Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adelka89
4. feb 2010

tara no tak ted uz s tim nic neudelas, miminko jste pocali, tak uz z vas budou dospeli lide, zvladnete to 🙂

tara39
4. feb 2010

viem a ja ho aj cem. len sa dost bojim, vies nasi a tak...

norikk
4. feb 2010

neboj sa, ja som sa rodicov strasne bala, ale nakoniec v pohode....totiz ja chodim s priatelom uz viac ako rok a pol taze oni to uz cakali rok a pol :D ....rodicia budu sklamani, ale ak im ukazes ze dieta nie je ziadna prekazka v stastnom zivote, zacnu sa tesit s tebou

tara39
4. feb 2010

no moja dufam...ako s tym ratam. a ako si im to povedala? lebo ja teda vobec neviem

adelka89
4. feb 2010

tara neboj urcite to vezmou sporotovne, rekni jim to ale co nejdriv...
nasi to vzali krasne, oznamili jsme jim to jako tu nejradpstnejsi zpravu na svete, napsali jsme jim pohled za miminko 🙂 s manzelem jsme teda uz 7 let,takze to neni asi stejny pripad jako vas, ale rikam, rodice budou urcite zaskoceni, ale pozdeji se budou tesit 🙂

tara39
4. feb 2010

neni, vyse pol roka. no ja by som to najradsje odkladala... 🙂

norikk
4. feb 2010

tenkym hlaskom, "mami, mozem ti daco ukazat??"" tym som mala na mysli test, lebo lashie je ukazat ako povedat....a z mami vyhrklo: " si tehotna?" .....

norikk
4. feb 2010

no mna do toho dotlacil priatel...mne to prislo ako daco neuveritelne,zeby som take daco povedala, a nakoniec ma donutil za co mu dakujem

maka123
4. feb 2010

adelka ma pravdu rekni to rodicum co nejdriv,ale popravde taky jsem se bala to rict moji mamce

adelka89
4. feb 2010

norikk presne tak, urcite ti spadl velky kamen ze srdce 🙂

lizatko1009
4. feb 2010

tara tak to si urcite tehotna, ja i pamatam test som robila v maxe ked sme boli den pred vianocami na nakupy bola som na wc-ku tam som ho ocikala a hodila do kabelky a len tak nahodou som sa v obchode nan pozrela, sok jak oci 😀

norikk tak narodil sa v auguste a 10. septembra som mala 19 😉

norikk
4. feb 2010

ja by to vykricala celemu svetu

lizatko1009
4. feb 2010

ja som to ani neutajila nasi si to na vianoce precitali na Facebooku som si s priatelom o tom pisala a nechala som zapnute a sla von, ale nic nepovedali, az mama potom napisala mojmu na pokeci, ze sa jej zda ze jej nieco velmi dolezite tajime co by mali vediet 😅

maka123
4. feb 2010

lizatko jak jsi psala ze sis test udelala v kabince na zachodu tak ja jsem po praci si sla koupit test,a pak jsme hned jeli k pritelovym rodicum na chatu na oslavu narozek a tam jsem si po tajnu delala test,a pak jsem brecela radosti ze tam byli dve carky,muj byl taky dojaty ale museli jsme to ututlat

tara39
4. feb 2010

fuuu a potom...? 🙂 no aj mna do toho tlaci. nwm. viem moja, len su to 2 tyzdne...cem to mat iste...

norikk
4. feb 2010

takze ziadne bitky ;) ....tie ktore to este nepovedali,nech sa neboja....

norikk
4. feb 2010

2 tyzdne od coho?? ved, kup si test, stoji len 2 € a su v nom dve palicky,...jednu vyskusas jeden den, druhu neskor.....ci ty si uz test robila???

maka123
4. feb 2010

ja jsem chtela mit jistotu ze mimco bude v poradku,protoze jsem otehotnela na dovci na krete no a vite jak to chodi kdyz jedete s partou k mori,piti,cigarety a malo spanku,takze az po kontrole u doktora jsme to povedeli pritelovym rodicum

lizatko1009
4. feb 2010

maka to si si tiez vybrala doobre miesto na test 😀 ja beriem aj teraz antikoncepcia aj tak sa boim jak slak, mrchu som este nedostala, minule som mala iba spinenie, tak ja viem co to je?

norikk a ty si to uz povedala? ako to vzali? tak nasi sa strasne tesili a teraz ho maju radsej ako mna, ale ja som rada 😅

tara39
4. feb 2010

ano robila som ho uz. 2 tyzdne ma babo. zhruba

maka123
4. feb 2010

lizatko tak pokud vas matusko je prvni vnouce tak se neni ceho divit moje mamka je taky natesena jak malej jarda,to jsi mi pripomnela ze nedavno byli vanoce a darky jsem nedostala ja ale nas maly domca v brisku 🙂

maka123
4. feb 2010

tara a uz ses objednala k dokymu?

tara39
4. feb 2010

este nie

adelka89
4. feb 2010

maka. u nas to bylo stejne 🙂 Lukasek mel pod stromeckem nejvic darku 😀

lizatko1009
4. feb 2010

tara a uz si bola u gynekologa? a priatel co nato? ja si pamatm ked moj vyhlasoval, ze nikdy nebude mat deti 😀

maka no prve ja som jedinacik, tak mozno aj posledne, ja som chcel len dievca a nasi chlapca aj priatel no a nakoniec bol chlapec a uz by som ho nedala za nic na svete, kocik uz mate?

tara39
4. feb 2010

nebola som este, on sa tesi 🙂

lizatko1009
4. feb 2010

tara a vasi uz daco tusia alebo nie? chodis na strednu?

tara39
4. feb 2010

netusia nic. hej chodim

maka123
4. feb 2010

tara tak to neodkladej a supitej co nejdriv k dokymu jestli je baby v poradku pro klid v dusi
adelka neee to bych pribuznym krivdila byli tam jedny ponozky jeste 😀
lizatko ano kocarek uz mam od 15 tydne snad,no blazen no mam od taka jumpera x 3 srdce takovy modro sedy proc posledni dite, ty uz nechces dalsi?

maka123
4. feb 2010

decka me zas tak pali zaha ale furt me se snad narodi dite od kelly family 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre