Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
16. apr 2010

natalie, neblbni..ja som mala 50 kg asi ked som mala 12 rokov..8o))..ty sa nemusis nicoho bat..

adka_praha
16. apr 2010

😀
natalie neboj...ja som nikdy nebola chuda a vzdy sa mi strasne tazko chudlo, som sa mohla aj poskladat do kocky, ale to sadlo ma tak lubi, ze sa ma nechce vzdat...ale sak ty si ako tintitko, tak pokial sa bude stravovat stale normalne a neprezierat do prasknutia, tak priberies a aj to krasne schudnes...ako moja kamoska pribrala cez tehu 20 kil a do mesiaca mala este menej ako pred otehotnenim...a to kojila, takze diety nehrozili... 😉 tak hadam som ti trocha nadeje podstrcila... 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

Tak ja sa tym nerada chvalim, ale moj "rekord" bol 44 kil... A mam 172cm 😔

norikk
16. apr 2010

no baby ja mam 50 :D na zaciatku tehu som mala 46 :D

natalie_tmk
16. apr 2010

Ja som sa pri tehu tesila hlavne na to priberanie. Aby ma konecne aj bolo vidno 😀 A zas nejakych 30kil pribrat nechcem 😀

adka_praha
16. apr 2010

no ale uz neprovokujte... 😠 😅 😀
sak ja raz budem mat tiez nazad svojich 58kg... 😝 😀 asi az ked sa zacnem rozkladat ale budem mat... 😀

misss
16. apr 2010

No, mne este zostalo celkom slušne brusko..mozno tak na 5 mesiac..8o))

natalie_tmk
16. apr 2010

Baby brala by som tak 10 kil z vas 😀

Prave papam kuracie mäso... ved co, ze je pol jedenastej 😀 😵

misss
16. apr 2010

😀 😀 ..natalie,len pekne papkaj..ved to je pre babatko. 😀 😀 .

adka_praha
16. apr 2010

misss suhlas...mne tiez...kebyze niekomu poviem ze cakame dalsie uz v lete, tak mi to zozerie aj s navijakom... 😝 ale to poooojde dole...mne to sice trocha stazuje ta rana po cisarskom, ked mam narusene svalstvo, ale nejak to dam...verim si... 😀

adka_praha
16. apr 2010

chces to kurierom alebo na dobierku natalie? 😀 😀 😀

adka_praha
16. apr 2010

no nic baby...padam spat... 😉 bruuu... 😉

misss
16. apr 2010

ja sa momentalne spolieham trochu na stahovacie pasy..nie zeby som s nimi chcela schudnut, ale aspon mi to trochu "podvihnu".. 😀 😀 ..
A Adka, podelme si to..ty 5 a ja 5..dobre??

misss
16. apr 2010

Papa

adka_praha
16. apr 2010

misss ja si to rozmyslim a rano ti dam vediet... 😀
zajtra tu budem zas zabrzdene lebo mm ide tahet... 😝 a uz ozaj padam... 😀 bruu... 😉

natalie_tmk
16. apr 2010

adka najlepsie hned 😀 Ale jooj, nebudte zle a neprajte mi to! 😀
Minule mi lekar vravel, ci drzim dietu 🙄 Som myslela, ze mu taku vylepim! Ja sa snazim a on ani ocenit nevie 😠 😀

Inak baby ved kaslite na to... mate krasne deti, uzasne polovicky, ktore vas miluju take, ake ste. Co viac si mozete priat? 😉

misss
16. apr 2010

OK..adka, to aj moj..tak si zajtra piseme.. 😀

misss
16. apr 2010

Natalie, ale aj ta milujuca polovicka vie pekne podrypnut....a my ti natalie nic zle neprajeme..
A naco sa takymi hovadinami zatazovat..ty si len pekne uzivaj tehotenstvo a teskaj sa z rastuceho bruska..ved zase to nezazivame tak casto..a zase to "brusko", co mi zostalo mi aspon pri kazdom pohlade do zrkadla pripomenie, kto v nom tolke mesiace byval..8o)) 😀

natalie_tmk
16. apr 2010

😀 Suhlasim 😉

Moja matka zas zacala drasticky chudnut hned po porode - teraz ma vahu tusim nejak okolo 55 kil. V tehotenstve ale pribrala len tusim 4,5 kila, a aj to sa jej zdalo vela 😖

misss
16. apr 2010

fuuuha..tak to sa zase mne zda dost malicko.. 😖

natalie_tmk
16. apr 2010

Tak ale to zas nie je velmi dobry priklad 😀

misss
16. apr 2010

tak to teda nie...tehotenstvo si treba uzivat a nicim sa nestresovat, lebo vsetko sa prenasa na babatko..

natalie_tmk
16. apr 2010

A z vlastnej skusenosti, ti poviem, ze nasledky zostavaju dodnes - hlavne po tej zdravotnej stranke u mna 😖

misss
16. apr 2010

ved to..a naco zatazovat nase deturatka nasou blbostou, lebo chceme byt aj v tehotenstve chude..kamoskina mama sa snazila zozaciatku chudnut, nech vela nepriberie a nakoniec sa jej to tak otocilo, ze pribrala vyse 30 kil...

natalie_tmk
16. apr 2010

Aj podla mna... cim si to zena viac kontroluje, tym viac sa jej to vymyka z ruk 😉

misss
16. apr 2010

Presne..

natalie_tmk
16. apr 2010

Ja uz zacinam byt nejaka unavena, tak si idem lahnut 🙂 Dobru noc 😵

misss
16. apr 2010

Akurat som ti to isla napisat aj ja..dobru nocku.. 😀 😀

adka_praha
17. apr 2010

ahojte byba...este spite? 😠 😀
vstaaaaaaaaaaavt, uz je raaaaano... 😀
my sme spali do pol osmej tak mi je faaajn... 😀
natalie neprajem ti nic ine, len pohodove tehu a krasneho mimiska... 😉
jaj a co by som si priala este okrem super mm a nadhernej dcery? milionove konto a aspon kusok stihlejsiu postavu, nech sa necitim ako sud piva... 😝 😀

adka_praha
17. apr 2010

boze az teraz to po sebe citam... 😅 nie byba ale baby... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre