Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
24. máj 2010

ale mne nejde o sobasny list,mne ide o slub pred Bohom 🙂

trdielko149
24. máj 2010

ja viem ze mam len 20 a take rozhodnutie nie je lahke ... ale ja chcem dat svojej dcerke vsetko,myslim vzdelanie a tak (nie hracky a veci ktorymi ju akurat tak len rozmaznam) jednoducho nechcem..za prve mam zdravotne problemy a cele tehu by som musela prelezat v nemocnici,to by mi ani tak nevadilo lebo koli dietatku to kazda zena znesie,ale jednoducho mam pocit ze viac deti nie,mala ma naplna... nemam proste pocit ze chcem druhe dietatko ... aj ked "muzik" mi vravi ze o par rokov nazor zmenim ale ja citim ze nie ... on chce domcek niekde,klud,teraz mame hypoteku a sme v byte,o rok svadba a on si mysli ze ked bude klud a budeme v domceku tak zatuzim aj ja mat druhe dietatko ... jednoducho nie a hotovo...

trdielko149
24. máj 2010

ved aj nam ide slub norikk 🙂 ale tu oslavu a to vsetko krasne si chcem jednoducho uzit nie davat si cely vecer pozor,netancovat poriadne ani nic lebo som tehu ... moj drahy aj chcel aby sme sa vzali ale som mu povedala jedno : zlatko ja koncim skolu,stahujeme sa,som tehu jednoducho NIE nevydam sa za teba potom o dva roky si ma mala odvedie k oltaru a budeme mat krasnu svadbu a riadne si ju uzijeme so vsetkym 🙂 🙂
je to kazdeho rozhodnutie ci kedy a ako 🙂
a ak teda budes daco potrebovat co sa tyka veci okolo babatka tak daj vediet poslem 🙂 kocik je do jula volny a preto ho ponukam tu najskor keby niekto chcel bo je v zaruke do augusta 2011 🙂 🙂

norikk
24. máj 2010

trdielko ved mas pravdu aj ty pravdu s tou svadbou....
a uz som si nasla saty 🙂 ...no inzerat....este musim ukazat priatelovi a nasim a co povedia na to...je tazke zohnat saty pre tehulku 😀 ....

norikk
24. máj 2010

pisem ako schyzofrenik 😀 ...to tak,ked rozmyslam nad milin vecmi naraz
trdielko a kedy si zacala kocikovat?? citala som,ze daktore baby zacali velmi skoro...ja som myslela,ze az tak po mesiaci sa moze 😀 ...a ja mam termin koncom septembra,sa bojim,ze to si moc slniecka neuzijeme ☹

trdielko149
24. máj 2010

odfot a daj sem ja som momentalne psychopat na svadobne saty 🙂 sak ved chceme byt v nas den D najkrajsie na svete 🙂 boze ten rok nech uz prejde a nech uz sa vydavam chichi moooc sa tesim na to ved ktora nevesta aj nie?
krpec sa zobudil s revom aaach
🙂
pisem ako somarik ... 🙂
my sme sli kocarovat ked mala 10 dni cize 26.9.2009 prvykrat bolo slniecko este 🙂

norikk
24. máj 2010

viem,ze existuju aj krajsie saty,ale nemozem vyberat moc,musim byt spokojna,ze vobec daco najdem, a tiez,ze najdem nejake z blizka,a nie ist ich skusat na druhy kniec republiky.....tu je inzerat
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?v...

sares
24. máj 2010

norikk, vždyť ty šatky jsou moc pěkný. V jednoduchosti je krása 😉

norikk
24. máj 2010

@sares ved nepisem,ze su skarede 😀...len aby som sa do nich vmestila ☹

trdielko149
24. máj 2010

su krasne tie saty 🙂 ked je v inzerate ze su aj pre tekulky tak by ti mali byt dobre 🙂 mozem ti dat sem link so satami pre tehulky?mne osobne sa totiz aj taketo pacia 😉

norikk
24. máj 2010

jasne daj

norikk
24. máj 2010
norikk
24. máj 2010

ten prvy link nejde ☹

trdielko149
24. máj 2010

hlavne aby ti siel ten posledny tam su najkrajsie 🙂 vyskusam to vsak este raz 😉

norikk
24. máj 2010

ten album z mojasvadba.sk som si ani nie pred hodinou pozerala 😀 a ano tie v tom tretom linku su najkrasie

trdielko149
24. máj 2010

http://www.salonel.sk/el/satyv.php5
po tychto satach tuzim ja 🙂

trdielko149
24. máj 2010

zrejme si pises s babami aj na mojasvadba.sk vsak?
pozor lebo aj tento konik aj mojasvadba su nakazlive chichi 🙂

norikk
24. máj 2010

nene ani nie,raz som pisala ohladom nauk pred svadbou,ale aktivne pisem na MK 😀 ...dnes mi napadlo,ze kuknem bazar na mojasvadba ..a podarilo sa najst,tak uvidim......a tie saty asi neukazes,lebo na tej stranke to maju cez flash....obrazky nemaju vlastny link 😅

pepsyna
24. máj 2010

ahojte, tak som vas docitala 🙂 dnes som bola u doktora, koli tym vysledkom a povedal, ze mam asi vsetko, co sa len da ☹ a aj toho streptokoka, tak mi predpisal take vaginalne tabletky-neviem kde sa to tam zobralo, ved ani nepocitujem ziadne priznaky 😒 ale kupila som si uz aj poporodne vlozky, prsne vlozky a tie sietkovane nohavicky do porodnice a malinkej som kupila taku bielu decku s ruzovymi zirafkami 🙂 a detske mydielka a detsky olejcek bubchen..
co sa tyka tej svadby, ja mam presne ten isty nazor ako trdielko-tiez rodina nam doteraz rozprava, ze sme mohli byt uz ,,naporiadku" a podobne veci ale my sa tiez chceme zobrat az ked bude malinka na svete a ja si budem moct naplno uzit svoj velky den 🙂
a co sa tyka tych zavinovaciek-ja mam jednu zavinovacku s tou kokosovou doskou a jednu tu klasicku bielu perinku-po kamoske ale mam v nej take antialergicke vnutro, takze nie je taka hruba...a na krst mame tiez taku satenovu perinku cipkovu-tiez pozicanu od kamosiek...no a vecicky-kupili sme zopar novych ale vacsinu mam od kamosky-ona ma 2-rocnu dceru, takze vsetko je velmi pekne-moderne 🙂 no napriklad fusak mam este po mne 😀 a vyzera stale dobre

norikk
24. máj 2010

@pepsyna neboj,radsej nech sa to prelieci a bude dobre 😉

trdielko149
24. máj 2010

pepsyna super ze suhlasis 🙂 o rok po mojej svadbe ti poviem ake to bolo s dcerkou 🙂 cez zimu mala aj moja mala fusak krasny vysivany cerveno biely,baraniii po mne a bolo jej dobre,ved novy barani kvalitny fusak stoji aj 100 eur no do sportoveho kocika na tuto zimu jej uz budeme musiet kupit ale ten bude predsa len lacnejsi 😉
a toto su teda moje vysnivane saty ale skusala som si ine 😉 tak sem davam obe fotky a napiste ale taka prava nefalsovana "s nervami" skuska hromadna svadobnych siat sa bude konat v januari/februari v Leviciach a Novych Zamkoch chichi ..uz nech to je 🙂

pepsyna
24. máj 2010

norrik aj sestricka hovorila, ze cim skor nech sa to prelieci, nech nie su problemy pri porode 😒
.trdielko ja mam presne taky isty 😀 cerveno biely barani 😀 a tvoja mala bude ako stara na svadbe?kraaaaasne saty, len ja budem musiet dost schudnut aby som nevyzerala ako velryba v tych satach-ja som totiz pocas tehotenstva teraz hrozne pribrala ale najhorsie, ze vsetko do ruk a do chrbta-ja mam nejaku vadnu postavu 🙄

trdielko149
24. máj 2010

pepsyna to som mala aj ja!a pri porode mi povedali ze by mali koli tomu radsej cisarsky spravit ale nakoniec bolo vsetko fajn no koli tomu hajzlovi som sa potrhala velmi ... a tak ti vopred vravim ze v mojom pripade by bolo lepsie keby ma nastrihli ale nechali ma potrhat a tak ma sitie bolelo viacej nez porod s kontrakciami ...

trdielko149
24. máj 2010

mala bude mat 1 rok aj 8 mesiacov 🙂 ja som nastastie len 8 kil pribrala 😉

pepsyna
24. máj 2010

no tak to sa teda tesim na ten porod 😒 trdielko to budes mat najkrajsiu druzicku 🙂 juj mne sa hrozne pacia take malinke deticky na svadbe v tych chutnuckych satockach 😀 na spapanie...idem ja nieco pozehlit dievcata tak pekny dnik 🙂

norikk
24. máj 2010

z mojho inzeratu nic...mama ma zhukala,ze pojdeme do salonu...na jednej strane ona vybavuje vsetko a na druhej strane po mne huka,ze sa mam uskromnit,normalne mi pokazila naladu 🙄 🙄

trdielko149
24. máj 2010

norikk tvoja mamina ma nervy z toho ze musi vsetko vybavit,je toho strasne moc,teba chce usetrit lebo si tehu a nemsies sa rozculovat a nervacit 😉 este sa v zivote nanervacis az az 😒
pepsyna ja som ta nechcela vystrasit mozno ty to take mat nebudes z celeho srdiecka ti vsak prajem taky porod aky som mala ja,bezproblemovy,ani nie 2 hodinky aj s kontrakciami,cely v pohode s uzasnymi sesetrickami a lekarkou ... ja som mala perfektny porod a navzdy budem nan spominat ako na nieco krasne a uzasne a najma malo bolestive 🙂 pozri chladnu hlavu aj som tak sla do porodnice len som si myslela v aute .. Liluska ideme porodit,vsetko bude ok a my to zvladneme tak ako to zvladli aj pred par storociami zenske na poli co boli bez pomoci ty mas milion ulavujucich prostriedkov predsa 🙂 ok drobec spi idem si vychutnat kavicku s cokoladkou 😀

norikk
24. máj 2010

trdielko presne to mi povedala,ze ma chce usetrit od nervov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre