufam ze budes v pohode kramy nie su sranda 😠

pepsyna
6. júl 2010

ahojte dievcata aj ja sa po dlhej dobe hlasim-konecne mi opravili ten pocitac 🙂
@trdielko149 to ma mrzi-chudatko to je nic moc teraz taketo problemy-a malinka poslucha aspon?nechaju ta oddychnut?vela sa setri aby si bola co najskor fit 😉
@mon777 a ako to je mozne,ze mas take vseliake kramy a dokina nic nezistila?? 😕 to musi byt otrava...
@misss juuuj ako by som aj ja isla na kukooo 😵
inak baby hroozne mi popraskalo brucho 😢 ale az tak,ze ma to hrozne svrbi a az take cervene to mam a ked si to nahodou posriabem tak koniec hrozne to stipe ☹ a to sa kremujem stale....inak dnes som bola na poradni ale na porod to este nevyzera-aj ked ze uz sa mi trochu skracuje krcok ale branka je uzavreta...a moj doki ma od buduceho tyzdna dovolenku,tak mi povedal,ze ak do utorku neporodim,mam ist do nemocky na poradnu 😎
@lia23 ty si taka posadnuta tym babatkom,ze tym len samu seba trapis ☹ ja viem,ze mne sa to lahko hovori ale skus na to tolko nemysliet,lebo sa nam tu nadobro utrapis..neboj ono to babo pride,ked bude ten pravy cas 😉

moniciak
6. júl 2010

@pepsyna cawes a ty mas kolko rokov??? patris ku nastrocnym ci uz vyssi level??? 😉

zuzanockamt
6. júl 2010

@pepsyna to svrbenie byva vraj dost caste takto ku koncu tehu 🙄 ... som to minule niekde citala, ale neviem z coho to byva ... a ty nechodis na poradnu do nemocky, kde budes rodit? ... lebo posledny mesiac sa tam chodieva, nie?

pepsyna
6. júl 2010

@moniciak ja som este nast-19 ale v profile mam 20-bo o mesiac mam narodky 😎

mon777
6. júl 2010

@pepsyna nie, nič. Vraj mám len ASI obdobie slabých krámov 😀

pepsyna
6. júl 2010

@zuzanockamt nemusim chodit do nemocky na poradnu-ja chodim k mojmu dokimu a do nemocky iba na CTG zaznam-ale nebudem v tej nemocke rodit-bo chcem ist do trencina a kamoska,co tam robi,povedala,ze staci ked pridem az ked budem rodit 🙂 no ale to svrbenie je neznesitelne-a v noci ☹ ako keby ma 1000 komarov dostipalo na brucho...

pepsyna
6. júl 2010

@mon777 aha no to je zaujimava diagnoza 😀 to som este nepocula..tak dufam,ze sa ti umudria,lebo takto cakat kedy pridu musi byt ozivot 😒

moniciak
6. júl 2010

@lia23 ak sa ta mozem opytat tak preco tak velmi chces babatko??? uz mate s priatelom vlastne byvanie a financne prostriedky atd??? a podla mna ze nie je dobre chciet od niekoho dieta ked je presvedceny ze sa este na to neciti...dufam ze som tu nepisala veci co nie su pravda a drzim ti palce aby si co najskor mala to vytuzene babatko 😉

pepsyna
6. júl 2010

@moniciak ja si myslim,ze lia tak strasne chce babo,lebo uz o jedno prisla a je jej za nim luto....

pepsyna
6. júl 2010

babyyyy mne priznali materskuu 😀 😀 😀 😀 jupiiii 😀 a to som myslela,ze mi ju nepriznaju ked nemam tolko odrobene....ze 11eur na den-nechapem 😀 to je ake super

zuzanockamt
6. júl 2010

@pepsyna tak to mas celkom pekne ... mne to vychadza na mesiac okolo 380€, tolko som ani necakala ... len o 50€ menej ako mam plat 😝 🤐

pepsyna
6. júl 2010

@zuzanockamt ani ja som to necakala-ved ja mam tiez plat len o nieco vyssi 😀 lenze ja nemam odrobene tolko-ja som nastupovala uz nejaky tyzden tehotna takze nechapem ako sa to stalo ale som velmi potesena 😀 a nevies ako to je po tych 28 tyzdnoch? ked skonci to materske tak sa dostava ten rodicovsky prispevok z upsvar?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre